Новини

Отговори
veli1199
Регистриран: 06 ное 2010 09:40

Re: Новини

Мнение от veli1199 » 28 мар 2012 15:23

Емануела поздрави колегите си, които не отидоха на наградите "Нов фолк"

Емануела отправи поздрав към изпълнителите, които отсъстваха от церемонията на Годишните награди "Нов фолк".

"Поздравявам всички мои колеги, които не отидоха на наградите на "Нов фолк"! Надявам се другата година цялата музикална компания Ара Мюзик да спре изпълнителите си от този цирк!!!" - написа топ изпълнителката в своя Facebook профил.

Припомняме, че миналата година Емануела върна наградата си, обидена от това, че за втори път й дават отличие, споделено с друга певица.

На тазгодишната церемония песента на Емануела "Попитай за мен" бе удостоена с наградата "Балада на годината" и тя не бе споделена с друг изпълнител.

Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Компания: Пайнер
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 01 апр 2012 14:42

Новата песен на Емануела е „Стой далече“
Изображение
Феновете на Емануела могат да очакват скоро следващия ѝ сингъл. "Стой далече" е заглавието на новия музикален проект на изпълнителката. Сингълът вече е записан, предстои да се заснеме и видеоклип към него. За стайлинга си певицата отново залага на своята стилистка Тути, на която се доверява безприкословно.

Всичко или нищо - това пък си е татуирала на ръката Емануела. "В момента съм в някаква дупка, не знам към какво се стремя" - призна тя, но все пак обясни, че се стреми детето ѝ да е добре, да прави нови песни и още: "Да намеря някакво душевно спокойствие". Изпълнителката е категорична, че е готова да се омъжи за новата си любов Никола, ако той ѝ предложи брак.
Изображение

veli1199

Мнение от veli1199 » 02 апр 2012 13:06

Емануела: Наградите се договарят

Емануела е категорична, че музикалните награди са "нагласена работа" и затова не удостои с присъстието си церемонията на "Нов фолк", въпреки че спечели приз в категорията "Балада на годината" за песента "Попитай за мен". "Не е бойкот, вече не е интересно" - отсече тя и заяви: "Наградите се договарят".

Звездата на Ара Мюзик коментира при гостуването си в "Станция Нова": "Като цяло наградите са някакъв цирк. Специално тези награди /б.а. "Нов фолк"/ са събрани от всички фирми и аз искрено й съчувствам на Маргарита Лозанова, защото тя е между всички изпълнители и най-вече между продуцентите. Всеки дърпа към неговата фирма и тя не знае накъде... Все трябва да има някаква награда за някой и наистина е много циркаджийско, защото в един момент тя, за да угоди на всички, в крайна сметка се получава, че всички са недоволни".

Изпълнителката обясни и защо не приема отличието "Балада на годината" за своята песен "Попитай за мен". "Не приемам наградата за "Балада на годината", защото моята балада излезе декември месец - това не е балада на годината! Но само и само да не се разсърдя, да не ми я раздели, както миналата година, трябваше да ми даде някаква награда. Те вече наградите са толкова опорочени в България... За да не се разсърди някой, започват да се измислят някакви награди - "Клубен хит", "Хит на годината", хит на незнам си какво..."

Емануела е убедена, че една статуетка не е фактор за това колко добър е даден изпълнител, а когато конкуренцията е силна и трябва само един да е отличен, другите се чувстват недооценени.

За предстоящите Балкански музикални награди тя е номинирана за "Най-добра песен на Балканите от България за 2011" за "Попитай за мен" и за "Балкански проект за 2011" за "Питам те последно" - Емануела feat. Serdar Ortac.

"Като ги организира нашият продуцент, няма как да не ме включи там. Като цяло ми е все тая дали ще спечеля или не. И там е така - някой да не се сърди, затова тази година ще е тая, догодина друга" - на мнение е Емануела и признава, че за нея е най-важна подкрепата на публиката, когато е на сцената, а не призовете.

"Най-голямата награда за един изпълнител са хората. Като излезеш на сцената и хората те аплодират - това е най-голямата награда. Каква награда е, че си "Певица на годината" или ще спечелиш някакъв хит, според мен няма никакво значение. Това са някакви интереси от страна на фирмите и няма как да спре".

Ivenna
*
*
Регистриран: 09 фев 2012 13:19

Мнение от Ivenna » 20 апр 2012 20:59

Eмануела с промоция на "Стой далече"
Eмануела иска да промотира новия си проект „Стой надалече” в любимото си пловдивско заведение-клуб Secrets.Все още не се знае точната дата на събитието, тъй като песента не била в завършен вид. Сингълът обаче вече е записан, предстои само да бъде заснет и видеоклипът.- Това съобщиха администраторите на Emanuela (Official)

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Регистриран: 13 яну 2012 14:30
Любима певица: ГЕРГАНА
Компания: ПАЙНЕР
Подпис от: Dark Horse
Контакти:

Мнение от toty93 » 04 май 2012 09:59

КАКВО ОБЩО ИМА ЕМАНУЕЛА С ХИТОВИЯ ХОРЪР „ПОГРЕШЕН ЗАВОЙ 5”?

