Новини

Отговори
Потребителски аватар
GaLiioo
Регистриран: 07 авг 2012 11:43
Любима певица: АНДРЕА, АЛИСИЯ и ПРЕСЛАВА
Любим певец: SHAWN MENDES, FETTY WAP

Re: Новини

Мнение от GaLiioo » 12 май 2013 12:24

Емануела: 100 Кила е грубиян, много е глупав

Изображение

Емануела, която преди броени дни напусна Базата на "Къртицата", говори за скандала със 100 Кила и разменените помежду им груби реплики.

"Аз винаги си казвам, каквото си мисля и няма за какво да съжалявам" - заяви звездата на Ара Мюзик.

Фолк певицата коментира пред пред Jenite.bg характера и поведението на хитовия рапър така: "Той е грубиян, много е глупав. Как може да нападнеш жена, да се мислиш за повече от другите? OK, направил е една песен, но това не му дава право да се държи толкова грубо с хората. 100 Кила не е човек, на когото трябва да се подражава. Не трябва да има такава агресия!".

Емануела също не успя да запази спокойствие в конфликта с него и изрече доста обидни думи. "Аз показах такова отношение, каквото той показа към мен. Да, обиждах го, но не мисля, че съм казала нещо вулгарно" - обясни изпълнителката.

А по отношение на това, че го е нарече "мангасар", тя заяви: "Мен Джордан ме е учил, че ако искам да обидя някой циганин, трябва да го нарека мангасар".
  • Или си играч, или си наигран

Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 16 май 2013 08:41

Емануела за скандала с Джорджиа: Какво ме интересува, че мъжът ѝ е тичал по мен

Изображение

Емануела отговори на обвиненията на Джорджиа, която преди време разкри в интервю за "Открит микрофон" на Signl.bg, че се е разделила с бащата на детето си заради нея. Изпълнителката на "Таралежа" имала авантюра с мъжа й и то по време, когато Джорджиа била в болница.

"Не коментирам такова евтино търсене на PR. Дори не знам коя е. Като е певица, да си пее песните. Какво се занимава с такива интриги? И мен какво ме интересува, че мъжът ѝ е тичал по мен? Всъщност, това дори ме ласкае - щом мъжете си оставят жените заради мен, значи още ставам. Никола трябва да си ме пази! А това, което мен ме интересува е, че той си е вкъщи и не ходи по чужди жени. Така че думите на Джорджиа не ме обиждат, пожелавам ѝ успех!" - обясни Емануела пред jenite.bg.

Фолк звездата на Ара Мюзик обобщи, че практиката при много от непопулярните изпълнителки е такава - да си правят PR, чрез който да станат известни. "Неизвестните певици се закачат за някоя популярна колежка и имат две възможни стратегии: или да кажат, че им е откраднат мъжа, или че са им взели песните" - заяви тя.

Изображение

Потребителски аватар
Peaceful
Регистриран: 23 фев 2013 11:17

Мнение от Peaceful » 18 май 2013 20:29

Емануела пуска нов албум през юни

Изображение
Само преди два дни Емануела промотира най-новия си проект "Тръпката", който бе посрещнат с интерес от меломаните. Звездата на Ара Мюзик днес издаде в аванс, че вече е готова с отдавна подготвяния музикален албум.
"Скоро, през юни, ще представя новия си албум, с голяма и мащабна промоция :-))" - съобщи тя пред феновете си във фейсбук.
Какви песни ще бъдат включени в предстоящия диск на хитовата изпълнителка, ще има ли други чисто нови заглавия, освен пилотната "Тръпката" и какво заглавие е избрала за CD-то си, предстои да разберем тези дни.
Припомняме, че предишният музикален албум на Емануела, озаглавен "Буря от емоции", излезе през 2010 година.
Изображение

Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Компания: Пайнер
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 19 май 2013 22:12

Емануела: Не искам да се занимавам с пеене, попфолкът вече евтинее
Изображение

Емануела се отказва от попфолка. Тази новина хвърли в телевизионен ефир самата тя. В откровен разговор с водещите Мая Спасова и Есил Дюран, звездата на Ара Мюзик разкри, че се уморила от музикалната си кариера и смята да се отдаде на семейството си.

"Започвам страшно много да се замислям след участието си в "Къртицата" дали не трябва да се откажа от музиката. Просто вече ми идва в повече. Искам да си имам семейство" - заяви изпълнителката в предаването "Жените говорят" по TV7.

