Новини

Отговори
Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Компания: Пайнер
Контакти:

Re: Новини

Мнение от .:Maria:. » 27 авг 2011 16:13

Преди броени минути Емануела смени своя статус в facebook от "обвързана" на "необвързана".
Изображение
Дали певицата се е разделила с своят годеник Денис предстои да разберем.
Изображение

veli1199
Регистриран: 06 ное 2010 09:40

Мнение от veli1199 » 28 авг 2011 13:53

Галена, Преслава и Константин поздравиха Емануела и Софи Маринова

Колкото и да са скептични някои, че сред фолк изпълнителите има колегиалност и добри взаимоотношения, някои от най-големите звезди периодично показват симпатиите си едни към други и дори успяват да се забавляват истински заедно.

През седмицата Sin City посрещна три от звездите на музикална компания Пайнер. Галена, Преслава и Константин бяха в центъра на събитието, събрало над 500 техни фенове. Рози, въздушни целувки и въздишки отправяха екзалтираните клиенти към своите любимци, съобщават от клуба. Всеки от феновете на изпълнителите получи своя миг на внимание и поздрав.

Любопитен акцент в програмата на Галена, Преслава и Константин бе музикалният подарък от тях за други две фолк звезди, които също бяха сред гостите на заведението. Изпълнителите удостоиха с почти половинчасов личен рецитал специалните гости Емануела и Софи Маринова.

Потребителски аватар
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 01 сеп 2011 14:31

ГРИП ПОВАЛИ ЕМАНУЕЛА СЛЕД ТУРНЕТО НА ФЕН ТВ
Изображение

Емануела даде всичко от себе си, за да впечатли публиката на турнето на „Фен”ТВ това лято с оригинално присъствие и най-вече с пеене на живо. За съжаление, освен невероятното изживяване по стадионите из страната, тя ще запомни и грипа, който я повали и продължава да я мъчи.

Емануела дори прекъсна няколко дни от планираната почивка, за да може да се излекува напълно. В момента певицата е доста болна, но въпреки това не съжалява, че не си пази гласа на последните два концерта от турнето и пак избра да пее на живо.

„Ако има турне догодина, пак ще избера живото пеене. Хората си плащат входа и идват специално, за да ни чуят и видят. Нямаме право да ги разочароваме. Болна, не болна – трябва да пея. Сега съм си взела почивка и се лекувам. Като се оправя, веднага почвам работа по нови проекти, защото съм заредена с много енергия”, споделя Емануела.
Изображение

veli1199

Мнение от veli1199 » 08 сеп 2011 09:34

Емануела отговаря на вашите въпроси

Емануела днес гостува в "Открит микрофон" на Signal.bg. Звездата на Ара Мюзик закрива няколко от концертите по време на първото лятно турне на Фен ТВ, а публиката я бисира многократно.

Как се прави успешна музикална кариера при толкова силна конкуренция, каква е равносметката за турнето и променят ли се отговорностите след толкова бурни аплодисменти, какви са новите музикални проекти на певицата, какво се случва при нея в личен план - това са някои от въпросите, на които ще търсим отговор.

Какво искате да попитате Емануела? Може да задавате въпроси към нея днес до 16:30 часа тук.

Потребителски аватар
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 08 сеп 2011 15:18

Емануела и Денис: Връзката ни беше изчерпана

Изображение
След многобройните перипетии, събирания, разделяния и редица други ангажименти, статусът на връзката между Денис Касъмов и Емануела е ясен — разделени.
Причината за края обаче не била нито друг, нито провалената сватба, а просто двамата се чувствали изчерпани.

В свое интервю певицата споделила, че двамата просто се отчуждили един към друг и след 4-годишна връзка решили да се разделят. Освен това, тя смята, че тъй като не можела да направи Денис щастлив, най-добре било той да потърси щастието си другаде.
„На всичкото отгоре съм надраснала възрастта си, просто така ми се наложи. Той заслужава да бъде щастлив“, коментира мотивите си за раздялата, звездата.
Емануела отрече в слуховете за друг мъж, да има нещо вярно, но призна, че всеки от двамата е преживял много неща, които трудно можели да се преглътнат. Тя също така беше категорична, че никога не са си изневерявали взаимно. Въпреки раздялата двамата смятали да останат приятели, тъй като между тях имало специална връзка.

По повод плановете си за бъдещето певицата признава, че в личен план се чувства доста объркана. Засега предпочитала да се отдаде на работата си и сина си, като плановете й не включват нова връзка. „Не искам мъж, защото всички са ужасни лъжци“, заявява звездата и е категорична, че поне засега предпочита да остане сама.
Изображение

Потребителски аватар
Officially Forbidden
Регистриран: 02 окт 2010 01:30
Любима певица: Галена, Десислава
Компания: Payner Music
Контакти:

Мнение от Officially Forbidden » 08 сеп 2011 20:28

Емануела ще радва тази есен с парчето „От моята уста“

Изображение

Въпреки че след турнето на Фен ТВ Емануела бе решила да се отдаде на летен отдих, тя не успя да се порадва задълго на морската си почивка край Несебър и остана там само няколко дни.

