Новини

Отговори
Потребителски аватар
*SOFILADY*
Регистриран: 08 яну 2006 01:02
Компания: всички
Контакти:

Новини

Мнение от *SOFILADY* » 09 дек 2009 00:34

В тази папка ще слагаме всички актуални новини за изпълнителя.
Цитирайте източника на всяка новина.

Потребителски аватар
preslava_fence
Регистриран: 07 апр 2010 17:18
Подпис от: preslava_fence

Re: Новини

Мнение от preslava_fence » 11 апр 2010 16:27

Цветелина Янева и Траяна в дует

От доста време се говори за излизането на дебютния албум на Цветелина Янева. Той вече трябваше да е на музикалния пазар, но за съжаление все още не е готов и ще се забави малко повече от очакваното, научи Signal.bg.

"Готвя много нови проекти. Работя по една нова песен с група 032, правя дует с една колежка от "Пайнер" и още един с една македонска звезда" - сподели младата певица в ефира на радио "Сигнал плюс".

"Колежката от "Пайнер" е Траяна. Тя е много различна от мен, може би това е идеята на дуета ни, да покажем колко сме различни, няма да се правим на еднакви. Песента ни е дело на Мартин Биолчев и Росен Димитров, който все още пише текста" - сподели Цвети. Певицата добави, че тя и Траяна искат да изпипат нещата и за това не бързат със записването на песента.

"Колежката от Македония е Сузана Гавазова. Ние бяхме заедно на "Пирин фолк", тя не можа да си покаже гласовите данни на втория ден, но е наистина страхотна певица. Преди да отида на "Пирин фолк", това ми беше единственото притеснение - от нея" - каза Янева.

"Мисля албумът ми да е новогодишен подарък, за феновете ми" - завърши Цветелина Янева.
Изображение
Не апартаменти,трябват ми моменти,да ги правиш,можеш ли?

Потребителски аватар
preslava_fence

Мнение от preslava_fence » 11 апр 2010 16:27

Десислав Гунев с роля в клип на Цветелина Янева

Цветелина Янева приключи снимките на най-новото си видео, което е към песента "Момиче за всичко". Това е втората песен, след "Искаш война", която композиторът Велислав Драганински пише за младата певица. Клипът е заснет в Пловдив, на две локации – в луксозен апартамент и в бар със специалното участие на рок банда. Главната мъжка роля е поверена на известния лекоатлет Десислав Гунев, който се справи доста умело с актьорските си задачи. Цветелина Янева попада съвсем случайно на снимките на спринтьора и го харесва за свой сценичен партньор. Премиерата на клипа "Момиче за всичко" се очаква съвсем скоро в ефира на телевизия "Планета". До броени дни красивата певица влиза в студио с група "032", за да запишат втората си обща песен. Тяхното парче "Три минути" е номинирано за Годишните награди на "Планета" в категорията "Поп хит на 2009". Изпълнителката участва и в борбата за приз за "Най-проспериращ млад изпълнител" и "Видеоклип" за "Като вирус".
Изображение

Потребителски аватар
preslava_fence

Мнение от preslava_fence » 11 апр 2010 16:28

"Момиче за всичко" – новото видео на Цветелина Янева

"Момиче за всичко" е заглавието на най-новото видео на Цветелина Янева, което се излъчва в ефира на "Планета". Това е втората песен, след "Искаш война", която композиторът Велислав Драганински пише за младата певица. Клипът е заснет в Пловдив, на две локации – в луксозен апартамент и в бар със специалното участие на рок банда. Главната мъжка роля е поверена на известния лекоатлет Десислав Гунев, който се справи доста умело с актьорските си задачи. Цветелина Янева попада съвсем случайно на снимките на спринтьора и го харесва за свой сценичен партньор. До броени дни красивата певица влиза в студио с група "032", за да запишат втората си обща песен. Тяхното парче "Три минути" е номинирано за Годишните награди на "Планета" в категорията "Поп хит на 2009". Изпълнителката участва и в борбата за приз за "Най-проспериращ млад изпълнител" заедно с Андреа, Джена и Траяна. "Като вирус" ще се състезава за "Видеоклип на 2009" с "Моята порода", "Харесва ми", "Леле, Яно", "Оргазъм" и "Не ми пречи".
Изображение

