Новини

Потребителски аватар
*SOFILADY*
Регистриран: 08 яну 2006 01:02
Компания: всички
Контакти:

Новини

Мнение от *SOFILADY* » 09 дек 2009 00:35

В тази папка ще слагаме всички актуални новини за изпълнителя.
Цитирайте източника на всяка новина.

Потребителски аватар
eren_kamburov
Регистриран: 25 сеп 2009 13:36
Любима певица: Валя и Преслава
Компания: Пайнер

Re: Новини

Мнение от eren_kamburov » 07 фев 2010 12:13

Утре, 20 януари гост в студиото на "Здравей, България" по "Нова телевизия" ще бъде певицата Валя.

Каква ще бъде темата на разговор и какво ще сподели чаровната изпълнителка ще разберете, ако се събудите със сутрешния блок на Нова телевизия.

Гледайте Валя, утре 20 януари в "Здравей, България" по "Нова телевизия"!
Изображение

Потребителски аватар
eren_kamburov

Мнение от eren_kamburov » 07 фев 2010 12:14

На 19 януари от 10:00 часа изпълнителката на хита "Судбо моя" Валя, ще бъде специален гост в предаването "Каталог" по "NBT" - Пловдив.

Певицата ще отговаря на въпросите на водещата и ще разкаже как съчетава музикалната си кариера и семейния живот.

Гледайте Валя в "Каталог" по "Нова българска телевизия" - Пловдив.
Изображение

Потребителски аватар
eren_kamburov

Мнение от eren_kamburov » 16 фев 2010 20:08

Изпълнителката с най-запомнящия се глас в попфолка - Валя, посрещна за поредна година имения си ден в работна атмосфера. Певицата бе поканена на винена вечер в гр. Русе, по повод представянето на вината "Дивес".

Заведението, в което се състоя събитието събра над 500 души. Сред гостите на вечерта бяха видни бизнесмени, почитатели и посетители от различни градове на страната - София, Пловдив, Варна, Бургас, Поморие и др. Освен тях събитието посетиха и ценители на хубавото виното от Англия и Испания.

Началото на вечерта бе поставено с песента донесла на Валя първа награда на журито от конкурса "Пирин фолк" през 2005 - "Нова Пролет".

"С тази песен искам да пожелая на всички присъстващи тук и на вашите семейства, виното да донесе нова пролет /ново време/ и нека късметът бъде с вас" - с тези думи певицата даде повод за първата наздравица сред гостите.

Празничната програмата протече в три части и продължи над 6 часа. Освен като певица, Валя влезе и в ролята на презентатор на известната марка вина. Изпълнителката информираше гостите за произхода на виното, неговата технология и вкусовете му. Празничното настроение лъхаше от музикалното разнообразие на песните, които Валя изпълни на живо с много любов. Всички гости бяха поздравени от певицата и с вечните хитове на Селин Дион и Уитни Хюстън.

Докато Валя изпълняваше поредния си ангажимент, мобилният ú телефон бе затрупан от есемеси и обаждания за личния ú празник. През целия следващ ден, именичката продължи да приема пожелая и честитки от почитатели, роднини, приятели и колеги.

Междувременно певицата е номинирана в две от категории за дванадесетите годишни музикални награди на списание "Нов фолк". Едната номинация е за "Успехи зад граница", а другата - "Най-успешно завръщане на сцената"
Изображение

Потребителски аватар
nenooo123
Регистриран: 28 окт 2009 16:30
Любима певица: ♥Десислава♥

Мнение от nenooo123 » 30 сеп 2010 22:57

ВАЛЯ ЗАСНЕ НОВА ПЕСЕН

През изминалата седмица Валя засне видеоклип на една от двете й нови песни. Парчето се казва „Знам”, но след като екипът на певицата пусна рефрен от песента на фен страницата й във Facebook, неин почитател, който е журналист, предложи заглавието „Зодия плейбой” и така песента ще остане с две заглавия. Парчето е по музика на Драган Теневски, аранжимент на Огнян Тодоров и текст на Свобода Даскалова и носи танцувален характер.

