Новини

Потребителски аватар
*SOFILADY*
Регистриран: 08 яну 2006 01:02
Компания: всички
Контакти:

Новини

Мнение от *SOFILADY* » 09 дек 2009 00:33

В тази папка ще слагаме всички актуални новини за изпълнителя.
Цитирайте източника на всяка новина.

Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Компания: Пайнер
Контакти:

Re: Новини

Мнение от .:Maria:. » 06 юни 2011 13:38

Tраяна подготвя нова песен за лятото.

Работното заглавие на песента е "Късата клечка". Певицата сподели, че интригуващото заглавие е продиктувано от припева, в който се пее за "късата" и "дългата" клечка.Както вече знаете, музиката е на Мартин Биолчев, а текста на Мариета Ангелова.

Певицата не се наема със срокове, но до края на Лятото, парчето ще е факт.

Паралелно с това, Траяна засне атрактивна фотосесия, която ще излезе заедно с Дебютният й самостоятелен албум, който се очаква през Есенния сезон.
:oops:
Изображение

Потребителски аватар
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 16 юли 2011 23:13

Фолкпевицата Траяна скоро ще представи 3 в 1 - нова песен, нова фотосесия и нов албум.

Само преди няколко дни изпълнителката на "Пайнер" представи най-новата си песен "Късата клечка" пред феновете си в Пловдив. Песента отново е по музика на Мартин Биолчев, а текстът е на Мариета Ангелова.
Скоро се очаква парчето да се сдобие и с видео. Певицата не се наема със срокове, но до края на лятото, клипът ще е факт.Изпълнителката на "Общи бройки" засне нова фотосесия. Тя ще излезе с дебютния й самостоятелен албум, който се очаква през есента.

Дали песента ще надмине успеха на "Става горещо", ще разберем скоро.
Изображение

veli1199
Регистриран: 06 ное 2010 09:40

Мнение от veli1199 » 11 авг 2011 14:59

Траяна прави лятото още по-горещо

По всичко личи, че това лято ще бъде много горещо за българите, живеещи във Великобритания. След гостуването на Яница в новата българска дискотека Club BG MAX, в Лондон, ето че този уикенд там музикален домакин ще бъде Траяна.Горещата певица обещава да пренесе с песните си сънародниците ни край родното море, където сега са най-яките партита. Не случайно и организаторите от българския вестник “Будилникъ” са нарекли купона морски.В Лондон Траяна ще представи за първи път зад граница и най-новата си песен със заглавие “Късата клечка”, появила се в програмата на телевизия “Планета HD” само преди няколко дни.Концертът на Траяна в Лондон е предвиден за 13 август, а на следващия ден певицата със сигурност ще отдели няколко часа за разходка в мегаполисния град.Тя вече е набелязала няколко интересни забележителности, свързани с историята на Англия, както и адресите на едни от най-престижните бутици, за да обнови гардероба си за есента.

Потребителски аватар
Officially Forbidden
Регистриран: 02 окт 2010 01:30
Любима певица: Галена, Десислава
Компания: Payner Music
Контакти:

Мнение от Officially Forbidden » 02 сеп 2011 19:00

Траяна: Песните не винаги са изживяни

Изображение

Траяна е отдадена от години на поп-фолк музиката, но колкото и натоварено да е ежедневието й, за да изглежда добре и във форма, винаги намира време да спортува. Певицата редовно посещава фитнеса, където прави своите тренировки и не обича да лентяйства.

"Старая се да изглеждам добре, няма начин. Сигурно се дължи най-вече на това, че не спирам тренировки. Каквото и да правиш, винаги можеш да намериш половин час да побягаш някъде. Хубаво е да се спортува. Дава ти тонус, така че го препоръчвам на всички" -казва тя пред Планета.

Новият й сингъл "Късата клечка" излезе в разгара на лятото, както и видеото към него. Певицата се е доверила на собствения си усет за тематиката на парчето и сама решила какъв да е стайлингът й за клипа.

"Спрях се на заглавието "Късата клечка", защото няма такова заглавие. Видя ми се интересно, всеки може да си я свързва с различна тематика. Радвам се, че този път много бързо отреагирах с видеото. Мога да се похваля, че за втори път, след "Общи бройки", стайлингът е изцяло мой. Аз съм си подбирала тоалетите. Този път беше без дизайнерски решения. Мисля, че успявам да се справям с това, харесва ми лично на мен, надявам се и на зрителите" - обяснява изпълнителката.

Траяна е на мнение, че песните трябва да отразяват живота. Дори изпълнителите да не са попадали в дадена ситуация, е добре в текста на песента да се оглеждат хората, да е близък до изживяванията им.

