Новини

Отговори
Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Компания: Пайнер
Контакти:

Re: Новини

Мнение от .:Maria:. » 24 апр 2012 14:21

ЦВЕТИ ЯНЕВА СИ ВЗЕ НАГРАДИТЕ „НОВ ФОЛК”
Изображение
Наградите „Нов фолк 2011”, които читателите на списанието присъдиха на Цветелина Янева, вече са у нея. Талантливата певица получи най-много гласове в две категории – за Видеоклип с „Брой ме” и за Най-проспериращ млад изпълнител.

Цвети не успя да присъства на церемонията в столичния клуб „Mega Dance Center” – и тя, както и Галена, се извини предварително, че няма да може да дойде. Веднага след партито пък побърза да благодари на всички фенове, които са гласували за нея, и пожела на „Нов фолк” да продължават да събират всички колеги на такива хубави празници.

Двете статуетки на Цветелина Янева на церемонията бяха взети от нейния почитател и добър приятел Красимир Красимиров. Двамата успяха да се видят след празниците и Цвети си взе наградите, които вече са у дома й и ще бъдат подредени до останалите призове, които младата певица е спечелила досега в кариерата си.
Изображение

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Регистриран: 13 яну 2012 14:30
Любима певица: ГЕРГАНА
Компания: ПАЙНЕР
Подпис от: Dark Horse
Контакти:

Мнение от toty93 » 01 май 2012 10:19

Цветелина Янева подготвя албума "Дъщеря на песента"

Цветелина Янева подготвя първия си фолклорен албум "Дъщеря на песента". Певицата подбра известни народни песни, както и авторски композиции на родителите й Пепа и Георги Яневи от орк. "Орфей".Младата певица от Пловдив се занимава от малка с народна музика. Кариерата й стартира в орк. "Орфей", където се изявява с родителите си. Цвети Янева има записани доста фолклорни парчета, сред които "Милкина младост", "Либе ле, либе, хубаво", "Неда ходи", "Първом, първом", "Ой, мале, мале", "Кажи, кажи, любе Стано", "Йордано мари, пуста останала", "Живи икони", "Всеотдайност" и др.Парчетата ще намерят място в албума "Дъщеря на песента", който ще се появи съвсем скоро на музикалния пазар. Албумът ще съдържа CD с песните и DVD с клипове на всички песни. В някои проекти се включват и други известни музиканти като Иво Папазов - Ибряма и Теодосий Спасов.
До смърт да ме раняват и без дъх да ме оставят.
Изображение
Във последния миг живот, "Обичам те!" ще кажа.

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Контакти:

Мнение от toty93 » 04 май 2012 10:05

Цвети Янева с няколко нови песни през лятото

Изображение

Наред с появата на своя първи фолклорен албум, за празника Гергьовден, Цветелина Янева усилено се подготвя и за своя нов поп-фолк албум. Певицата разкрива, че не е спирала да работи по него още от появата на предишния й проект “На първо място”, защото иска да зарадва приятно феновете. В новото си CD изпълнителката обещава много изненади и нещо различно, с което да провокира вниманието на меломаните.По първоначални планове, тя планира албумът и промоцията му да се състоят през октомври, когато ще отбележи своя рожден ден. Това не е случайно, защото тази година всички проекти на Цветелина Янева се появяват на празници и тя иска да продължи тази линия. Като провокация за лятото, певицата ще ни предложи не една, а няколко нови песни, които са в унисон с настроението на сезона.Изпълнителката е сред звездите на музикална компания “Пайнер”, които ни представят едни от най-висококачествените видеопродукции. Нейните клипове са сред най-желаните в ефира на трите канала с марката “Планета” и са визуално изкушение за сетивата на зрителите. Цветелина Янева споделя, че е щастлива, че е част от най-модерната музикална медия в българия – “Планета HD”. За втория рожден ден тя пожелава на зрителите да продължават да търсят качеството, защото когато го търсиш, откриваш стойностните неща.
Изображение

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Контакти:

