Новини

Отговори
Потребителски аватар
*SOFILADY*
Регистриран: 08 яну 2006 01:02
Компания: всички
Контакти:

Новини

Мнение от *SOFILADY* » 09 дек 2009 00:41

В тази папка ще слагаме всички актуални новини за изпълнителя.
Цитирайте източника на всяка новина.

Потребителски аватар
*SOFILADY*
Регистриран: 08 яну 2006 01:02
Компания: всички
Контакти:

Re: Новини

Мнение от *SOFILADY* » 11 дек 2009 16:08

Емануела - Отзад мини / Видео
автор: Софи Калева на 11 декември 2009 в 16:03

Вече е факт новото видео на звездата от "Ара Мюзик" - Емануела. Видеото е към песента "Отзад мини", която е по текст на Росен Димитров и музика на Оцко.

"Това е една дълго чакана песен за мен… В момента е любимото ми парче, постоянно си го припявам, надявам се да допадне и на почитателите на тази музика" - споделя Емануела.

"Заснехме много интересно видео, което е нещо коренно различно, от показваните неща досега" - допълва сексапилната певицата.
Източник: Signal.bg
ВИДЕО

Потребителски аватар
Uk7c_JiMmY
Регистриран: 30 юни 2009 12:29
Любима певица: EmAnUeLa

Мнение от Uk7c_JiMmY » 23 дек 2009 15:48

.ИсКаШ Ли Да Ти ПрОсТя ГрЕшКиТе в ЛюБоВтА? За ГрЕхА дАлИ сИ ГоТоВ Ти Си МоЯт ДаНъК ЛюБоВ!?.

Потребителски аватар
nenooo123
Регистриран: 28 окт 2009 16:30
Любима певица: ♥Десислава♥

Мнение от nenooo123 » 21 фев 2010 09:33

ЕМАНУЕЛА ПАК ЩЕ Е АКТРИСА В РОДЕН СЕРИАЛ

След забележителното си представяне в „Къде е батко”, Емануела отново ще участва в български сериал. Става дума за новия проект на bTV „Стъклен дом”. Снимките за него вече започнаха, а зеленооката певица ще бъде гост-звезда в един от първите епизоди на сериала, чието излъчване се очаква да стартира през април.

Информацията беше потвърдена от пиар отдела на „Ара мюзик”, но подробностите за ролята на Емануела все още се пазят в тайна. Режисьор на „Стъклен дом” е Виктор Божинов, а снимачният екип се състои от над 100 души. Сред актьорите, участващи в сериала, са Стефан Данаилов, Юлиан Вергов, Елена Петрова, Стефка Янорова, Калин Врачански.
Десислава завинаги в моето сърце!

Потребителски аватар
Uk7c_JiMmY

Мнение от Uk7c_JiMmY » 08 мар 2010 17:25

В сряда вечерта в "Шоуто на Слави" гост ще бъде Емануела. Защо тя е такава каквато я виждаме в момента, кой е виновен?

Певицата ще бъде в студиото на bTV със своя баща и сестра си. Те ще разкажат какво дете е била Емануела, през какви премеждия е преминала, за да можем днес да я видим на екран.

Какво ще си споделят роднините на Емануела и Слави Трифонов, ще видим на 10 март от 22:30 часа.

.ИсКаШ Ли Да Ти ПрОсТя ГрЕшКиТе в ЛюБоВтА? За ГрЕхА дАлИ сИ ГоТоВ Ти Си МоЯт ДаНъК ЛюБоВ!?.

Потребителски аватар
nenooo123

Мнение от nenooo123 » 09 юли 2010 12:49

РУМЪНЕЦА И ЕНЧЕВ: „ЕМАНУЕЛА СЕ ОКАЗА ИДЕАЛНАТА ПОДПРАВКА”

Триото на Емануела, Румънеца и Енчев, за което novfolk.bg вече писа, ще бъде промотирано тази вечер в „Шоуто на Слави”. Общият проект е реализиран в студиото на рапърите само за два дни. Музиката е на Румънеца, текстът на Енчев. Съвсем скоро „Данък любов” ще се сдобие и с ефектен видеоклип.

