Новини

Потребителски аватар
*SOFILADY*
Регистриран: 08 яну 2006 01:02
Компания: всички
Контакти:

Новини

Мнение от *SOFILADY* » 09 дек 2009 00:34

В тази папка ще слагаме всички актуални новини за изпълнителя.
Цитирайте източника на всяка новина.

Потребителски аватар
nenooo123
Регистриран: 28 окт 2009 16:30
Любима певица: ♥Десислава♥

Re: Новини

Мнение от nenooo123 » 08 окт 2010 19:53

Соня Немска гостува в “Къщата на парите”

Във вторник, 12 октомври, Соня Немска ще бъде специален гост в предаването “Къщата на парите” в ефира на “Нова телевизия”. Певицата и водещата Маги Желязкова ще проведат разговор за нещата от живота, за любовта, предателството и разбира се за новите проекти на Соня в професионален план.За какво друго ще говорят двете дами и какво ще сподели Соня за отвореното писмо до медиите, което изпрати преди няколко дни, ще разберете ако гледате “Къщата на парите” във вторник в 11:30 часа.
Десислава завинаги в моето сърце!

Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Компания: Пайнер
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 30 юни 2011 10:52

Соня Немска: Денислав ме обича!

Въпреки че Соня Немска и Денислав имат много бурна връзка, изпълнена със събирания и раздели, певицата е убедена, че макар днес двамата да не са заедно, той още я обича.

Тя сподели в предаването „На кафе“, че е простила на шуменлията всичките му злобни коментари по неин адрес, но поясни, че не ги е забравила.

Пайнерката заяви, че е сигурна, че експоловинката й съжалява за обвиненията, които й е отправил в предаването „Горещо“, а и че никой не вярва на думите му.

„При силни чувства е нормално да има искри, простила съм му, но не съм забравила“, заяви блондинката.

Соня Немска добави, че Денислав е искал двамата да имат дете.

„Аз имам горчив опит и не можах толкова лесно да се съглася“, обясни тя.

Певицата заяви, че очаква да намери половинката си, но че в момента няма такъв. Що се отнася до брата на Райна, с когото беше свързана в интимна връзка, Соня Немска заяви:

„Той дойде на едно мое участие, познаваме се и аз го поздравих с няколко песни. А на другия ден излезе, че сме гаджета. Но казвам, нямам нищо общо с него“, категорична е Соня Немска.
Изображение

veli1199
Регистриран: 06 ное 2010 09:40

Мнение от veli1199 » 28 дек 2011 16:59

Соня: Искам да пея, докато съм жива!

Соня Немска се зарича да бъде по-активна за нови сингли през 2012 година. Изпълнителката разкри в "Открит микрофон" на Signal.bg от какви песни има нужда на този етап.

"Трябва да направя един кючек, защото имам много модерни дискотечни песни: "Мокри сънища", "Първа на дансинга", "Ако ти се плаче", "Маслинката", много дискотечни, но нямам нещо за от кръста надолу. Имам само един кючек - "Луд купон за милион", но аз не го изпълнявам много по участията" - обясни Соня.

По-лирично настроените фенове ще трябва да почакат доста за нова балада в репертоара й, защото тя не възнамерява да записва бавни парчета през следващите месеци. "Нямам намерение да правя скоро балади, защото си имам достатъчно хубави като: "В сряда се приготви", "Талисман", "Любовта започва", "Довчера непознати", "Първа в това", "Някаква утеха", така че нямам нужда от повече балади" - подчерта изпълнителката пред камерата на Signal.bg.

Соня Немска не скри, че премеждията в личния й живот дават сериозно отражение в професията. Дългите паузи, които тя прави са именно заради това. "Проблемите в личния ми живот малко ми попречиха в продължение на една-две години да правя песни, също така и икономическата криза, но аз няма да се изгубя като изпълнител" - каза тя.

Немска обаче е убедена, че може да преодолее всяка трудност в професията, защото:"Пеенето е това, което искам да правя, докато съм жива. Аз от малка съм на сцената. Още тогава се записах в една школа по изкуствата в моя роден град, после на уроци, после в училище с музикална паралелка, а след това в голямото музикално училище в Пловдив. След като навлезе попфолкът, ми се завъртя главата и забравих опери, пиано и всичко" - разказа певицата.

Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Компания: Пайнер
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 03 фев 2012 15:42

Соня Немска и Андреас подготвят дует
Изображение
Соня Немска и Андреас подготвят дуетна песен, разкри при гостуването си в "Открит микрофон" на Signal.bg Теди Александрова.

Тя обясни, че кипърският музикант, който нашумя покрай участието си в парчето на Джена "Да те прежаля", наскоро й се обадил с предложение за евентуален дует. Теди първоначално приела, после обаче отказала, след като разбрала от дуетната си партньорка Соня Немска, че тя ще прави обща песен с него.

Приятелят на певицата Люси Манолова отдавна имал желание да запише парче със Соня и двамата обсъждали това миналата зима, но до този момент още не са успели да реализират идеята си, уточни за Signal.bg Немска и не скри, че в момента усилено работят по проекта си.

"Мелодията съм я поръчала на Велислав Драганински. Той най-добре от нашите композитори усеща гръцката музика, а ние искаме песента да има точно такова звучене. Днес говорих с Велислав и той обеща, че до няколко дни ще ми изпрати демото" - сподели изпълнителката и допълни, че има желание текстът да е на поетесата Мариета Ангелова.

