Новини

veli1199
Регистриран: 06 ное 2010 09:40

Re: Новини

Мнение от veli1199 » 06 фев 2013 16:14

Милко: Жените лесно намират спонсор, при мъжете е по-трудно

Новият албум на Милко Калайджиев излезе преди броени дни. Пред Signal.bg още през миналата есен той сподели, че идеята му е 12-тия поред албум да се появи на музикалния пазар на 12.12. 2012 година.

Сега Калайджиев разкрива, че го посъветвали да не разчита на това, че тази дата е късметлийска. По-късно той решил за представянето на новия проект да избере точно деня, в която баба му трябвало да навърши 103 години.

"Реших да избера една друга хубава дата за мен - датата, на която баба ми е родена и трябваше да навърши 103 години. През миналия август обаче почина, без да боледува от нищо. Много хубава жена, достолепна, голяма душа. Затова решил да издам албума в чест на баба ми" - обясни певецът в "Сладки приказки" по TV7.

Албумът на Калайджиев съдържа 14 песни. Онези, които все още нямат видеоклипове, ще бъдат заснети, като всеки месец певецът обещава да пуска по един нов клип. Той заяви, че е готов с първите 6. За тях споделя, че не били кой знае колко голяма инвестиция, защото не си пада по скъпите клипове.

"Всеки според възможностите си. Аз не мога да дам по 20 хиляди, а само по около 2 хиляди лева. Все пак няма да кандидатствам за Гинес в категория скъп клип. За мен е важно да се види песента. Иначе една жена може много лесно да намери спонсор, но при мъжа е по-трудно" - подчертава той.

Милко обяснява, че в това не трябва непременно да се търси сексуален подтекст. Истината според него е, че винаги жените по-лесно се забелязват от публиката и са по-атрактивни за феновете.

veli1199
Регистриран: 06 ное 2010 09:40

Мнение от veli1199 » 06 фев 2013 16:14

Милко пуска клипа към „На батко играчката“

Милко Калайджиев е твърдо решен да даде равен старт на всички песни от новия си албум "Кръчма е душата ми". Както Signal.bg писа, певецът ще представи с видеоклипове всички нови парчета от диска.

"Аз съм направил клиповете на песните от албума. Седнахме и няколко дена само клипове, клипове. През декември и януари пуснах клип, сега през февруари ще пусна най-вероятно видеото към "На батко играчката". През месец март ще излезе "Хит микса", който събира няколко парчета. На този принцип ще пускам и останалите песни" - обясни намеренията си изпълнителят.

По отношение на видеореализациите си Калайджиев признава, че няма амбицията да се мери с колежките си в жанра по мащабност на проектите. "Искам да направим един клип, който хората да го почувстват. Какво толкова да покажем?! Аз съм Милко, няма да се променя. Не мога да се направя на по-красив и по-млад. За хората е важно да видят песента. Никога не съм бил привърженик на скъпите клипове" - подчертава той.

Потребителски аватар
GaLiioo
Регистриран: 07 авг 2012 11:43
Любима певица: АНДРЕА, АЛИСИЯ и ПРЕСЛАВА
Любим певец: SHAWN MENDES, FETTY WAP

Мнение от GaLiioo » 28 юни 2013 13:41

Близнаците на Милко влязоха в езиковата с най-високи оценки

Милко Калайджиев вдигна наздравица за приема на близнаците му в езиковата гимназия в Хасково. Най-близките приятели на семейството му поляха радостната новина в домашна обстановка, а пред медиите откривателят на Преслава прояви скромност.

„Е, нищо не се е случило толкова. Момчетата ми са обикновени деца, като всички са си учили. Не съм им ходатайствал, а са показали знания и затова са се класирали” - гордо съобщи пред „Монитор” легендата от Свиленград.

