Новини

Потребителски аватар
*SOFILADY*
Регистриран: 08 яну 2006 01:02
Компания: всички
Контакти:

Новини

Мнение от *SOFILADY* » 09 дек 2009 00:33

В тази папка ще слагаме всички актуални новини за изпълнителя.
Цитирайте източника на всяка новина.

Потребителски аватар
nenooo123
Регистриран: 28 окт 2009 16:30
Любима певица: ♥Десислава♥

Re: Новини

Мнение от nenooo123 » 22 сеп 2010 19:49

ДВОЕН ПРАЗНИК ЗА ЯНИЦА, ДАЯНА И РАДО ШИШАРКАТА

Днес започва поредица от рождени дни в попфолка. 22 септември – денят, в който отбелязваме независимостта на България, е двоен празник за Яница, Даяна и Радо Шишарката. Чаровните изпълнителки на „Пайнер мюзик” и „Real Enterprises”, както и един от доайените в жанра, днес са рожденици. Екипът на novfolk.bg ги поздравява от сърце! Пожелаваме им много здраве, щастие и все така да ни радват с песните си. И на тях, и на всички вас, които посещавате сайта ни, честитим и националния ни празник!

Още няколко познати и обичани имена, които творят в нашия жанр, ще отбележат своите рождени дни до края на септември – утре е ред на Магда и Милко Калайджиев, на 26-ти ще черпи Люси, а на 30-ти рожденичка е Райна.
Десислава завинаги в моето сърце!

Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Компания: Пайнер
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 01 авг 2011 17:14

Яница вече е дипломиран бакалавър

Небивал фурор предизвика гостуването на Яница в Лондон този уикенд. Певицата представи своята нова песен “Наливай и ме напивай” пред сънародниците ни в британската столица. “Имаше невероятно настроение и много емоции”, сподели изпълнителката пред телевизия “Планета”. “Въпреки, че сме в средата на лятото и много от живеещите в Лондон българи сега са в родината, в клуб “БГ Макс” дойдоха много хора и се забавлявахме до сутринта”.
Яница не скри, че новата й песен е добре позната на всички дори и във Великобритания, но най-голям интерес е имало към дуетното й парче с Живко Микс “Спешно”. В края на юли певицата се яви и на държавен изпит по специалността “Стопанско управление” и вече е дипломиран бакалавър. Тя вече мисли да продължи образованието си и още тази есен ще запише магистратура.
Август се очертава да бъде много горещ месец за Яница, богат на концерти и пътувания в цялата страна. Още следващата неделя тя е поканена да бъде специален гост на трациционния Национален събор на отдиха, който ще се проведе в русенския Лесопарк. След това ще остане няколко дни да гостува на родителите си в Русе и отново поема на път за поредните срещи със своите фенове.
Изображение

veli1199
Регистриран: 06 ное 2010 09:40

Мнение от veli1199 » 11 авг 2011 14:44

Яница: Имаме нов дует с Живко Микс

В началото на лятото Яница обеща на феновете, че през този сезон ще представи не един, а два нови сингъла."Наливй и ме напивай" бе пусната на 11 юли, а още тогава певицата обяви, че следващият й сингъл ще е на Спас Лазаров и Тина Денчева.

Тези дни тя внесе яснота около проекта. Яница продължава да работи и по обявеното вече парче на актуалния композитор в попфолка Спас Лазаров, което ще бъде записано в дует с DJ Живко Микс.

"Имаме идея за дует. Този път предложението дойде от негова страна, защото за "Спешно" аз му предложих да направим пессента. Този път той върна жеста, веднага даже. От преди един-два месеца имаме тази идея и в момента имаме някаква реализация. Не смея все още да кажа нещо повече за този проект точно какво ще се случи, но имаме песен, по която работим с Живко. Почти е готова. Ще бъде малко по-различно от предното ни парчче, но все още не мога да кажа много. Нека да оставим малко изненада за феновете" - казва тя пред "Планета".

Преди време двамата се събраха за сингъла "Спешно", който успя да се нареди сред хитовите попадения във фолка, а сега ще дадат всичко от себе си, за да ни убедят, че могат да направят и следващо успешно парче.

"Надявам се да е по-добра от "Спешно", въпреки че винаги първото нещо е най... възприема се, става най-интересно. Но ще се стремим и ще се борим да си получи своя успех второто ни парче" - зарича се певицата и е категорична, че това ще е един качествен музикален продукт.

