Новини

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Регистриран: 13 яну 2012 14:30
Любима певица: ГЕРГАНА
Компания: ПАЙНЕР
Подпис от: Dark Horse
Контакти:

Re: Новини

Мнение от toty93 » 19 апр 2012 11:52

ТРАЯНА ЩЕДРО ДЕМОНСТРИРА ПРЕЛЕСТИ В НОВИЯ СИ КЛИП

Изображение

Траяна демонстрира щедро прелести по време на снимките на новото си видео „Частен случай”. Изпълнителката, която преди няколко месеца спечели приза „Най-секси певица на годината”, за малко да доведе до инфаркт релаксиращите в басейна, където преминаха част от снимките.Само по бюст звездата се разходи от единия до другия край на басейна, което бе и част от сценария. В последствие при монтажа обаче ще се реши дали да няма две версии на клипа, като еротичната да се излъчва след 23 часа по „Планета”ТВ.
До смърт да ме раняват и без дъх да ме оставят.
Изображение
Във последния миг живот, "Обичам те!" ще кажа.

Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Компания: Пайнер
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 26 май 2012 14:36

Траяна говори за най-тежкия период от живота си
Изображение
Тази събота (26.05.2012) в телевизионния таблоид "Горещо" Траяна коментира слуховете около себе си и признава, че съжалява за приключилата си връзка с виден български икономист. Певицата говори и за най-тежкия период в живота си след смъртта на майка си.

Изпълнителката на "Пайнер" споделя, че в момента се е отдала на много професионални идеи, които смята да осъществи съвсем скоро.

Интервюто с Траяна е тази вечер от 22:10 часа по Нова ТВ.
Изображение

veli1199
Регистриран: 06 ное 2010 09:40

Мнение от veli1199 » 04 юни 2012 14:29

„Траяна 2012“ излиза в края на юни

Траяна завърши работата по своя дебютен албум "Траяна 2012".

Изпълнителката ще събере колеги и приятели на 27 юни в Sin City, като обещава един незабравим купон. В CD-то ще намерят място както познатите вече сингли, така и новото парче "Един на милиони".

Траяна вече е уточнила визията със своите стилисти, а в момента се подготвят и самите тоалети. "Радвам се, че най-сетне моят първи албум ще е факт. Исках да събера само хитове в него и затова ми отне толкова време" - споделя провокативната изпълнителка.

Междувременно Траяна днес снима нова фотосесия, а до броени дни ще реализира и клип към "Един за милиони".

Още подробности за албума и промоцията му очаквайте в "Открит микрофон" на Signal.bg.

veli1199
Регистриран: 06 ное 2010 09:40

Мнение от veli1199 » 08 юни 2012 19:24

Нова песен и изненади от Траяна на промоцията й

В началото на седмицата Траяна обяви датата на промоцията на дебютния си албум - 27 юни в столичния клуб Sin City.

"Траяна 2012" се оказва, че е работно заглавие на диска, разкри певицата в "Открит микрофон" на Signal.bg и обясни, че има и друг вариант, но окончателното решение ще бъде взето до няколко дни, затова към момента не е напълно сигурно дали ще остане вече анонсираното.

"Много съм щастлива, че най-накрая успях да събера всички мои песни. Толкова много се забавихме, но поне се надявам да направим нещо много красиво, едно страхотно представление, едно хубаво музикално шоу. Радвам се, че ще е точно през лятото, защото за мен винаги лятото или пролетта е идеалното време за такива промоции" - каза тя.

Изпълнителката на "Пайнер" отправи покана към своите почитатели: "На 27-ми ще е промоцията и каня всички фенове, които ме харесват, да заповядат, за да се забавляваме заедно".

Траяна очаква дискът да се появи на музикалния пазар до датата на промоцията му. Фотосесията й за обложката е заснета от Костадин Кръстев-Коко. "Тези дни започвам да изпращам поканите на колегите. Приключих фотосесията за албума. Освен че съм нетърпелива, искам всичко да мине много хубаво, да не пропуснем нещо" - сподели тя.