Изображение

Емануела изненада почитателите си със снимки, на които е заедно със странно и страшно изглеждащи актьори – те участват във филма „Погрешен завой 5”, който се снима в момента у нас, издаде самата тя. Какво общо има обаче певицата с хитовия хорър? Novfolk.bg научи историята – по време на снимките на новото видео на Емануела „Стой далече” двамата актьори се заинтригували от интересните денс ритми, които дочули от студиото до тяхното, и решили да видят какво се случва там. Докато Емануела снимала поредната сцена от клипа, те започнали да обикалят около нея и сценичния й партньор, като се опитали да ги изплашат. Успели да всеят ужас във всички останали, но не и да притеснят Емануела, която видимо се радвала на създалата се ситуация. Дали тяхното присъствие ще бъде включено в клипа на „Стой далече” предстои да разберем съвсем скоро.
До смърт да ме раняват и без дъх да ме оставят.
Изображение
Във последния миг живот, "Обичам те!" ще кажа.

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Контакти:

Мнение от toty93 » 07 май 2012 14:08

Галена и Емануела пускат новите си песни днес

Изображение

Две попфолк звезди ще изкушат меломаните с новите си проекти днес. Премиерите са на клиповете на Галена и Емануела.Новата песен на Галена "Спри ме" ще излезе до няколко часа по телевизия "Планета", съобщи фолк звездата на "Пайнер".От Ара Мюзик информираха, че песента на Емануела "Стой далече" от днес ще бъде в ефира на Фен ТВ.
Изображение

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Контакти:

Мнение от toty93 » 11 май 2012 13:44

НЯКОЛКО БИСА ЗА НОВАТА ПЕСЕН НА ЕМАНУЕЛА

Изображение

Няколко биса получи новата песен на Емануела „Стой далече” по време на снощното участие на атрактивната певица в пловдивско заведение. Въпреки че сингълът се появи едва в началото на тази седмица, феновете в клуба вече го знаели наизуст и го пеели от начало до край, не скри приятната си изненада самата Емануела. Тя с удоволствие изпълнила и желанието им да го изпее няколко пъти на бис.„Стой далече” вече се очертава като сериозен претендент за летен хит. Песента е по музика на Флори, а текстът е на Росен Димитров. Появата й беше придружена с ефектен видеоклип, в който Емануела влиза в ролята на тъмнокоса Барби.
Изображение

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Контакти:

Мнение от toty93 » 13 май 2012 16:05

Емануела: Има отлив от попфолка, на хората им е писнало

Изображение

Попфолкът е единственият успешен музикален бизнес у нас, защото няма друг, каза Емануела в ефира на bTV и призна, че напоследък има отлив от най-масовия жанр. За сегашното състояние на жанра певицата обясни в "Тази сутрин":"В момента има отлив от попфолка. Песните започнаха да простеят, всичко е някакви кючеци, връщане на онази чалга, която беше през 90-те. В нашата фирма правим малко по-модерни неща и се надявам, че това е музиката, която трябва да се слуша. Ние си носим в кръвта, искаме си някакви ориенталски ритми, но тези кючеци, които се правят в момента не са много добре. Честно казано, на хората им е писнало и нямаше да има този отлив от попфолка, ако на тях им харесваха тези кючеци и простотии, които в момента се слушат".Емануела сподели, че първите спечелени пари като фолк певица е инвестирала в микрофон, защото държала да има собствен."Микрофонът си го купих с първия си хонорар. Исках не нашите да ми купуват, а аз да си купя микрофон, с моите пари. Само че тогава беше много по-лесно с участията, имаше много по-малко изпълнители и аз, като млад изпълнител, имах участия още от самото начало" - разказа тя.Звездата на Ара Мюзик преди време се разделила с емоционално скъпата си придобивка, за да направи жест към новите таланти в музикалната компания."Подарих го в офиса на моята продуцентска фирма за младите изпълнители, защото на мен ми беше много трудно тогава" - спомни си тя.
Изображение

Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Компания: Пайнер
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 22 май 2012 14:34

Земетресението хвана Емануела по стълбите
Изображение
Красавицата с изумруден поглед изпаднала в паника от люлеещата се 10- етажна кооперация. Тъй като била сама и не знаела как да реагира, бързо наметнала връхна дреха и се затичала по стълбите.

Точно тогава Емануела усетила и втория силен трус, който довел до прекъсване на осветлението, което допълнително всяло ужас в изпълнителката на „Стой далече”. Тичайки по стълбите Емануела звъннала на своя любим Никола, който веднага се притекъл на помощ и прекарал заедно с нея нощта в колата й.

„Беше ужасно. За пръв път преживявам нещо подобно. Цялата се разтреперих като лист. Дано никога повече не се случва подобно нещо” – не сдържа емоциите си Емануела.
Изображение

veli1199

Мнение от veli1199 » 23 май 2012 16:16

Емануела: Моите песни не са чалга

Емануела заяви, че песните, които прави не са чалга, а последните си два сингъла определи като поп парчета.

"Новата ми песен "Стой далече" е поп парче. Предишната ми песен "Попитай за мен" също е поп парче. Моите песни на са чак толкова чалга, но все пак аз съм в музикална компания, която се занимава с попфолк и съм т.нар. попфолк певица, така че няма как да съм толкова различна" - сподели звездата на Ара Мюзик в ефира на Нова ТВ.

Емануела коментира още, че не може да си обясни защо медии я определят като една от най-скандалните попфолк звезди. "Понякога ми е интересно да чета какво са си измислили за мен" - каза с усмивка тя и обясни, че не е лесно да се измислят истории, каквито се публикуват в жълтите издания.

Отговори

Върни се в “Емануела”