Новини

Потребителски аватар
musics
Respect
Respect
Регистриран: 08 окт 2011 12:54
Любима певица: Lady Gaga & Preslava
Компания: ПАЙНЕР

Re: Новини

Мнение от musics » 22 юни 2013 15:27

Сиана с първо място в „Попфолк хит“

Сиана оглави седмичната класация "Попфолк хит". Певицата получи най-голяма подкрепа от читателите на Signal.bg за песента "Виновна без вина".

Крум завърши на второ място в дебютното участие на песента му "Остани". "Наздраве" на Ивана също дебютира в чарта и финишира на третото място.
На линия съм за един човек и чакам нещо мъничко от теб.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
Peaceful
Регистриран: 23 фев 2013 11:17

Мнение от Peaceful » 05 авг 2013 14:00

Сиана си подари незабравим рожден ден

Родена под знака на Лъва, Сиана отпразнува своя рожден ден в първия уикенд на най-горещия летен месец – август. 3-ти август се оказа най-щастливият ден за певицата, защото още от зори я очакваха само положителни емоции. Първо тя гостува на своите родители в Казанлък, където я посрещнаха и най-прекрасните за нея хора – нейните племенници. Алекс и Влади са на 13 и 4 години, и с нетърпение очакваха срещата с леля си Сиана, за да духнат заедно свещичките от тортата.Вечерта изпълнителката бе специален гост на хитовата дискотека "Планета Пайнер" в Димитровград. Парти до зори, с много песни, добро настроение и незабравими емоции подари певицата на своите верни почитатели. Сиана все още не е решила как ще почива през август, но 100% няма да пропусне да отскочи до родното Черноморие. Варна се оказва един от любимите й градове, където предпочита да летува, но колко време ще остане там, зависи от програмата й. Певицата често отскача и до черноморските градчета на юг от Бургас, но не пропуска и срещите си с феновете в цялата страна.
Изображение

Потребителски аватар
Peaceful

Мнение от Peaceful » 26 сеп 2013 20:56

Сиана атакува със „Страшна лудост“ / ВИЖ ТИЙЗЪР

Изображение

Новият проект на Сиана ще бъде презентиран съвсем скоро. Изпълнителката на "Пайнер" разкри заглавието на новия си сингъл.
"Приятели, очаквайте скоро новия проект "Страшна лудост" - лаконично анонсира певицата в своя facebook профил.
Телевизия "Планета" пусна тийзър към клипа на парчето, от който се вижда, че видеото е с драматичен сюжет, а историята със сигурност ще е интересна.

Изображение

Потребителски аватар
Peaceful

Мнение от Peaceful » 02 окт 2013 14:20

Феновете трогнаха Сиана с интереса си към „Страшна лудост“Изображение
Новият видеоклип на Сиана към песента "Страшна лудост", който вчера бе промотиран, предизвика вълна от одобрение от страна на феновете.
Парчето е по музика и аранжимент на Даниел Ганев, а текстът е дело на Дони Василева. Режисьор на видеото е Ивайло Спасов.

Броени часове след презентирането на проекта в интернет, първите отзиви на меломаните са категорични, че песента има всички шансове да стане един от най-големите хитове на Сиана.

"Събуждам се страшно доволна след като видях това. Благодаря за страшния интерес към "Страшна лудост" - 10 597 гледания" - сподели изпълнителката тази сутрин в своя facebook профил.

В следващите дни ще разберем дали песента и клипа ще успеят да покорят класациите за попфолк.
Изображение

Потребителски аватар
Peaceful

Мнение от Peaceful » 09 окт 2013 16:23

Сиана: "Сега искам да заложа на балада...пее ми се балада!"

Сиана разкри в "Звездно", че след "Страшна лудост", която се прие много добре от феновете мисли да ги зарадва с балада. "Сега искам да заложа на балада, пее ми се балада", не скри предпочитанията си звездата и сподели, че скоро можем да я очакваме от нея.

Изображение

"Имам към 6-7 проекта, вече започнати, само мога да обещая на феновете да очакват невероятни неща", издаде още тя. Сиана е категорична, че иска да се развива и че изпълнителите трябва да наблегнат на различното, да разчупят малко нещата.

Изображение

"Лично аз предпочитам изненадата да идва откъм аранжимента, в смисъл - пеенето да си остане поп-фолк, а аранжиментът да е по-различен". Сиана не крие, че за момента предпочита да заложи на хита, на отделния сингъл, отколкото на албум.

Изображение

Дали и тя мисли подобно на свои колеги да представи дует – "Имам предложение в момента, но не знам, мисля, че засега не", разкрива певицата. Относно голотата си в клипа към "Страшна лудост" Сиана споделя, че тя не е самоцелна, не е показна, а е вплетена с история.

Изображение

Затова и е решила да експериментира, тъй като всичко е поднесено естетично и по различен начин, а не с провокация. "В интерес на истината не бях сигурна дали искам подобна идея, но реших да пробвам нещо ново и мисля, че крайния резултат е налице и той е перфектен", откровена е Сиана.
Изображение

Потребителски аватар
Peaceful

Мнение от Peaceful » 09 окт 2013 19:02

Сиана: Феновете да очакват невероятни неща от мен

Изображение

След "Страшна лудост", която се прие много добре от феновете, Сиана има намерение да предложи баладична песен. "Сега искам да заложа на балада, пее ми се балада" - сподели тя пред "Звездно" и разкри, че това ще стане в най-скоро време .
"Имам към 6-7 проекта, вече започнати, само мога да обещая на феновете да очакват невероятни неща" - каза певицата и категорично заяви, че иска да се развива. Изпълнителите трябва да наблегнат на различното, да разчупят малко нещата, обясни тя. "Лично аз предпочитам изненадата да идва откъм аранжимента, пеенето да си остане попфолк, а аранжиментът да е по-различен" - подчерта тя пред камерата на "Планета".
Сиана не крие, че за момента предпочита да заложи на хита, на отделния сингъл, отколкото на албум. На този етап изпълнителката не желае да записва дуети и ще залага на солови проекти. "Имам предложение в момента, но не знам... засега не" - казва тя.
Относно разголената си визия в клипа към "Страшна лудост" Сиана споделя, че това не е самоцел. Голотата й не е показна, а е вплетена с история. Затова и е решила да експериментира, тъй като всичко е поднесено естетично и по различен начин, а не с провокация.
"В интерес на истината, не бях сигурна дали искам подобна идея, но реших да пробвам нещо ново и крайният резултат е налице и той е перфектен" - откровена е Сиана.
Изображение

Отговори

Върни се в “Сиана”