Мнение от toty93 » 07 май 2012 13:26

Цветелина Янева и Констанин с дует в новия й албум

Изображение

Първият фолклорен албум на Цветелина Янева ще излезе със заглавие "Дъщеря на песента". Дискът трябваше да е в разпространителската мрежа за Гергьовден, но ще се появи с известно закъснение, научи Signal.bg от PR отдела на "Пайнер".Албумът включва 15 трака и в него дейно участие вземат именитите родители на Цветелина - Георги и Пепа Яневи с техния орк. "Орфей", с които изпълнителката започва своята музикална кариера още в детската си възраст.Ценителите на фолклорните ритми ще могат да се насладят и на 13-те клипа в DVD-то към албума. Любопитен акцент е дуетът на Янева с попфолк певеца Константин. Двамата представят своя версия на популярната "Ой, Киче, Киче". В траклистата са и други фолклорни хитове като "Първом, първом", която бе презентирана по "Планета" на Цветница, както и "Незефинка болна лежи".
Изображение

veli1199
Регистриран: 06 ное 2010 09:40

Мнение от veli1199 » 19 май 2012 19:37

Първият фолклорен албум на Цветелина Янева е факт

Изображение

1.Либе ле
2.Ай гиди, Иване
3.Асеновградска Малага
4.Ой, Киче, Киче
5.Леко ходи, дилбер Яно
6.Ша ида, мамо
7.Неда ходи
8.Първом, първом
9.Ой, мале, мале
10.Бре хора, бре ябанджии
11.Незефинка болна лежи
12.Мори, Ружо
13.Живи икони
14.Любил е Драго

Първият фолклорен албум на Цветелина Янева вече е на музикалния пазар, съобщи звездата на "Пайнер" в личния си Facebook профил.

"Дъщеря на песента" е заглавието, което наследницата на прочутата музикантска фамилия Яневи избра, за да представи палитра от фолклорни песни. За селекцията им основна заслуга имат и нейните родители - народната певица Пепа Янева и цигуларят Георги Янев, ръководител на орк. "Орфей".

Очаква се съвсем скоро да излезе и обещаното DVD с клипове към всички песни от музикалния албум на Цветелина Янева "Дъщеря на песента".

Потребителски аватар
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 21 май 2012 13:41

Цветелина Янева пуска "Две черти"
Изображение
Броени дни след издаването на фолклорния си албум, Цветелина Янева поднесе нова приятна изненада за меломаните. Фолк звездата на "Пайнер" току-що съобщи пред почитателите си, че предстои излизането на нейна нова попфолк песен.

"Очаквайте съвсем скоро новата ми песен "Две черти", която е с различно звучене - много танцувална и лятна!" - написа тя във Facebook профила си.

Предстоящото парче ще е трети попфолк сингъл на Цветелина Янева за 2012-та. Тя стартира годината в първия януарски ден с "Никога и никъде", а към края на февруари пусна "Мога пак". Публиката пък вече знае, че проектите на Янева винаги има с какво да впечатлят и провокират, затова се очакват с нетърпение.
Изображение

Потребителски аватар
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 28 май 2012 17:39

Цветелина Янева посреща лятото с “Две черти”
Изображение
Нова музикална изненада тези дни ще поднесе Цветелина Янева на своите многобройни почитатели. Певицата ще представи в ефира на телевизия “Планета” своята най-нова песен и видеоклип – “Две черти”. “Песента е с различно звучене - много танцувална и лятна!” – така самата изпълнителка описва новия си проект. В интервю за “Звездно”, Цветелина Янева добавя, че може би най-интригуващ в “Две черти” е текстът, написан специално за нея от Мариета Ангелова. Звездата на “Планета” разкрива, че той е доста интересен и провокативен, а темата вълнува много млади момичета.
Още една нова песен, по музика на Кости, е подготвила изпълнителката за Лято 2012, на която съвсем скоро ще бъде заснет и видеоклип. Цветелина Янева издава, че двете песни са доста различни една от друга, но са в типичния за нея стил. В “Звездно” певицата разказва подробности за своя предстоящ поп-фолк албум и изненадата, която ще открием в него. На 1-ви юни, “Планета” HD и “Планета” ТВ ще излъчат музикалната програма “Дъщеря на песента”, включваща песни от първия фолклорен албум на Цвети Янева.
Изображение

Потребителски аватар
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 09 юни 2012 16:55

Цвети Янева готви два албума, снима клип на „Бонбони“
Изображение
Цветелина Янева сподели за читателите на Signal.bg, че има желание да издаде два албума тази година. Единият ще събере клиповете на певицата, а в другият ще чуем изцяло нови песни от нея.

"Мога да кажа, че искам да издам два албума. Единият да е изцяло с клипираните песни и един нов албум с изцяло нови парчета, а моите фенове да си разпознаят своето парче от тях. След време ще видим кое ще откроят" - казва Цвети Янева.

Певицата признава, че работи с автори, с които до този момент не е работила. И издава имената на някои от тях.

