Новини

Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Компания: Пайнер
Контакти:

Re: Новини

Мнение от .:Maria:. » 15 окт 2012 14:56

Валя с нова версия на баладата „Истинска любов”
Изображение

Валя записа нова версия на нейната хитова балада „Истинска любов”. Макар и да са изминали 11 години от издаването на песента, феновете на Валя не спират да я поздравяват и до днес за парчето и за емоцията, която изпитват, когато слушат баладата.

„Идеята за новия вариант на песента дойде от продуцентите ми от фирма „Пайнер”, за което им благодаря. Заедно с г-н Димитров стигнахме до решението, че именно „Истинска любов” ще е баладата, която ще направим в ремикс” - споделя Валя.

Песента е изпята и записана от певицата наново и звучи по-модерно. Новата версия ще се сдобие и с видеоклип, защото през всичките тези години феновете на Валя не спирали да я питат защо тази хитовата балата останала без клип. Именно затова изпълнителката решила сега да направи и видеоклип към парчето, което скоро ще се появи и на екран.

Припомняме, че „Истинска любов” е включена в първия самостоятелен албум на певицата, озаглавен „Искам всичко” / 2001 г./. За кратко време баладата става любима на голяма част от аудиторията, макар и без видеоклип. И до ден днешен мнозина припяват песента и не спират да я пожалват по участията на изпълнителката, дори много пъти била избирана и за първи сватбен танц на младоженци.

„Щастлива съм, че имам такава песен в моята кариера, защото самата балада е много истинска и по истински начин е достигнала до сърцата на хората, от което няма нищо по-хубаво” – допълва още певицата.
Изображение

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Регистриран: 13 яну 2012 14:30
Любима певица: ГЕРГАНА
Компания: ПАЙНЕР
Подпис от: Dark Horse
Контакти:

Мнение от toty93 » 17 окт 2012 19:38

ВАЛЯ ПОКАЗА КАДЪР ОТ НОВАТА ВЕРСИЯ НА „ИСТИНСКА ЛЮБОВ”

Изображение

Валя показа кадър от клипа към новата версия на хитовата й балада „Истинска любов”, за която novfolk.bg вече писа. Видеото ще бъде в ефир съвсем скоро, уверяват от екипа на певицата, която този уикенд заминава за Испания. На 20 октомври тя ще гостува на българите в Канталехо и ще им изпее най-големите си хитове, както и обичани балкански песни от Сърбия, Гърция и Румъния, които намират място в нейния репертоар. След участието си Валя ще има един ден за разходка и пазаруване в испанската столица Мадрид. Там изпълнителката ще се зареди с нови сили, защото след завръщането й я очакват работа по нови проекти и редица участия в страната.
До смърт да ме раняват и без дъх да ме оставят.
Изображение
Във последния миг живот, "Обичам те!" ще кажа.

Потребителски аватар
Officially Forbidden
Регистриран: 02 окт 2010 01:30
Любима певица: Галена, Десислава
Компания: Payner Music
Контакти:

Мнение от Officially Forbidden » 06 ное 2012 17:38

Валя: Много съм щастлива, че заснех „Истинска любов“
Изображение

Както добре знаят читателите на Signal.bg, Валя реши да зарадва почитателите си с клип и нова версия на песента "Истинска любов", която е сред песните в първия ѝ албум "Искам всичко".

"Хубаво е старите песни, които са те направили популярна да виждат бял свят отново, по осъвременени след години. В клипа участват хубави млади хора. Момче и момиче, които пресъздават тази истинска любов" - казва Валя пред камерата на "Планета".

Певицата не скрива и радостта си, че песента още вълнува почитателите ѝ.

"Аз съм много щастлива, че след 11 години заснех клип на песента "Истинска любов". Още по-щастлива съм от факта, че тази песен, макар и след толкова години, продължава да вълнува моите фенове. В годините тя някак си остана без видеоклип и сега дойде времето да я посъживим и то с ново звучене" - споделя Валя.
...Целият град знае
Изображение

Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Компания: Пайнер
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 07 дек 2012 15:42

Валя работи върху гръцко парче
Изображение
Валя подготвя нова песен, която е гръцки кавър - това съобщи самата певица специално за телевизия" Планета". „Лятото, когато бях на почивка в Гърция, чух парчето по една от техните радиостанции и се влюбих в нея. Много бързо се свързах с автора на песента и закупих правата й.
Песента е изпята от известен изпълнител в Гърция, който аз харесвам от години.” - сподели Валя. Изпълнителката разказа още, че българският текст е много силен и интересен и се надява да допадне на аудиторията. Песента ще се сдобие и с видеоклип, който ще се появи в близките месеци. Много скоро Валя ще разкрие името на песента, както и останалите подробности около парчето.
Изображение

veli1199
Регистриран: 06 ное 2010 09:40

Мнение от veli1199 » 04 мар 2013 16:38

Валя пуска англоезично поп парче с участието на T-DJ Milana

В ефира на телевизия "Планета" скоро ще се завърти най-новата англоезична песен на Валя - "Gimme some more". Песента е с участието на Steven James и световно известната топлес диджейка Milana, която е позната с голите си и нестандартни партита по целия свят.

Музиката, текстът и аранжиментът на новото парче са на Мартин Димитров, споделя певицата пред "Планета". "По песента "Gimme some more: работим още от лятото с екипа. Радвам се, че успяхме да направим това парче и то да види бял свят. Признавам си, че е доста различно от това, което съм правила досега, но пък аз обичам предизвикателствата. Благодаря на целия екип, с който работихме, специално на Steven и Milana, че направихме този проект заедно" – обяснява Валя.

