Новини

Отговори
Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Регистриран: 13 яну 2012 14:30
Любима певица: ГЕРГАНА
Компания: ПАЙНЕР
Подпис от: Dark Horse
Контакти:

Re: Новини

Мнение от toty93 » 06 мар 2012 21:29

„Брой ме“ е Видео клип на 2011

Изображение

Цветелина Янева получи наградата за "Видеоклип на 2011".
Станислав Яневски й връчи статуетката на победителката Цветелина Янева, а тя се обърна към всички, които са са подкрепяли:
"Благодаря на всички, които гласуваха! Благодаря на целия екип за тази песен...Благодаря на режисьора Николай Нанков, благодаря на моите родители, благодаря на човека до мен".
До смърт да ме раняват и без дъх да ме оставят.
Изображение
Във последния миг живот, "Обичам те!" ще кажа.

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Контакти:

Мнение от toty93 » 08 мар 2012 15:09

Цветелина Янева: Има изневяра, малко по-хард неща и убийство

Изображение

Клипът към новата песен на Цветелина Янева провокира многобройни коментари на феновете. Едни изразяват възхищението си от това, че видеото е уникално и новаторско, други го сравняват с промото към сериала "Декстър", заради реализацията и идеята, които са идентични, не са малко и тези, които откровено признават, че не им допада подобна екранна интерпретация на попфолк парче.

"И аз много не разбирах в началото, когато Николай Нанков ми предложи. Аз не разбирах какво ще стане до момента, в който излезе видеото. За мен е малко странно, защото не е толкова разбираемо на пръв поглед. Идеята е за малко по-различно заснемане. Беше ни много трудно, на мен и на екипа. Мислехме, че е много лесно, защото на думи изглеждаше така, но видяхме колко е сложно едно такова заснемане. Трябва доста пъти да гледаш клипа, за да разбереш какво се случва. На мен лично ми допада. Новаторско е и такова нещо не се прави всеки ден. Няма да кажа, че сме открили топлата вода с Николай Нанков, не е така, но поне за България това нещо не се е правило и се гордея, че аз и целият екип бяхме смели да го направим" - разказва изпълнителката пред "Планета".

Почитателите на Цветелина Янева са изненадани и от факта, че в клипа не се вижда любимата си изпълнителка.

"Във видеото участва моята приятелка Александра и едно момче - модел. Аз имам много малка част в клипа. За пет минути бях готова. Видеото разказва една любовна история. Има изневяра, има малко по-хард неща, убийство накрая. Един мини-филм разказан по-малко по-различен начин" - обяснява Цветелина.

"Мога пак" е един от много малкото кавъри, които Янева си е позволила да направи, тъй като предпочита да залага на авторски песни. "Песента е гръцка, но може да се каже, че Драганински направи страхотен аранжимент и я пресъздаде по друг начин. Мариета Ангелова направи страхотен текст. Точно това исках аз. Чувствен текст и дори да не си го изпитвал, да ти влезне под кожата. Обичам такива текстове и Мариета прави точно такива" - споделя тя.

Певицата признава, че не може да прогнозира какъв ще е успехът на песента, но е убедена, че ще се хареса на меломаните. "Не знам доколко е комерсиална и как ще се приеме от хората, които обичат да ходят на дискотеки, но смятам, че имам и такива фенове, които искат такива песни. Тя е бърза песен, но не е толкова комерсиална, така смятам аз" - обобщи тя.

Цветелина Янева представи "Мога пак" в концерта на Годишните музикални награди на телевизия "Планета".
Изображение

veli1199
Регистриран: 06 ное 2010 09:40

Мнение от veli1199 » 10 мар 2012 18:33

Цветелина Янева: Сега е време да издам фолклорен албум

Цветелина Янева работи усилено по нов музикален проект, който е фолклорен. Най-вероятно той ще се появи на музикалния пазар в края на април или началото на май.

"Сега ще си направя народния албум, както съм обещала на моите почитатели. Дали ще е за Великден или за Цветница, това е въпрос на време" - каза певицата пред "Планета".

Тя разкри, че селекцията на песните и аранжиментите е под вещия поглед на родителите ѝ - Пепа и Георги Яневи, както и музикантите от оркестъра им.

"От много време го мисля този албум с майка ми и баща ми, с оркестъра. Но все не остава време. Някак си подценявам народната музика откакто съм попфолк певица, а всъщност има много хора, които искат този албум и сега е време да го издам. Може би ще има и видеа към всичките песни. Някои от песните ще са авторски - на майка ми, някои ще са, както сега издадох една македонска песен на един голям певец - Димитър Богданов, песни на добри изпълнители, разбира се, с тяхното разрешение. Благодарение на майка ми имам такова. Ще има все хубави песни. Няма песни, които аз да не харесвам" - обясни певицата.