Снимките на песента „Знам” /Зодия плейбой/ бяха направени около София, а партньор на русото изкушение е сексапилен мъж. Във видеото зрителите ще видят Валя в една нова, предизвикателна светлина. Клипът е в уестърн стил, а режисьор на лентата е Йордан Петков. Феновете на певицата ще се наложи да почакат още няколко дни, докато чуят и видят новия клип на тяхната любимка по телевизия Планета.

Междувременно Валя работи и по другата нова песен, която също е много ритмична и свежа. Музиката е поверена на талантлив български композитор, когото публиката познава много добре. Но новите неща не свършват до тук, съвсем скоро певицата ще изненада своите почитатели с нещо неочаквано. Всички ще я видят в едно ново амплоа, различно от музикалната кариера.

Информация: Жоро Янакиев
Десислава завинаги в моето сърце!

Потребителски аватар
nenooo123

Мнение от nenooo123 » 14 окт 2010 20:21

ВАЛЯ СЕ СНИМА ВЪВ ФИЛМА С ЛЕТИСИЯ КАСТА

Валя направи първи стъпки в киното с участие в игралния филм с работно заглавие „Островът”. Певицата е получила ролята без предварителен кастинг, тъй като режисьорът на филма Камен Калев сам забелязал артистичността на певицата от нейните видеоклипове през годините. По желание на продуцентите ролята на Валя ще бъде запазена до появяването на филма по кината.

„Приятно се изненадах, когато един ден ми позвъниха по телефона от екипа и отправиха предложение към мен за участие във филма „Островът”. Ролята ми не е голяма, но аз съм на олимпийския принцип – важно е участието”, споделя певицата и допълва: ”Благодарна съм на Камен Калев, че е забелязал моя образ и ме покани да участвам в лентата. Снимките протекоха в изключително приятна и вълнуваща атмосфера за мен”.

За снимачен терен екипът е избрал София, Бургас и остров Света Анастасия (бивш Болшевик). Филмът е със съвременна тематика, разказващ за една обикновена любов. Заради вътрешните трансформации на главния герой тя обаче претърпява огромно развитие. Двете главни роли са поверени на чужденци, добре познати в световния шоубизнес – френският топ модел и актриса Летисия Каста и датският актьор Туре Линдхарт, известен от заглавия като "Ангели и демони" и "Сред дивата природа" на Шон Пен.

Очаква се филмът да е готов през май 2011 година, тогава и почитателите на Валя ще могат да я видят в новото й амплоа. Певицата признава, че участието й във лентата е ново предизвикателство за нея и с нетърпение очаква премиерата на филма. Режисьорът пък от своя страна не крие желанието си "Островът" да влезе в конкурсната програма на следващото издание на фестивала в Кан.

Информация: Жоро Янакиев

Потребителски аватар
nenooo123

Мнение от nenooo123 » 17 окт 2010 00:56

Валя покорява нов връх, снима се в игрален филм

Изпълнителката на музикална компания „Пайнер студио” – Валя направи първи стъпки в киното с участие в игралния филм с работно заглавие „Островът”. Певицата е получила ролята без предварителен кастинг, тъй като режисьорът на филма – Камен Калев сам забелязал артистичността на певицата от нейните видеоклипове през годините. По желание на продуцентите ролята на Валя ще бъде запазена до появяването на филма по кината.

„Приятно се изненадах, когато един ден ми позвъниха по телефона от екипа и отправиха предложение към мен за участие във филма „Островът”. Ролята ми не е голяма, но аз съм на олимпийския принцип – важно е участието”.- споделя певицата и допълва: ”Благодарна съм на Камен Калев, че е забелязал моя образ и ме покани да участвам в лентата. Снимките протекоха в изключително приятна и вълнуваща атмосфера за мен”.

