Новини

Отговори
Потребителски аватар
*SOFILADY*
Регистриран: 08 яну 2006 01:02
Компания: всички
Контакти:

Новини

Мнение от *SOFILADY* » 09 дек 2009 00:33

В тази папка ще слагаме всички актуални новини за изпълнителя.
Цитирайте източника на всяка новина.

veli1199
Регистриран: 06 ное 2010 09:40

Re: Новини

Мнение от veli1199 » 30 дек 2011 10:41

Валентина Кристи: Един ден ще се завърна подобаващо!

В средата на декември Валентина Кристи представи своя нов сингъл "Само да те имам". Песента е по музика и аранжимент на Мартин Биолчев, а текстът е на Николета Чолакова - Никол. За режисурата на клипа певицата се довери на Иво Спасов. Добрите отзиви в Интернет за новото парче на Кристи й дават импулс за по-активна работа, сподели тя в "Открит микрофон" на Signal.bg.

"Толкова много съм заредена! Имам много музика в мен, страшно много! Няма да разочаровам феновете по никакъв начин. Радва ме това, че не са ме забравили хората. Две години не съм правила клип" - казва певицата и обяснява пред камерата на Signal.bg:

"Миналата година март месец се появих на наградите на "Нов фолк" с песента "Айде, дай", но така и не й снимах клип. Сметнах, че щом има ТВ версия, не е нужно. Но не е само това причината - средства, средствата са много важни. Не съм имала тази възможност, няма какво да лъжа хората, това е! Предпочитам да съм честна, вместо да си измислям някакви причини, които са неоснователни... но това не ме оправдава".

Валентина Кристи е в попфолк жанра повече от 10 години. Тя напуска елитния фолклорен хор "Космически гласове от България", за да се отдаде на по-комерсиалната музика, става част от трио "Тринити", сформирано от БМК, с които издават албум през 2001 година. Четири години по-късно, със "Сънни Мюзик" и с псевдоним Маца пуска соловия си албум "Всяка нощ". Като най-големи хитове в него публиката откроява "Аз ще прося", "Проклинам аз денят" и "Първичен инстинкт". С постъпването си в "Пайнер" преди няколко години, Валентина Кристи вече се изявява с рожденото си име, като само Кристи е съкратено от бащиното й Кръстева.

Днес певицата е категорична: "Феновете са безмилостни, те си искат тяхното, имат нужда от моите песни. Аз винаги съм вярвала в себе си и вярвам, че един ден ще направя песента, с която ще се завърна подобаващо - да се харесва на всички почитатели, с един хубав клип, с хубава, добра визия. Те го заслужават! Всички техни коментари и въпроси защо не правя песни...и аз няма как да пренебрегна това тяхно желание. След като ме харесват и ме искат, продължавам напред!"- казва тя в интервюто за Signal.bg.

Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Компания: Пайнер
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 10 фев 2012 18:27

Валентина Кристи записа нова песен.
Изображение
Валентина Кристи записа ново динамично парче по музика на Мартин Биолчев и текст на Лора Димитрова. След празниците тя ще снима и видеоклип с режисьора Иво Спасов.
Изображение

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Регистриран: 13 яну 2012 14:30
Любима певица: ГЕРГАНА
Компания: ПАЙНЕР
Подпис от: Dark Horse
Контакти:

Мнение от toty93 » 03 апр 2012 00:46

„ДЕЖУРНАТА ИЗМАМА” Е НОВОТО ПАРЧЕ НА ВАЛЕНТИНА КРИСТИ

Изображение

„Дежурната измама” е заглавието на новата песен на Валентина Кристи. Тя е по музика на хитмейкъра Мартин Биолчев, а текстът е на Лора Димитрова. Певицата вече засне и видео на парчето. Режисурата на клипа е поверена на Иво Спасов, а Валентина Кристи сменя цели седем визии в него. Неин сценичен партньор е „Мистър София” – Мартин Иванов, с когото са близки приятели от години. Снимките на видеото продължиха един ден и в него зрителите ще могат да се насладят на истинска история. Певицата споделя, че по време на работния процес е имало и доста комични моменти. „Дежурната измама” е динамично парче с оригинален текст. „Искам да благодаря на целия екип за прекрасната работа! Надявам се песента да се хареса на хората, защото според мен е много хубава и заслужава да бъде оценена", споделя Валентина Кристи. Съвсем скоро видеото ще се завърти в ефира на телевизия „Планета”.
До смърт да ме раняват и без дъх да ме оставят.
Изображение
Във последния миг живот, "Обичам те!" ще кажа.

veli1199
Регистриран: 06 ное 2010 09:40

Мнение от veli1199 » 02 юли 2012 16:31

Валентина Кристи залага на „Злите езици“

Валентина Кристи е готова с новата си песен, която е озаглавена "Злите езици". В новия си сингъл певицата се изявява и като автор, нейно дело е музиката. Мартин Биолчев пък е направил аранжимента, а римите са на Лора Димитрова.

"Песента ще има клип. Ако всичко върви по план в края на август или началото на септември трябва да я пусна. Не мисля да бързам, защото "Дежурна измама" има още потенциал" - казва Валентина Кристи.

За предстоящия си сингъл изпълнителката на "Пайнер" обяснява: "Бързо парче е, леко латино. Допада ми този стил. Смея да кажа, че е различно от вълната на ориенталските парчета, които са на мода. На мен ми харесва, надявам се и на почитателите да им хареса".

