Новини

Потребителски аватар
*SOFILADY*
Регистриран: 08 яну 2006 01:02
Компания: всички
Контакти:

Новини

Мнение от *SOFILADY* » 09 дек 2009 00:32

В тази папка ще слагаме всички актуални новини за изпълнителя.
Цитирайте източника на всяка новина.

Потребителски аватар
preslava_fence
Регистриран: 07 апр 2010 17:18
Подпис от: preslava_fence

Re: Новини

Мнение от preslava_fence » 15 апр 2010 15:35

Сиана подготвя две нови песни

Въпреки че до настъпването на лятото да остават почти два месеца, Сиана вече се е заела с подготовката на две съвсем нови песни, с които ще зарадва всички свои фенове в разгара на най-слънчевия сезон. И двете са бързи, с весело лятно звучене и носят много позитивни и купонджийски емоции. Едната от песните е денс парче, а другата е с по-ориенталски ритъм.

Двете нови песни в репертоара на Сиана са по музика на Даниел Ганев, а текстовете са на Росен Димитров. Наред с новите парчета, певицата подготвя и заснемането на нов видеоклип през идния месец. Специално за новото видео Сиана е решила да експериментира с визията си, като за "пълната промяна" в стайлинга ú ще се погрижи нейния колега Виктор. Заради новия си по-разголен имидж, който ще покаже в клипа, певицата си е наложила плодова диета, която трябва да спазва в рамките на 5 дни.
Изображение
Не апартаменти,трябват ми моменти,да ги правиш,можеш ли?

Потребителски аватар
nenooo123
Регистриран: 28 окт 2009 16:30
Любима певица: ♥Десислава♥

Мнение от nenooo123 » 08 окт 2010 19:59

Сиана предизвиква с “Възползвай се”

Новият видеоклип на Сиана към парчето “Възползвай се” вече се излъчва по “Планета HD”.“Текстът е лично мое творение. Музиката е на Даниел, аранжиментът също. Снимахме клип на песента на 22-ри август с режисьора Люси.Снимките се проведоха в курортно селище Камчия, на 20 км от Варна. Много е красиво!Ходихме на едни такива безлюдни плажове и мисля, че станаха много хубави снимки” - сподели Сиана за радио “Сигнал плюс”.“Клипът е изцяло имиджов. Аз не си падам много по сюжети в клиповете, някак си не ги харесвам особено и залагам повече на имиджови.Този път повече танцувам, отколкото са ме виждали хората.” - казва Сиана, която признава, че сама е поставила хореографията си за клипа.
Десислава завинаги в моето сърце!

Потребителски аватар
nenooo123
Регистриран: 28 окт 2009 16:30
Любима певица: ♥Десислава♥

Мнение от nenooo123 » 25 ное 2010 21:47

Сиана ще пее на концерта на Планета

Сиана ще пее на концерта на телевизия "Планета". Певицата е щастлива, че ще може да се изяви на голямата сцена в зала Фестивална по случай рождения ден на музикалния канал. Сиана ще изпее "По моя начин".

Първоначално името на Сиана не фигурираше сред участниците в празничния шоу-спектакъл и феновете в интернет масово коментираха този пропуск на организаторите. Певицата уточни пред Signal.bg, че покана ú е била отправяна, но за същата вечер имала поет ангажимент за участие. Вчера окончателно било решено клубното гостуване да се отмени и Сиана да се появи на традиционния концерт на "Планета".

"Много съм щастлива, че ще пея на този празник. Вече се подготвям за концерта на 1-ви декември и го очаквам с нетърпение. Приятно ми беше, че във всички интернет форуми феновете изразяваха желание да ме видят сред изпълнителите на концерта. Сигурна съм, че ще ги зарадвам с песента, която ще изпея" - каза Сиана
Десислава завинаги в моето сърце!

Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Компания: Пайнер
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 12 юли 2011 11:07

Сиана представи “Не се хаби”

В ефира на телевизия “Планета HD” и “Планета” вече се излъчва дългоочаквания нов видеоклип на Сиана. Той е към песента “Не се хаби”, а видеото, заснето в студио в Долна Малина, определено провокира интереса на зрителите. Парчето е бързо, динамично, в унисон с летните емоции и за това е особено подходящо за горещите партита край морето.
Текстът на песента е дело на самата певица, а за музиката и аранжимента тя отново се довери на Даниел Ганев. Акцент в клипа е поставен върху декорите, които със сигурност ще впечатлят зрителите на телевизия “Планета HD”.
Видеоклипът е заснет в студиото на американска филмова компания, където самият Долф Лунгрен снима последния си филм. И тук, както във “Възползвай се”, ще видим Сиана да танцува, а всичко е подчинено на специално подготвена хореография.
Изображение
Визията на изпълнителката също ще изненада меломаните, тъй като тук тя демонстрира перфектна фигура. Освен с интригуваща песен и видеоклип, певицата ни изненадва и с нова фотосесия, в която залага на едно по-различно излъчване.
Изображение

veli1199
Регистриран: 06 ное 2010 09:40

Мнение от veli1199 » 20 юли 2011 16:08

СИАНА ПОДАРИ НА ФЕНОВЕТЕ СИ „НЕ СЕ ХАБИ“, ТЕ Й ПОДАРИХА САЙТ

Фен сайтът на Сиана вече е факт и всички нейни почитатели могат да го видят на адрес http://siana-world.weebly.com. Първоначалният план бил той да тръгне заедно с новата й песен „Не се хаби“. Технически причини наложили кратко забавяне, но днес сайтът вече работи.

Страницата е дълго подготвян подарък за Сиана от най-верните й фенове. Това е мястото, където ще можете първи да прочетете най-актуалните новини около звездата, да се информирате за предстоящите й участия, както и да слушате всичките й песни.

Идеята за фен сайт на Сиана се родила още преди година, но самото изпълнение започнало през месец май 2011 г. Основният идеолог е Дилян Митев, който е осъществил проекта с помощта на Анелия Красимирова и Цветан Петков. Те не са професионални IT специалисти, но с общи усилия успели да завършат сайта, за да зарадват любимата си певица.

Сиана си пожела винаги да има толкова верни фенове, а на тях – да изживеят прекрасно лято и никога да не губят тръпката в живота си. Нейното ново парче „Не се хаби“ вече набира скорост по дискотеките, а почитателите й очакват с нетърпение какви са следващите изненади, които тя подготвя.

Информация : http://www.novfolk.bg/news.php?id=2215

veli1199

Мнение от veli1199 » 30 юли 2011 15:43

Сиана: Исках особено жените да се вслушат в текста на "Не се хаби"

Сиана получи доста силно одобрение за новата си песен "Не се хаби". Феновете в Интернет обръщат все по-сериозно внимание на изпълнителката, не без основание. По повод създаването на песента, на която тя е автор на текста, певицата обяснява:

"Песента "Не се хаби" я създадохме, търсейки нещата, които ме вълнуват мен, търсейки темите, от които се вълнувам аз. А аз наистина се вълнувам от днешната младеж и по-скоро къде сме ние жените днес. За мен е важно това, което пиша и пея, да е нещо, което наистина ме интересува, за да стане хубаво. Самата песен наистина е една провокация, защото аз самата не очаквах, че толкова ще се хареса текстът , защото той е малко по-сериозен. Няма го това пошлото, което се слуша днес. Но общо взето, ако трябва да съдим по коментарите, които съм чела за песента, текстът се харесва и има доста жени, които са на това мнение" - споделя Сиана пред "Планета".

Разбира се за силното внушение на песента допринася и видеото.Това е била целта на екипа, с който изпълнителката е работила.

