Новини

veli1199
Регистриран: 06 ное 2010 09:40

Re: Новини

Мнение от veli1199 » 27 яну 2013 15:01

Траяна: Чувствам се недооценена, чудя се дали изобщо си струва да продължа

Траяна изказа своето недоволство от номинациите на телевизия "Планета". Тя ясно и недвусмислено показа, че е дълбоко разочарована от тоталното пренебрегване на труда й и резултатите, които е постигнала през отминалата година.

Изпълнителката беше една от най-дейните през 2012-та, но я няма в нито една номинация за предстоящите награди, което провокира нейното остро мнение по въпроса.

"След промоция, песни, албум не заслужих дори номинация в някоя от категориите и съм много разочарована и се чувствам недооценена и не съм съгласна с нечестностите във фирмата и се чудя дали изобщо си струва да продължа, защото цената е голяма като финансова, така и здравословна, която плащам за това.. Много съм разочарована!" - сподели тя.

Фенове на изпълнителката заляха интернет пространството с коментари, че не е редно от фирмата да се лансират само едни и същи имена.

"Не ме разбирайте погрешно, наградите нямат никакво значение за мен, просто, когато се трудиш и даваш всичко от себе си, е обидно да не оценят труда ви" - добави тя.

Последният й проект "Нещо подобно", по музика на Кости и впечатляващ видеоклип с режисьора Николай Скерлев и оператора Георги Марков, струва на певицата около 40 хиляди. Възвръщаемостта обаче е нулева и навярно това е една от причините певицата да избухне така.

veli1199

Мнение от veli1199 » 03 фев 2013 16:43

Новата песен на Траяна - „Тази ли е другата“

Траяна работи по новия си музикален проект. Сингълът, който изпълнителката на "Пайнер" подготвя ще излезе съвсем скоро, уверява тя. Вече е ясно и заглавието на новото парче - "Тази ли е другата".

Припомняме, че актуалната песен на Траяна "Нещо подобно" излезе през ноември миналата година. Парчето, както и видеоклипът към него предизвикаха много позитивни коментари от страна на меломаните. Лентата, режисирана от Ники Скерлев, представя истински мини-филм с история и много статисти, а всичко – от облеклото до декорите, е дело на дизайнерския екип, с който певицата работи.

Само преди седмица пък Траяна и феновете й изказаха своето недоволство от номинациите на телевизия "Планета". Изпълнителката недвусмислено показа, че е дълбоко разочарована от тоталното пренебрегване на труда й и резултатите, които е постигнала през отминалата година, тъй като я няма в нито една номинация за предстоящите награди на музикалния канал.

"Не съм съгласна с нечестностите във фирмата и се чудя дали изобщо си струва да продължа, защото цената е голяма като финансова, така и здравословна, която плащам за това.. Много съм разочарована!" - сподели тя.

За радост на почитателите й, които твърдо заявиха своята подкрепа към любимата си изпълнителка, очевидно Траяна е решила да продължи напред и вече подготвя следващия си проект.

veli1199

Мнение от veli1199 » 31 мар 2013 11:07

Разделят ли се Траяна и "Пайнер"?!

Траяна вече втори месец бави новите си проекти - сингъл, видеоклип и фотосесия, по които работеше в последно време.

Още в началото на февруари тя обяви, че подготвя песен и дори сподели, че заглавието на парчето е "Тази ли е другата". Преди десетина дни изпълнителката сподели: "Освен нов хит, ви подготвям и нова фотосесия. Очаквайте скоро".

Феновете на звездата обаче са притеснени относно кариерата й и се чудят какво става с любимката им, която бави прекалено дълго новия си проект.

Мълвата, която някои медии тиражират е, че собственикът на "Пайнер" бил ядосан на певицата, че изрази негодувание от номинациите за наградите на телевизия "Планета". Според писанията в жълти медии, продуцентът на Траяна не се интересувал от бъдещето й във фирмата и дори й забранил да ходи по участия.

Някои дори прогнозират, че изпълнителката ще подпише с друга музикална компания. Дали това е така и какво точно се случва с кариерата на Траяна, предстои да разберем от нея самата.

Припомняме, че след обявяването на номинациите за Годишните награди на "Планета" певицата изказа огорчението си, че името й не фигурира в нито една от категориите и написа: "След промоция, песни, албум не заслужих дори номинация в някоя от категориите и съм много разочарована, и се чувствам недооценена, и не съм съгласна с нечестностите във фирмата, и се чудя дали изобщо си струва да продължа, защото цената е голяма като финансова, така и здравословна, която плащам за това... Много съм разочарована".