Потребителски аватар
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 19 сеп 2012 19:16

Валентина Кристи засне клип към новата си песен “Злите езици”
Изображение

Валентина Кристи избра празничната дата 17 септември, за да заснеме видеоклип към своята нова песен. Музикалното предложение на певицата носи провокативното заглавие “Злите езици”, което още отсега насочва вниманието ни към него. Любопитство сред зрителите ще предизвика и лентата, която бе заснета в подземен паркинг в София. Видеоклипът, реализиран от екипа на режисьора Ивайло Спасов, ще пресъздаде интересна история, която обаче остава тайна до премиерата му. Валентина Кристи ще изненада своите почитатели и със секси визия, в която залага както на класически цветови комбинации, така и на по-свежи тонове.
Певицата умело се включва и в хореографията на балет “Магия”, създадена специално за снимките на “Злите езици”. Изпълнителката споделя, че искрено вярва, че новото парче и клипът към него ще се харесат на меломаните и те ще се забавляват под звуците му тази есен. Заредена с нови сили за работа след приятната лятна ваканция с любимия мъж, Валентина Кристи обещава още изненади в следващите месеци. Първата, с която ще ни зарадва е нова фотосесия, която засне по време на снимките на “Злите езици” с фотографа Костадин Кръстев – Коко.
Изображение

Потребителски аватар
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 24 фев 2013 13:18

Валентина Кристи с нова песен - "Услуга направи ми"
Изображение

Валентина Кристи записа нова песен, която е със заглавие "Услуга направи ми" и скоро ще бъде представена с видеоклип, съобщи тя в интервю за Signal.bg. Този път изпълнителката на "Пайнер" заложи на различен за нея авторски екип.

"Позабавих се с този проект, но ми се искаше да поизпипам нещата. Страшно съм доволна от крайния резултат, много хубава песен се получи. Да не казвам голяма дума, но много, много по-добра от предните ми песни - от моя гледна точка, а и от приятели, които са я чували, има сериозен хитов потенциал. Досега съм работила с Мартин Биолчев, този път реших да сменя, защото е хубаво от време на време да правя промяна и откъм композитори. Този път работих с Иво Моллов-Гугутката, текстът е на Лора Димитрова" - казва певицата.

Валентина Кристи издава в аванс и малко от тематиката на песента: "Бързо парче, много динамично. Текстът е малко по-тъжен:"Услуга направи ми, скъсай го докрай това сърце..." - драматична любовна песен, но с бърз ритъм".

По всяка вероятност през март ще се състои премиерата на "Услуга направи ми". Певицата вече има уговорка с режисьора след броени дни да заснемат видеото към парчето.

"Предстои ми да заснема видеоклип. Режисьор ще бъде Иво Спасов. Отново ще работя с него, много съм доволна, чудесно се разбираме и се сработихме. Веднага след концерта на "Планета" ще насрочим и снимките на клипа. Надявам се много скоро да бъде" - споделя тя пред Signal.bg.

За разлика от предишните й клипове, в които има разказана история, този път изпълнителката има желание да представи по-различно видео и уверява, че ще бъде много по-добро.

"Надявам се да се получи нещо хубаво, защото страшно много залагам на тази песен. Много се потрудих, с много любов я изпях. Хората от екипа, с който работя, са големи професионалисти, за което им благодаря. Много съм доволна от крайния резултат" - подчертава изпълнителката.
Изображение

Потребителски аватар
musics
Respect
Respect
Регистриран: 08 окт 2011 12:54
Любима певица: Lady Gaga & Preslava

Мнение от musics » 25 юни 2013 12:43

Валентина Кристи изхарчи 1500 лева за сако на Цеци Лудата Глава

На благотворителен търг, състоял се по време на промоцията на "Строго секретно" на Цеци Лудата Глава и DJ Galka, Валентина Кристи изхарчи 1 500 лева, за да закупи мъжко сако - уникат от новата модна линия на скандалния DJ от Свищов.

Наравно с нея всички гости на събитието имаха уникалния шанс да разгледат ексцентричните цветни сака от бутиковата линия на Лудата Глава. Сумата от търга ще бъде предоставена за благотворителна дейност.

Изображение

Валентина Кристи похвали своя колега за оригиналната си идея да създаде тази фешън модна марка за мъже и му пожела много успехи в това начинание, както и да покори модните подиуми по света и у нас. А със закупеното от нея сако смятала да изненада своя приятел.

Теодора, Еми Стамболова, Donna и други популярни лица също залагаха в благотворителния търг, за да се сдобият с марковото мъжко сако.
На линия съм за един човек и чакам нещо мъничко от теб.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
musics
Respect
Respect
Регистриран: 08 окт 2011 12:54
Любима певица: Lady Gaga & Preslava

Мнение от musics » 16 юли 2013 00:25

Валентина Кристи: "Влюбена съм в Созопол, там е наистина страхотно!"

Съвсем наскоро Валентина Кристи се завърна от заслужена почивка на нашето Черноморие. Певицата реши да съчетае ангажимента, който имаше в Свети Влас, откриване на дискотека, с едноседмичен отдих в Созопол.

ИзображениеИзображение

Там тя бе в компанията на свои приятели, с които си прекараха няколко прекрасни дни, изпълнени с много морски емоции и незабравими преживявания. "Влюбена съм в Созопол, там е наистина страхотно!", сподели Валентина Кристи пред "Планета" ТВ.

Изображение

Певицата разказа още, че до края на сезона със сигурност ще си открадне още няколко дни за море, но не е забравила и за своите почитатели. Заредена с творчески хъс и вдъхновение, тя вече работи по нова, бърза песен, с която ще зарадва всички тях в началото на есента.
На линия съм за един човек и чакам нещо мъничко от теб.
Изображение Изображение

Отговори

Върни се в “Валентина Кристи”