Потребителски аватар
preslava_fence

Мнение от preslava_fence » 11 апр 2010 16:28

Пролетни вълнения за Цветелина Янева

Именният ден за Цветелина Янева - Цветница продължи със снимките на най-новия видеоклип на певицата. Дъждът в празничния ден промени първоначалните планове видеото да бъде заснето точно на Цветница. Но следващите два дни провокираха младата изпълнителка и тя изцяло се раздаде пред телевизионната камера.Песента, с която Цветелина Янева ще зарадва своите почитатели, е първа от поредица пролетни песни. Изпълнителката отново е избрала романтична балада, за да разкрие чувствата и страстите, които я вълнуват тази пролет. Броени дни след като заснеме видеоклипа, певицата е планирала и неговото официално представяне пред журналисти и фенове. Веднага след това, Цветелина Янева ще заснеме и още едно ново видео, този път на бърза и дискотечна мелодия. Навръх светлия християнски празник - Великден, младата музикална надежда ще зарадва с песните си българите в Брюксел. Освен със своите хитове певицата ще поздрави сънародниците ни в Белгия и с много народни песни от репертоара на орк. “Орфей”.
Изображение

Потребителски аватар
preslava_fence

Мнение от preslava_fence » 11 апр 2010 16:29

"Убиец те кръстиха" - така започва баладата на Цвети

Току-що започна втория снимачен ден за новия клип на Цветелина Янева. Локацията е край Кремиковци, екипът снима на открито. Довечера продължават на друг терен, с вътрешни снимки в подходяща сграда в града.

Както вече Signal.bg писа младата певца е заложила на балада, противно на очакванията да пусне бързо парче."Никой не е очаквал, че ще направя отново балада и ще снимам балада. Много скоро пуснах балада и още се следи нейното развитие, но пък на тази балада, която снимаме в момента, всички много залагаме, любима е на целия екип и всъщност затова си позволихме да рискуваме с още една балада", коментира гласовитата блондинка.

Преди малко в ефира на радио "Сигнал плюс" Цветелина Янева каза, че песента все още няма заглавие, но издаде първите думи от текста: "Само едно ще кажа, че започва с думите "Убиец те кръстиха".

Този клип Цеци снима с топ режисьора Ники Нанков: "За първи път работим с Нанков, но съм много спокойна и щаслива, че работим заедно", каза певицата. Научихме още, че гримьорът Мис Бони прави коренно различен грим. Стилистката Антония, с която Янева работи от година, е зложила на драстична промяна, прическите също ще са извън познатото ни в стила на певицата.

Първо слушателите на "Сигнал плюс" разбраха че във видеото ще участва Драго Владов, който впрочем е и продуцент на целия проект."Това е вторият ден от снимките, вчера също снимахме, обаче в Плевен. Днес е по-трудният ден, с повечето визии и с повечето неща, които трябва да се снимат. Все още не знаем какво ще се случи, ще е изненада както за нас, така и за всички зрители", разказа Янева.

Видеото ще има официално представяне пред журналисти, веднага след Великденските празици, обеща певицата.
Изображение

Потребителски аватар
preslava_fence

Мнение от preslava_fence » 11 апр 2010 16:29

ЦВЕТИ ЯНЕВА ПРАВИ ПРОМОЦИЯ В ПОНЕДЕЛНИК

„Всичко” е заглавието на най-новия проект на Цветелина Янева, който ще бъде представен официално в понеделник, 12 април. Промоцията ще бъде в столичния клуб Night Flight и ще започне в 20.30 часа. Тогава за първи път ще чуем песента и ще видим видеоклипа й, който беше заснет преди няколко дни от режисьора Николай Нанков.
Въпреки че в попфолка рядко се правят промоции на клипове, Цвети и екипът, с който работи, са решили, че „Всичко” заслужава по-специално внимание. Песента е по музика и аранжимент на Велислав Драганински, а текстът е на Мариета Ангелова.
Изображение

Потребителски аватар
nenooo123
Регистриран: 28 окт 2009 16:30
Любима певица: ♥Десислава♥

Мнение от nenooo123 » 09 юли 2010 18:49

Цвети Янева - още по-секси в новия си видеоклип

Младата изпълнителка Цветелина Янева засне видеоклип към най-новата си песен “За контакти”, която е по музика на Кости Йонита и текст на Росен Димитров. Видеото е снимано на няколко екзотични терена. То представя Цветелина в съвсем нова светлина. Звездата на „Пайнер“ залага на сексапилното си излъчване, което е в унисон с лятното настроение на песента.Режисьор на лентата е Николай Нанков. За перфектната й визия се погрижи стилистът Добромир Киряков, който специално за клипа донесе тоалетите за петте й визии от Лондон. Те са на световни модни къщи като Gucci, Emilio Pucci, Escada, Moschino. Гримът й е дело на Бони, а прическите на Петър Гогов.По време на снимките Цветелина засне и фотосесия, дело на фотографа Костадин Кръстев - Коко. В лентата за пръв път ще бъде показан най-новият спортен модел на Mercedes, който е единствен в България.