Лично собственикът на Ара Мюзик Виктор Касъмов прекъсна спокойствието й, за да я извика спешно в София за заснемане на клипа към наскоро записана песен.

В "Открит микрофон" на Signal.bg Емануела разкри, че новият й сингъл ще излезе със заглавие „От моята уста” и отново е дело на доказания тандем в попфолка - Оцко и Росен Димитров. Хитовата изпълнителка даже запя фраза от песента и обясни, че през следващата седмица ще бъде заснето видеото. За режисурата тя се е доверила на Йордан Петков.

Очаквайте утре интервюто, което Емануела даде за "Открит микрофон" с Емилия Стоянова и галерия със снимки пред обектива на Софи Калева.
...Целият град знае
Изображение

Потребителски аватар
Officially Forbidden
Регистриран: 02 окт 2010 01:30
Любима певица: Галена, Десислава
Компания: Payner Music
Контакти:

Мнение от Officially Forbidden » 14 сеп 2011 19:25

Попфолкът отива на заден план. Забравихме какво е да си певица!

Изображение

Емануела, която сред най-актуалните фолк звезди, не крие, че в последно време има отлив на публика от най-масовия жанр. Певицата споделя в "Открит микрофон" на Signal.bg кои са най-наболелите проблеми във фолка и защо част от феновете вече не проявяват интерес към тази музика.

"Да, има криза в попфолка, защото всяко второ момиче, което си е мечтало да бъде певица, вече е на сцената. Затова са виновни продуцентите, които им дават възможност да се изявяват. Момичета, на които гаджетата им дават пари, са там. По този начин губи самата музика, започва да се губи интерес, затова в момента в България навлизат повече чуждестранни поп парчета и по някакъв начин чалгата отива на заден план" - казва Емануела пред камерата на Signal.bg.

Хитовата певица е на мнение, че трябва да има критерии, по които да се става певица, като на първо място трябва да е талантът.

"Не може на всяко момиче, което изглежда добре, да даваш поле на изява. В момента в България сме забравили какво е да си певица. Аз заради това избрах да пея на живо, за мен това е най-важното. Трябва да имаш талант, разбира се. Как така, само защото това ти е мечтата от малка, решаваш, че ще станеш певица, без да имаш качества" - категорична е тя.

От музикалните продуценти зависи да се редуцира броят на изпълнителите, но и от публиката също, на мнение е Емануела. Според нея, феновете отсяват качествените изпълнители, но когато продуцентите налагат прекалено много и продължително време едно име, това също оказва влияние.

"Има изпълнители, които вкарват много пари в себе си, стигат до едно ниво и няма как да се качат по-нагоре. Докато изпълнители, които имат само гласови данни и помощ от продуцента, стигат много по-нагоре и остават за по-дълго време. Няма как да не може да пееш, просто ще си даваш парите на вятъра. Но има такива амбициозни момичета, които, за да си вдигнат цената, стоят на екран" - подчертава Емануела.

Певицата обяснява, че огромна част от момичетата желаят да станат фолк певици, защото: "Това е, това беше по-скоро, модерната музика в България. И ако продължава в това темпо, с такива некачествени изпълнители, които излизат, ще започнем да слушаме много повече Beyonce, Rihanna и т.н., което става и в момента, аз го забелязвам" - не крие Емануела.

Изпълнителката обобщава, че тенденцията във фолка да влизат некачествени изпълнители, води до некачествена музикална продукция. Красивите мелодии, по-сложните песни, могат да бъдат представени само от добри певци, които имат нужните вокални качества.

"Фолкът губи от това, че се правят и нестойностни песни. Правят се песни, които не са добри за слушане, защото една такава певица няма широк диапазон, няма как да представи някоя песен. Певици като Десислава, Софи Маринова, Глория, Преслава... това са певици, които могат да излязат на сцената и да изпеят всеки стил музика. Могат да дадат на публиката това, от което тя има нужда, защото те са певици. Могат да направят песен, която да бъде хем за слушане, хем за танцуване, докато някакви пеят "Ша-ля-ля-ля"... и постоянно показват някакви работи. Хората не искат това. Всеки е виждал скъпите витрини. Като си певица, трябва да дадеш на хората нещо, а не да им вземеш" - разсъждава тя върху сегашното състояние на най-комерсиалната музика у нас.