Цветелина Янева неведнъж е казвала в интервюта пред Signal.bg, че особено цени българската народна музика и отдавна има желание да предложи на почитателите на фолклора албум със свои любими песни от майчиния репертоар. Музикантската дъщеря стартира концертните си изяви с фолклор, още в детските си години, като част от прочутия оркестър "Орфей". Без съмнение, албумът на Янева ще предизвика голям интерес и у музикантите.

veli1199

Мнение от veli1199 » 11 мар 2012 16:38

Цветелина Янева показа, че може пак

След като миналата седмица Цветелина Янева спечели "50-те най..." с актуалната си песен "Мога пак", в края на тази изпълнителката оглави и другата класация на Signal.bg - "Попфолк хит".

Преслава и Емилия за пореден път водеха битка за втората позиция. Този път "Добрини" на Преслава получи повече гласове. "Грешница" осигури на Емилия третото място.

"Луда обич" на Ани Хоанг и "Нирвана кючек" на Слави Трифонов и Ку-Ку Бенд получиха най-малка подкрепа от нашите читатели и напускат чарта.

veli1199

Мнение от veli1199 » 13 мар 2012 15:34

Янева: Който направи промоция като на Галена, ще загуби

Цветелина Янева постави най-висока оценка на колежката си Галена, която е съумяла да представи музикалния си албум "Аз" на световно ниво, отчита изпълнителката на "Мога пак".

"Много ми хареса начина, по който Галена представи албума си. На световно ниво, според мен. И това трябва да бъде оценено. Такова нещо в никакъв случай не бих направила, защото вече е направено. Няма смисъл аз да го правя или някой друг колега. Който го направи, само ще загуби. Няма да спечели както Галена" - анализира Цветелина.

Янева не спира да работи по новите си парчета, които ще бъдат включени в предстоящия ѝ албум.

"Имаме много идеи, много нахвърляни неща, но какво ще стане октомври, не знам. Определено ще има много нови парчета, които никой няма да е чувал" - подсказва тя.

"Сега започнах да работя с Тина Денчева и се надявам с нея да се сработя по същия начин, както и с Мариета Ангелова, и Росен Димитров. Хубаво е да експериментираш. Трябва да се доверяваш на хората и да им даваш шанс да се развиват" - подчертава певицата.

Феновете отдавна очакват появата на новото CD на актуалната изпълнителка, чието излизане бе отлагано на няколко пъти.

"Сигурно ще оставим излизането на новия ми албум за октомври. Може би е хубаво, че така станаха нещата, защото сега ще имам много нови идеи и мога да мисля. Има много композитори, които работят за мен. Мислехме да си направя един подарък за през май, за рождения ден, но решихме да го оставим за октомври" - обясни тя.

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Контакти:

Мнение от toty93 » 18 мар 2012 19:07

Цветелина Янева: Обстановката на наградите беше много напрегната

Изображение

Видеоклипът "Брой ме" на Цветелина Янева, под режисурата на Николай Нанков, бе избран от зрителите на телевизия "Планета" за "Видеоклип на 2011 година". "Много съм доволна от наградата, защото направихме много хубави клипове през годината. Смятам, че и другите заслужаваха, но това е най-мащабният" - каза певицата в "Станция Нова".

Във връзка с музикалните награди, изпълнителката е категорична, че засега мечтите й не са свързани с отличието "Певица на годината". Signal.bg: "Преди години мечтаех за награди, сега не мечтая" - сподели тя и обясни, че ще спечели наградата "Певица на годината", когато си постави такава цел и работи така, че това да се случи:"Когато и аз я поискам. То се вижда кога човек иска да постигне нещо такова. Имам повече амбиции в личен план, в професионален имам амбиции да правя хубави песни и клипове".

"Аз просто не искам да съм сред номинираните в тази категория. Там са номинирани тези изпълнители, които са дълго на сцената. Аз съм от по-новите" - подчерта Янева .

По отношение на поделение приз между Преслава и Галена, тя коментира: "Преслава така е преценила. Добре, че извика Галена на сцената. Поне феновете прецениха, че и двете са достойни. Обстановката за другите изпълнители беше много напрегната. По някакъв начин другите награди, другите спечелили, някак си се размиха".
Изображение

veli1199

Мнение от veli1199 » 20 мар 2012 15:30

Цветелина Янева: И аз имах момент, в който се позабравих

Цветелина Янева залага на стилни визии във всеки свой видеоклип и при всяка сценична изява, като се доверява на своя стилист.

"Старая се да съм модерна, да съм стилна, но не да провокирам чак толкова с визия" - споделя изпълнителката и пояснява за тоалета, с който се представи на Годишните награди на телевизия "Планета": "Много специална рокля за мен, по идея на моя стилист Добри и на един македонски стилист - Борче, работя много с него. Това ми е любимата тяхна рокля" - обясни тя в "Станция Нова".

Янева призна, че има неща, които не би направила, не само заради нерешителност, а защото са в разрез с разбиранията й: "За много неща имам притеснения, много неща не смея да направя. Има неща, които не си и помислям, че мога да направя" - споделя тя и пояснява, че никога не би се снимала гола в еротични издания: "Хората виждат аз каква съм и няма нужда да ми го предлагат изобщо, пък и не смятам, че трябва да го правя това нещо, не се имам за такъв тип жена".

