Новини

Отговори
Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Регистриран: 13 яну 2012 14:30
Любима певица: ГЕРГАНА
Компания: ПАЙНЕР
Подпис от: Dark Horse
Контакти:

Re: Новини

Мнение от toty93 » 21 окт 2012 14:51

Емануела и Джордан с обща промоция на албумите си?

Изображение

Емануела и Джордан преди месец пуснаха второто си дуетно парче, но не крият възможността да продължат и с още съвместни проекти, защото публиката ги приема много добре.
Оказа се, че и двамата изпълнители на Ара Мюзик вече подготвят своите нови албуми, които най-вероятно ще са факт в края на 2012-та, споделиха те в "Открит микрофон" на Signal.bg
"Мисля, че ми остават още две или три песни, ще видим точно колко. Виктор Касъмов се занимава с тези неща, поръчал е песни на няколко автори и ще изберем от тях. В краен случай пък, ако не стане, ще направя пак с Джорданчето още един дует, поне да завърша албума" - споделя Емануела.
Джордан подчертава, че нищо чудно след време да съберат песни за дуетен албум, макар че към момента са едва две съвместните им парчета. "Ние, както сме тръгнали, ще издадем накрая и един дуетен албум" - категоричен е той.
Изпълнителят също привършва със селекцията на песните за новия си албум. "При мен също на 80/% са готови нещата, май вървим към албум. Шефът ме пита преди няколко седмици колко песни сме натрупали досега. Като ги преброих, заедно с дуета с Емануела, станали са 7. Това са синглите, излизали след предишния албум. Подготвям още една с Марто Биолчев, която е в полуготов вариант. В демо вариант имам и текста, на Йордан Ботев е. С него работя за трети или за четвърти път. Предстоят ми записи и с тази песен стават 8. И аз вървя към албум" - обясни певецът.
"Хайде ще си ги направим заедно албумите. Защо да се набутваме с две промоции?! Правим една и тъкмо ти ще пееш на моята, аз на твоята и така" - импулсивно предложи Емануела.
"Много интересно ще се получи, ако стане така - промотираме два албума, като във всеки един от тях имаме дует между нас двамата" - зарадва се Джордан, а дуетната му партньорка допълни:"Сега се роди идеята, но първо трябва да питаме продуцента".
Дали двамата изпълнители наистина ще направят заедно промоцията на новите си албуми, предстои да разберем скоро.
До смърт да ме раняват и без дъх да ме оставят.
Изображение
Във последния миг живот, "Обичам те!" ще кажа.

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Регистриран: 13 яну 2012 14:30
Любима певица: ГЕРГАНА
Компания: ПАЙНЕР
Подпис от: Dark Horse
Контакти:

Мнение от toty93 » 09 ное 2012 17:11

Емануела почерпи колеги и приятели за рождения си ден!

Изображение

С голямо нетърпение и бурни овации приятели и колеги посрещнаха Емануела в столичен пиано бар, където звездата на Ара Мюзик реши да ги събере за най-личния си празник.
Малко след полунощ изпълнителката на „Ром-пом-пом” пристигна в заведението, облечена в прилепнала черна рокля с гол гръб и даде тон на празненството да започне.
Поздравите и наздравиците валяха едни след други за рожденичката както от оркестъра, така и от гостите, дошли да видят Емануела и да се забавляват заедно. Ивена, Джина Стоева, Джордан и Борис Солтарийски трогнаха с винманието си Емануела и тя реши да върне жеста с няколко от най-големите си хитове.
Малко по-късно към нея се присъедини и дуетната й половинка Джордан и двамата изправиха на крака всички присъстващи. Певческата щафета бе продължена от Ивена и Джина Стоева, които поздравиха своята скъпа приятелка и колежка с „Трима в комбина”. Тъй като мъжът от триото липсваше, Емануела веднага зае неговото място.
Домакините пък бяха приготвили изненада за Емануела – огромна торта с нейния лик, от която не остана и хапка, веднага след духването на свещите.
До смърт да ме раняват и без дъх да ме оставят.
Изображение
Във последния миг живот, "Обичам те!" ще кажа.

veli1199
Регистриран: 06 ное 2010 09:40

Мнение от veli1199 » 11 ное 2012 14:32

Емануела и Джордан: Можем да правим хитове и без Оцко, и без Кости

Едни от най-големите попфолк хитове в последните няколко години са дело на Оцко и Кости. Македонският и румънският композитори се прочуха у нас първо с песните, които направиха за за Ара Мюзик. В момента и двамата вече не пишат музика за изпълнителите от тази компания.

