Новини

Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Компания: Пайнер
Контакти:

Re: Новини

Мнение от .:Maria:. » 24 апр 2012 14:29

Яница: Записах фолклорна песен
Изображение
Яница успя да спечели почитателите на попфолка с актуалните си парчета, сред които на засилен интерес се радва "Хапе любовта".

Изпълнителката на "Пайнер" сподели при гостуването си в "Открит микрофон" на Signal.bg, че е постигнала професионалните си успехи като е полагала доста усилия и е анализирала грешките си.

"Доста време, труд и упоритост ми костваше, за да достигна до тук. Хубавите неща стават бавно и човек трябва да е търпелив, да е борбен, за да се постигнат нещата. Така се случи и при мен - доста трудно. Откривам грешките си, знам къде са ми грешките. Човек, когато го осъзнае, знае какво да предприеме" - обясни певицата.

Яница подчерта, че заслугата да прави успешни проекти е и на публиката й: "Аз се вслушвам във феновете. Благодарение на феновете направих песента "Хапе любовта". Нещата са много различни. Има почитатели, които искат по-купонджийски песни - за дискотека, други искат за любов - по-баладични. Аудиторията е различна"- каза тя.

Изпълнителката разкри пред Signal.bg, че съвсем скоро феновете ще имат възможност да се насладят на една много специална песен в репертоара й. "Аз пея фолклор и имам почитатели, които ме питат дали няма да правя такива песни. Тук е мястото да научите, че записах фолклорна песен. Отдавна имах желание да я запиша. Тя е македонска песен, много патриотична, пее се за България. Песента е народна, а Светослав Лобошки направи аранжимента. Песента е много добра и ще я заснемем за празничната програма на Гергьовден".

Макар че е популярна като попфолк певица, Яница включва в концертния си репертоар и богата палитра от фолклорни песни, които изпълнява с огромно удоволствие. "Много голяма тръпка ми е фолклорът. От мъничка съм закърмена с българската народната музика. С голямо удоволствие изпълнявам фолклорни песни. Когато имам участия в чужбина, доста добре приемат фолклора" - сподели тя.
Изображение

Потребителски аватар
Officially Forbidden
Регистриран: 02 окт 2010 01:30
Любима певица: Галена, Десислава
Компания: Payner Music
Контакти:

Мнение от Officially Forbidden » 26 апр 2012 22:47

Яница: Докато не направиш хит, няма как да те оценят

Изображение

Яница потвърди и пред Signal.bg, че подготвя своя нов музикален албум. В "Открит микрофон" с Емилия Стоянова тя обясни какви са причините години наред издаването на албум да не й е било приоритет.

"Аз имам доста песни, сигурно за два албума. Бях си насочила вниманието да правя песни, а не да издавам албум, защото в днешно време албумът не е много важен, а е просто за престиж. Ще направя тази година албум и се двоумя дали да е с двете нови песни, които подготвям или да изчакам до есента, когато ще съм приготвила още нещо ново. Смятам да събера само песните от последните две години, защото аз не съм вадила албум от 2006 година и синглите вече са доста" - разказа за намеренията си изпълнителката на хита "Хапе любовта".

Певицата призна, че е имала и върхови моменти, но и спадове в кариерата си, както се случва при всички изпълнители, но е доволна, че сега нещата в професионален план й се получават. "Не, че не работих, не, че не бях упорита, но ми беше доста трудно. Не ми се случваха нещата. Човек винаги има такива периоди, но ето сега е доста добре, поне аз така се чувствам" - сподели тя пред Signal.bg.

Яница направи няколко поредни успешни парчета, с които отново спечели вниманието на публиката и още по-голям кръг почитатели. Тя е категорична, че "Спешно" е тази щастлива песен за нея, която й е помогнала феновете да я преоткрият.

"Успехът миналата година дойде с дуета с Живко. Някак си се съживих, защото намерихме точната песен. Докато не направиш подходящата песен, няма как да те оценят. Има хора, които ме оценяват и ми харесват и другите песни, но специално през 2011-та се завърнах по някакъв начин с песента "Спешно". След това не правих големи паузи както обикновено. На мен грешката ми е беше, че правех една песен и след една година правех друга. Една година нищо не правех, а това е много дълъг период. Дори и да направиш хубава песен, тя си има някакъв живот, който минава. Изпускаш момента и колелото не може да зацепи. Все едно започваш пак от нулата" - обясни изпълнителката.

signal.bg
...Целият град знае
Изображение

Потребителски аватар
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 03 май 2012 16:49

Яница спира с румънските парчета
Изображение
Яница временно спира с румънските си колаборации, за да даде приоритет на песните от български автори, разкри тя по време на гостуването си в "Открит микрофон" на Signal.bg.

"Реших, че трябва да направя една пауза с тези румънски парчета. Аз имам три песни с Вали и с Асу, но мисля, че на този етап трябва да правя песни с Живко. С него много добре си паснахме като дует, направихме и втори, сега в момента подготвяме и трети дует. имахме съвместни участия, даже ни предстоят още. хората ни приемат много добре, ние сме си големи приятели" - разказва певицата.

