Новини

Отговори
Потребителски аватар
GaLiioo
Регистриран: 07 авг 2012 11:43
Любима певица: АНДРЕА, АЛИСИЯ и ПРЕСЛАВА
Любим певец: SHAWN MENDES, FETTY WAP

Re: Новини

Мнение от GaLiioo » 29 авг 2013 10:54

Цветелина Янева на венчавката на Коце

Изображение

Цветелина Янева бе сред гостите на венчавката на Коце от група "032". Фолк звездата, която има съвместна песен с групата още в началото на своята музикална кариера, е съхранила и до днес приятелството си с момчета."От венчавката на моите приятели Коце и Радиана!" - гласи анонсът на Цветелина Янева към снимката, публикувана във facebook профила ѝ, на която тя е с младоженците и още с JJ и Виктор от "032".
  • Или си играч, или си наигран

Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo
Регистриран: 07 авг 2012 11:43
Любима певица: АНДРЕА, АЛИСИЯ и ПРЕСЛАВА
Любим певец: SHAWN MENDES, FETTY WAP

Мнение от GaLiioo » 07 сеп 2013 18:54

Цветелина Янева спечели първото място при видеата

Актуалният видеоклип на Цветелина Янева "За господина" получи най-силна читателска подкрепа във VIDEO TOP 20 и се класира на първо място тази седмица.

За втори порден път на второ място се нарежда новото видео на Андреа към парчето "Никой друг". Челната тройка оформя "Достъп забранен" на Магда.
  • Или си играч, или си наигран

Изображение

Потребителски аватар
BobiTo
Регистриран: 27 юни 2010 14:25
Любима певица: Анелия
Любим певец: Галин
Компания: Пайнер

Мнение от BobiTo » 04 окт 2013 17:41

Цветелина Янева: Ние ще сме винаги актуални

Изображение

Цветелина Янева заяви, че попфолкът е най-комерсиалният жанр, въпреки твърденията на някои, че напоследък е изгубил позиции за сметка на други популярни стилове музика.
"Много хора упрекват попфолка, откакто има лека поп вълна, дори се спекулира с това, а всъщност попфолкът винаги е бил най-силния жанр в България. То си е видно за всички, защото когато трябва да се прави рейтинг, когато трябва да се правят предавания, винаги се опира до попфолка, а пък всъщност всеки път се казва, че е нещо лошо. Попфолкът е нещо хубаво, защото изпълнителят може да пее различни неща, да прави експерименти със стила си единствено и само в попфолка" - обясни изпълнителката пред TV7.
"Напоследък има такива хора, които всъщност не са ни фенове, то е световна тенденция това, да има просто едно критикуване".
За това дали има отлив в попфолка, Янева казва: "Просто има една поп вълна в момента, то беше крайно време да има такава вълна в България, защото не може само ние да сме назад и да нямаме никакво развитие на поп музиката. Но пък ние ще сме винаги актуални, защото музиката ни се обича и се слуша от хората" - отбелязва тя.
За поп музиката и за песните, които ще прави в този жанр, Цветелина Янева казва: "Аз няма да го правя за постоянно, не се отказвам от попфолка, аз много обичам попфолка. Но с поп музиката съм започнала и искам да си довърша поне този проект, който винаги съм мечтала - един поп албум. Поп музиката е моята сила. Оттам съм започнала, но вече аз самата много съм се изменила и така съм свикнала с попфолка, че в момента това е моята музика" - откровено заяви тя.
Фолк звездата на "Пайнер" призна, че все още има сценична треска, въпреки че вече 5 години е на голямата сцена. "И до ден днешен имам сценична треска. Моята сценична треска е... няма такава - всеки път, излизайки на сцена, не мога да се контролирам и в повечето случаи не съм достатъчно убедителна. На участията си нямам никакви проблеми, но на голямата сцена имам притеснения" - не скри певицата.
Ако ме питаш дали ще те забравя, каквото правех с теб
дали го правя с други, с други...
Не разбираш ли, не чуваш ли - напълно луд си!