Преди да стигнат до Емануела, Румънеца и Енчев изпробвали друга нейна колежка и дори известна родна манекенка. Това е първият проект и на Емануела в компанията на рапъри, като изпълнителката от каталога на Ара мюзик ще изненада със същинско рапиране.

„Идеята за песента дойде от Румънеца и Енчев. Доколкото знам, те са търсели различни варианти точно кой да им изпее женските вокали, но са се спрели на мен. Парчето много ми допада, надявам се да се хареса, носи точно свежата, лятна емоция!”- разказва Емануела.

„Щастливи сме, че открихме бисера, който ни трябваше, именно в лицето на Емануела, защото нещата наистина се получиха. „Данък любов” е парче с актуална тематика – високата цена, която плащат популярните, затова че са обичали и са били обичани. Песента е много модерна, съобразена е с тенденциите на музикалния пазар и се надяваме да хареса както на нашите фенове, така и на почитателите на Емануела” – споделя Енчев.

„Емануела се оказа идеалната подправка и манджата ни се получи страхотно! Парчето е много готино, защото сме го направили с много любов ” – философства Румънеца.

Информация: Антоанета Иванова / Ара мюзик

Потребителски аватар
Uk7c_JiMmY

Мнение от Uk7c_JiMmY » 29 юли 2010 20:26

Емануела Отново с Черна Коса

Снощи при участието си в Plazza Dance Center София, Емануела отново даде повод да заговорим за визията ú. След рязката промяна в цвета на косата и множеството коментари относно това импонира ли ú русото, тя реши отново да разнообрази.
Първи драстичната промяня видяха посетителите на столичния клуб. Емануела вече е с тъмнокестеняви коси. Повечето клиенти на заведението се зарадваха на промяната, но имаше и такива, които са на мнение, че Емануела е по-секси като блондинка.
Съдейки по коментарите на потребителите на сайта Signal.bg, Емануела е харесвана от тях много повече като брюнетка.
Дали позната ни фраза "След цветовете е ред на мъжете" важи и при Еми, ще разберем от светските изяви на певицата.

Няма как да подминем току-така и необичайната страстна целувка на Емануела с Румина, която видимо се е разгорещила от хитовете на своята колежка. Ей тази картинка ни подсеща за хита на Тони Стораро "2-те сладурани". Нова мода, какво да ги правиш!

Потребителски аватар
Uk7c_JiMmY

Мнение от Uk7c_JiMmY » 07 авг 2010 15:22

Емануела и Денис - Сгодени

Съвсем импулсивно било решението на Емануела и приятелят ú Денис да се сгодят. Това се случило на 1 август във Венеция. Романтичната почивка, която си подарили двамата влюбени определено остава паметна за тях. Ето и историята, разказана за Signal.bg от самата Емануела.
"Да, вярно е. Сгодихме се във Венеция. Всъщност всички го определят като "Моста на влюбените", явно така им е по-романтично, но няма такъв "Мост на влюбените". Той е "Мостът на въздишките". Там се сгодихме. Никой от двамата не го беше планувал, проста така стана. Влязохме в един магазин за венецианско стъкло, където имаше халки и аз взех две бели халки. От цялата огромна купа, в която имаше толкова много, аз взех двете бели, които бяха останали и те ни станаха. Този човек в магазина се прекръсти и каза: "Мама миа!". Така взехме халките и се сгодихме на моста. Ние се вдъхновихме и от това, че в Италия най-важното нещо е семейството. За съжаление в момента аз виждам колко много двойки се женят, след това се развеждат и има толкова много несполучливи бракове, докато там това нещо го няма. Хората живеят много по-добре и много по-сигурно, по-подредено. И затова така се повлиях".
За годежа казали на най-близките си като се завърнали в България, но никой не бил особено изненадан - годежните пръстени на ръцете им отдалече издавали какво се е случило.
Според певицата не подписа в гражданското е най-важното в една връзка, а взаимните чувствата.
Емануела и Денис са заедно вече 2 години. Връзката им претърпя различни обрати през този период. Сега двамата са по-влюбени отвсякога, но сватба изобщо не плануват, твърди певицата.
"За нас по-важно е сгодяването и самата тръпка, отколкото един подпис, но това е нещо като увенчаване на нашата връзка - по-сериозна, на по-друг етап" - обяснява певицата.
Тя не отрича, че често взема на момента решенията и нищо чудно някоя друга вълнуваща екскурзия да я отведе към олтара.
"Оставяме нещата така, както дойде! Не смятаме да правим някакви планове, но аз съм много непредвидима. Каквото дойде, каквото стане! Важното е хората да са заедно и да са щастливи" - с усмивка обяснява Емануела.

