Новини

veli1199
Регистриран: 06 ное 2010 09:40

Re: Новини

Мнение от veli1199 » 01 апр 2013 11:03

Соня Немска: Ще изкарам още една силна песен и як хит до края на годината

Соня Немска е амбицирана през тази година на бъде по-активна по отношение на нови музикални проекти. Това заяви тя при гостуването си в "Открит микрофон" на Signal.bg.

"На рождения ми ден казах, че се освободих от нещо и съм много щастлива, и започнаха да ми се подреждат нещата и да ми се случват само хубави неща. Ето и първата песен преживява страхотен успех" - разказа изпълнителката.

Песента "Правена съм за ръцете ти" излезе в средата на март и светкавично се нареди сред хитовите попадения. Соня признава, че е изключително щастлива от този факт и удовлетворена от работата с екипа, създал новото ѝ парче.

"Обещавам на феновете, че до лятото ще изкарам още една силна песен. Отново със същия екип ще работя - Оцко и Мариета Ангелова. Вече съм им задала каква песен искам, каква да е темата. Накрая на годината ще изненадам с един много як хит. Така говоря, за да си предизвикам съдбата. Това си го пожелавам" - казва с усмивка изпълнителката.

Потребителски аватар
GaLiioo
Регистриран: 07 авг 2012 11:43
Любима певица: АНДРЕА, АЛИСИЯ и ПРЕСЛАВА
Любим певец: SHAWN MENDES, FETTY WAP

Мнение от GaLiioo » 02 апр 2013 01:23

„Правена съм за ръцете ти“ с втори успех в 50-те най...

Изображение

"Правена съм за ръцете ти" на Соня Немска дублира успеха си в класацията за 50-те най-харесвани песни от читателите на Signal.bg за период от седмица време.

Най-серозен конкурент за първата позиция се оказа новата песен на Малина "Виж какво", която дебютира в чарта директно на второто място.

Челната тройка приключва с Емилия и "Кукла", песента се смъква с една позиция спрямо миналото издание на класацията.
  • Или си играч, или си наигран

Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 05 апр 2013 15:23

Соня Немска: Не бих се отказала от "Пайнер", при най-добрите съм

Изображение

Соня Немска спечели симпатиите на меломаните с новия си сингъл "Правена съм за ръцете ти". Парчето, което е композиция на Оцко и по текст на Мариета Ангелова, вече две седмици е на първо място в "50-те най..." на Signal.bg.

Броени дни след излизането на проекта, изпълнителката сподели в "Открит микрофон", че има желание да събере в музикален албум някои от най-добрите си сингли.

"Искам да направя един разговор с г-н Димитров и да помислим за албум, защото аз имам доста събрани песни през годините. Можем да изберем най-добите, които да включим в един албум. Те са повече от 10 песни" - каза певицата.

Припомняме, че дебютният й албум "Талисман" излезе през 2006 година, а оттогава досега изпълнителката не е представяла следващ.

В отговор на въпрос дали би се отказала от партньорството си със сегашните продуценти, тя заяви категорично: "Не бих се отказала от "Пайнер", дано никога не ми се налага. Смятам, че съм при най-добрите".

Соня Немска стартира попфолк кариерата си като изпълнител в БМК, а след това влезе в най-голямата музикална компания. За началото на своя професионален път тя си спомня:

"Аз преди да бъда в "Пайнер" съм получавала предложения от други компании, но не съм се съгласила. Това беше, когато пеех в софийско заведение и идваха много продуценти, които са ми предлагали. Пеех в такова заведение, където минаваха всички, в "Кошарите". За малко бях там и след това ме преместиха в таверната на Кулата, където се запознах със Сакис Кукос".

Певицата не крие, че дължи много на гръцкия си колега, който й е помагал за репертоара. "Оттам тръгна партньорството ни, дуетите и гръцките песни, за които той ми уреждаше правата и до ден днешен съм му благодарна за тези хубави песни на композитора Пападопулос, които са ми едни от най-добрите в целия ми репертоар".

Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 14 апр 2013 19:28

Соня Немска спечели „50-те най...“

Изображение

За трета поредна седмица битката за първото място в "50-те най..." се води между Соня Немска и Малина. За разлика от миналото издание на чарта, в което Малина победи с "Виж какво", тази седмица Соня Немска се изкачи на първото място с "Правена съм за ръцете ти". Третото място е отново за Галена и хита "Пак ли".

Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 12 май 2013 12:27

„Правена съм за ръцете ти“ с първо място при видеата

Изображение

Соня Немска спечели класацията за клипове "VIDEO TOP 20" с "Правена съм за ръцете ти". На видеото му бяха необходими 6 класации, за да получи най-силната подкрепа от страна на меломаните и да оглави подреждането.
Видеото към "Няма да боли" осигури второто място за Галин, а топ 3 прикрючва с "Усещам" на Десислава.

Изображение

Потребителски аватар
Jouey
Регистриран: 14 ное 2012 20:29
Любима певица: Яница
Компания: Payner

Мнение от Jouey » 18 юни 2013 16:07

Соня Немска подготвя две нови песни и посреща лятото в Хага

В началото на лятото доброто настроение е задължително, а затова допринасят и звездите на музикална компания "Пайнер". И в следващите месеци техните хитове ще огласят много горещи партита както в България, така и зад граница.
В последните дни на месец юни, Соня Немска ще отлети за Холандия, за да подари една вълнуваща музикална вечер на своите почитатели там. Певицата и нейните песни са добре познати на меломаните в страната на лалетата, защото тя неведнъж им е гостувала.
Изпълнителката на хита "Правена съм за ръцете ти" е очарована от публиката и не крие, че с удоволствие изнася концерти в Холандия.Соня Немска сподели, че подготвя много музикални изненади за всички, които ще споделят с нея съботната вечер.
Звездата на музикална компания "Пайнер" се надява да намери време още за шопинг и една кратка разходка сред местните забележителности. Наред с концертните си изяви в България и чужбина, Соня Немска активно работи по своите нови музикални проекти.
Специално за www.planeta.tv тя сподели, че подготвя две нови песни, за които отдавна е мечтала, но сега е дошъл моментът да представи на публиката. Засега Соня Немска запазва подробностите в тайна, но все пак издава, че съвсем скоро ще ни разкрие още за новите си музикални предложения.

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 27 юни 2013 16:06

Соня Немска: Крайно време е да покажа на всички какво мога и коя съм

Изображение

Соня Немска е щастлива, че песента "Правена съм за ръцете ти" е успяла в продължение на месец след излизането си да задържи лидерските позиции в класациите за попфолк.

Изпълнителката не крие удовлетворението си, че вече три месеца хитът й продължава да е в диджейските сетове във всички клубове. "Тази песен се харесва на феновете и ми донесе още много участия и концерти" - споделя тя в "На кафе" по Нова ТВ.

"Сега подготвям две нови парчета. И двете са на много хитови композитори - едното е на Оцко, а другото на Велислав Драганински. И двете са диско парчета. В едното има български фолклорни мотиви, с което няма опасност никой да ме обвини, че пея чалга, защото ще се получи едно страхотно, модерно етно парче" - разкрива Соня.

Певицата обяснява, че във видеоклипа към тази песен ще участва и мажоретният състав, в който е нейната дъщеря Рая. "С тази песен искам да вдъхна кураж и оптимизъм на всички българи. В тази песен ще се пее за успели хора, които побеждават, за шампиони" - заявява тя.

Второто подготвяно парче пък ще бъде доста по-различно, разказва изпълнителката на "Пайнер". За него тя издава в аванс, че ще е в дует.

"Другото парче е денс, модерно, хаус парче с ориент мотиви. То ще бъде в дует с един изпълнител от Балканите. Изпълнителят е от Турция и се казва Fatih Kayhan. Той ми е приятел във фейсбук. Запознахме се и решихме да направим дует. Имаме разрешение от моя продуцент, така е вече мога да го споделя" - казва тя.

Соня Немска заявява още: "Тази година съм решила да бъда по-продуктивна и по-амбициозна, защото знам, че го мога и е крайно време да покажа на всички какво мога и коя съм".