Емануела е от щастливките, успели да реализират най-успешните си парчета именно с Оцко. На въпрос дали й липсва работата с него, фолк звездата споделя в интервю за Signal.bg:

"Нормално е Оцко да ми липсва. Това беше доскоро, защото аз съм работила много дълго време с него, свикнала съм с неговия начин на работа. Нямам нищо против да работя с него, но Оцко по някакъв начин ме е предал, защото той напусна фирмата/ б.а. Ара мюзик/ и напусна всъщност и мен, без да имам аз някаква вина. Не им знам отношенията, но това си е негово решение. В крайна сметка нямам нищо против да работя с когото и да било".

Певицата си спомня как преди време, когато работила изцяло с македонския композитор, доста пъти е била упреквана, че в репертоара й няма разнообразие на автори.

"Не мога постоянно да правя песни с Оцко. Първоначално имаше упреци:"Ама защо само с него работиш", сега като го смених, изведнъж: "Защо не работиш с Оцко". Не искам, бе хора!" - категорична е тя.

Джордан също подчертава, че е имал много успешни проекти и с Оцко, и с Кости, но вече се е убедил в способностите на българските композитори, които успяват да правят не по-малко хитови песни.

"Оцко не ми липсва. Правили сме добри и хубави песни с Оцко, аз и с Кости съм правил хубави песни, но има достатъчно талантливи и кадърни други композитори, които също могат да правят хитове" - заявява певецът и подчертава:

"Ние сме доказали, че можем да правим хитове и без Оцко, и без Кости. Има и други талантливи композитори - ето и Биолчев, и Флори, и други... С Биолчев много добре се усещаме - и на Емануела "Ром-пом-пом, и моята "Полудей" са негови, дуетът ни също.

veli1199
Регистриран: 06 ное 2010 09:40

Мнение от veli1199 » 28 дек 2012 10:06

Емануела получи годежен пръстен

Малко преди коледните празници Емануела получи най-скъпия и емоционален подарък от любимия си - годежен пръстен с диамант.

Фолк звездата издаде, че годеникът ѝ е Никола, с когото са двойка от доста месеци насам. "Никола е, няма друг" - заяви тя в "Станция Нова", но не пожела да конкретизира кога ще бъде сватбата.

"Няма да кажа. Лятото ще бъде. Аз от суеверие не искам да кажа кога ще е, но вече сме си измислили разни неща, така че по-нататък ще кажа" - обясни изпълнителката на Ара Мюзик.

Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Компания: Пайнер
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 07 яну 2013 19:02

Емануела привлича внимание със секси тактики
Изображение

Емануела винаги се е славила с новаторство и изобретателност във всички свои проекти.

След като се преобрази до неузнаваемост като негърка и остана по гола глава, сега звездата на Ара Мюзик реши отново да експериментира и да си сложи... „таралеж в гащите”. И наистина, този път певицата се е заканила да надмине всички очаквания с новия си проект, озаглавен именно „Таралеж”.

Сигурно се чудите какво общо може да има между крехката певица и бодливото животинче? Отговорът е еднозначен и се крие във видеото към песента, съобщават от Ара Мзик.

В лентата към „Таралеж”, дело на режисьора Деян Миличевич, Емануела влиза в ролята на секси домакиня, която по всякакъв начин се опитва да привлече вниманието на любимия си, но каквито и секси тактики да прилага - той се оказва безразличен.

За да докаже, че ще става каквото тя иска, Емануела показва "бодлите" си - упоява и завързва за леглото нищо неподозиращия й любим. Дала му урок и показала надмощие, певицата нежно му припява: „Ще съм таралежът в твойте гащи, хайде, оплачи се пак на ваш’те! Като си ме взел, си взел белята. Виновен си, не ми се прави”.