Потребителски аватар
danny_bonbon4eto
**
**
Регистриран: 21 мар 2010 19:34
Любима певица: Галена,Емануела,Дебора,Джана..
Любим певец: Крум
Компания: Всички
Контакти:

Мнение от danny_bonbon4eto » 11 сеп 2010 10:53

Емануела пуска „Досещай се сам”
Топ изпълнителката от каталога на Ара мюзик Емануела е подготвила нова песен, с която ще атакува есенните класации. Певицата остава вярна на провокативния си стил и парчето носи интересното заглавие „Досещай се сам”.
„Това парче ми е много любимо, вече му снимахме и интересно видео. Такъв клип не е сниман досега, ще бъде доста различен”, обещава Емануела.
„А колкото до моя втори самостоятелен албум… с моя продуцент решихме да не се казва „Късам нерви”.”, казва Емануела. „Знам, че някои хора очакваха албума ми да излезе по-рано, както и аз самата бях обявила, но изчакахме, защото се появи интересна идея за него, която трябваше да се развие. Надявам се хората, които обичат моите песни, да не са изгубили търпение и скоро да държат в ръцете си моя продукт.”, допълва хитовата изпълнителка.
„Досещай се сам” ще се завърти в ефира на ФЕН ТВ до броени дни!
Научи ме в живота да се боря
и никога за милост да не моля
Научи ме сърцето ми да пазя
от злоба и омраза..

Изображение

Потребителски аватар
nenooo123

Мнение от nenooo123 » 24 сеп 2010 21:30

ЕМАНУЕЛА ПУСКА ЗА ПЪРВИ ПЪТ В БЪЛГАРИЯ 8-МИНУТЕН ВИДЕОКЛИП

Емануела засне видеоклип на новата си песен “Досещай се сам”. Той има две версии: кратка и дълга – нещо, което се прави за първи път в България. Кратката е с продължителност 3,5 минути, колкото е и самият сингъл. Дългата е 8-минутна и е направена като минифилм – разказва история.

В лентата изпълнителката на “Ара мюзик” влиза в образа на жената-отмъстителка, която се появява като буря в живота на един плейбой, за да го накаже за отношението му към нежния пол. Той зарязва всяка, с която преспи, до момента, в който среща героинята на Емануела. Тя успява да докосне сърцето му и довчерашният Дон Жуан се влюбва в нея. Нещо повече – толкова е обсебен от нейния образ, че я ревнува до смърт, сънува кошмари, в които тя му изневерява с най-добрия му приятел... Тази любов го съсипва, с което красавицата всъщност постига целта си – да раздаде справедливост на емоционалния фронт.

Във видеоклипа на “Досещай се сам” Емануела сменя няколко завладяващи визии – тя се появява като блондинка и брюнетка, облечена в елегантни рокли и в оскъдно секси бельо. Песента е пилотна към втория самостоятелен албум на певицата, който ще излезе до броени дни.

Информация: Антоанета Иванова/Ара мюзик

Отговори

Върни се в “Емануела”