Новини

Отговори
Потребителски аватар
Officially Forbidden
Регистриран: 02 окт 2010 01:30
Любима певица: Галена, Десислава
Компания: Payner Music
Контакти:

Re: Новини

Мнение от Officially Forbidden » 19 юни 2012 15:20

Студенти луднаха по Емануела

Изображение

Младежите от Студентски град буквално луднаха по Емануела. Фолк звездата на Ара Мюзик предизвика фурор на участието си снощи в Plazza Dance Sofia, където отново се появи в секси рокля, за да изпее най-големите си хитове.

Оказа се, че освен фенове на песните й, студентите са луди и по самата певица и я определиха като една от най-красивите изпълнителки във фолк браша, съобщиха от клуба.

В началото на месец май Емануела пусна актуалния си сингъл "Стой далече", който вече се нареди сред фолк хитовете на сезона. Наскоро парчето успя да покори върха в "Попфолк хит" на Signal.bg , с което си осигури място в Тримесечната класация на 30 юни.
...Целият град знае
Изображение

Потребителски аватар
Officially Forbidden
Контакти:

Мнение от Officially Forbidden » 10 юли 2012 20:51

Емануела даде първото си интервю за хърватска медия

Изображение

Емануела даде първото си интервю за хърватска медия. Какво ще кажеш за кариерата си, за колегите и бизнес плановете си, бяха някои от питанията на сайта "Фолк естрада", наред с признанието, че ден след ден песните на нашата фолк звезда стават все по-популярни в Хърватия и Сърбия.

"Толкова съм щастлива, това е новина за мен и моя екип от сътрудници. Надявам се да се видим скоро!" - каза тя и обясни, че има свои любими хърватски изпълнители, сред които са Тина Иванович и Дино Мерлин.

Емануела сподели и какво мисли за кавърите с неуредени права, които се правят на някои от българските попфолк хитове. "Мисля, че ако ви харесва толкова много една песен и искат да я направят в тяхното изпълнение, те трябва да поискат разрешение, ако го получат, след това може да направят кавър без притеснение" - каза изпълнителката на Ара Мюзик и подчерта, ме тя именно така процедира, когато реши да прави кавър.

Според хърватската медия, Тина Иванович храни симпатии към Емануела, а на въпрос дали е възможно двете да направят дуетна песен, нашата изпълнителка отговори: "Защо да не го направим, ще бъде истинска изненада за публиката. Аз съм за".

Емануела разкри, че вече е записала нова песен, която скоро ще бъде презентирана.
...Целият град знае
Изображение

Потребителски аватар
Officially Forbidden
Контакти:

Мнение от Officially Forbidden » 23 юли 2012 14:05

Емануела провокира с „Ром-пом-пом“

Изображение

Съвсем скоро в ефира на "Фен ТВ" ще се завърти новия клип на Емануела. Певицата ще провокира феновете с "Ром-пом-пом".

В ефир се завъртя реклама на сингъла, в която се казва: "Очаквайте неочакваното". По всичко личи, че много скоро ще разберем какво ни е подготвила Емануела.

...Целият град знае
Изображение

Ivenna
*
*
Регистриран: 09 фев 2012 13:19

Мнение от Ivenna » 29 юли 2012 10:42

Eмануела с премиера на 'Ром-пом-пом' следващата седмица

Очаква се новата песен на Емануела ‘Ром-пом-пом’ , да бъде факт в началото на следващата седмица . Музиката е дело на Мартин Биолчев , а режисьор на видеото е Деян Миличевич.За текста Емануела отново се е доверила на Росен Димитров

инфо.: http://www.emanuelaofficial.com/bg/rom- ... -sedmisha/
официален teaser : http://www.youtube.com/watch?v=qJJNdL-9 ... r_embedded
Изображение

Потребителски аватар
nighTmare
Регистриран: 12 юли 2012 18:02

Мнение от nighTmare » 11 авг 2012 14:23

Емануела: Напоследък ми се случват само хубави неща
Емануела сподели в интервю за Signal.bg, че лятото е любимият ѝ сезон. Освен, че е успяла вече да отиде на почивка със сина си и приятели, напоследък ѝ случват само хубави емоции, признава тя.

Фолк звездата на Ара Мюзик преди дни стана кръстница на едногодишната чаровница Евелин, дъщеря на близка нейна приятелка.
Изображение
"Станах кръстница - това е нещо, което ми се случи за първи път. Имам една приятелка, Таня се казва, с нея сме отраснали заедно. Станах кръстница на нейната малка дъщеря Евелин. Това е много хубаво нещо, което ми се случи. Майка ми направи 50 години - юбилей. Настроена съм много позитивно. Хората около мен не са така, но на мен ми е едно такова, весело, хубаво и приповдигнато" - разказва с усмивка топ изпълнителката.