Няколко дни след това Траяна обяви: "Ще правя музика за удоволствие, защото и да се впрягам и да не се впрягам ефектът е нулев, а цената е висока".

Потребителски аватар
GaLiioo
Регистриран: 07 авг 2012 11:43
Любима певица: АНДРЕА, АЛИСИЯ и ПРЕСЛАВА
Любим певец: SHAWN MENDES, FETTY WAP

Мнение от GaLiioo » 03 апр 2013 13:14

Траяна демонстрира перфектна форма в новата си фотосесия

Траяна представи първата си изненада за почитателите тази пролет – нова фотосесия, която реализира с Костадин Кръстев – Коко. Специално за www.planeta.tv изпълнителката ексклузивно предостави част от кадрите, които определено ще привлекат внимание.

Изображение

Звездата на телевизия "Планета" залага на свежа, модерна и атрактивна визия, напълно в унисон с хубавите емоции, които предстоят. В част от кадрите екипът залага на по-артистичното излъчване, а в други на екстравагантни решения.

Изображение

Прави впечатление, че Траяна демонстрира перфектни форми, за които упорито полага грижи във фитнеса. Певицата вече подготвя и своя нов музикален проект, с който ще атакува музикалните класации и сърцата на феновете в следващите месеци.

Изображение

Неговото заглавие е "Тази ли е другата" и ще бъде нещо доста различно от това, което Траяна ни е представяла до момента. Песента е дело на композитора Мартин Биолчев, създал едни от най-горещите хитове на звездата, а за текста се погрижи Йордан Ботев.

Изображение

Парчето вече е записано и съвсем скоро изпълнителката смята да реализира видеоклип към него за по-пълноценното му представяне.
  • Или си играч, или си наигран

Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 04 май 2013 20:18

Траяна: Не зависи от мен кога ще излезе новият ми проект

Изображение

Новият музикален проект на Траяна, по който се работи от няколко месеца, все още не е промотиран. Още в началото на февруари изпълнителката разкри, че подготвя песен със заглавие "Тази ли е другата".

По-късно стана ясно, че парчето е композиция на Мартин Биолчев, с когото тя работи отдавна, а автор на текста е Йордан Ботев.

"За всички, които ме питат кога ще излезе новият ми проект - не зависи само от мен. Аз най-много искам да ви го поднеса" - сподели тези дни Траяна с феновете си във facebook.

За дългоочаквания проект певицата казва, че е нещо твърде различно от досегашните ѝ песни и клипове, а по предварителни планове "Тази ли е другата" трябва да бъде факт около абитуриентските балове, които започват след броени дни.

Изображение

Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Компания: Пайнер
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 18 май 2013 16:15

Траяна: Доста опасно преживяване ми се случи, това забави проекта ми
Изображение

Траяна все още се бави с новия си музикален проект "Тази ли е другата", но пък феновете ѝ в социалната мрежа напоследък успяха да се насладят на няколко снимки от нови фотосесии.

Какви са причините за забавянето на проекта ѝ и кога може да очакваме нещо ново от нея - с тези въпроси от Signal.bg се обърнахме към изпълнителката, за да внесе яснота.

"Песента наистина е записана много отдавна. Не ми се искаше да коментирам какво точно се случва, защото е свързано със здравословен проблем при мен. Доста опасно преживяване ми се случи, но благодарение на д-р Карамфилова, успяхме да преборим всичко. Малко или много това състояние, което беше при мен, се отразяваше и на визията ми. Сега вече се чувствам много по-добре, предполагам до месец ще вляза във форма- Тогава смятам да снимам клип към песента "Тази ли е другата". Иска ми се с режисьора Йордан Петков да работя и най-вероятно с него ще реализираме клипа. Надявам се връщането ми да е на ниво!" - сподели пред Signal.bg тя.

Припомняме, че още в началото на април Траяна предложи на вниманието на почитателите си свежа и стилна визия в снимки, реализирани пред обектива на Костадин Кръстев - Коко.

В средата на миналия месец пък бяха публикувани по-арт кадри, като някои забелязаха сходство в стиловете на Траяна и световната звезда Никол Шерцингер. Нашата певица изненада меломаните с шармантен имидж с ретро елементи и прическа в стил "Кабаре", изключително модерна за сезона.
Вчера звездата на "Пайнер" реши да покаже още два фотоса, които са в коренно различен стил.

И докато почитателите на Траяна очакват чисто новото ѝ парче, преди броени дни в Мрежата се появи нова версия на "Нещо подобно", която е дело на Кости Йонита. Имах двата варианта, умишлено сега пуснахме новата версия.