Соня Немска подчерта, че все още е твърде рано да се говори за тази песен, тъй като проектът е в начален стадий.
Изображение

veli1199

Мнение от veli1199 » 08 юни 2012 13:17

Соня Немска присъства на събора на българите в Чикаго

Първата дуетна песен на Соня Немска и Андреас е "Няма такава любов". Видеоклипът все още се монтира, но съвсем скоро ще бъде факт в ефира на телевизия "Планета" HD и "Планета" ТВ, съобщават от музикалната медия.

Певицата пък отдели време, за да посети свои приятели в САЩ. Тя не за първи път гостува в страната на неограничените възможности и споделя, че е сред любимите ѝ туристически дестинации.

Изпълнителката на "Първа на дансинга" ще остане на своята задокеанска ваканция до средата на месец юли. Тя е отседнала в Чикаго, където има много приятели.

Певицата присъства и на традиционния събор на българската общност и остана впечатлена от огромния брой българи, станали част от събитието, за да се видят и да се забавляват заедно.

Соня Немска е предвидила да посети и още интересни места в САЩ, а след завръщането си ще се посвети на музикалните срещи с почитателите си в България.

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Регистриран: 13 яну 2012 14:30
Любима певица: ГЕРГАНА
Компания: ПАЙНЕР
Подпис от: Dark Horse
Контакти:

Мнение от toty93 » 22 дек 2012 02:24

Соня Немска посреща Нова година с песен от Оцко

Изображение

Соня Немска подготвя нова песен, която възнамерява да промотира в началото на 2013-та година.
Парчето е композиция на македонския хитмейкър Оцко, а римите са поверени на текстописката Мариета Ангелова.
Изпълнителката е решила да стартира Нова година точно с тази нова песен и вярва, че ще й донесе късмет.
Соня Немска разкри пред "Планета", че Рождество Христово ще посрещне със своята дъщеря Рая и семейството си в родния град Панагюрище. Новогодишната нощ пък е запазена за почитателите й в Плевен.
До смърт да ме раняват и без дъх да ме оставят.
Изображение
Във последния миг живот, "Обичам те!" ще кажа.

veli1199

Мнение от veli1199 » 11 яну 2013 12:07

Соня Немска заложи на комерсиална песен от Оцко

Соня Немска е убедена, че криза има както във всички сфери, така и в попфолка. Пълните дискотеки според нея са единици и повечето от тях са в София. В провинцията положението изобщо не било толкова розово.

"Криза има във всеки един жанр, във всяка една работа, навсякъде" - заяви тя пред BLife и обясни мотивацията си да продължава да работи в попфолк жанра така: "Мотивира ме това, че съм музикант до мозъка на костите си. Аз съм завършила музикално училище, от дете пея и няма да се откажа просто ей така. Знам, че мога и съм го доказала. Дори и да не съм толкова продуктивна, след като имам срещи с феновете и продължават да ме искат на участия, това означава, че не бива да се отказвам".

Предстоящият проект на певицата съвсем скоро ще бъде завършен и парчето ще бъде промотирано с видеоклип.

За новата си песен Соня разказва: "До дни очаквам да бъде смесена песента. Имам нова, бърза, комерсиална песен на македонския композитор Оцко и текст на Мариета Ангелова. Веднага щом стане готова песента, ще снимам и видеоклип. Това е едно добро начало за 2013-та година. Да започна с една хубава дискотечна песен и така да ми тръгне цялата година. Нека да има от всичко хубаво по много" - пожелава си тя.

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Регистриран: 13 яну 2012 14:30
Любима певица: ГЕРГАНА
Компания: ПАЙНЕР
Подпис от: Dark Horse
Контакти:

Мнение от toty93 » 01 фев 2013 18:27

Соня Немска засне клип към новата си песен "Правена съм за ръцете ти"

Изображение

Съвсем скоро Соня Немска ще зарадва своите почитатели с нов видеоклип в ефира на телевизия "Планета HD". Лентата е към песента "Правена съм за ръцете ти" и бе заснета преди дни от екипа на режисьора Людмил Иларионов – Люси.Автор на музиката е композитора Йорданчо Василкоски – Оцко, а на стиховете - Мариета Ангелова.Видеоклипът, реализиран в студио в София, ще ни разкрие изпълнителката в нова, много различна светлина.В него екипът залага на арт визия и изчистени кадри, а в този дух е издържана и визията на певицата.За своя стайлинг, оригинален и доста различен, звездата на телевизия "Планета" се довери на стилистката Августина Маркова – Тути.Соня Немска се включва и в специална хореография, в която си партнира с професионален балетист.Етюдът пресъздава различни емоции – от нежен любовен танц до силни, огнени движения, в които не липсват и по-агресивни сцени.Още изненади очакват зрителите във видеото към "Правена съм за ръцете ти", но те засега остават тайна до премиерата му в ефира на "Планета".
До смърт да ме раняват и без дъх да ме оставят.
Изображение
Във последния миг живот, "Обичам те!" ще кажа.

veli1199

Мнение от veli1199 » 01 апр 2013 11:03

Соня Немска с първи успех в 50-те най...

Соня Немска постигна първия си успех в класацията за 50-те-най-желани песни от читателите на Signal.bg за период от седмица време. Певицата получи най-голямо одобрение за новата си песен "Правена съм за ръцете ти" и по този начин прекъсна победната серия на хита "Кукла".

След 4 поредни седмици на първо място Емилия се смъкна с една позиция и вече заема второ място с "Кукла". С една позиция по-назад финишира и Преслава с "Ти ди видиш". Певицата вече заема трето място.

Отговори

Върни се в “Соня Немска”