ЦВЕТЕЛИНА ЯНЕВА - ВЛЕЗ, БЕЗОПАСНО Е

Потребителски аватар
zuu11
Регистриран: 08 апр 2011 15:26
Любима певица: ГЕРГАНА
Любим певец: ГАЛИН
Компания: Пайнер

Re: ЦВЕТЕЛИНА ЯНЕВА - ВЛЕЗ, БЕЗОПАСНО Е

Мнение от zuu11 » 20 юли 2014 17:04

LiL_Andrea написа:Тези дето ходят на турнето слушат главно мазнотии, така че не вярвам, но дано си прав.
Какво да не би ако пусне тази песен на турнето и хората да се разотиват... Пффф, осъзнай се :wink: Не всичко вече се върти само около чалгата и "мазнотии" ;)
Изображение||Изображение||Изображение||Изображение||Изображение

Потребителски аватар
LiL_Andrea
Регистриран: 08 авг 2011 09:36
Любим певец: Галин, 100 кила, Duke Dumont
Контакти:

Мнение от LiL_Andrea » 20 юли 2014 17:08

Ти се осъзнай, модерната музика не се слуша от чалга феновете за мое огромно съжаление, ако имаше хора, които ценят различното, сигурно "DJ ме издаде" и "Вкусът остава" щяха да са хитове на годината, но ако не вярваш ще видиш какво ще стане със световните проекти и на Цвети и на Галена, айде Галка се оцени в класациите, но мнозинството крачмари няма да я допуснат до награда.
Изображение
Thank you, M_S_L & BobiTo!

Потребителски аватар
zuu11
Регистриран: 08 апр 2011 15:26
Любима певица: ГЕРГАНА
Любим певец: ГАЛИН
Компания: Пайнер

Мнение от zuu11 » 20 юли 2014 17:13

LiL_Andrea написа:Ти се осъзнай, модерната музика не се слуша от чалга феновете за мое огромно съжаление, ако имаше хора, които ценят различното, сигурно "DJ ме издаде" и "Вкусът остава" щяха да са хитове на годината, но ако не вярваш ще видиш какво ще стане със световните проекти и на Цвети и на Галена, айде Галка се оцени в класациите, но мнозинството крачмари няма да я допуснат до награда.
Тука съм съгласен с теб.. Казах, че не съм съгласен с това за турнето дето каза ;)
Хората ограничаващи се само с поп - фолк много ясно, че не могат да оценят нищо друго !
Всеки има право на вкус разбира се, и аз не приемам това да се ограничат хората в един стил, но това си е лично тяхно решение..
На Цуцка песента е супер готина, различна и за това може би хората не може да я възприемат... По тази причина също и като гледам как тоя ци**нин Фикрет колко гледания има в туба пред по - качествената песен на Цуцка ме хваща яд, ама реално погледната едни гледания не определят лично според мен.. Ама така е като си прост и даваш пари за гледания :lol:
Изображение||Изображение||Изображение||Изображение||Изображение

Потребителски аватар
georgi.rogachev
Регистриран: 25 фев 2013 21:55
Любима певица: Гери-Никол, Алисия

Мнение от georgi.rogachev » 20 юли 2014 17:53

Естествено,че песента няма да се оцени,както не се оцениха "Аз и ти","Твоя съм","Peaceful place","Вкусът остава" и т.н.Освен Оцко,кючеците и тук-там Кости и Пашев,не виждам да се цени друго.След като песента не е поп-фолк,има пълното право да се върти по поп телевизиите,друг е въпросът,че хората не могат да разберат,че поп-фолк изпълнителите могат да правят и поп песни.Много е жалко това лепене на етикети. :|
LiL_Andrea написа:Тези дето ходят на турнето слушат главно мазнотии, така че не вярвам, но дано си прав.
Тази година изрично забраниха мазнотиите,така че нека видим-ако има малко хора на турнето,значи си права,но ако е препълнено(както и очаквам да е),ще видиш,че вече се кефят и на "DJ-ят ме издаде" и др. модерни песни,а не само на Радка-пиратка,Синя пращка,Хей войниче и т.н. :wink:

Потребителски аватар
M_S_L
Регистриран: 16 юли 2013 12:10
Любима певица: Емануела | Цветина | Ari G.
Любим певец: Галин | Justin Bieber <3
Контакти:

Мнение от M_S_L » 20 юли 2014 20:39

Не виждам проблем да излъчват Цветелина Янева по The Voice и CityTV, тъй като песента няма нищо общо с поп-фолка, а и клипа на много високо ниво. Ще се радвам, ако завъртят и "Хавана Тропикана", подобни проекти го заслужават! :oops:
zuu11 написа: На Цуцка песента е супер готина, различна и за това може би хората не може да я възприемат... По тази причина също и като гледам как тоя ци**нин Фикрет колко гледания има в туба пред по - качествената песен на Цуцка ме хваща яд, ама реално погледната едни гледания не определят лично според мен.. Ама така е като си прост и даваш пари за гледания :lol: [/b]
Разбираш се, че гледанията определят и то много. YouTube е фактор в момента, за това коя песен е харесвана и коя не.
Какво искаш да кажеш с "като си прост и даваш пари за гледания", че Фики си е купил гледания?
Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo
Регистриран: 07 авг 2012 11:43
Любима певица: АНДРЕА, АЛИСИЯ и ПРЕСЛАВА
Любим певец: SHAWN MENDES, FETTY WAP

Мнение от GaLiioo » 20 юли 2014 20:43

M_S_L написа:Не виждам проблем да излъчват Цветелина Янева по The Voice и CityTV, тъй като песента няма нищо общо с поп-фолка, а и клипа на много високо ниво. Ще се радвам, ако завъртят и "Хавана Тропикана", подобни проекти го заслужават! :oops:
zuu11 написа: На Цуцка песента е супер готина, различна и за това може би хората не може да я възприемат... По тази причина също и като гледам как тоя ци**нин Фикрет колко гледания има в туба пред по - качествената песен на Цуцка ме хваща яд, ама реално погледната едни гледания не определят лично според мен.. Ама така е като си прост и даваш пари за гледания :lol: [/b]
Разбираш се, че гледанията определят и то много. YouTube е фактор в момента, за това коя песен е харесвана и коя не.
Какво искаш да кажеш с "като си прост и даваш пари за гледания", че Фики си е купил гледания?
И какво определят гледанията? То много песни имат над милион, но не са кой знае какви хитове.
  • Или си играч, или си наигран

Изображение

Потребителски аватар
M_S_L
Контакти:

Мнение от M_S_L » 20 юли 2014 20:51

GaLiioo написа:
M_S_L написа:Не виждам проблем да излъчват Цветелина Янева по The Voice и CityTV, тъй като песента няма нищо общо с поп-фолка, а и клипа на много високо ниво. Ще се радвам, ако завъртят и "Хавана Тропикана", подобни проекти го заслужават! :oops:
И какво определят гледанията? То много песни имат над милион, но не са кой знае какви хитове.
Кои са тези песни?
Изображение

Потребителски аватар
georgi.rogachev
Регистриран: 25 фев 2013 21:55
Любима певица: Гери-Никол, Алисия

Мнение от georgi.rogachev » 20 юли 2014 21:02

Карлос-Нека да позная
Роксана-Няма слабо
......

Потребителски аватар
M_S_L
Контакти:

Мнение от M_S_L » 20 юли 2014 21:04

georgi.rogachev написа:Карлос-Нека да позная
Роксана-Няма слабо
......
Едната е с купени гледания, за другата нямам наблюдения, тъй като не е пята на концерт.

Ruth Koleva
Телевизия The Voice. Surprise, surprise... (говорим за телевизията, не за певицата)

Image
Изображение

Потребителски аватар
Peaceful
Регистриран: 23 фев 2013 11:17

Мнение от Peaceful » 20 юли 2014 21:08

Коя изобщо е тази Рут - кучи бут ,че да дава мнение ?Някаква неизвестна певачица с 2 песни в мижавата си кариерка .
Изображение

Отговори

Върни се в “Цветелина Янева”