Изображение

Потребителски аватар
musics
Respect
Respect
Регистриран: 08 окт 2011 12:54
Любима певица: Lady Gaga & Preslava
Компания: ПАЙНЕР

Мнение от musics » 29 юни 2013 13:34

Соня Немска: Добротата на Тони Дачева е изписана на лицето й

Соня Немска и Тони Дачева наскоро реализираха първата си съвместна изява в ЮАР. Двете изпълнителки зарадваха с концерт своите фенове там. Участието им бе в Йоханесбург и премина с голям успех. Наред с емоционалния гастрол, Соня споделя, че е щастлива и заради това, че е успяла да се сближи повече с колежката си, към която храни дълбоко уважение.

"Искам кажа на Тони Дачева, че съм й много благодарна, че преди години, когато кандидатствах в нашата фирма и се явих на кастинга "Планета търси суперзвезда" тя беше в журито и ми даде едно рамо, даде своя глас аз да бъда една от певиците на "Пайнер". След толкова години съм щастлива и за мен беше чест да направя турне с нея. За нея искам да кажа, че е много добър човек, просто добротата й е изписана на лицето. Сподели си с мен неща, които не вярвах, че може да сподели. Много е естествена, няма звездомания при нея. Ние много си приличаме, заради това си допаднахме" - разказва изпълнителката на "Правена съм за ръцете ти" пред Нова ТВ.

Залата едва събрала всички желаещи да присъстват на концерта на фолк изпълнителките. Българи, гърци, сърби и португалци заедно се забавлявали с хитовете на певиците.

"Концертът мина страхотно. Ние толкова се допълвахме - аз с моя репертоар, тя с нейния. Имаше за всекиго по нещо и всеки се почувства поздравен. Направихме едно невероятно балканско парти. Организаторите казаха, че пак ще ни поканят" - казва с усмивка Соня Немска.
На линия съм за един човек и чакам нещо мъничко от теб.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
musics
Respect
Respect
Регистриран: 08 окт 2011 12:54
Любима певица: Lady Gaga & Preslava
Компания: ПАЙНЕР

Мнение от musics » 02 юли 2013 17:39

Соня Немска "рамо до рамо" с Дженифър Лопес

През изминалия уикенд Соня Немска гостува в Хага, където изнесе концерт за всички почитатели на горещите ритми и поп-фолка.

Изображение

Певицата сподели, че се е получила една страхотна музикална вечер, която я е събрала с фенове и приятели от цяла Европа.

Многобройни бяха аплодисментите за звездата, а още с първите акорди на "Правена съм за ръцете ти" всички са станали на крака.

Изображение

Соня Немска сподели, че визитата й в Хага е съвпаднала с военен празник и парад на ветераните от войските, който е бил доста впечатляващ.

Въпреки краткия си престой в Холандия певицата успя да посети и музея на "Мадам Тюсо" в Амстердам, откъдето ни предостави ексклузивни кадри.

Изображение

От тях виждаме, че Соня се е снимала до световни знаменитости като Мадона, Майкъл Джексън, Дженифър Лопес, Бионсе, Анджелина Джоли и др.

Изпълнителката разкри, че си е изкарала страхотно и е много благодарна на организаторите за топлото посрещане.

Соня Немска издаде, че наред с музикалните изяви в страната и чужбина работи по две нови песни – една дуетна и една самостоятелна.

Изображение

Съвместният проект е дело на Велислав Драганински и Мариета Ангелова и в него ще й партнира турския изпълнител Фатих Кайхан.

След него звездата на "Пайнер" ще ни зарадва и с нов самостоятелен музикален проект, отново дело на Оцко.

Изображение
На линия съм за един човек и чакам нещо мъничко от теб.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
Peaceful
Регистриран: 23 фев 2013 11:17

Мнение от Peaceful » 19 юли 2013 11:40

"Пайнер" представя "Златните хитове на Соня Немска"
Двадесетият поред албум от поредицата "Златните хитове на Пайнер" излиза до дни. Дискът включва 10 от най-емблематичните песни на Соня Немска, наложили се като хитове през последните години. Сред тях са обичаните от меломаните балади "Първа в това", "В сряда се приготви", "Ако ти се плаче" и "Талисман".
В албума феновете ще открият и някои от най-харесваните бързи парчета на звездата на музикална компания "Пайнер" като безспорните хитове "Недей", "Хороскоп", "Онези хубавките", "Накарай ме", "Свалячи" и "Петък срещу събота", съобщават от "Планета".
Изображение

Отговори

Върни се в “Соня Немска”