Вчера нейната най-нова песен "Ром-пом-пом" оглави седмичната класация "Топ видеоклип" на Signal.bg, което също много зарадва хитовата певица. "Благодаря ви, приятели, че ме направихте толкова щастлива днес! Целувам ви" - обърна се Емануела към феновете в личния си профил в социалната мрежа.
Изображение

Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Компания: Пайнер
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 12 авг 2012 13:27

Емануела се изкачи на първото място в „50-те“
Изображение

Емануела спечели класацията "50-те най..." с новото си парче "Ром-пом-пом". Това бе дебютното участие на сингъла, който веднага влезе в битка с най-харесваните песни.
Изображение

Потребителски аватар
nighTmare

Мнение от nighTmare » 18 авг 2012 17:16

ЕМАНУЕЛА С ПОБЕДА И В "ТОП ВИДЕОКЛИП"
Емануела се поздрави с още един успех в класация на Signal.bg. След победи в "Топ видеоклип" и "50-те най...", "Ром-пом-пом" спечели първото място и в "Попфолк хит". В битката за първото място за втора поредна седмица се включиха Десислава с "Моето друго аз" и "Дали е любов" на Таня Боева и Тони Стораро. Соловата песен запази втората си позиция, а дуетът завърши под номер три в чарта.

Две са песните, които отпадат от "Попфолк хит". "Един на сто" на Траяна и "Искам" на Веселина завършиха с най-малка подкрепа.
Изображение

Потребителски аватар
nighTmare

Мнение от nighTmare » 19 авг 2012 15:34

"Ром-пом-пом" на Емануела отново на върха

"Ром-пом-пом" се настанява все по-категорично на лидерските места в класациите. След като тази събота актуалното парче на Емануела изкачи върха в "Попфолк хит", ден по-късно вече затвърди призовата си позиция и за втори път оглави "50-те най..." на Signal.bg.
Изображение

veli1199
Регистриран: 06 ное 2010 09:40

Мнение от veli1199 » 01 сеп 2012 08:23

Емануела с нов грандиозен проект

Макар че актуалният хит на Емануела "Ром-пом-пом" излезе съвсем скоро, изпълнителката вече работи по следващ проект, разкри самата тя.

Какъв точно ще бъде сингълът, солов или в дует, на този етап певицата не издава, но за сметка на това провокира въображението на почитателите си с лаконично съобщение на личната си страница в социалната мрежа:

"Подготвям нещо още по-грандиозно от "Ром-пом-пом"! Очаквайте го много скоро !" - сподели фолк звездата на Ара Мюзик.

"Ром-пом-пом" на Емануела се радва на голям интерес и силна фенска подкрепа в класациите на най-посещавания фолк портал Signal.bg. Припомняме, че песента стана "Хит на седмицата" и продължава участието си в тримесечната класация, а междувременно е лидер и в седмичния чарт "50-те най...". Впечатляващото видео на актуалното парче на изпълнителка, режисирано от Деан Миличевич, наскоро успя да спечели призовата позиция и в "Топ видеоклип".

veli1199
Регистриран: 06 ное 2010 09:40

Мнение от veli1199 » 07 окт 2012 08:14

Клипът към "Емануела" излиза до седмица

Емануела и Джордан споделиха в интервюто си за "Открит микрофон" на Signal.bg, че видеоклипът на втората им дуетна песен вече е заснет.

Лентата към сингъла "Емануела" в момента се монтира и до седмица ще се завърти в ефира на Фен ТВ.

"Заснехме видеоклипа и се надяваме другата седмица да е готов, ама не се знае. Режисьорите са малко туткави. Снимахме със Скерлев. Той има толкова много работа, пък сам си монтира нещата... Трябват ни повече режисьори, трябва да обявим някакъв кастинг за бързодействащи режисьори" - обясни изпълнителката.

Видеоклипът е заснет в пловдивска дискотека, която е сред любимите заведения на двамата изпълнители, като има и външни кадри, споделиха те.

"Аз мисля, че се получи доста интересен клип. Имаме и сюжет, история" - каза Джордан. Каква история се разказва във видеото остава в тайна до промотирането му. "Нищо няма да казваме повече, за да е интересно на зрителите и да гледат клипа. Ние пуснахме песента, сега и клипа остава да разкажем..." - заяви Емануела.

Отговори

Върни се в “Емануела”