Новини

Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Компания: Пайнер
Контакти:

Re: Новини

Мнение от .:Maria:. » 10 апр 2012 12:43

Сиана обещава разбиващ хит в разгара на пролетта
Изображение
Съвсем скоро Сиана ще изненада всички свои фенове с най-новата си песен, която носи провокативното заглавие “Още ме държи”. Певицата обещава една много новаторска и различна от всичко, което е правила до момента песен, и се надява тя да допадне на меломаните.
Новото попълнение в репертоара на Сиана ще зарадва всички почитатели на поп-фолка с хитовия си заряд и оригинално звучене. Музиката и аранжимента на “Още ме държи” са на композитора Даниел Ганев, а текста е съвместно дело на самата Сиана и поетесата Лили Димова. Певицата планира да заснеме и видеоклип към песента, като за първи път ще се довери на режисьора Николай Скерлев и неговия екип.
Наред с “Още ме държи”, Сиана е готова с още две нови песни, които ще предложи на публиката в разгара на лятото. Съвсем наскоро звездата се завърна от Берлин, където зарадва българската общност с богат репертоар от песни. Сиана успя да съчетае участието си в немската столица с няколкочасов шопинг тур и посещение на различни забележителности. Предстоящите Великденски празници певицата смята да прекара при своето семейство в родния й град Казанлък.
Изображение

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Регистриран: 13 яну 2012 14:30
Любима певица: ГЕРГАНА
Компания: ПАЙНЕР
Подпис от: Dark Horse
Контакти:

Мнение от toty93 » 11 апр 2012 20:18

Сиана пуска "Още ме държи"

Изображение

Сиана работи по новата си песен, която ще излезе със заглавие "Още ме държи". За парчето певицата издава, че е една много новаторска песен и различна от всичко, което е правила до момента.Музиката и аранжиментът на "Още ме държи" са на композитора Даниел Ганев, а текстът е в съавторство на Сиана и поетесата Лили Димова. За видеото към новата си песен изпълнителката за първи път ще се довери на режисьора Николай Скерлев и неговия екип.Сиана е готова с други две нови песни, които ще предложи на публиката в разгара на лятото.Наскоро тя се завърна от Берлин, където зарадва българската общност с богат репертоар от песни, съобщават от "Планета". Сиана успя да съчетае участието си в немската столица с няколкочасов шопинг тур и посещение на различни забележителности. Предстоящите Великденски празници певицата смята да прекара при своето семейство в родния й град Казанлък.
До смърт да ме раняват и без дъх да ме оставят.
Изображение
Във последния миг живот, "Обичам те!" ще кажа.

Потребителски аватар
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 26 май 2012 14:38

Сиана записа първа победа в „Попфолк хит“
Изображение
Сиана спечели "Попфолк хит" за първи път. Днес актуалната песента на певицата "Още ме държи" събра най-много точки от читателите на Signal.bg. С тази си победа певицата получава и правото да участва в "Тримесечната класация", от която първите три песни ще продължат в "Годишната класация" и ще спорят за "Хит на 2012 ходина".
Изображение

Потребителски аватар
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 13 юни 2012 16:23

Сиана: Очаквайте скоро английската версия на „Още ме държи“
Изображение
Сиана е готова с английската версия на актуалния си хит "Още ме държи". Песента ще излезе съвсем скоро и ще бъде с друго заглавие, разкри тя.

Днес певицата зарадва феновете си в социалната мрежа с новината: "Dangerous zone" /"Още ме държи" - Английска версия/ ... Скоро".

Парчето "Още ме държи" бе презентирано точно преди месец и успя да спечели симпатиите на феновете. Именно с тази песен изпълнителката на "Пайнер" успя за първи път да покори върха в седмичната класация "Попфолк хит" на Signal.bg.

Музиката и аранжиментът на "Още ме държи" са дело на композитора Даниел Ганев, а текстът е в съавторство на Сиана и поетесата Лили Димова.
Изображение

Потребителски аватар
Officially Forbidden
Регистриран: 02 окт 2010 01:30
Любима певица: Галена, Десислава
Компания: Payner Music
Контакти:

Мнение от Officially Forbidden » 30 юни 2012 17:23

Сиана с английската версия на "Още ме държи" на промоцията на Траяна

Изображение

Сиана ще представи английската версия на хита си "Още ме държи" на промоцията на дебютния албум на Траяна, разкри тя в "Открит микрофон" на Signal.bg.

"Песента е различна единствено и само с текста. С Даниел /б.а. Даниел Ганев/ решихме, че няма смисъл да променяме нищо в аранжимента, тъй като си звучи достатъчно различно, модерно. Лили Димова е чела коментари, че песента ще звучи много яко на английски и ми звъни един ден: "Имам изненада. Готов ти е английският текст на песента" - разказва изпълнителката.

Тя останала много учудена от сюрприза на текстописката си, но много се зарадвала. "Текстът е на дъщеря й Галя Димова. "Dangerous zone" се казва песента, звучи много яко. Пак за любов се пее - "Опасна зона", той е опасна зона... Записахме песента. Признавам си, че ми беше много трудничко. Има си супер тънкости, на които трябваше да се обърне специално внимание. В студиото имаше човек с мен, който се занимава с произношението ми. По принцип аз знам английски и смело мога да кажа, че го говоря, но когато разбрах за какво става въпрос, не мога да кажа, че го говоря" - обяснява певицата пред Signal.bg.