За следващите си проекти изпълнителката на "Пайнер" обръща поглед към родните автори на попфолк песни, защото: "Ние сме в България, хубаво е да дадем шанс на нашите композитори, да пеем на български. Плюс това Живко е много забавен и актуален диджей. Той много ми помага в подбора на песни, допитвам се до него напоследък. Смятам на този етап с румънските парчета да задържа топката, въпреки че тази песен, която подготвяме с Живко, е на румънски композитор. Но пък имаме и друг проект, за който на този етап нищо няма да казвам, той е на български композитор. Пак е с Живко, но в по-различен стил" - обясни тя.

Предстои в скоро време да излезе песента, която е от румънски композитор, а след това идва ред и на другата, от наш автор.
Изображение

Потребителски аватар
emi_1296
Регистриран: 18 мар 2011 19:01
Любима певица: Галена
Любим певец: Фики, Борис Дали

Мнение от emi_1296 » 14 юни 2012 16:03

Това лято Яница действа "На 6" с DJ Живко Микс

Яница засне видеоклип към нов сингъл, който е в дует с DJ Живко Микс и скоро ще се завърти в телевизионен ефир. Снощи завърши снимачния процес, а само преди броени часове тя сподели специално за Signal.bg подробности за песента и видеото.
"Това е обещаната дуетна песен с Живко, която подготвяхме доста време. Снимахме клип на морето, на Слънчев бряг. Клипът е много свеж, с хубави цветове, с хубави момичета, с яхти и е много морски. Работих с режисьора Йордан Петков, Бони прави грима, балет "Магия" танцуваха във видеото. Снимахме само външни кадри" - разказа изпълнителката на "Пайнер". Тя, Живко и екипът работиха в продължение на два дни - 12 и 13 юни, при изключително горещо време, за да реализират интересни кадри, с изобилие на летни страсти.
Очаква се след броени дни клипът да е монтиран и да бъде промотиран в ефира на "Планета"."Песента е със заглавие "На 6". Тя е по музика на Иво Моллов - Гугутката, Лили Димова написа текста на моята част, а доколкото знам, Жоро Рапа има някаква намеса в текста на Живко" - обясни Яница.

Потребителски аватар
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 09 юли 2012 13:23

“Нещо яко” от Яница и DJ Живко Микс

Изображение
Лято 2012 изкушава меломаните с много нови хитове, които гарантират добро настроение и весели емоции. Море, яхти, красиви момичета и много забавления ни очакват в най-новото видео на Яница и DJ Живко Микс, озаглавено “Нещо яко”.
Това е третия съвместен проект на двамата изпълнители, който със сигурност ще завладее сърцата на феновете. Яница разкрива, че неслучайно продължава да прави дуети с DJ Живко Микс, защото имат еднакво виждане за нещата и се допълват много добре.
Доказателство за това е и фактът, че само часове след премиерата на видеото, то предизвика сериозен интерес сред феновете. Те не спестиха положителните си оценки към изпълнителите и споделиха, че за пореден път те са ги зарадвали с горещ хит, с типично клубно звучене.
Яница споделя, че лятото е сезонът, който предразполага към забавления, купони и флиртове, а песента е подарък за всички, които го обичат. Тя самата е истински почитател на морето и това си личи в нейните клипове, повечето от които са реализирани по Черноморието.
Певицата обича да съчетава полезното с приятното и винаги, когато има участия в клубовете там не пропуска да се отдаде и на плажни удоволствия.
Изображение

Потребителски аватар
nighTmare
Регистриран: 12 юли 2012 18:02

Мнение от nighTmare » 31 юли 2012 10:06

Яница и Живко Микс с четвърти дует

Дуетите на Яница с Живко Микс се оказаха доста успешни. Засега тандемът е представил три съвместни парчета, но със сигурност ще има и други музикални колаборации. "Спешно", "Разбий ме" и "Нещо яко" радват феновете с хитовия си потенциал и свежи клипове. Signal.bg

"Ние с нея сами се избрахме още преди първия дует "Спешно" и линията върви много добре, възприемат ни абсолютно, пасваме си и въобще вижданията ни са еднакви. Допълваме се, което е много важно за един дует, за един екип. Имаме почти еднакви идеи, не се разминаваме" - казва Живко във "Фолкмаратон" по "Планета".

Яница е на мнение, че не трябва предварително да говорят за новите си проекти, защото често в движение променят някои свои намерения. "Променят се много нещата и примерно решаваме да правим някаква песен на едикой си композитор и в един момент решаваме, че няма да е тази, ще е някоя друга, която да е съвместна" - обяснява тя.

