Новини

Отговори
Потребителски аватар
GaLiioo
Регистриран: 07 авг 2012 11:43
Любима певица: АНДРЕА, АЛИСИЯ и ПРЕСЛАВА
Любим певец: SHAWN MENDES, FETTY WAP

Re: Новини

Мнение от GaLiioo » 21 юли 2013 00:15

Ара Мюзик представя "Емануела" - албум само с хитове!

След „Запознай я с мен” и „Буря от емоции”, Емануела поднася на всички свои фенове нов музикален реверанс – трети самостоятелен албум, носещ нейното име – „Емануела”. Именно в него звездата е изляла душата си, а всяка една от 14-те песни разкрива част от емоционалността на певицата на Ара Мюзик.

„Скъпи приятели, държите в ръцете си част от мен, такава каквато съм: твърде емоционална, болезнено откровена, но винаги истинска. Затова реших да кръстя третия си самостоятелен албум „Емануела” тъй като в него са събрани песни, всяка от които разкрива пред вас част от моята същност. Понякога съм „яхнала метлата”, друг пък съм „Пълно перде”, често ми е нужна ударна доза „Тръпка”, но винаги съм си аз – вашата Емануела, такава, каквато ме обичате и такава, каквато аз ви обичам от цялото си сърце. Едно огромно благодаря на всеки един от вас, моите фенове. Искам да изкажа своята безгранична благодарност и на моя продуцент Виктор Касъмов и целия екип на Ара Мюзик, които са неотлъчно до мен в добри и лоши моменти, те са моето второ семейство. И не забравяйте – не е важно да бъдеш някой, а себе си”- изля душата си топ певицата.

Освен на уникалните хитове, които оглавяваха музикалните чартове и докарваха до екстаз феновете на попфолка в цялата страна, в „Емануела” ще можете да откриете три нови предложения.

След дуета с турската мегазвезда Сердар Ортач, както и общите проекти с Джордан, Емануела поднася неочаквана музикална колаборация с доказаната Джина Стоева – „Кой видял-видял”. Освен нея, в албума ще можете да се насладите и на още две нови предложения: „Пълно перде”, чиято лайф версия вече се завъртя в ефира на Фен ТВ Full HD и „За лека нощ”.

За създаването на хитовите си проекти в албума Емануела се доверява на един от най-утвърдените имена в музикалната сфера - текстописците Росен Димитров, Дони Василева и Йордан Ботев; и композиторите Мартин Биолчев, Иркенц Хюка, Флори Мумайези и Оцко.

Именно на съвместните им уникални проекти с певицата, имаха възможността да се насладят всички попфолк фенове на двойната промоцията на албума „Емануела” на 12-ти юли в Равда, а тази вечер и във Варна. И за да си спомнят дълго за незабравимия тричасов спектакъл, за визия на албума си изпълнителката избира морския мотив като основен.
  • Или си играч, или си наигран

Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 21 юли 2013 00:21

Емануела: В този живот съм разбрала едно - трябва да си пълно перде

Няколко дни след грандиозната промоция на третия си самостоятелен албум, Емануела зарадва всички свои фенове с лайф версия на една от най-чаканите песни - „Пълно перде”.

Очертаващият се летен хит е по музика и аранжимент на Мартин Биолчев, а текстът е дело на Росен Димитров. Именно с този тандем Емануела създава едни от най-големите си хитове, намерили място в албума й, носещ нейното име:„Ром-пом-пом, „Емануела”, „Тръпката”, „Таралеж” и още много други.

„В този живот съм разбрала едно – трябва да си „пълно перде” и да не ти пука от нищо, за да оцелееш. В него няма място за слаби хора и хленчене” – споделя звездата на Ара Мюзик, която неведнъж е доказвала на дела думите си.

В лайф версията на „Пълно перде” феновете, които не успяха да отидат на промоцията на Емануела в Радва, ще могат да усетят малка част от атмосферата на впечатляващата промоция. А тези, които искат да се насладят на грандиозния спектакъл на живо, могат да го направят този петък във Варна.

„И помнете – във всяка ситуация трябва да сте „пълно перде” и животът ви ще бъде незабравим” – споделя изпълнителката на „Тръпката”.

Потенциалният летен хит е включен в албума на певица, който е на пазара от вчера, видеореализацията на парчето също е достояние на меломаните.

Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 22 юли 2013 09:21

Емануела направи втора промоция на албума си

След запомнящото се шоу, което певицата спретна на всички свои фенове на южното ни Черноморие, дойде ред тайфунът Емануела да премине и през Варна.

Както стана ясно, акттуалната изпълнителка прави двойна морска промоция на най-новия си албум, носещ нейното име, в който са събрани 14 хитови песни.

Няколко часа преди грандиозното събитие певицата кацнала със самолет на летището на морската столица, където я посрещнала агитка от верни фенове. Малко след като отделила подобаващо внимание и раздавала автографи на своите почитатели, Емануела с ужас установила, че й липсва един от куфарите - този, в който били сценичните й дрехи за промоцията.

„Много се притесних, тъй като в него бяха всичките ми тоалети. Впоследствие се оказа, че това е било фалшива тревога. Докато аз съм си говорила с феновете, моят озвучител грижливо е прибрал всички куфари в колата” – разказва тя.

Още преди полунощ множество фенове на певицата се тълпяха пред входа на клуба и с нетърпение чакаха той да се отворят врати, за да бъдат първите, които ще посрещнат на сцената своята любимка.