Източник: signal.bg
...Целият град знае
Изображение

veli1199

Мнение от veli1199 » 23 сеп 2011 17:34

Емануела: Аз никога не съм си плащала

Емилия Цветкова дебютира с артистичния си псевдоним Емануела през 2006-та, когато става част от изпълнителите на Ара Мюзик. Две години по-късно излиза първият ѝ самостоятелен албум - "Запознай я с мен", в който хитове са: "Да си плащал", "Мили мой, ангел мой" и "Нищо мъжко". През 2010-та излиза хитовото CD на певицата "Буря от емоции", включващо "Данък любов", "Големите рога", "Отзад мини", "На повикване", "Късам ти нервите", Духай", "Всичко се връща", "Аплодисменти за лъжеца", "Нищо не знаеш", а тя вече е сред най-актуалните имена в попфолка.

През 2011-та следват още безапелационни хитове - "Преди употреба, прочети листовката", "Питам те последно", "Крайна мярка" бързо се превръщат в любими песни на феновете.

Емануела е на мнение, че успехът на един изпълнител зависи от потенциала, който има и от подкрепата на продуцента му. За себе си признава, че никога не си е плащала, за да бъде певица, каквато практика не крие, че има при други, които искат да бъдат фолк изпълнители на всяка цена.

"Мога да кажа за Ара Мюзик, че когато Виктор /б.а. Виктор Касъмов/ види потенциал у някого, му помага. Естествено нито един продуцент не би вкарал пари в нещо, което няма да му ги върне. Ти би ли дала пари на някого ей така, безвъзвратно? Когато има такива изпълнители, на които той просто не залага, им казва: "Ако искате да сте изпълнители, си плащайте". Нормално е! И аз да съм продуцент, и аз бих го направила по същия начин. Но изпълнителите, в които той вижда някакъв успех и някакъв талант и по някакъв начин реализация - вижда, че този изпълнител работи, иска да постигне неща, мисли за кариерата си, за това какво биха постигнали заедно двамата, Виктор никога не е отказвал помощ" - разказва Емануела в "Открит микрофон" на Signal.bg.

Изпълнителката не отрича, че все пак и тя понякога дава своя принос, но това е само, ако желае да подпомогне с нещо, направата на по-скъп клип. "Мога да кажа, че аз лично никога не съм си плащала песни, клипове... Да, може да съм помагала, когато съм имала възможност, за по-хубави клипове, но никога не са ме карали да си плащам нещо. Моите уважения, но момичетата, които си плащат, трябва да знаят за какво става въпрос и наистина изпълнителите, които имат някакъв потенциал, смятам, че моят продуцент не би ги оставил така" - казва хитовата певица.

veli1199

Мнение от veli1199 » 11 окт 2011 14:10

Закриха facebook страницата на Емануела

Преди няколко дни, съвсем изневиделица, страницата на Емануела във facebook спря да съществува. Първоначално звездата на Ара Мюзик си помислила, че има някакъв технически проблем. Но, за съжаление, не се оказало така. Неколкократните ѝ опити да влезе в профила си със своето потребителско име и парола били неуспешни. Той е недостъпен и за всички нейни фенове и приятели.

Запознати коментират, че страницата на певицата е изтрита от самите администратори на социалната мрежа. Това обаче не е тяхна лична хрумка, а следствие от постъпили сигнали, че тя не е нейна, а фалшива, което всъщност не отговаря на истината. Изпълнителката на "От моята уста" прекарваше голяма част от свободното си време във facebook.

Всички нейни "постове" там бяха широко коментирани и винаги се заформяха интересни дискусии. Сега притежателката на едни от най-красивите очи в попфолка е принудена да си направи нов профил. Когато е готов, обещава да съобщи на почитателите си.

"Не е фатално, но е неприятно. И за мен, както за много други хора, "Face"-a се превърна в начин на живот. Създаваш нещо, поддържаш го… и изведнъж: край. Кофти!" - коментира тя.

Емануела не е единствената популярна личност с такъв проблем. В последно време от същото се оплакаха Крум, Венета Райкова, Миролюба Бенатова…

Потребителски аватар
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 13 яну 2012 22:48

Емануела: Гладна няма да остана, да не ме оплакват
Изображение
Кариерата на Емануела, която доскоро беше най-оборотната фолк певица в "Ара мюзик", стремглаво залязва, пишат електронни издания.
Пред Blife Емануела каза следното:
„Няма как да коментирам подобни измислици. Авторите на тези клевети си противоречат. Веднъж пишат, че съм най-оборотната звезда на Ара, а после, че нямам участия. Пожелавам на много от моите колежки да имат броя на участията ми. Не съм спирала да работя. В момента подготвям три нови песни, като за едната ще заснема и видеоклип. Предполагам, че кризата е сковала не моята кариера, а творческото вдъхновение на някой, който не може да измисли нищо освен клюки по мой адрес. Имам работа и гладна няма да остана, нека никой не се притеснява за мен”, каза пред Blife Емануела.
Изображение

Отговори

Върни се в “Емануела”