Двамата имат в проект още една песен, която е била планувана преди "Нещо яко", но по стечение на обстоятелствата е оставена за по-нататък: "Музиката е готова. Ще изберем само варианта и момента кога да я пуснем. Всичко се случва в последния момент, предварителни планове не си правим" - подчертава Жив
Изображение

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Регистриран: 13 яну 2012 14:30
Любима певица: ГЕРГАНА
Компания: ПАЙНЕР
Подпис от: Dark Horse
Контакти:

Мнение от toty93 » 27 окт 2012 19:32

Новият албум на Яница е "Нещо яко"

Изображение

Новият албум на Яница ще излезе на музикалния пазар съвсем скоро, съобщиха от "Планета".
Междувременно изпълнителката на "Пайнер" обяви, че е решила да озаглави CD-то "Нещо яко", по името на хитовото си парче с DJ Живко Микс, което се появи в разгара на отминалото лято.
Проектът включва 15 трака, с познати попфолк песни, като пет от тях са дуетни.
"Не мога да спра" е последната нова песен, която Яница презентира преди появата на предстоящия си втори попфолк албум.
Парчето, по музика на румънски композитор и текст на Мариета Ангелова, бе промотирано преди седмица. Видеото е заснето от режисьора Йордан Петков на няколко снимачни площадки – в студио, автосалон и магазин за обзавеждане.
До смърт да ме раняват и без дъх да ме оставят.
Изображение
Във последния миг живот, "Обичам те!" ще кажа.

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Регистриран: 13 яну 2012 14:30
Любима певица: ГЕРГАНА
Подпис от: Dark Horse
Контакти:

Мнение от toty93 » 03 ное 2012 10:45

„НЕЩО ЯКО” НА ЯНИЦА ЩЕ ВИ РАЗБИЕ С 16 ХИТА

Изображение

Мелодичен букет от 16 хитови заглавия е приготвила Яница в новия си албум "Нещо яко". Песента "Задръжки" е изненада за почитателите на певицата и се появява за пръв път в албума. Шест от песните са дуетни: три са с румънците Вали и Асу - "Две в едно", "Ухание на любов" и "Сезон на греха", а три са с dj Живко Микс - "Нещо яко", "Спешно" и "Разбий ме". Песните са записвани от Яница в последните няколко години. Албумът бе завършен в началото на лятото, но певицата реши да добави още една нова песен и това отложи излизането му. "Нещо яко" е втория самостоятелен албум в кариерата на младата певица, след дебютния и албум "Яница" от 2006 г. Песните на Яница са композирани от спецовете в бранша: Светослав Лобошки, Димитър Петров, Огнян Тодоров, Калин Димитров, Мартин Биолчев, Спас Лазаров, Николай Пашев, Цветан Спасов, Иво Моллов. Две от композициите са сръбски, а четири - румънски. За текстовете певицата се е доверила на Мариета Ангелова, Лиляна Димова, Радостина Денчева, Лора Димитрова и Росен Димитров. Песента "Наливай и ме напивай" е по текст на самата Яница.

ЯНИЦА - „НЕЩО ЯКО”

НЕ МОГА ДА СПРА
ЗАДРЪЖКИ
ХАПЕ ЛЮБОВТА
НЕЩО ЯКО дует с Живко
НАЛИВАЙ И МЕ НАПИВАЙ
ДВЕ В ЕДНО дует с Вали и Асу
И СЛЕД КРАЯ
УХАНИЕ НА ЛЮБОВ дует с Вали и Асу
РАЗБИЙ МЕ дует с Живко
ПРОТИВООТРОВА
СЕЗОН НА ГРЕХА дует с Вали
ПРЕД СЪДА НА ЛЮБОВТА
СПЕШНО дует с Живко
ПРЕДИЗВИКВАМ ТЕ
СЪВСЕМ НАРОЧНО
ИЗГУБЕНИ ДУШИ
До смърт да ме раняват и без дъх да ме оставят.
Изображение
Във последния миг живот, "Обичам те!" ще кажа.

Потребителски аватар
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 27 фев 2013 01:14

Специалната награда на Планета Пайнер Клуб е за Яница и Живко Микс
Изображение

Яница и Живко Микс получиха специална награда от веригата клубове "Планета Пайнер Клуб".

"Благодарим за оказаната чест. Тази награда за нас значи много" - каза Живко Микс.
Изображение

Потребителски аватар
musics
Respect
Respect
Регистриран: 08 окт 2011 12:54
Любима певица: Lady Gaga & Preslava

Мнение от musics » 13 юни 2013 12:10

Яница и DJ Живко Микс заснеха новото си видео

Изображение Изображение

Яница и DJ Живко Микс заснеха новото си дуетно парче. Лентата към четвъртия им съвместен проект, режисирана от Николай Скерлев, ще бъде промотирана съвсем скоро.

Двамата изпълнители работят по проекта вече няколко месеца. Песента е бърза и с модерно попфолк звучене, издават в аванс те. Кадрите в клипа са имиджови и са заснети в нощен клуб.

Изпълнителите залагат на модерна визия и светли цветове, в унисон с настроението, което носи лятното им парче. Във видеоклипа Яница за първи път ще покаже своята атрактивна прическа.
На линия съм за един човек и чакам нещо мъничко от теб.
Изображение Изображение

Отговори

Върни се в “Яница”