Соня Немска - Пеперудите

Aeris
Регистриран: 08 юни 2013 00:08
Любима певица: Гергана, Кали, Цветелина Янева
Любим певец: Крум

Re: Соня Немска - Пеперудите

Мнение от Aeris » 04 юли 2014 20:48

И клипа е и песента са сравнително добри, можехме и да минем без постоянното провикване на Ави. Все пак съм на мнение че, дърпа на долу изпълнителите на които прави песни, не съм особено доволен от продукцията му.
Изображение

georgi.rogachev
Регистриран: 25 фев 2013 21:55

Мнение от georgi.rogachev » 04 юли 2014 21:44

Соня е много хубава в клипа,текстът и визиите също са много хубави.Песента е ужасна-дано Ави никога не направи песен за поп-фолк изпълнител.Кости поне използва и смесва балканско и модерно звучене,докато при Ави е толова ретро и мазно,че..

Потребителски аватар
LiL_Andrea
Регистриран: 08 авг 2011 09:36
Любим певец: Галин, 100 кила, Duke Dumont
Контакти:

Мнение от LiL_Andrea » 05 юли 2014 00:07

Кости си отиде и Ави донесе нова мазнотия, после мрънкате за Оцко, но тжй поне прави модерни песни.
Изображение
Thank you, M_S_L & BobiTo!

Потребителски аватар
Reni_The*Best
Respect
Respect
Регистриран: 23 яну 2010 22:05
Любима певица: РЕНИ
Контакти:

Мнение от Reni_The*Best » 06 юли 2014 16:15

.:Maria:. написа:В началото приех с много добри чувства Ави и неговия композиторски талант. Дори приликата с Кости ми хареса, защото последните песни на Кости са много по-зле от композициите му през 2009,2010.
Вече мнението ми за Ави е негативно. Съмнява ме да стане хит песен, от която първите 30 секунди са представяне на композитора, името му и т.н. Това ужасно много дразни и дори не мога да преценя дали песента като цяло ми харесва. Ок, да копира стила на Кости, но поне да не говори във всяка песен :evil:
А Соня за песен, която нямаше никакъв хитов потенциал (кой сега е номер 1) пръсна огромен бюджет за клипа, а за комерсиална песен е снимала само в студио на бял фон.. За съжаление не знае как да се задържи на върха.
Съгласен съм.Очакванията ми след хита на 2013 Правена съм за ръцете ти и Кой сега е номер 1 бяха големи.За жалост не се оправдаха.Беше грешка, че направи песен от него и от всички негови само с Емилия дуетите са хубави.Тъкмо се изкачи на по - горни позиции Соня.Клипа не е нищо особено, но поне е хубава.

Потребителски аватар
Supremor
Respect
Respect
Регистриран: 02 апр 2010 17:22
Любим певец: Илиян,Галин
Компания: Payner, Ара

Мнение от Supremor » 11 ное 2014 22:34

Нито като клип,нито като песен ми допада тази...и не ми прилича особено на подходяща такава за водеща в албум... :roll:
ИзображениеИзображениеИзображение

Отговори

Върни се в “Соня Немска”