"Много добро парче се получи. Все още не знам как точно ще се стекат обстоятелствата, но може би Живко ще вземе участие в тази песен. Тя е готова, но той много я хареса и искаше да вземе участие в нея. На този етап така ги правим нещата, че той да участва в тази песен" - разкрива Яница.

veli1199

Мнение от veli1199 » 13 авг 2011 12:05

Яница: Имах още много идеи, но не можах да ги осъществя

Новата песен на Яница се получила много бързо. Работата по проекта "Наливай и ме напивай" вървяла с лекота, а това било добър знак, че парчето ще се хареса.

"Песента много бързо се получи, не като друг път, когато съм чакала много във времето, докато станат аранжиментът, текстът и т.н. Този път бързо стана. Забелязвам, че тези песни, които стават по-бързо, са ми доста успешни.Така беше с "Две в едно", "Спешно", сега и тази песен -"Наливай и ме напивай" - обяснява изпълнителката пред "Планета".

Яница активно участвала при подготовката на песента със свои идеи за аранжимента, а и за първи път се представя като текстописец. "Мартин Биолчев е автор на музиката и аранжимента. Аз исках такова настроение да носи, да е много положителна, лятна... Идеята как да звучи песента беше моя. Също така и за текста, този текст за първи път се изявявам като автор. Мисля, че се получиха нещата. Хората я запяват веднага, защото е лека и закачлива като тема. Такава ми беше идеята и се получи" - доволна е тя от успеха на новия си сингъл.

Както добре знаем, феновете обръщат все по-сериозно внимание на видеоклиповете, които се правят в попфолка, затова и немалка част от изпълнителите са наясно, че могат да са конкурентноспособни само, ако успяват да предлагат адекватни и модерни видеоклипове към песните си.

"За видеоклипа работих с Йордан Петков. Там също много бързо се получиха нещата. Пак исках да е морски, да е хубав, цветен, с много момичета. Мен винаги ме бъзикат, че не съм снимала мъже, а само жени снимам в моите клипове. Момичетата в този клип бяха от агенция, варненки. Понеже го снимахме във Варна, трябваше и статистите да бъдат някъде от този край, за да е удобно за тях и за нас. Снимахме на едно много хубаво местенце - край Каварна, в един комплекс" - разказва Яница.

Тя и екипът ѝ отделили само един ден за заснемането на видеото, което се оказало крайно недостатъчно, за да се реализира изцяло замисълът на певицата, признава тя.

"Лошото е, че имах още много идеи, но не можах да ги осъществя, поради метеорологичните условия. Трябваше ни слънце , а те го даваха две седмици дъждовно. Точно деня, в който снимахме, времето не беше много-много с нас, но въпреки това, пак хубави снимки ни се получиха. Трябваше да изчакаме дъждът да спре - ту валеше, ту спираше. После с момичетата снимахме на един плаж край Камчия. Имаше подводни кадри, с подводна камера, която бяхме взели. Обаче, тъй като морето не беше много чисто в този период, не можаха да ни се получат кой знае колко, но може би след време, за някой друг клип..." - обяснява Яница.

veli1199

Мнение от veli1199 » 15 авг 2011 11:41

Яница: Вали иска да направим песен

Българо-румънският тандем Яница и Вали успя да се наложи с "Две в едно", "Ухание на любов" и "Сезон на греха". Трите парчета излязоха в рамките на около две години и феновете с право очакват да има продължение на партньорството между нашата изпълнителка и румънският й колега.

"С Вали се чувам. Той ми пише. Иска да направим песен, но съм оставила за известно време, за да не се пренасища, да мине време и тогава да направим пак нещо съвместно. Имам идеи, но просто правим тяхна музика, те работят по музиката. В Румъния по-различни неща вървят. Специално този стил, който те свирят и песните, които правят, на този етап не ме устройват. Може би по-нататък, пък и да се усети някаква липса и тогава" - каза наскоро Яница пред Планета.