„Ето по този начин трябва да постъпват всички жени, когато мъжете им ги ядосват – да си покажат бодлите и нежно да ги убодат” – шеговито подмята Емануела.

Ексклузивната премиера на „Таралеж” е утре в ефира на Фен ТВ.
Изображение

Ivenna
*
*
Регистриран: 09 фев 2012 13:19

Емануела влиза в Къртицата

Мнение от Ivenna » 17 мар 2013 13:27

ИзображениеДесет дни преди старта на най-мащабното риалити шоу – Къртицата по TV7 , стана известно името на още една звезда, която прие предизвикателството на формата.
Поп фолк звездата Емануела каза “ДА” на КЪРТИЦАТА и вече е в трескава подготовка за участието си. “В чудесна физическа форма съм и смятам, че няма да имам проблем да печеля всяко изпитание в КЪРТИЦАТА”,

източник: http://www.facebook.com/EmanuelaMusic

Потребителски аватар
Manikena
Регистриран: 30 апр 2012 17:00
Любима певица: Всички
Любим певец: Азис
Компания: Payner

Мнение от Manikena » 03 апр 2013 17:36

Емануела: Азис е лицемерен! Подиграва се на много колежки

Изненадващо Емануела разкри истинските си отношения с Азис. Това се случи пред камерите на "Къртицата" по TV7.
От откровението на певицата стана ясно, че двамата с колегата й по жанр не се понасят и добрите им отношения са просто поза за пред хората. Двамата правят всичко възможно да поддържат приятелски отношения, като си разказват вицове и се смеят заедно.

"Ние с Азис не се понасяме, просто го играем. Много е лицемерен и не е истински. Може да ме обижда, колкото си иска" - коментира пред други участници Емануела.
Звездата на Ара Мюзик не се притесни да признае това в очите на Краля на фолка и да повтори думите си отпреди няколко дни.

"Ние не сме толкова близки, това е само за пред шоуто. Нямаме друг начин, трябва да спим един до друг. И двамата сме шоумени и трябва да се държим културно един с друг. В интерес на истината, не се понасяме и гледаме все да се заяждаме с нещо. Иначе знам, че ме плюе, подиграва се на много колежки, на много хора и се мисли, че е повече от тях. Говоря за характера му, като певец, като колега го уважавам." - аргументира позицията си изпълнителката на "Таралеж".

Азис се постара да запази самообладание, опитвайки се да отрече казаното от колежката си. "Аз не мисля така, аз я харесвам и мисля, че тя се шегува сега" - заяви той, но певицата отстоя позицията си и го обвини в лъжа. "Ах, как лъжеш, мило!" - възкликна тя и подчерта: "Той винаги гледа да изтъква само себе си и много рядко оценява качествата в други хора".
Изпълнителят на "Нещо мръсно" пък на свой ред отказа да коментира отношението си към Емануела, като подчерта, че така или иначе няма да му повярват.

Източник : Signal.bg
Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo
Регистриран: 07 авг 2012 11:43
Любима певица: АНДРЕА, АЛИСИЯ и ПРЕСЛАВА
Любим певец: SHAWN MENDES, FETTY WAP

Мнение от GaLiioo » 05 апр 2013 15:27

Емануела избухна - иска развод! Съпругът: Тя е жената на живота ми!

Изображение

Емануела предложи на съпруга си Никола да се оженят повторно, а сватбата да стане достояние на зрителите на "Къртицата". Това се случи в ефира на TV7 във вторник, по време на предаването на живо.

Екипът на риалитито организира среща между двамата в "Стаята за откровения", след което фолк звездата избухна пред останалите участници, като заяви, че ако любимият ѝ не се съгласи да се омъжи за нея пред очите на всички, ще го изгони от общия им дом.

В момент на афект фолк звездата изрече доста груби и обидни думи по адрес на съпруга си и на свекърва си и изрази съмнения, че той е бил манипулиран от родителите си. "Някакъв си ждрольо от България, дето пък не му е и чак толкова голям бизнеса, ще обяснява как: "Ау, да не ми навреди на бизнеса. Аре, изчезвай тогава!" - избухна тя.

Емануела разкри чувствата си пред Групата и каза, че се е почувствала силно накърнена от отношението на Никола и дори го призова да се изнесе незабавно, като поиска развод.