снимки: Костадин Кръстев - Коко

Изображение
Десислава завинаги в моето сърце!

Потребителски аватар
nenooo123
Регистриран: 28 окт 2009 16:30
Любима певица: ♥Десислава♥

Мнение от nenooo123 » 22 сеп 2010 19:48

„ВЛЕЗ” НА ЦВЕТЕЛИНА ЯНЕВА С ПРЕМИЕРА ДНЕС

На 21 септември в ефира на Planeta HD ще бъде премиерата на най-новия видеоклип на младата звезда Цветелина Янева към песента „Влез”. Тя е дует с румънското дете-чудо Йонут Черчел и е втората песен, за чиято музикална реализация изпълнителката се обръща към хит мейкъра Кости Йонита.

Видеоклипът пресъздава оренталска приказка с много колоритни герои. В снимките, протекли два дни в Киноцентъра в Бояна и на специално построен декор, взеха участие повече от 50 статисти, което още повече засилва мащабността на проекта. Специално за видеото бе създаден танц с оригинална хореография. Режисьор на лентата е Николай Нанков. В нея Цветелина Янева сменя четири визии, дело на стилиста Добромир Киряков, гримьора Бони и фризьора Петър Гогов.

Снимка: Костадин Кръстев – Коко
Десислава завинаги в моето сърце!

Потребителски аватар
mariusmxm
**
**
Регистриран: 28 сеп 2010 15:31
Любима певица: Цвети,Андреа,Десислава,Галена
Любим певец: Борис Дали,Илиян,Константин
Компания: Пайнер
Контакти:

Мнение от mariusmxm » 29 сеп 2010 14:13

Трима ще водят промоцията на Цветелина Янева

Цветелина Янева се подготвя за промоцията на първия си самостоятелен албум. В токшоуто "Открит микрофон" с Емилия Стоянова по радио "Сигнал плюс" певицата не скри притесненията си, че все още има довършителни работи по CD-то.

"Албумът още не е готов - нито обложката, нито албумът, но се надявам до 4-ти да е готов, защото на 5-ти е промоцията. Все ми се иска дните до промоцията да са малко повечко, защото вече ме обзе треската. Имала съм такива мероприятия - важни, даже много по-грандиозни, но там вниманието не беше само върху мен, докато тук вече аз отговарям за почти час и нещо, трябва да бъда в кондиция и да се представя добре" - каза Цветелина Янева.

За представянето на албума "На първо място" най-елитният фолк клуб Sin City ще бъде доста променен.

"Интересното около промоцията е, че добре подготвяме сцената. Като оформление и декор, ще бъде нещо различно и невиждано, особено за Sin City. Променяме изцяло декорите вътре. Интересното е, Нанков сигурно ще ме убие, че ще го кажа ама... ще имаме две сцени. Нещата ще се случват на двете сцени, както при мен, така и при изпълнителите, които ще ми гостуват. Подготвила съм и една изненада, днес сутринта я реших и не искам още да казвам, не е сигурно още. Нещо по-различно в мой стил" - загатва блондинката в токшоуто "Открит микрофон".

Тези дни Цветелина Янева е отделила и доста време, за да покани лично повечето си колеги.

"Има изпълнители, които още не мога да открия, дават им заето телефоните. Например Елена Паришева говори и от три дена не мога да я хвана, Джена също ми бяга. Но много важни колеги за мен са поканени: момчетата - Илиян, Коцето и Борис Дали, те са много важни за мен, много близки приятели са ми и тримата, Галена ми е потвърдила, Гергана, Преслава също съм поканила, Мария 100 % каза, че ще присъства, Малина също, може би ще пропусна някой" - обяснява певицата.

Любопитна изненада има и около водещите на промоцията - те ще са трима, но кои, певицата запази в тайна. "Иска ми се да е изненада кои ще са водещите. Доста се колебаех кои да са. Ще има много, все популярни личности, забавата ще е пълна и с водещите, които съм поканила. Те са хора, които често гледам по телевизията, много се забавлявам с тях и смятам, че са големи професионалисти. Те много си отиват един с друг, двойка са, но няма да издавам повече" - подсказва Янева, а по-наблюдателните явно веднага са се досетили коя е екранната двойка. За третия водещ се знае, че също е много популярно телевизионно лице.

CD-то "На първо място" ще съдържа 16 трака и събира песните, които вече са излезли като сингли плюс две нови.

"Само ще кажа, че не е правен скоро толкова голям албум. Шефът каза: "Те старите сръбски албуми са с по толкова - 16 песни". Като се замисля не можеше да махнем по-старите песни, защото все пак са емблематични за мен" - обясни певицата.
Цветелина Янева e №1
Image Image Image

Отговори

Върни се в “Цветелина Янева”