Докато представяше чисто новия си клип към песента "Тръпката", певицата призна, че не понася пошлостта в шоубизнеса и копнее да се занимава с нещо различно.

"Нашият бранш е вече много пренаситен, излизат всякакви такива, някакви... Много се размива, много момиченца искат да са там. Някак си и начинът на работа също вече е много различен, не върви на добре, не ми харесва" - оплака се актуалната изпълнителка.

Тя сподели както точно я притеснява в най-комерсиалния жанр и заяви: "Искам да се занимавам с нещо друго, не искам да се занимавам с пеене. Колкото и по-малко доходи да ми носи, много ме натоварва. Вече ми е адски досадно, напрежението ми идва в повече. Искам да имам повече лично пространство за себе си и за сина си, за мъжа си. Искам да забременея, да имам дете и искам да се занимавам с малко по-различни неща. Някак си се уморявам и много, много ми евтинее вече попфолка" - обясни Емануела.
Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 03 юни 2013 09:18

Емануела с първо място в „Попфолк хит“

Изображение

Емануела спечели "Попфолк хит" с новото си парче "Тръпката". Певицата оглави чарта при второто си участие. "Чуждо тяло" на Валя записа дебютно участие и може да се похвали с втора позиция в него. Цветелина прогресира с една позиция и вече заема трето място с "Българите сме корави".

Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 15 юни 2013 10:04

Емануела и Румина имат идея за дует

Изображение

Емануела и Румина, които от известно време са първи приятелки, са имали идея за дуетна песен, но до този момент не са успели да я реализират по ред причини. Изпълнителката на "Тръпката" сподели пред Фен ТВ, че със сигурност ще се получи интересен дует.

"Имахме такава идея, само че сега тя е майка и не знам. Трябва шефът да каже. Това ще е готино, ние сме си толкова близки, защо да не направим нещо заедно" - каза тя.

Емануела не спести милите думи и по отношение на мъничкия син на Румина. "Няма такова сладко бебе" - заяви с усмивка тя и призна, че с удоволствие гостува в дома на щастливата майка и бебето, винаги щом има възможност.

Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 30 юни 2013 15:48

Емануела: Нежеланието на хората да слушат и гледат Крум си е негов проблем

Наскоро Крум разказа за разочарованието си от задкулисните интриги, на които е бил подложен от колежката си Емануела. "По-лошо никой не ми е правил. Не пожелавам на никого да среща такъв човек в живота си" - сподели изпълнителят. Заради нея ми падаха участия, бавеше ми се пускането на песни и видеоклипове, бях свален от участието дори на благотворителната инициатива "Българската Коледа", както и в последния момент промениха участието ми в турнето на Фен ТВ - всичко под въздействието на Емануела". Натрупаните разочарования били причина Крум да напусне Ара Мюзик и да отиде в "Пайнер".

По повод обвиненията, Емануела сподели пред "ШОУ": "Да, да, чух за тези изказвания и съм меко казано потресена! Как е възможно да разправя някакви неща от типа как аз съм виновна за краха на неговата кариера?! Това е адски абсурдно! Това са пълни, ама пълни глупости! Как мога аз да му спирам участията?! Нямам нито тази власт, нито това желание. Нелепо е! Това, че Крум не е успял в нещо, никой не му е виновен. На него може и да му се иска да е така, но реалността е съвсем различна. А и той ме определя по доста странен начин...
Ами това, което мога да ти кажа, е, че на Крум аз не мога да му изпея песните. Пея си моите. А за това, че хората не са го искали на участия не съм му виновна аз. Аз не съм човек, който може да определя кой да ходи на участия и кой - не. Нежеланието на хората да го слушат и гледат си е абсолютно негов проблем. Колкото до песента "Нищо не знаеш", около която се заформи цялата абсурдна ситуация, всъщност трябваше да я направя със Слави (Трифонов - б.а.). А когато шефът ми ми предложи да направим дует на тази песен точно с Крум, аз се съгласих - защото е човек от фирмата. Чисто колегиално".

Емануела признава, че винаги говори, каквото мисли и може да бъде болезнено директна. "Такава съм и даже на моменти патя от директността си, но това е положението. Не съм от задкулисните личности, които въртят всичко около някакви измислени интриги и сплетни. Далеч съм от такива грозни истории и не искам и да ме въвличат в такива. Даже си мисля и нещо друго - може би това, което прави сега Крум, се дължи на поредния му PR?! Видя сега, че не му тръгнаха нещата и започна да обвинява кой ли не" - на мнение е тя.