За снимачен терен екипът е избрал София, Бургас и на остров Света Анастасия (бивш Болшевик). Филмът е със съвременна тематика, разказващ за една обикновена любов. Заради вътрешните трансформации на главния герой тя обаче претърпява огромно развитие. Двете главни роли са поверени на чужденци добре познати в световния шоубизнес - френският топ модел и актриса Летисия Каста и датският актьор Туре Линдхарт, известен от заглавия като "Ангели и демони" и "Сред дивата природа" на Шон Пен.

Очаква се филмът да е готов през май 2011 година, тогава и почитателите на Валя ще могат да я видят в новото й амплоа. Певицата признава, че участието й във лентата е ново предизвикателство за нея и с нетърпение очаква премиерата на филма. Режисьорът пък от своя страна не крие желанието си "Островът" да влезе в конкурсната програма на следващото издание на фестивала в Кан.

Потребителски аватар
nenooo123

Мнение от nenooo123 » 19 окт 2010 15:24

Валя гостува в „Открит микрофон“

Днес в "Открит микрофон" ще гостува Валя, която наскоро пусна новия си сингъл "Знам". Тя ще отговори и на въпроси за участието си в българския игрален филм "Островът".

Въпросите си към Валя може да задавате на ефирния тел. 02 / 984 98 98 или във форума ТУК. Токшоуто на Емилия Стоянова се излъчва всеки делничен ден от 16:30 часа в ефира на радио "Сигнал плюс".

Потребителски аватар
nenooo123

Мнение от nenooo123 » 10 ное 2010 22:38

Динамична, танцувална и различна е новата песен на Валя. Изпълнителката на музикална компания „Пайнер” в есенно-зимния сезон залага не на балади, а на темпераментни песни.

Новото парче е със заглавие „Нещо друго”, музиката и аранжиментът са на Мартин Биолчев, а за текста се е погрижила Лили Димова. „Песента „Нещо друго” е направена с много любов и за кратко време. Ще се радвам, ако парчето допадне на хората и завладее сърцата им”, споделя Валя.

На въпрос дали „Нещо друго” ще се сдобие с видеоклип и дали Валя подготвя друга песен, изпълнителка отговори с усмивка: „Ще запазя отговора в тайна, нека все пак има малко изненада. Това, което мога да кажа е, че работя, но над какво ще се разбере скоро”.

Потребителски аватар
nenooo123

Мнение от nenooo123 » 08 яну 2011 19:15

ВАЛЯ СПОДЕЛИ БЪДНИ ВЕЧЕР С ДЕЦА ОТ ДОМ ЗА СИРАЦИ В БЕРКОВИЦА

На 24 декември – Бъдни вечер, Валя посети дома за деца лишени от родителски грижи „Люба Тенева” в гр. Берковица. С бурни скандирания и много усмивки децата посрещнаха певицата, а по-късно й подариха коледен подарък, изработен лично от тях. След това заедно пяха и танцуваха повече от час. Някои от музикалните таланти на дома изпяха пред певицата едни от най-хубавите български фолклорни песни. Фирма „Дерби” предостави много напитки за празниците, с които зарадваха децата.

„Щастлива съм, че на този хубав християнски празник стоплихме макар и малко сърцата на тези деца. Благодаря и на фирма „Дерби” за прекрасните напитки, които осигуриха за децата. Няма да скрия, че се развълнувах при срещата ни и се радвам, че сред тях има много музикални деца. Тръгнах си с различни чувства от дома в Берковица и се надявам да имам възможността отново да се срещна с тези мили същества”, сподели Валя минути след посещението й. В специална книга на дома певицата написа най-искрените си пожелания за възпитаниците на „Люба Тенева”.

Междувременно редом със служебните си ангажименти около празниците певицата гостува и на своята колежка Камелия в ТВ7. В празничното издание на предаването на 27 декември Валя говори по темата „Как празнуваме”. Истинско празнично настроение лъхаше от „Споделено с Камелия”, защото Валя и Камелия успяха да покажат как се забавляват фолк изпълнителите. Предаването завърши с прекрасно живо изпълнение на Валя и песента „Девойко, мари хубава”, която бе аплодирана от всички гости в студиото и водещата Камелия.

Отговори

Върни се в “Валя”