Навсякъде виждам нейните дискусии - Валя

Потребителски аватар
Роберт
Respect
Respect
Регистриран: 07 сеп 2013 20:54

Re: Навсякъде виждам нейните дискусии - Валя

Мнение от Роберт » 01 ное 2015 22:58

.:Maria:. написа:Когато след излизането на "Все си ти", Валя каза, че си дава максимален срок от една година за следващия фолк проект ми се стори смешно и нереално. Как може да си доволен с по 1 песен годишно?
Сега разбрах, че това нейно твърдение е било напълно реално, защото мина повече от година, без нова поп-фолк песен.
Да, така е #mimchylisam
'cuz i slayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
Изображение

Потребителски аватар
miki93
Respect
Respect
Регистриран: 11 мар 2007 19:18
Любима певица: Джина Стоева и Валя
Любим певец: Карлос и Dillan
Контакти:

Мнение от miki93 » 07 ное 2015 18:59

.:Maria:. написа:Когато след излизането на "Все си ти", Валя каза, че си дава максимален срок от една година за следващия фолк проект ми се стори смешно и нереално. Как може да си доволен с по 1 песен годишно?
Сега разбрах, че това нейно твърдение е било напълно реално, защото мина повече от година, без нова поп-фолк песен.
Отваряш дълга тема за размисъл.

Определено е хубаво един творец да създава нови неща по-често, но аз съм на принципа, че качеството не бива да е за сметка на количеството. Нека говорим конкретно за Валя.
Специално при нея 2013-та, когато пусна 2 поп фолк проекта, и 2014-та, когато пусна само 1, бяха доста по-успешни от предходните, в които реализираше повече парчета. Тогава наблягаше на песни от типа на "Моят роб" и "Дали ти стиска", които лично на мен не ми допадат, а смятам, че и на хората, на които не е любимка, а харесват тази музика като цяло - също. Коментарите и приемът на песни като "Чуждо тяло", "Нейните неща" и особено "Все си ти" обаче бяха доста по-добри. Предполагам, че една от причините е именно това, че Валя е работила по тях повече време с по-подходящ за нея самата екип.
Другото, което съм си мислил за много от наложените имена с по над 10 години кариера, е, че те всъщност няма защо да бързат толкова. Защото те са вече познати, повечето от тях имат поне няколко хита, с които хората ги свързват, доказали са, че имат богат репертоар и могат да пеят на живо. След като си създал десетки/при някои са и стотици/ песни и си достатъчно разпознаваем, няма причина да бързаш толкова, колкото едно ново име.
На мен лично ми прави впечатление, че Валя общо-взето ежемесенчо си има участия - със сигурност не са като на ТОП имената, но не са и толкова малко. Това говори, че е качествен изпълнител, който е показал умения - щом я канят и без нова песен през последните месеци.
И още нещо, което твърдя лично за себе си като един от върлите фенове на Валя: по-голяма ми е тръпката, когато има повече чакане за нов проект от нея. Затова и сега са ми толкова интересни първите нови нейни фолклорни песни, които излязоха, затова и очаквам вече наистина с нетърпение следваща й поп фолк песен. Но не я съветвам да бърза, защото, както казах, с последните парчета тръгна отново нагоре и сега е по-добре да забави, но да задържи нивото. Важно е не толкова кога, а каква песен ще пусне. Дано продължи в този дух, защото е доказала, че може.
В някой сън ще се срещнем може би...
Изображение

Потребителски аватар
mimchyyy9
Регистриран: 21 яну 2015 12:25
Любима певица: Яница, Галена,Райна, Емилия
Любим певец: Галин, Константин,Фики, Карлос
Компания: Payner
Подпис от: M_S_L

Мнение от mimchyyy9 » 27 фев 2016 10:47

Валя ще има нов дует с Жоро Любимеца!
Изображение
#ИскамIPSCommunitySuite
#АдминеСпишЛиДобре #ФорумнаРеволюция

Потребителски аватар
miki93
Respect
Respect
Контакти:

Мнение от miki93 » 29 фев 2016 18:35

Новината е страхотна, защото двамата са доказан тандем. Надявам се песента да е стойностна и да е въздействаща като първите им два дуета, защото именно те бяха най-хитовите им парчета.
Изображение

Потребителски аватар
mimchyyy9
Регистриран: 21 яну 2015 12:25
Любима певица: Яница, Галена,Райна, Емилия
Любим певец: Галин, Константин,Фики, Карлос
Компания: Payner
Подпис от: M_S_L

Мнение от mimchyyy9 » 29 фев 2016 19:07

miki93 написа:Новината е страхотна, защото двамата са доказан тандем. Надявам се песента да е стойностна и да е въздействаща като първите им два дуета, защото именно те бяха най-хитовите им парчета.

Да, така е. Обожавам дуетните им песни особено "Не се променяй'' и ''По пътя на любовта" :oops:
Изображение
#ИскамIPSCommunitySuite
#АдминеСпишЛиДобре #ФорумнаРеволюция

Потребителски аватар
miki93
Respect
Respect
Контакти:

Мнение от miki93 » 01 мар 2016 17:23

На мен ми допадат всичките им общи песни, но най на сърце ми е По пътя на любовта.
А Валка явно тази година ще пусне повече поп фолк песни, защото сега пусна самостоятелна, а щом се задава и дует...
Изображение

Отговори

Върни се в “Валя”