Изпълнителката разказва още, че обвиненията на Крум били първо към музикалната компания, а после и към нея. "Някакви безумия. Това е все едно, когато аз нямам успех, да обвинявам друг изпълнител за това" - казва тя.

По повод на отпадането на участието му на благотворителната инициатива "Българската Коледа", Емануела заявява, че не тя е била причината. "Не аз - никой не искаше той да участва там. А участията бяха организирани от фирмата. Аз не правя подобни организации. Дори на самото турне със Слави Трифонов Крум никой не пожела да го вземе. Всички знаем, че там Борис Солтарийски изпълняваше песента на Крум. Втрещена съм сега от наглостта на Крум да обвинява точно мен за това, че... никой не го иска и не го харесва" - допълва певицата.

Емануела признава, че с Крум никога не са имали някакви пререкания извън сцената и обяснява още: "Нито сме имали някога някакви пререкания, нито пък обиди. Нищо. Реакцията му сега ми е много странна. Не знам какво става... Завижда ли, какво?! Той е много озлобен от това, че не можа да стане толкова популярен изпълнител. Но аз какво да направя по този въпрос??? Нямам думи! В този случай на Крум аз съм му виновна. В друга ситуация на друг - друг му е виновен... Примерите са много".

Изображение

Потребителски аватар
musics
Respect
Respect
Регистриран: 08 окт 2011 12:54
Любима певица: Lady Gaga & Preslava
Компания: ПАЙНЕР

Мнение от musics » 02 юли 2013 17:06

Емануела прави морска промоция на новия си албум

Емануела прави двойна морска промоция на третия си музикален албум, озаглавен "Емануела". Меломаните, за които ваканцията вече е в разгара си, могат да станат част от празника по случай новия диск на фолк звездата на Ара Мюзик на 12-ти и на 19 юли.

"Хей,ти, ако вече си яхнал метлата към морето се чувствай добре дошъл на промоцията на новия ми албум, скромно кръстен на моето име "Емануела". Ще те чакам на 12-ти юли в Равда и 19-ти юли Варна. Целувки на всички и не забравяйте да си вземете "Тръпката, тръпката". С обич: Емануела" - гласи поканата на хитовата певица към феновете й.

Гост-изпълнители на промоцията на новия албум на Емануела са: Джордан, Ивена, Джина Стоева, Ангел, Дамян и Ваня и Стефани.
На линия съм за един човек и чакам нещо мъничко от теб.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
musics
Respect
Respect
Регистриран: 08 окт 2011 12:54
Любима певица: Lady Gaga & Preslava
Компания: ПАЙНЕР

Мнение от musics » 13 юли 2013 22:07

Емануела с тричасов спектакъл и дует с Джина Стоева

Ако има събитие, което жителите и гостите на Равда ще помнят това лято, то това е промоцията на третия самостоятелен албум на Емануела, носещ нейното име. Звездата на Ара Мюзик очарова многобройните си фенове, дошли първи да чуят четиринадесетте песни от албума на певицата, с неутразима визия в три невероятни тоалета, специално подготвено светлинно шоу и неподправеното си чувство за хумор.

Малко преди полунощ Емануела ѝ нейните колеги - Ивена, Джина Стоева, Джордан, Ангел, Дамян и Ваня, Стефани и Ванеса бяха заети с последни приготовления за грандиозната вечер.

Точно в 02:00 часа след полунощ светлините на клуб „Час Пик” в Равда бяха приглушени, а феновете скандираха името на своята любимка, която се появи на сцената като видение: облечена в бяла кожена рокля, която контрастираше с устните ѝ в лилаво-черната гама. Още щом зърнаха Емануела и чуха първите музикална акорди, почитателите на певицата изпаднаха в екстаз и започнаха да пеят в един глас с нея.

"Благодаря на всички, че сте тук тази вечер. Това е специален момент за мен, който съм изключително щастлива да споделя с вас. Благодаря и на моето семейство и музикалната ми компания "Ара Мюзик", без която този албум нямаше да бъде факт" - развълнувано приветства гостите си хитовата изпълнителка.