"Аз имах и двата варианта на песента. Реших, че сега е моментът да пусна новата версия, защото дългото отсъствие не се отразява добре на никого в нашия бранш, а така феновете ще могат все пак да чуят нещо ново от мен. Умишлено направихме и фотосесиите с Коко, за да има с какво да радвам хората, които ме харесват и очакват нещо ново" - обясни тя.
Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 20 юни 2013 12:07

Част от новата песен на Траяна излезе в интернет

Вчера през деня част от най-новото парче на Траяна "Тази ли е новата" изтече в интернет.

Все още не е ясно как песента изненадващо се появи в мрежата, но коментарите на почитателите са повече от добри, съобщават от екипа на изпълнителката.

Всички фенове на Траяна са на мнение, че парчето трябва да има видеоклип и очакват съвсем скоро пълния му вариант.

Припомняме ви, че певицата имаше намерение да пусне новия си проект "Тази ли е новата" за абитуриентските балове, но ред причини възпрепядстваха премиератана песента.

Изображение

Потребителски аватар
Jouey
Регистриран: 14 ное 2012 20:29
Любима певица: Яница
Компания: Payner

Мнение от Jouey » 20 юли 2013 14:42

Траяна засне клип на "Тази ли е другата"

На 19 юли, Траяна засне клип към най-новата си песен, която се очаква с нетърпение от запалените фенове на певицата. Песента е записана и е готова още през месец Април и от тогава насам се наслаждава на голям интерес от меломаните на най-слушания жанр у нас, а именно поп-фолк.

След дълъг период, сексапилната изпълнителка на хита "Нещо подобно", реши да засне и видеоклип на новата си песен, която е озаглавена "Тази ли е другата". Авторите на песента са Мартин Биолчев и Йордан Ботев. До седмица се очаква проекта да се реализира.
Какъв клип ни очаква, какво ще ни представи Траяна ще разберем след, като излезе новия й проект.

Потребителски аватар
VampiresGirl:)
Регистриран: 01 юли 2012 14:17
Любима певица: Глория и само ГЛОРИЯ!

Мнение от VampiresGirl:) » 23 юли 2013 18:47

Траяна катастрофира, обвиниха я - шофирала пияна!?

Изображение

В някои медии се появи информация, че фолк певицата Траяна претърпяла катстрофа, след като шофирала в района на Слънчев Бряг в нетрезво състояние.

Според писанията, изпълнителката карала тойотата си от Слънчев бряг към Свети Влас. Докато се движела в най-дясната лента, изведнъж решила да обърне в обратна посока и да се върне. Направила рязка маневра и с мръсна газ се опитала да се изнесе. Изобщо не видяла, че в този миг в съседната лента се движи "Опел Зафира" и дори блъснала човек. Пробата с дрегер показала, че певицата се е качила зад волана с 1,11 промила алкохол в кръвта. При 1,2 промила Траяна отиваше на съд за шофиране в нетрезво състояние. Сега само ще ѝ вземат книжката.

От изявление на Траяна, изпратено и до редакцията на Signal.bg, става ясно, че певицата наистина е претърпяла ПТП, но категорично отрича да е употребила алкохол и това да е причината за пътния инцидент.

"Не съм била пияна, нито съм блъснала човек, както пише. Това е абсурдно! Просто колата ми поднесе и я ударих в един бордюр" - споделя изпълнителката на "Частен случай" и заявява:

"Не смятам, че са уместни коментарите на някои хора, че си правя пиар преди излизането на новия ми клип. Всеки е бил спиран от полицаи и е получавал глоби. Не искам да има излишен шум около името ми".
Изображение

Виж, по пода се търкалят копчета,
към тавана сочат всички токчета!

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 01 авг 2013 11:41

Траяна представи новия си видеоклип, "Тази ли е другата"

Дългоочакваният нов видеоклип на Траяна към песента "Тази ли е другата", вече е факт в ефира на телевизия "Планета" и "Планета HD". Новото парче в репертоара на певицата е по музика на композитора Мартин Биолчев, а текстът е дело на Йордан Ботев. За режисурата на видеоклипа към "Тази ли е другата" певицата отново се довери на екипа на режисьора Йордан Петков.

Изображение

Основното, на което се залага в клипа са визии и имиджови кадри, в които Траяна разкрива сексапил и перфектни форми. Певицата и стилистката Антония Йорданова са избрали модерни и атрактивни тоалети, допълнени стилно от грима и прическите. Посланието на лентата към "Тази ли е другата" пък ни разкрива сблъсъка на две действителности – лукс и ъндърграунд.

Изображение

Отговори

Върни се в “Траяна”