"Работя с автори, с които не съм работила и смятам, че ще има интересни песни. Повечето от тях са доказани автори. Мога да кажа за готовите песни. Имам две песни с Калин Димитров, имам една със Спас Лазаров - това всъщност е най-старата от песните, която аз пазя. На Велислав Драганински имам 2 песни, които никой не е чувал. С Даниел Ганев работя. Предстои ми да направя един албански проект..." - разкрива Цветелина Янева и допълва:

"В момента ми предстои песента на Кости, на която ще направим клип. Песента е много интересна, казва се "Бонбони". Росен Димитров е автор на текста. Ще я пусна за лятото. Тя е различна като стил от песента "Две черти" и смятам, че всеки ще си хареса неговата песен. Не смятам, че ще се бият двете песни" - на мнения е певицата.
Изображение

Потребителски аватар
Officially Forbidden
Регистриран: 02 окт 2010 01:30
Любима певица: Галена, Десислава
Компания: Payner Music
Контакти:

Мнение от Officially Forbidden » 30 юни 2012 17:20

Очаквайте клипа на "Бонбони" в началото на юли!

Изображение

Цветелина Янева опроверга появили се писания в социалната мрежа, че има песни със заглавия "Не на мене тия" и "Лошо ти се пише". Звездата на "Пайнер" акцентира в личния си профил във Фейсбук, че феновете не бива да се доверяват безприкословно на нароилите се страници на нейно име, защото само една е официалната.

"Приятели, отново се появи грешна информация в други страници, които уж са мои. Информацията гласеше, че имам песни със заглавия "Не на мене тия" и "Лошо ти се пише". Е, искам да кажа на всички, че нямам песни с такива заглавия. Другото нещо, което искам да уточня е, че клипът на "Бонбони" няма да излезе утре вечер / б.а. днес/, както написаха някои хора. Очаквайте новия ми клип в началото на юли! Обичам ви, приятели! И не забравяйте, че истината научавате само от тази страница, всичко останало не е излезнало от моя страна и подлежи на съмнение!" - се казва в съобщението на изпълнителката.

"Бонбони" отново е по музика на румънския хитмейкър Кости. Росен Димитров е автор на текста. За новата си песен Цветелина Янева сподели преди време пред Signal.bg: "Ще я пусна за лятото. Тя е различна като стил от "Две черти" и смятам, че всеки ще си хареса неговата песен. Не мисля, че ще се бият двете песни".
...Целият град знае
Изображение

Потребителски аватар
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 09 юли 2012 12:33

Цветелина Янева: Не желая конфликти!
Изображение
Цветeлина Янева за пореден път заяви, че не желае името й да бъде заплитано в различни скандални ситуации с нейни колежки, които често се тиражират в медийте.

"На кой му е приятно името му да е забъркано в несъществуващи скандали? Аз искам да съм певица, а не медийна звезда. Не знам на кого да го обясня. Има хора, които мислят, че искам да съм постоянно в медиите. Напротив! Не съм отговорила на никой от тези, които ме нападат и пишат глупости. Радвам се за тях, че говорейки за мен, предизвикат интерес към себе си. Не искам да обиждам никого. Аз много ценя труда на хората, независимо какъв е той" - споделя изпълнителката на "Две черти" в интервю за blife.bg.

По повод отказа на Андреа от участие в концерта на Планета HD заради колежка, която си платила, за да пее преди нея, в редица медии и форуми се появиха предположения кого точно визира тя и името на Янева бе намесено, наред с още няколко певици.

"На мен Андреа не ми е казала лично нищо, не съм имала конфликти с нея. След концерта разбрах, че има някакви спекулации. Най-добрият начин е Андреа да дойде и да ми каже лично нещата, ние сме големи хора. Ако тя има някакви проблеми, да не намесва изпълнители, с които да си „измива ръцете”. Аз общувам с продуцентите си и мисля, че и тя трябва да направи същото. Не съм собственик на фирмата и никой не ми е дал право да командвам там или да нареждам изпълнителите кой след кого да пее. Няма как да купя обичта на феновете. Надявам се тези спекулации да спрат" - обясни Цветелина.

На въпрос дали има конфликт с Джена, чието име също бе замесено в скандала, Янева коментира:

"Джена е човек, с който никога не съм имала проблем. С Андреа не се поздравяваме, не се поглеждаме, казвам го за първи път. Опитвах се да съм в добри отношения с нея. Преди две години й подадох ръка, а тя си обърна главата на другата страна. Дойде моментът да го кажа на феновете си, защото искам да знаят истината от мен, а не от разни съчинения и клевети. Това е първият и последен път, когато говоря за Андреа.

А за Джена ми е малко странна ситуацията, защото тя е от колежките, с които аз говоря и комуникирам. Много се надявам това, което е писано из медиите, да не са нейни думи. Джена знае какъв позитивен човек съм. Тя е музикант и аз съм музикант. Страшно ме боли, че се получава така".
Изображение

Отговори

Върни се в “Цветелина Янева”