"Това се казва класа дами, господа и фенове. За мен е удоволствие, че познавам една от най-хитовите изпълнителки на Балканите, която имах честта да опозная в "Къртицата", и която вече мога да нарека своя близка приятелка" - не скри вълнението си Деян Неделчев - Икебаната, който влезе в амплоато на водещ на грандиозната промоция.

Изненадите на вечерта обаче не свършиха до тук. Топ звездата поднесе на феновете си изпълненията на три нови песни, които намират място в албума ѝ:

"Пълно перде", "За лека нощ" и "Кой видял - видял". Именно последната предизвика небивал интерес. За нейното изпълнение Емануела извика на сцената... Джина Стоева. Двете фолк фурии се раздадоха на макс, а феновете са категорични, че дуетът "Кой видял - видял" ще бъде новият летен хит.

Освен звездите на "Ара Мюзик" - Ивена, Джина Стоева, Дамян и Ваня, Ангел, Джордан, Стефани и Ванеса, музикални поздрави към Емануела поднесоха и Кондьо и Ерик от "Diapason Records".

С всичко това обаче грандиозното шоу още не е приключило. На 19-ти юли във Варна, клуб „Час Пик”, Емануела ще представи „Емануела” и на най-запалените си фенове в морската столица.

Какви ли изненади е подготвила този път певицата – ще разберем съвсем скоро. Истинската Емануела – виж я, докосни я!
На линия съм за един човек и чакам нещо мъничко от теб.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 14 юли 2013 10:52

Емануела взриви Равда

ИзображениеИзображение

Ако има събитие, което жителите и гостите на Равда ще помнят това лято, то това е промоцията на третия самостоятелен албум на Емануела, носещ нейното име. Звездата на „Ара мюзик” очарова многобройните си фенове, дошли първи да чуят четиринадесетте песни от албума на певицата, с неутразима визия в три невероятни тоалета, специално подготвено светлинно шоу и неподправеното си чувство за хумор.

Малко преди полунощ Емануела й нейните колеги – Ивена, Джина Стоева, Джордан, Ангел, Дамян и Ваня, Стефани и Ванеса бяха заети с последни приготовления за грандиозната вечер.

Точно в 02:00 часа след полунощ светлините на клуб „Час Пик” в Равда бяха приглушени, а феновете скандираха името на своята любимка, която се появи на сцената като видение: облечена в бяла кожена рокля, която контрастираше с устните й в лилаво-черната гама. Още щом зърнаха Емануела и чуха първите музикална акорди, почитателите на певицата изпаднаха в екстаз и започнаха да пеят в един глас с нея.

„Благодаря на всички, че сте тук тази вечер. Това е специален момент за мен, който съм изключително щастлива да споделя с вас. Благодаря и на моето семейство и музикалната ми компания „Ара мюзик”, без която този албум нямаше да бъде факт”– развълнувано приветства гостите си хитовата изпълнителка.

„Това се казва класа дами, господа и фенове. За мен е удоволствие, че познавам една от най-хитовите изпълнителки на Балканите, която имах честта да опозная в „Къртицата”, и която вече мога да нарека своя близка приятелка”– не скри вълнението си Деян Неделчев – Икебаната, който влезе в амплоато на водещ на грандиозната промоция.

Изненадите на вечерта обаче не свършиха дотук. Топ звездата поднесе на феновете си изпълненията на три нови песни, които намират място в албума й: „Пълно перде”, „За лека нощ” и „Кой видял - видял”. Именно последната предизвика небивал интерес. За нейното изпълнение Емануела извика на сцената.... Джина Стоева. Двете фолк фурии се раздадоха на макс, а феновете са категорични, че дуетът „Кой видял – видял” ще бъде новият летен хит.

Освен звездите на „Ара мюзик” – Ивена, Джина Стоева, Дамян и Ваня, Ангел, Джордан, Стефани и Ванеса, музикални поздрави към Емануела поднесоха и Кондьо и Ерик от „Диапазон рекърдс”.

С всичко това обаче грандиозното шоу още не е приключило. На 19-ти юли във Варна, клуб „Час Пик”, Емануела ще представи „Емануела” и на най-запалените си фенове в морската столица.

Какви ли изненади е подготвила този път певицата – ще разберем съвсем скоро.

Истинската Емануела – виж я, докосни я!

Изображение

Отговори

Върни се в “Емануела”