Певицата запазва в тайна подробности около обложката на диска и визиите, с които ще се представи по време на промоцията си. "Предпочитам да е изненада" - заяви тя и каза, че все още не е уточнено дали ще има и кои ще са гост-изпълнителите.

"Хубаво е човек да бъде стриктен с нещата, които прави. Има си момент за всичко и не е въпросът да издадеш така един албум. Това ми е дебютен албум и искам да е като един малък празник - да бъде отпразнувано подобаващо, затова предпочетох малко да се забавя, но да бъде направено както трябва, а не да се отчета, че съм пуснала албум" - коментира тя.

Първият музикален албум на Траяна ще включва досега представените сингли като изпълнител на "Пайнер" и една чисто нова песен. "Ще има и нова песен в албума. Миналата седмица я записахме. Записвах в студиото при Калин Димитров. Това ми е втора песен с него, след "Частен случай". Мисля, че ни се получават много добре нещата, той е един страхотен професионалист" - подчерта изпълнителката. Авторът на текста е Йордан Ботев, с когото тя работи и по предишния си сингъл.

За новия си проект Траяна каза: "Много е хубаво, много е различно парчето, нямам такова в албума. Прочетох някъде, че има работно заглавие "Един на милиони", явно е станала някаква грешка, "Един на сто" се казва песента" - уточни тя и допълни, че ще има изненада при представянето на тази песен на промоцията й.

Потребителски аватар
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 13 юни 2012 16:21

Траяна отлага промоцията на албума си с един ден
Изображение
Попфолк певицата Траяна, която в началото на миналата седмица бе обявила за 27 юни промоцията на дебютния си албум, направи промяна в датата.

Изпълнителката на хита "Частен случай" реши да отложи събитието с един ден, а причините са свързани с технически подробности за доизкусуряване.

На 28 юни в Sin City Траяна ще представи песните от първия си самостоятелен диск. Тогава ще бъде и официалното представяне на новото й парче "Един на сто", а певицата обещава и още изненади.

"По-добре нещата да се изпипат, вместо да се бърза. Не мисля, че забавянето на промоцията ми с един ден е фатално" - коментира изпълнителката на "Пайнер".
Изображение

Потребителски аватар
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 25 юни 2012 13:58

Траяна кани колеги на промоция
Изображение
Официалната промоция на своя първи музикален албум Траяна ще направи на 28 юни, от 20:00 часа, в популярен столичен клуб. Очакванията са спектакълът “Траяна 2012″ да бъде истинско зрелище за радост на запленените от модерния фолк фенове. Певицата разкрива, че ще изненада всички гости с новаторски идеи, оригинална мултимедия и светлинни ефекти. Не по-малко впечатляваща ще бъде и визията на самата изпълнителка, която ще се появи в три сценични превъплъщения.
Дали отново ще заложи на провокация, или на по-умерен стайлинг, засега Траяна пази в дълбока тайна. Заедно с нея на сцената ще излязат атрактивните танцьори от балет “Нова”, които са замислили оригинална хореография за всяка песен. Шоуто ще представи всички 13 песни, намерили място в дебютния музикален проект на певицата, озаглавен “Траяна 2012″. По време на промоцията ще бъде показан и най-новия видеоклип на изпълнителката – “Един на сто”, заснет по време на последната й фотосесия. Снимките със сигурност ще предизвикат интерес сред почитателите на звездата, а те са дело на фотографа Костадин Кръстев – Коко.
Изображение

Потребителски аватар
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 29 юни 2012 18:04