Почти 14-годишните Антонио и Александър са изкарали сред най-високите оценки на приемните изпитите по български език и литература и математика, а имената им оглавяват списъка на първенците с мерак за школото. Те ще изучават като първи език немски, а вторият ще е английски. “Радват се, че са приети, но идва моментът на неизвестното. Очаква ги нов град, нови приятели. Ще им бъде трудно в началото” - разсъждава изпълнителят на “За да те забравя”.

Наследниците му ще се запишат днес, а зевзеците отсега се шегуват, че езиковата си е осигурила безплатно музикално оформление за абитуриентския им бал след пет години. Калайджиев не скри, че със съпругата му Маргарита винаги са насърчавали децата си да наблягат над читанките. „Жена ми в това отношение няма спирачка. С нея не сме пропускали родителска среща.”

Бившият диджей е щастлив, че Антонио и Александър не тръгнали по неговия път към музиката. През последните седем години двамата тренирали тенис и били сред обещаващите кадри на националния отбор за младежи. “Отказаха се точно две години преди Григор Димитров да победи Джокович. Така решиха и аз не им се бъркам” - обясни Калайджиев.
  • Или си играч, или си наигран

Изображение

Потребителски аватар
musics
Respect
Respect
Регистриран: 08 окт 2011 12:54
Любима певица: Lady Gaga & Preslava
Компания: ПАЙНЕР

Мнение от musics » 09 юли 2013 16:13

"Златните хитове на Пайнер - 19" представя най-популярните песни на Милко Калайджиев

Съвсем скоро на музикалния пазар ще се появи колекция от най-емблематичните хитове на Милко Калайджиев. Тя ще излезе под номер 19 от поредицата "Златните хитове на Пайнер" и ще бъде факт в средата на месец юли. В диска почитателите на певеца ще открият 10 от най-популярите му песни, наложили се като хитове през годините.

Изображение

Сред тях са ритмичните и бързи парчета на Милко "Жив съм", "Лято е сега", "Луда крава" и "Ах, какво ми направи". Певецът е известен с афинитета си към баладите, така че съвсем логично в подборката попадат и няколко по-лирични песни. Това са "Статуи от лед", "Горчива сълза", "Изгорете ме", "Кой е той" и "Мила" - все популярни и обичани от феновете мелодии.

Изображение

Своето заслужено място в колекцията златни хитове попада и баладата "Раздвоени", която Милко изпя в дует с Преслава. Интересен факт е, че автор на музиката на три от песните в албума, "Жив съм", "Кой е той" и "Лято е сега", е самият певец.
На линия съм за един човек и чакам нещо мъничко от теб.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo
Регистриран: 07 авг 2012 11:43
Любима певица: АНДРЕА, АЛИСИЯ и ПРЕСЛАВА
Любим певец: SHAWN MENDES, FETTY WAP

Мнение от GaLiioo » 20 авг 2013 10:27

Близнаците на Милко Калайджиев отиват в пансион

Близнаците на Милко Калайджиев ще учат в немска гимназия. Те са записани в гимназията с преподаване на чужди езици "Проф. д-р Асен Златаров". От родния им Свиленград до Хасково разстоянието е 70 км, затова синовете на Милко ще бъдат на пансион, пише "24 часа".

"Няма как да се изхайлазят - убеден е мустакатият певец. - С майка им проверихме на място как стоят нещата. Ходихме в общежитията. Там ги държат много строго - царят ред и дисциплина. Като в казарма. Възпитателите са преподавателите по немски и математика казаха: "Ако не си е научил, не го пускаме да излиза."

Милко Калайджиев и жена му Маргарита неотдавна трябваше да се примирят с решението на близнаците да зарежат тениса. Антонио и Алекс бележеха доста добри резултати по турнирите, но умът им беше в друга игра - футбола. Сега може би ще се опитат да играят в младежкия отбор на ПФК "Хасково".
  • Или си играч, или си наигран

Изображение

Отговори

Върни се в “Милко Калайджиев”