Диджеят Ники Генов даде старт на промоцията и влезе в ролята на водещ, с която се справи повече от блестящо. И на промоция, като на промоция. Феновете на певицата, които препълниха на макс клуба, нито за миг не спряха да я аплодират и да танцуват с нея до ранни зори. Развълнувана от любовта на всички присъстващи, Емануела ги зарадва и с бис изпълнения на свои хитове от предходния си албум „Буря от емоции”.

Към щурия купон се включиха и колегите й: Ивена, Джина Стоева, Джордан, Ангел, Стефани, Ванеса, Джоанна и Кристиан, които зарадваха екзалтираната публика с едни от най-големите си хитове. С бурни овации бе посрещната и музикалната колаборация между Емануела и Джина Стоева – „Кой видял-видял”.
В тон с морското настроение, което е и основна визия в албума на певицата, Емануела беше подбрала своите тоалети.

Звездата на Ара Мюзик заблестя в синьо-черна рокля, допълнена с обувки на висок ток, аранжирани с черни рози. Изпълнителката на „Пълно перде” прикова погледите на всички гости на дискотеката и с белия си тоалет, който подчертаваше женските извивки и морския й загар.

Изображение

Потребителски аватар
musics
Respect
Respect
Регистриран: 08 окт 2011 12:54
Любима певица: Lady Gaga & Preslava
Компания: ПАЙНЕР

Мнение от musics » 29 юли 2013 12:48

Емануела счупи пръста на Джина Стоева

Бинтовани пръсти и хвърляне на брачни халки - това са само малка част от колоритните сцени, на които станаха свидетели почиващите в Слънчев бряг. Плажуващите на Южното ни черноморие наблюдаваха с небивал интерес разигралия се пред очите им сериал с шеговит сюжет. Главните роли в него бяха поверени на Емануела и Джина Стоева.

Не, не става въпрос за мащабна холивудска продукция, въпреки че двете звезди на Ара Мюзик показват завидна актьорска игра, а за най-новото им видео "Кой видял - видял".

"Режисорският екип на Front Line Cinema даде идеята да разиграем хумористична сценка ала латиноамериканска сага, но правена в България. С Еми тъкмо паркираме колата пред едно яхтено пристанище, когато виждаме покрай нас да минава страхотен мъж" - разказва Джина Стоева.

"Толкова е готин, че замисляме план как да го оплетем в мрежите си. Обаче се натъкваме на проблем - Джина има халка на пръста, която трябва да се скрие и аз се заемам с тази задача" - разбулва пъкления план Емануела.

Мачото, заради когото двете певици замалко да се хванат за косите, е стар приятел на изпълнителката на "Писано ни е", който с удоволствие приел две изключително сексапилни и популярни жени да спорят за сърцето му.

Освен, че ни пренасят в меката на латиносериалите, Емануела и Джина Стоева са помислили и за мъжката аудитория. В "Кой видял - видял" звездите на "Ара Мюзик" влизат и в образа на красиви амазонки, облечени в оскъдни бански костюми, които подчертават още повече завидните им женски форми.

Всъщност инициативата за общия проект дошла от Емануела, която от дълго време обмисляла женски дует.

"Нямаше как да не я поканя Джина. С нея вече официално сме съседки. Майсторите на апартамента ми постоянно я тормозят и реших малко да я умилостивя" - споделя с присъщото си чувство за хумор Емануела, която разказва, че се възхищава на професионализма на дуетната си половинка.

В "Кой видял - видял", дело на текстописеца Росен Димитров и композитора Мартин Биолчев, двете певици заявяват на всеослушание, че ще продължават да бъдат себе си и именно това е съветът им към всички: "Кой видял - видял, много важно. Кой разбрал - разбрал, да приказва".
На линия съм за един човек и чакам нещо мъничко от теб.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
VampiresGirl:)
Регистриран: 01 юли 2012 14:17
Любима певица: Глория и само ГЛОРИЯ!

Мнение от VampiresGirl:) » 17 окт 2013 17:47

Емануела: „Нямам забележка“ идва скоро

Емануела работи по новия си проект. Звездата на Ара Мюзик разкри пред почитателите си в социалната мрежа, че в момента се е отдала на интензивни тренировки, за да се усъвършенства в танците.

"Вече имам мускулна треска и плочки на корема от толкова танци:) Нооооо, определено си заслужава да видите резултата. "Нямам забележка" идва скоро" - сподели хитовата певица, поствайки снимка от залата за репетиции.

Изображение

Повече подробности за проекта тя не издава, но както е видно от снимката задава се нещо доста динамично и танцувално.
Изображение

Виж, по пода се търкалят копчета,
към тавана сочат всички токчета!

Потребителски аватар
VampiresGirl:)
Регистриран: 01 юли 2012 14:17
Любима певица: Глория и само ГЛОРИЯ!

Мнение от VampiresGirl:) » 19 окт 2013 21:55

Емануела пусна фрапиращ кадър от новия си клип

Емануела пусна фрапиращ кадър от новия си клип, който е към предстоящия ѝ сингъл "Нямам забележка".

Снимкат, публикувана в социалната мрежа, е съпроводена с кратък текст, който явно е от песента: "Хайде питай ме, нямам забележка... и на пипане, няма грешка" - гласи ремарката.

Изображение

Както Signal.bg вече писа, проектът на фолк звездата скоро ще бъде презентиран. Специално заради лентата към парчето изпълнителката се отдаде на интензивни тренировки, за да се усъвършенства в танците.

"Вече имам мускулна треска и плочки на корема от толкова танци, но определено си заслужава да видите резултата" - сподели тези дни Емануела.
Изображение

Виж, по пода се търкалят копчета,
към тавана сочат всички токчета!

Отговори

Върни се в “Емануела”