Траяна представи дебютния си албум с бляскава промоция
Изображение
Със стилна промоция в популярен столичен пиано бар, Траяна отбеляза появата на първия си самостоятелен албум, озаглавен “Траяна 2012″.
Изненада за всички гости бяха новаторските идеи, оригиналната мултимедия и светлинните ефекти, както и цялостната режисьорска постановка.
Не по-малко впечатляваща бе и визията на самата изпълнителка, която бе подготвила три стилни тоалета, с които блестеше на сцената.
В този важен за Траяна момент, до нея бяха нейното семейство, много близки, приятели, журналисти и колеги от музикална компания “Пайнер”.
Сред изпълнителите, които уважиха певицата послучай появата на дебютния й албум бяха Магда, Татяна, Сиана, Яница, Биляна, Пламена и Галин.
Теди Александрова, Милица, Валентина Кристи и Даяна също поздравиха певицата със своя песен и пожелаха от сърце много успех на албума.
В “Траяна 2012″ са включени 14 песни, създадени през последните шест години с много емоция и творческо вдъхновение.
Сред тях са “Частен случай”, “Вземи ме”, “ВИП”, “Става горещо”, “Още по-горещо”, “Ще ти мине”, “Свикнала съм”, “Един на сто” и “Общи бройки”.
Дуетът с DJ Нед, “Мръсни игри”, “Да те целувам”, “Всяка минута”, “Още малко” и “Сваляй всичко” също с сред песните, включени в “Траяна 2012″.
В края на промоцията, като специална изненада към всички гости, премиерно беше представен най-новия клип на певицата към песента “Един на сто”.
Изображение

Потребителски аватар
Officially Forbidden
Регистриран: 02 окт 2010 01:30
Любима певица: Галена, Десислава
Компания: Payner Music
Контакти:

Мнение от Officially Forbidden » 19 юли 2012 16:46

Траяна с покана за VIP BROTHER

Изображение

Още една родна звезда е заподозряна за влизане в къщата на „Vip Brother”. Този път слуховете са за фолк певицата Траяна.
Скандалната изпълнителка, която често шокира с неприлично поведение, е първата певица от Пайнер, поканена да участва, шушукат колежките ѝ от бранша.

Според запознати, продуцентите на предаването са направили на брюнетката доста атрактивна оферта, подкрепена със солидно възнаграждение. Сумата, която фолк дивата ще получи ако приеме да влезе в къщата, напълно щяла да компенсира липсата на участия по кръчми и барове.

Близките на фолк дивата обаче се съмняват, че брюнетката ще се съгласи да влезе. Продуцентите се канят да превърнат къщата в истинско свърталище на интриги и конфликти, за да привлекат повече зрители пред екрана.И въпреки че често се оказва в центъра на скандала, Траяна не обича скандалите и кавгите, а напрежението в къщата определено я притеснява.

Засега не е ясно дали Траяна е отказала офертата, или смята да приеме. Изпълнителката в момента разпуска по морето и ще разберем дали ще е част от „голямото семейство“ едва през септември.
...Целият град знае
Изображение

Потребителски аватар
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 23 юли 2012 11:36

Вдигнаха колата на Траяна, певицата се разправя с органите на реда
Изображение

Поп фолк певицата Траяна бе заловена в доста неловка ситуация.
Служителите на реда вдихнаха колата й, поради неправилно паркиране, а освен това й написаха и акт.

Истински скандал се развихрил в центъра на София, близо до бул. Стамболийски, през уикенда.
Брюнетката обяснила, че спряла за малко, но въпреки това глобата не й се разминала.

Фенове на звездата изпратиха и снимкков материал, който е доказателство за случилото се.
Изображение

Потребителски аватар
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 26 юли 2012 18:01

Промоцията на Траяна ще гледаме в петък
Изображение

Промоцията, с която Траяна отбеляза излизането на дебютния си албум, ще бъде излъчена в ефира на телевизия "Планета" този петък /27 юли/ от 18:00 часа.

Телевизионното представяне на грандиозния спектакъл бе отлагано на два пъти, за да може зрителите да се насладят на перфектен монтаж, който отнел повече от три седмици.

Междувременно Траяна разкри, че вече мисли за своя нов проект, като стриктно подбира авторите му. Тя е твърдо решена следващите ѝ видеа да са още по-секси от тези на "Частен случай" и "Един на сто".
Изображение

Отговори

Върни се в “Траяна”