Milana е родена в Украйна, тя е топлес DJ звезда на световната клубна сцена. Смайващите движения и невероятен усет към музиката превръщат шоуто на Мilana в зашеметяващо изживяване за зрителите. Целогодишно тя прави турнета в различни държави с голото си шоу. Нейните изпълнения включват умело съчетани вариации от екзотични животни, сексапилно облекло, огнено шоу и различни еротични хореографии.

Steven е роден в Германия, но корените му са от Ямайка. Занимава се с музика от малък и се изявява в различни стилове музика между които – хаус, фънк, рап и др. Има информация, че Steven е далечен роднина на най-бързия човек на света Юсейн Болт.

"Gimme some more" е поп парче, което звучи много свежо и модерно. Това е втората англоезична песен в кариерата на Валя. През 2011 певицата предложи на феновете си парчето "Make me crazy". Певицата с лекота изпълнява подобен тип песни, с англоезични текстове, тъй като тя отлично знае писмено и говоримо английски език.

Целият екип, работил по песента "Gimme some more", се надява тя да допадне на феновете на тази музика и да намери място в ежедневието им.

Потребителски аватар
GaLiioo
Регистриран: 07 авг 2012 11:43
Любима певица: АНДРЕА, АЛИСИЯ и ПРЕСЛАВА
Любим певец: SHAWN MENDES, FETTY WAP

Мнение от GaLiioo » 02 апр 2013 13:39

Скоро ще видим „Чуждо тяло“ на Валя

Изображение

В началото на годината Валя разкри, че първото й парче за 2013-та ще бъде "Чуждо тяло". Песента е гръцки кавър, чийто права били купени от певицата още през 2012 година. Съвсем скоро почитателите на Валя ще могат освен да чуят сингъла да видят и видеото към него.
"В края на миналата седмица приключиха снимките на новия видеоклип на Валя към песента "Чуждо тяло". Снимките продължиха цял ден, а в лентата зрителите ще видят певицата в една предизвикателна светлина. Във видеото участва и истински красавец, който не е българин. Дали историята ще се развива около тях двамата предстои да разберем" - съобщават от телевизия "Планета".
  • Или си играч, или си наигран

Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 10 юни 2013 10:57

Валя с първо място при клиповете

Изображение

Валя спечели първото място в класацията за клипове VIDEO TOP 20 с новото си видео към песента "Чуждо тяло". На второ място завърши Емануела, чието видео към "Тръпката" се изкачва с една позиция. Челната тройка приключва с новия клип на Теди Александрова към "Мистър Секс", това бе дебютно участие за видеото.

Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 10 юни 2013 11:05

„Чуждо тяло“ оглави „Попфолк хит“

Изображение

Валя спечели актуалното издание на седмичния чарт "Попфолк хит". Певицата получи най-голяма подкрепа за парчето "Чуждо тяло".

На второ място читателите класираха Цветелина Янева с "В твоя стил". Това бе дебютно участие за песента. Топ 3 приключва също с дебютиращо парче "Мистър Секс" на Теди Александрова.

Изображение

Потребителски аватар
Jouey
Регистриран: 14 ное 2012 20:29
Любима певица: Яница
Компания: Payner

Мнение от Jouey » 16 юли 2013 12:00

Валя с песен от хитмейкъра Оцко

Няколко месеца след излизането на „Чуждо тяло”, Валя разкри, че работи върху нова още по-силна песен. Този път певицата се е доверила на хитовия автор Йорданчо Василковски – Оцко, текстът е поверен на Йордан Ботев. „Върху песента с Оцко работим от края на март. Той е много интересен човек и ние много добре се сработваме с него. Харесва ми как разсъждава и какви идеи има за музиката. Имах възможност да си избера из между няколко песни, които той беше направил за мен.

Изображение

Песента, която избрах я почувствах още при пускането й и казах, че това е моето парче.” – сподели Валя за „Планета” ТВ. Песента се очаква да излезе в близките месеци, а към нея задължително ще има видеоклип, категорична е певицата. Парчето все още има работно заглавие и за момента Валя не иска да се ангажира с име на песента. Припомняме, че последната песен на Валя – „Чуждо тяло” излезе в края на месец май тази година и бързо бе приета от почитателите й. Песента успя да влезе в различни класации и дори да спечели няколко пъти първите места. Какво парче е приготвила Валя с Оцко предстои да разберем скоро.

Потребителски аватар
musics
Respect
Respect
Регистриран: 08 окт 2011 12:54
Любима певица: Lady Gaga & Preslava
Компания: ПАЙНЕР

Мнение от musics » 04 сеп 2013 17:20

„Нейните неща” е новата песен на Валя

След най-отпускарския месец в годината - август, Валя е готова с чисто нова песен. Парчето е по музика на хитмейкъра Йорданчо Василкоски- Оцко и текст на Йордан Ботев.

Изображение

Песента е с интересното заглавие „Нейните неща”. Новото парче вече е записано в студиото на Оцко, а работата по него тече още от края на месец март. „Нейните неща” ще се сдобие и с видеоклип много скоро, а режисурата е поверена на Ивайло Спасов.
За най-нетърпеливите меломани, Валя представи в официалната Facebook страница на "Планета" ТВ кратък тийзър към песента „Нейните неща”.
На линия съм за един човек и чакам нещо мъничко от теб.
Изображение Изображение

Отговори

Върни се в “Валя”