Сиана признава, че много часове е отделила в звукозаписното студио, за да отработи и най-малкия детайл. "Не беше лесно, но си заслужава. Английският текст и мелодията си паснаха отвсякъде" - подчертава тя.

Изпълнителката на "Пайнер" е категорична, че ще направи клип на "Dangerous zone", ако феновете одобрят на 100% песента. "Ако има само една забележчица, нито клип, нито нищо... По-добре за това да не говорим, защото не знам какво ще се случи. Трябва всичко да е перфектно" - казва певицата.

Вижте интервюто, което даде Сиана в "Открит микрофон" с Емилия Стоянова.
...Целият град знае
Изображение

Потребителски аватар
nighTmare
Регистриран: 12 юли 2012 18:02

Мнение от nighTmare » 06 авг 2012 16:46

Изображение
„НЕЩО ЛИЧНО“ Е РАБОТНОТО ЗАГЛАВИЕ НА НОВАТА ПЕСЕН НА СИАНА

В днешния брой на списание „Нов фолк“ Сиана съобщава, ексклузивно за нашето издание, че има нова песен. Тя е с работно заглавие „Нещо лично“. „Различна е, настроението е хем весело, хем величествено...“ са думите, с които Сиана описва песента си.

За съжаление забелязахме, че като са преписвали новината от списанието (без да се позоват на източника) някои колеги са допуснали грешка в заглавието на бъдещия проект и са го прекръстили на „Нищо лично“. Надяваме се, че сме внесли необходимата яснота и песента на Сиана няма да бъде бъркана с песните на Бони и Кали със заглавие „Нищо лично“!

Накрая искаме да честитим имения ден на Сиана и да й пожелаем да избие рибата с новото си парче! :)
Изображение

Потребителски аватар
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 15 дек 2012 13:57

Сиана представя дует с Устата
Изображение
Тези дни Сиана застана пред камерата за снимките на нов видеоклип, с който ще зарадва своите почитатели за празниците. Той е към песента с работно заглавие "Заслужава си", която е дуетна и в нея певицата си партнира с Устата. Автор на музиката отново е Даниел Ганев, а за текста този път се погрижи самата изпълнителка и дуетната й половинка. Парчето е много модерно, динамично и е нещо съвсем различно от това, което Сиана ни е представяла до момента.
"Заслужава си" е на границата между поп-фолка и диско ритмите, а в тази стилистика е издържан и видеоклипа на проекта. За неговата реализация Сиана отново се довери на режисьора Ивайло Спасов, с когото ни обещават нещо много необичайно и атрактивно. Зрителите на телевизия "Планета" пък ще имат възможността да станат свидетели на мейкинг от снимачната площадка, дни преди премиерата на песента. В новия брой на "Звездно" ще ви разкрием на какво залагат изпълнителката и екипът й, за да изненадат меломаните. На каква визия е заложила Сиана и защо е избрала да премине от брюнетка към блондинка, също ще научите в новия брой на предаването.
Изображение

Потребителски аватар
Peaceful
Регистриран: 23 фев 2013 11:17

Мнение от Peaceful » 02 апр 2013 13:35

Изображение

Видеото на Кали и Сиана към "Ангел с дяволски очи" ще се появи в средата на месец април, разкриват от телевизия "Планета". Клипът бе заснет в първия ден на пролетта.
Песента "Ангел с дяволски очи" е по музика и аранжимент на Даниел Ганев, а автори на текста са Сиана и Лили Димова. Премиерата й се състоя по време на концерта по случай наградите на телевизия "Планета".
Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo
Регистриран: 07 авг 2012 11:43
Любима певица: АНДРЕА, АЛИСИЯ и ПРЕСЛАВА
Любим певец: SHAWN MENDES, FETTY WAP

Мнение от GaLiioo » 12 май 2013 12:22

Сиана и Кали № 1 за седмицата

Изображение

Дуетната песен на Кали и Сиана получи най-силна подкрепа от читателите на Signal.bg и стана "Попфолк хит на седмицата". Съвместното им парче "Ангел с дяволски очи" си осигури място в Тримесечната класация, от която ще се излъчат три от финалистите за Хит на 2013 година.
Второто място и тази седмица е за "Счупени неща" на Цветелина Янева, която е за втора седмица в чарта. Челната тройка завършва с Глория и актуалното ѝ парче "Убиваш на място", което запазва позицията си от миналия брой на чарта.
В дъното тази седмица са Наско Терзиев с "Давай в 3" и Бони с "Face control", които отпадат от надпреварата.
  • Или си играч, или си наигран

Изображение

Потребителски аватар
Peaceful
Регистриран: 23 фев 2013 11:17

Мнение от Peaceful » 16 май 2013 18:02

Сиана със скандално видео в джакузи

Изображение
Съвсем скоро Сиана ще представи най-горещото си и провокативно видео. Любопитното е, че част от кадрите са доста скандални. Певицата е заснета в джакузи и разкрива доста от своя сексапил, като се представят много разкрепостени сцени.
Изображение
Новото парче е с работно заглавие "Тя ще те обича". Автор на музиката е Даниел Ганев, а текстът е дело на самата изпълнителка. Музикалната линия е близка до R’n’B звученето, като следва и актуалните за сезона ритми.

Видеото е заснето в уникално имение в близост до Стара Загора. Хореография е направена от балет "Магия".
Изображение

Отговори

Върни се в “Сиана”