Новини

Потребителски аватар
musics
Respect
Respect
Регистриран: 08 окт 2011 12:54
Любима певица: Lady Gaga & Preslava
Компания: ПАЙНЕР

Re: Новини

Мнение от musics » 09 авг 2013 15:47

Траяна прие ново предизвикателство

Траяна тази година приема ново предизвикателство. Изпълнителката на "Пайнер" е решила да съчетава сценичните изяви с обучението си в Нов български университет. Тези дни сайтът на певицата съобщи, че тя е приета в учебното заведение и наесен ще бъде студентка. Специалността, която е избрала да изучава, е Маркетинг.

Само преди броени дни пък излезе дългоочакваното видео на Траяна, което е към песента "Тази ли е другата". Парчето е по музика и аранжимент на Мартин Биолчев, а автор на текста е Йордан Ботев. Клипът е реализиран с режисьора Йордан Петков.
На линия съм за един човек и чакам нещо мъничко от теб.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
musics
Respect
Respect

Мнение от musics » 17 авг 2013 13:52

Траяна: Новото ми парче ще бъде истински хит!

Новото парче на Траяна "Тази ли е другата" и видеоклипът към него излязоха само преди броени дни, но изпълнителката заяви, че е ентусиазирана във връзка със следващия си проект.

"През септември започвам реализацията на най-новото ми парче! Повярвайте ми, ще бъде истински хит!" - сподели певицата пред феновете си в социалната мрежа.

Траяна е доволна от интереса към актуалния й сингъл и явно не смята да прави голяма пауза между двата си проекта. Повече подробности около песента за момента фолк звездата не издава.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
musics
Respect
Respect

Мнение от musics » 15 сеп 2013 12:09

Траяна: Какво ще кажете следващата ми песен да е разбиващ кючек?

Траяна реши да се допита до феновете дали за следващия си сингъл да заложи отново на по-кръшните ритми.

Изпълнителката на "Пайнер" пробва как ще реагират най-верните ѝ почитатели и директно попита във facebook профила си: "Какво ще кажете следващата ми песен да е разбиващ кючек?". На свой ред те пък дават най-разнородни отговори и предпочитания за песни.

Припомняме, че актуалното парче на Траяна "Тази ли е другата" излезе в края на юли, а какъв ще бъде стилът на следващия ѝ проект, предстои да разберем.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
.:Ivo:.
Регистриран: 05 юли 2013 16:00
Любима певица: Ваня | Елена | Емилия
Любим певец: Галин
Компания: Пайнер

Мнение от .:Ivo:. » 16 ное 2013 16:10

“Теб и никой друг” – втори дует от Траяна и DJ Нед

Съвсем скоро Траяна ще изненада почитателите си с премиерата на нов музикален проект, който носи заглавие "Теб и никой друг". В него звездата на телевизия "Планета" си партнира с DJ Нед, с когото до момента вече има една съвместна песен, "Мръсни игри".
Новото попълнение в репертоара на Траяна е по музика и аранжимент на Калин Димитров, а за първи път самата тя е автор на текста. Темата, на която изпълнителката залага в "Теб и никой друг" е за хората, които не са сами, но са самотни.
Траяна разкри, че е време да замени по-леките и закачливи текстове, с нещо сериозно, реално, но все пак отговарящо на стилистика на мелодията. "Изпях тази песен с голяма любов, по един много различен за мен начин и искрено вярвам, че ще се хареса на феновете", сподели още певицата. Интересът на зрителите със сигурност ще провокира и видеоклипа към парчето, който Траяна реализира с режисьора Людмил Иларионов – Люси. В него екипът залага на история, в която освен Траяна и DJ Нед ще видим още участници, сред които и една от най-близките приятелки на звездата.
Действието се развива на три локации – в магазин и подземен паркинг на столичен мол, както и в апартамент. Траяна ще ни очарова с няколко модерни и предизвикателни, но в същото време стилни визии, за които се довери на стилистката Антония Йорданова. Останалите изненади в клипа засега обаче остават тайна, която съвсем скоро ще бъде разкрита в ефира на телевизия "Планета".
От твоите ръце е в нокаут моето сърце!
Изображение Изображение Изображение

Потребителски аватар
.:Ivo:.
Регистриран: 05 юли 2013 16:00
Любима певица: Ваня | Елена | Емилия
Любим певец: Галин
Компания: Пайнер

Мнение от .:Ivo:. » 07 фев 2014 14:45

Траяна разкри защо се бави проектът й с DJ Нед

Траяна разкри пред Signal.bg каква е причината за забавянето на проекта й с DJ Нед, по който тя работеше месеци наред. Последно видеото се очакваше да бъде факт в началото на 2014-та.

Песента е със заглавие "Теб и никой друг". Композицията и аранжиментът са на Калин Димитров, по текст на самата изпълнителка.

"Наложи се да променим частта с изпяването на Нед, който ще рапира в дуета. През декември той беше много ангажиран и не успяхме да направим промените. Клипът беше заснет, но сега се налага той да преснима неговата част, за да съответства на крайния вариант на песента. На 17 февруари с Люси Иларионов ще доснимат каквото е необходимо. Монтажът се надявам да бъде направен за няколко дни и видеото да излезе" - обясни певицата.
От твоите ръце е в нокаут моето сърце!
Изображение Изображение Изображение

Отговори

Върни се в “Траяна”