Видял в телевизионен ефир какво се случва, съпругът на певицата се появи изненадващо в студиото в Нови хан, за да се включи на живо в предаването.

С букет от бели рози той се обясни в любов на Емануела и заяви категорично, че би направил всичко за съпругата си, защото я обича с цялото си сърце. Тя от своя страна реши да даде шанс на любовта им и прости на Никола за нерешителността да се ожени за нея пред очите на цяла България.

"Година и половина аз съм устоял да не се снимам, устоял съм на всички коментари... Аз съм се оженил за нея и знам за кой съм се оженил, за какво съм се оженил по-скоро, защото тя е едно бедствие" - сподели Никола пред TV7 и призна още:

"Най-милото, което тя е правила за мен е да каже пред цяла България колко много ме обича. По принцип не е супер романтична, защото и аз не съм. Сватбата ще я има само заради нея и заради нищо друго, но не искам да участвам по телевизията".

По отношение на грубите думи, които Емануела каза за майка му той не скри, че се чувства обиден, но все пак оправда съпругата си с напрежението, на което е подложена.

"Обижда ме, че говори така. За мен не е нужно те да имат контакт. Въпросът е, е майка ми не е говорила такива неща, това са интриги. Страшно много интриги се въртят, но съм сигурен, че ще ги изгладим. Откакто тя е в "Къртицата" е свръх напрегната, аз я познавам много добре и никога не съм я виждал по този начин. Напрежението, под което е поставена, е зверско. Тя греши, казала го е под напрежение и определено не ми е приятно".

"За мен тя е най-красивата жена. Обичам я, оженили сме се и точка. Да, тя е жената на живота ми!" - заяви Никола.
  • Или си играч, или си наигран

Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 14 апр 2013 19:19

Емануела се омъжва днес, кумуват Жени Калканджиева, Иван и Андрей

Изображение

Днес Емануела и съпругът й Никола вдигат сватба от Базата на риалитито “Къртицата”.

Подготовката за сватбата на фолк певицата и нейния любим се показват в директни включвания в ефира на "Термирал 7" .

Очаква се влюбените ще си кажат "Да за втори път днес на изнесен граждански ритуал в Нови хан, където се снима риалитито на TV7. Зрителите вече видяха каква рокля си е избрала булката и разбраха, че на сватбеното тържество кумуват Жени Калканджиева и тандемът Иван и Андрей.

В дейли епизода на "Къртицата" в понеделник ще бъдат излъчени най-интересните моменти от тържеството.

Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 09 май 2013 23:36

Емануела и Коцето: Ние сме на по-високо ниво и затова почваме да падаме

Изображение

Емануела и Константин обсъдиха попфолка и хип-хоп музиката, след като изпълнителката на "Таралеж" и 100 Кила се спречкаха и размениха цветисти реплики един за друг.
Коцето, който преди няколко дни влезе в Базата, завърза дружески разговор с колежката си на тема музика и кой жанр е по-вулгарен. Ето какво си казаха двамата:
Е: Нали уж ние сме вулгарния жанр, що ние не псуваме хората.

К: Е, глупости, ние сме много...

Е: На по-високо ниво.

К: И затова почваме да падаме. Колкото по-ниско ниво, толкова повече те обичат и ти подражават.

Е: Явно трябва да се пеят глупости. Гнусотии, простотии, за да си на върха.

К: Аз съм тарикат, аз съм такова... сещаш ли се... Ще ви смачкам, ще ви се... в устите. И те се кефят некакви неща да повтарят след теб младите.

Е: Няма да е много дълго, да ти кажа.

К: Това може би е само за младите, защото нашето всички, дето досега слушаха. Това са две поколения, едно-две поколения. И сега младите искат да са по-различни от мама и тате, от баба и дядо. Искат да бъдат нещо по-ново. А нашето не е ново.

Е: Е, стига, това ако ще е новото... Е**си безобразието.
Какво е нивото на фолка и наистина ли феновете предпочитат да се пеят по-пикантни песни, за да стават хитове, това оставяме да преценят меломаните.

Изображение

Отговори

Върни се в “Емануела”