"Исках по някакъв начин да провокирам хората, за да чуят песента, да се вслушат в текста, особено жените. А каква по-голяма провокация от това да видиш зима посред лято. Мисля, че успях"- казва тя.

За посланието на текста Сиана споделя: "Исках младите момичета, подрастващите жени да обърнат внимание на песента, по точно на текста. Да имат повече самоуважение , достойнство, да се научат да разчитат на себе си".

Информация : http://signal.bg/view_article.php?article_id=16314

veli1199

Мнение от veli1199 » 01 авг 2011 17:21

Сиана: Попфолкът е на кръстопът

Сиана навлиза все по-уверено в най-комерсиалния музикален жанр. Певицата държи да има собствен стил, а песните, които прави да са със смислени текстове. Макар че се увлича и по други популярни стилове, изпълнителката има сериозни наблюдения за развитието на жанра, с който си изкарва хляба.

"Ако трябва да говорим, че попфолкът е тръгнал в една посока, това определено е посоката на развитието. Според мен попфолкът в момента е на един кръстопът, от който той си поема по правилния път. Мисля, че отива към по-добро. Има песни, които са направени за дискотеки. Има си песни, които са направени по-кръчмарски. Мога да дам пример: преди няколко дена бях на участие в едно заведение, което не е дискотека, а е ресторант. Имаше оркестър. Ами целият техен репертоар беше с попфолк песни. Така че не виждам защо попфолкът да е само в дискотеките, напротив има си песни за дискотеките, има си и за ресторантите" - обяснява певицата пред "Планета".

Като имаме предвид критичните оценки, които се отправят към актуалните песни - и от страна на феновете, и от страна на някои попфолк изпълнители, то със сигурност трябва да се съгласим с мнението на Сиана, че фолкът е на кръстопът. Какъв път обаче ще поеме, това ще покаже времето.

Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Компания: Пайнер
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 03 авг 2011 12:23

СИАНА ПРАЗНУВА РОЖДЕН ДЕН В РУСЕ

В началото на най-горещия летен месец рождения си ден ще отпразнува младата певица Сиана. Тя има особено отношение към този месец, не само заради собствения си рожден ден, но и заради този на любимия й изпълнител Майкъл Джексън (29 август).

Въпреки че има празник, младата надежда на Пайнер не отказа участието си и довечера ще празнува в Русе с някои от най-верните си фенове. Съвсем скоро тръгна фен сайтът на Сиана, който беше подарък за нея от нейни почитател. Изпълнителката на „Не се хаби“ с нетърпение очаква да разбере какви изненади са й подготвили и за тази вечер, но най-ценният подарък за нея си остава тяхната любов, подкрепа и признателност.
Изображение

veli1199

Мнение от veli1199 » 10 фев 2012 15:12

Испанска фиеста с Илиян и Сиана

Този уикенд Испания ще посрещне две популярни имена на българската музика и от сърце ще се весели с техните песни. Специални гости на любителите на огнените ритми там ще бъдат Певецът на 2010 - Илиян и Сиана. За няколко дни, двамата изпълнители ще забравят за студа и снега в България и ще се пренесат в топлата страна.
По едно и също време, но в различни точки на Иберийския полуостров, Илиян и Сиана ще подарят незабравими мигове на меломаните. Илиян признава, че всеки път когато е в Испания се чувства много добре, тъй като хората там винаги го посрещат изключително горещо. Изпълнителят и до днес си спомня колко емоции и радост е предизвикало неговото гостуване в топлата страна в началото на миналата година.
Илиян е сигурен, че и сега в Мадрид градуса на купона ще бъде на 100% и всички ще се забавляват истински. Сиана често гостува в страната на Дон Кихот и Санчо Панса, и винаги се завръща от там заредена с много емоции. Певицата издава, че няма да пропусне да обиколи и местните бутици, откъдето да обогати своя гардероб.

Отговори

Върни се в “Сиана”