Последната им песен "Сезон на греха" излезе в началото на септември миналата година. Какъв ще бъде следващият им дует и дали през 2011-та ще успеят да зарадват публиката си предстои да разберем.

veli1199

Мнение от veli1199 » 21 сеп 2011 16:12

Яница си подари клип за предстоящия рожден ден

На 22 септември, в деня, когато честваме Независимостта на България, Яница празнува своя рожден ден. Само няколко дни преди празника певицата си направи един нестандартен подарък като засне клип към най-новата си песен. Новото музикално предложение на Яница е своеобразно продължение на съвместния й проект с DJ Живко Микс – “Спешно”.И двамата изпълнители споделят, че парчето е много свежо, динамично и искрено вярват, че ще повтори успеха на първия им дует. Песента е по музика на Спас Лазаров и текст на Тина Денчена, а този път за място на снимките бе избран морския курорт Елените. Във видеоклипа отново ще изобилства от горещи кадри и много красиви момичета, нещо, което винаги присъства в клиповете на Яница.Интересът на зрителите ще бъде провокиран и от разнообразието във визиите на двамата изпълнители, които този път работиха с напълно нов екип. Улисана в подготовката за снимките на новата си песен, Яница не успя да помисли как да отбележи своя рожден ден. Тя обаче е категорична, че няма да пропусне да се позабавлява с приятели и ще импровизира в деня.

veli1199

Мнение от veli1199 » 21 сеп 2011 16:12

Яница и Живко Микс заснеха клип към новото си парче

Съвсем скоро ще видим видеото към новото парче на Яница и DJ Живко Микс. Напълно нов екип направи клипа, който е заснет в курорта Елените. Сингълът е дело на композитора Спас Лазаров и текстописката Тина Денчева.

"Този път предложението дойде от негова страна, защото за "Спешно" аз му предложих да направим пессента. Този път той върна жеста. Надявам се да е по-добра от "Спешно", въпреки че винаги първото нещо е най... възприема се, става най-интересно. Но ще се стремим и ще се борим да си получи своя успех второто ни парче" - казва Яница.

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Регистриран: 13 яну 2012 14:30
Любима певица: ГЕРГАНА
Компания: ПАЙНЕР
Подпис от: Dark Horse
Контакти:

Мнение от toty93 » 29 мар 2012 17:07

Яница разпуска на Копакабана

Изображение

Преди дни Яница се завърна от близо двуседмична екзотична ваканция в Аржентина, Уругвай и Бразилия. В компанията на своя приятел Николай, певицата се отдаде на релакс и опознавателни разходки сред красотата на Латинска Америка.Сред първите спирки в туристическата обиколка бе столицата на Аржентина, Буенос Айрес, която я очарова със своята чистота, зеленина и лъчезарни хора.Яница разкри, че отдавна проявява интерес към местния бит и култура, и е останала много впечатлена от характерните за този край песни и танци.Певицата прекара един ден в типична ферма-ранчо, където се запозна с традициите на аржентинските каубои, наричани гаучовци.Изпълнителката отскочи и до Уругвай, където разгледа един от най-красивите градове на Латинска Америка – Монтевидео.Особен интерес у Яница предизвикаха величествените водопади Игуасу, разположени на границата между Аржентина и Бразилия.Там тя се наслади на уникалното изживяване, наречено “макуку тур” – вълнуващ рафтинг с моторна лодка по реката, минаващa под водопадите.Бразилия също очарова певицата, която там посети статуята на Исус Христос в планината Корковадо и хълмът “Захарната глава”.Яница не пропусна да отиде на плаж на Копакабана, който я завладя с невероятното съчетание от екзотична плажна ивица, неподправен дух и спиращ дъха пейзаж.
До смърт да ме раняват и без дъх да ме оставят.
Изображение
Във последния миг живот, "Обичам те!" ще кажа.

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Регистриран: 13 яну 2012 14:30
Любима певица: ГЕРГАНА
Компания: ПАЙНЕР
Подпис от: Dark Horse
Контакти:

Мнение от toty93 » 05 апр 2012 00:35

ЯНИЦА, СИМОНА И ДИЧО ПЕЯТ ЗА ЛЕЧЕНИЕТО НА 21-ГОДИШЕН ДИМИТРОВГРАДЧАНИН

Изображение

Яница, Симона, Жоро Рапа и Дичо ще пеят на 6 април, петък, в подкрепа на 21-годишния Наско от Димитровград, който от години е в състояние на будна кома. Благотворителният концерт ще бъде в зала „Младост” в Димитровград и в него освен певците, ще участва и денс център „Галактико”.Събитието се организира от местната структура на Гражданско сдружение „Сила” и ще започне в 19 часа, а билетите са на цена 4 лева. Целта на концерта е да се наберат средства за поредната трансплантация на стволови клетки в Москва. Момчето, пострадало от катастрофа през 1998 г., се подлага периодично на тази манипулация и тя подобрява състоянието му, поясни на среща с медиите майката Бистра Михайловска.
До смърт да ме раняват и без дъх да ме оставят.
Изображение
Във последния миг живот, "Обичам те!" ще кажа.

Отговори

Върни се в “Яница”