Благодарение на големия си екип от специалисти актуалната певица успява да представи песните от своя репертоар по най-добрия начин. Най-новият видеоклип, който провокира феновете е "Мога пак", предизвикал многобройни коментари, както заради отсъствието й като персонаж, така и заради необичайната режисьорска гледна точка.

"Аз участвах в клипа, но истината е, че аз не се харесах. Не визуално, не см чак толкова капризна. Харесах самата история на мъжа и на жената, аз някак си бях излишна в цялата работа и затова. Някои от моите фенове много лошо реагираха - не им хареса клипа изобщо, бяха категорични. Тука има две мнения - или ти харесва или не, средно положение няма" - поясни тя

Звездата на "Пайнер" съумява да носи славата и счита, че най-близките хора край нея - приятелят й и семейството, успяват да я приземяват, за да не се взема насериозно. "Славата у нас няма как да ни промени. Ние сме си нормални хора, по никакъв начин не се променяме" - казва тя и признава, че негативните коментари, с които се е сблъсквала са й повлияли много зле в началото. "И аз имах момент, в който се позабравих, когато дойде пиковият момент, хитовете... Казах си всичко оттук нататък ще е лесно, но не е така".

Цветелина Янева сподели, че е много вярваща и винаги се осланя на вярата си. "Вярвам, че всичко, което имаме, го имаме благодарение на Господ и ако не го зачитаме, няма как да ни помага" - подчерта тя.

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Контакти:

Мнение от toty93 » 21 мар 2012 01:15

Цветелина Янева: “Щастлива съм, че получих точно тази награда!”

При изключително силна конкуренция, зрителите на “Планета” ТВ определиха за “Видеоклип на 2011″ “Брой ме” на Цветелина Янева и Рида Ал Абдула. 
Без съмнение това бе един от най-силните и зрелищни клипове, създадени през изминалата година и съвсем заслужено бе оценен подобаващо. 
Певицата сподели, че е изключително щастлива от факта, че получава точно тази награда, защото това несъмнено е голямо признание за труда й. 
Тя изказа своите благодарности към целия екип, реализирал клипа, и най-вече на режисьора Николай Нанков, с когото работи в последните години.
Наскоро Цветелина Янева ни зарадва и с най-новия си видеоклип, около който очаквано се вдигна много шум, поради факта че е доста нестандартен. 
От една страна видеото е различно, защото самата певица не взема участие в него, а от друга - защото самото заснемане е много новаторско. 
Цвети споделя, че е очаквала точно такава реакция, защото според нея това е екипът, чиято работа или се харесва много, или не - средно положение няма. 
Тъй като самата песен е много силна, цялостната идея на екипа е била да се заложи повече на самото парче, отколкото на мащабен видеоклип. 
Занапред Цветелина Янева си пожелава много нови, хубави песни и все така силни клипове, с които да радва почитателите си.
Изображение

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Контакти:

Мнение от toty93 » 06 апр 2012 18:23

Цветница – специален ден за Цветелина Янева

Своя имен ден Цветелина Янева ще отбележи в компанията на своето семейство и любимия си мъж, който също е именник. Те са планирали да отпразнуват двойния си празник в Пловдив, а през деня няма да пропуснат да отскочат до Бачково. На всички важни семейни празници певицата пали свещ за здраве и късмет пред чудотворната икона на “Св. Богородица” в манастира. Вечерта, Цветелина Янева със сигурност ще празнува и с приятели, но няма да забрави и за своите почитатели.Звездата на “Планета” ще ги изненада с две нови фолклорни песни, чиято премиера ще бъде на Лазаровден и Цветница. Едната от тях е обичаната народна песен “Първом, първом”, която певицата отдавна си бе обещала да запише. Интерес в тази песен със сигурност ще предизвика и участието на обичаните български музиканти – Иво Папазов и Теодосий Спасов. Тази пролет Цвети Янева ще представи на почитателите и своя фолклорен албум, който ще се появи на CD и DVD-диск. Албумът ще бъде на музикалния пазар за Гергьовден, друг почитан празник от семейството на младата певица.
Изображение

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Контакти:

Мнение от toty93 » 08 апр 2012 21:46

Цветелина Янева промотира „Първом, първом“

Изображение

Цветелина Янева отбелязва имения си ден в компанията на своето семейство и любимия си мъж, който също е именник.Приятна изненада за феновете й са двете нови фолклорни песни, чиято премиера се случва навръх християнските празници Лазаровден и Цветница.Янева направи своя версия на прочутата народна песен "Първом, първом", която отдавна си бе обещала да запише. Любопитното е, че в песента се включват ненадминатите фолклорни музиканти - кларинетистът Иво Папазов- Ибрям и кавалджията Теодосий Спасов.Тази пролет Цвети Янева ще представи на почитателите и своя фолклорен албум, който ще се появи на CD и DVD-диск. Албумът ще бъде на музикалния пазар за Гергьовден.
Изображение

Отговори

Върни се в “Цветелина Янева”