"Песните не са винаги нещо, което ние изживяваме. Повечето от нещата, за които пея, дори не съм попадала в такива ситуации, но пък това са неща, които се случват, на мои приятели, на познати . Смятам, че трябва да се правят песни на такива теми, които да са близки до хората, до нещата, които им се случват, за да бъдат слушани тези песни" - споделя певицата.
...Целият град знае
Изображение

veli1199
Регистриран: 06 ное 2010 09:40

Мнение от veli1199 » 30 дек 2011 10:44

„Мръсни игри“ на Траяна и DJ Нед

Траяна зарадва феновете си с нов клип. Той е към "Мръсни игри", съвместната ѝ песен с DJ Нед. За първи път меломаните имаха възможност да чуят дуетното парче на 6 декември, когато Преслава представи новия си албм "Как ти стои".

Потребителски аватар
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 02 мар 2012 18:19

Траяна е “Най-секси певицата за 2012″

Изображение
Траяна е “Най-секси певицата за 2012″ според гласовете на журналисти от водещи медии за най-сексапилното събитие на годината “Нощта на сексбомбите”. След оспорвана надпревара тя убедително се настани в сърцата на журито и те я определиха за носител на тази награда. Конкуренцията бе доста сериозна, а другите претендентки за приза бяха Ани Хоанг, Мария Петрова и Роксана, които също излъчват много сексапил. Победителката и нейната подгласничка Ани Хоанг застанаха пред камерата на “Звездно” и бяха откровени за своите горещи вълнения.
Не по-малко страсти и сексапил Траяна ще демонстрира на Десетите Годишни награди на телевизия “Планета” на 6 март. В компанията на DJ Нед, изпълнителката ще поздрави публиката с хитовия дует от изминалите месеци “Мръсни игри”. Само няколко дни по-късно Траяна ще зарадва с песните си и българската общност в Белгия, където ще гостува на 9 март. Певицата ще бъде звездата на вечерта на горещо балканско парти в Брюксел по повод Международния ден на жената – 8 март. Домакините са решили да изненадат изпълнителката освен със сърдечно посрещане, така и с разходка сред забележителностите на града.
Изображение

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Регистриран: 13 яну 2012 14:30
Любима певица: ГЕРГАНА
Компания: ПАЙНЕР
Подпис от: Dark Horse
Контакти:

Мнение от toty93 » 13 мар 2012 12:44

Траяна и Илиян купонясват в Брюксел до зори

Изображение

Фолк изпълнителите Илиян и Траяна заформили щур купон този уикенд в дискотека VIP в Брюксел.

Предният ден и двамата са имали участия в различни клубове. Траяна вдигнала на крака над 400 българи в тузарския Magic Live, където пяла до 5 сутринта. Купонджиите там на няколко пъти я викали на бис с хита "Мръсни игри".

Ден по-късно Траяна се събрала на парти с Илиян и цяла вечер се забавлявали заедно във VIP-сепарето.

Това е третото посещение на Траяна в Брюксел, като този път използвала случая да си накупи тоалети за новия клип към песента ѝ "Частен случай".
До смърт да ме раняват и без дъх да ме оставят.
Изображение
Във последния миг живот, "Обичам те!" ще кажа.

Потребителски аватар
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 23 мар 2012 13:45

Траяна представя Пампорово в “Това е България”
Изображение
Въпреки, че астрономическата пролет вече настъпи и температурите изведнъж се покачиха, сезона за скиорите все още не е приключил. В това се убеди Траяна, която вече трета година не пропуска да се спуска по белите писти в планинските курорти на България.
Изпълнителката успя да си открадне няколко дни за почивка и да избяга от градската шумотевица в най-слънчевия зимен курорт - Пампорово.
Тя обаче реши да сподели последните за този зимен сезон снежни емоции със зрителите на телевизия “Планета”.
Заедно с екипа на предаването “Това е България”, Траяна ще ви представи всички атракции, достъпни за любителите на белите спортове. Ще надникнем и зад кулисите, като заедно с Вас научим колко често и как се обработват ски пистите в Пампорово.
Траяна ще ни разкрие своята рецепта за тонус и свеж вид срещу пролетната умора, характерна за този сезон. Няма да пропуснем да изкушим сетивата ви и с едно типично за Родопския край кулинарно вълшебство.
Изображение
А за финал на зимната ни ваканция, Траяна ще сподели с почитателите си една незабравима разходка в курорта с кучешки впряг от расови хъскита.
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Регистриран: 13 яну 2012 14:30
Любима певица: ГЕРГАНА
Компания: ПАЙНЕР
Подпис от: Dark Horse
Контакти:

Мнение от toty93 » 15 апр 2012 00:08

Траяна ще представи „Частен случай“

Изображение

Съвсем скоро феновете на фолка ще видят нов клип от Траяна. Той ще бъде към песента "Частен случай". Певицата показа и кадър, с който да събуди любопитството у меломаните."Частен случай" ще бъде първият сингъл, който изпълнителката ще пусне от началото на 2012 година. Последната песен, с която Траяна зарадва почитателите си бе "Мръсни игри" - дует с DJ Нед. Тя бе представена в края на 2011 година.
До смърт да ме раняват и без дъх да ме оставят.
Изображение
Във последния миг живот, "Обичам те!" ще кажа.

Отговори

Върни се в “Траяна”