Изображение

Потребителски аватар
Роберт
Respect
Respect
Регистриран: 07 сеп 2013 20:54

Мнение от Роберт » 09 ное 2013 14:08

Без думина Цветелина Янева е новият лидер при клиповете
Изображение
"Без думи" на Цветелина Янева получи най-силна подкрепа от читателите на Signal.bg и застана на чело на VIDEO TOP 20.
Гергана с клипа към "От този момент", който влезе като ново предложение, финишира на второ място в седмичната класация.
Третата позиция е също за ново предложение - видеото на Таня Боева към актуалния ѝ сингъл "Само ти".
'cuz i slayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
Изображение

Потребителски аватар
.:Ivo:.
Регистриран: 05 юли 2013 16:00
Любима певица: Ваня | Елена | Емилия

Мнение от .:Ivo:. » 24 ное 2013 16:05

Цветелина Янева: Дует с Галена ще е нещо грандиозно

Цветелина Янева сподели в телевизионен ефир, че твърде често конфликтите между изпълнителките в попфолка са подклаждани от хората, които са в тяхното обкръжение.

"В нашите среди слуховете са по-скоро между нас си. Нещата, които повече са ме засягали, са от колеги, от колежки, от хората покрай нас. Има много хора, които се стараят да ни скарват" - каза тя в "Поверително от NL" и подчерта още:

"Вече от година и нещо по-така ги приемам, опитвам се да изглеждам над нещата и да не правя някакви прибързани действия".

Макар че е сочена за една от най-големите фолк звезди, Янева е на мнение, че у нас няма начин да се съизмерваш със статуса на световните знаменитости. За позитивите и негативите на славата, певицата казва:

"В България чак такава голяма звезда не може да бъдеш, зависи как си станал медийно популярен. Ако си човек, който си гледа работата и не се бъркаш толкова по скандалите, не е толкова страшно, но пък ако сам си ги създаваш скандалите, значи ти е добре и не е толкова трудно".

Цветелина Янева заяви, че би поставила най-висока оценка на Галена. "Смятам, че всички й пишат отличен 6. Ние не сме близки приятелки, в никакъв случай, защото приятелите са хора, които споделят, общуват... Галена е човек, на когото аз се възхищавам като артист. Работим и двете с един стилист - Добри. Харесвам Галена наистина, с интерес следя нейните проекти. Просто ми харесва как си движи нещата - много е упорита, много вкус има за песни, за всичко. Някой път много ми трябва нейния съвет. Казвам и на Добри: "Питай Галена", защото някак си разсъждава и съветите са й точни, специално за нашия жанр много е навътре" - обясни Янева.

Тя разкри, че с удоволствие би направила дуетна песен с Галена и каза, че досега не са реализирали съвместен проект, защото не е дошъл подходящият момент.

"Ако направим дует, той трябва да бъде много грандиозен, според мен и може би затова не сме се захванали, защото си знаем, че е голяма отговорност между нас. Ако направим дует с Галена, ще е нещо наистина различно и грандиозно. Нещо, което не се е правило. Може би до този момент не сме го направили, защото не е дошла подходящата идея. Сега зорлем да го мислим няма да стане" - обясни изпълнителката на "Мога пак".
От твоите ръце е в нокаут моето сърце!
Изображение Изображение Изображение

Потребителски аватар
.:Ivo:.
Регистриран: 05 юли 2013 16:00
Любима певица: Ваня | Елена | Емилия

Мнение от .:Ivo:. » 22 дек 2013 11:55

Цветелина Янева и Константин №1 в "Попфолк хит"

Цветелина Янева и Константин се изкачиха на върха в "Попфолк хит" с дуетната си песен "До безумие". Песента бе избрана за Хит на седмицата от читателите на Signal.bg и продължава участието си в тримесечното издание на класацията.
На второ място е новият сингъл на Десислава "Грим по дланите", който влезе като ново предложение и вее дава сериозна заявка за хит.
Третата позиция е за "Предадох те" на Анелия.
От твоите ръце е в нокаут моето сърце!
Изображение Изображение Изображение

Отговори

Върни се в “Цветелина Янева”