Новини

veli1199
Регистриран: 06 ное 2010 09:40

Re: Новини

Мнение от veli1199 » 28 дек 2011 08:17

Милко Калайджиев влиза в "Етажна собственост"

"Пиленце, къде е травматологията, че нещо си навехнах крака на Боровец?"- пита Милко Калайджиев. Това обаче съвсем не е продължение на неговото култово парче "Къде си, батко".

Видният фолк певец на "Пайнер" влиза в роля, но този път причината не е, за да представи клипа на поредния си хит, а като актьор в комедийния сериал "Етажна собственост".

Зрителите на Нова ТВ ще гледат епизода с участието на Милко в празничната програма на телевизията на 31 декември 2011 година от 20 часа.

veli1199

Мнение от veli1199 » 08 фев 2012 16:43

Милко Калайджиев за безопасността на язовира си

Тези дни са особено критични за хиляди хора в най-бедстващите райони на страната, където зимната стихия и наводненията взеха и човешки жертви, а пострадалите са стотици.

Фолк певецът Милко Калайджиев, който е концесионер на язовир "Пирамидата" край село Мезек - Свиленградско, заяви пред камерата на Нова ТВ, че вече е взел мерки и контролирано изпуска водата на стопанисвания от него язовир, за да предотврати евентуална трагедия. Свиленградският регион е един от сериозно засегнатите. Калайджиев сподели как поддържа и наблюдава язовира, за който е отговорен:

"Всеки ден ходя до язовира, но днес не можах да стигна до него - половин метър и повече сняг има. Аз съм взел превантивни мерки и язовира има евакуационен план. Преди два дена още изпуснахме водата от изпускателния кран. Водата тече от два дена непрекъснато. Преливният канал също си работи и е изчистен идеално. Това са двете неща, които трябва да вземем като първи мерки" - каза Милко и заяви, че няма селища, които да се чувстват заплашени от неговия язовир. "Той тече в едно дере и отива в река Марица" - поясни изпълнителят.

Той подчерта, че концесията не се дава безотговорно и даде пример със себе си: "Когато вадихме документите за концесията, все едно, че взимах АЕЦ под наем. Такова нещо не бях виждал - толкова топове и томове документи и всичко в три екземпляра... Много документи се вадиха за това нещо. Много изисквания има към нас".

Според него, причините за всички тези инциденти с язовирите се крият в това, че те са много стари съоръжения - отпреди 30-40 години.

Припомняме, че любимецът на фолк феновете от година-две, наред с музикалните си ангажименти, е и земеделски производител.

veli1199

Мнение от veli1199 » 11 фев 2012 11:45

Клипът на песента „Заради теб“ на Милко Калайджиев излезе

Новият клип на Милко Калайджиев е към песента "Заради теб". Зрителите на Планета чуха за първи път песента в Коледната програма на телевизията, когато се излъчи и TV версия на сингъла.

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Регистриран: 13 яну 2012 14:30
Любима певица: ГЕРГАНА
Компания: ПАЙНЕР
Подпис от: Dark Horse
Контакти:

Мнение от toty93 » 18 мар 2012 00:06

Нелина и Милко Калайджиев с първи концерт в ЮАР

Изображение

Лицата на телевизия “Планета Фолк” са сред най-желаните и обичани от сънародниците ни зад граница. Съвсем заслужено по време на Годишните музикални награди на “Планета” за 2011 г. Галена бе отличена с приза за “Посланик на българската музика по света”. В момента Райна и Поли Паскова са на самостоятелни турнета в Северна Америка – македонското девойче в САЩ, а Поли – в Канада.За първи път тази пролет концерт на звездите на “Планета” и “Планета Фолк” ще бъде организиран и в Южна Африка. В Йоханесбург на 7 април пред многобройните ни сънародници в ЮАР съвместен концерт имат Нелина и Милко Калайджиев. И двамата изпълнители често са гостували на българите по света, имали са концерти в САЩ, Испания, Великобритания, Гърция, Белгия. Затова отлично знаят как да подберат репертоара си, че да развълнуват зрителите, да им вдъхнат самочувствие и национална гордост.Освен емблематичните песни от своя репертоар, те ще представят и любими емигрантски песни, както и обичани народни мелодии. Специално за турнето си в ЮАР Нелина подготви и няколко нови народни песни, които ще включи и в предстоящ фолклорен албум. Мелодиите, които е записала вече са от Добруджа, Странджа и Тракия, а в последната част от работата си ще подготви и македонски народни песни.
До смърт да ме раняват и без дъх да ме оставят.
Изображение
Във последния миг живот, "Обичам те!" ще кажа.

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Контакти:

Мнение от toty93 » 13 апр 2012 00:06

Нелина и Милко Калайджиев се завърнаха от ЮАР

Изображение

Преди броени дни Нелина и Милко Калайджиев се завърнаха от първата визита на изпълнители на музикална компания “Пайнер” в ЮАР.Те са първите звезди на телевизия “Планета”, които имаха самостоятелен концерт в една от най-престижните зали в Йоханесбург. В деня, в който те зарадваха българската общност със своите песни, световноизвестният изпълнител Стинг също имаше концерт в града.Това бе добро предзнаменование за изявата на нашите изпълнители, чийто концерт се оказа повече от успешен. Залата, в която бе концерта на Нелина и Милко бе препълнена, а гостите бяха българи и гърци от всички краища на ЮАР.Сред най-предпочитаните мелодии бяха народните песни и хора, балкански песни и всички стари и нови хитове на двамата изпълнители.Нашите звезди бяха настанени в Олимпийското градче, което преди две години приюти най-елитните футболни отбори по време на Световното първенство.По време на няколкодневния престой в Африка, домакините бяха организирали специални изненади за Нелина и Милко Калайджиев.Те посетиха сафари парк, където се порадваха и се снимаха с бебета лъвчета, жирафи, зебри, тигри и много други диви животни.Двамата разгледаха и уникалния комплекс “Sun City”, в който се насладиха на прекрасна гледка от Кралската кула и се разходиха по екстремния Мост на слоновете.
Изображение

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Контакти:

Мнение от toty93 » 04 май 2012 10:07

Милко Калайджиев снима клип на “Страшна си, скъпа”

Изображение

Милко Калайджиев вече е готов с ново музикално предложение за всички ценители на поп-фолка. Изпълнителят издаде, че съвсем скоро ще ги изненада с песента “Страшна си, скъпа”, на която тези дни ще снима видеоклип. Певецът споделя с усмивка, че с новия си проект “възнася жената в облаците” и бяга от тъжните и леко носталгични нотки в текстовете си.Весело настроение носи и музиката, която е с дискотечен ритъм и силен хитов заряд, все предпоставки за успеха на една песен. Милко Калайджиев искрено вярва, че “Страшна си, скъпа” ще се хареса на меломаните, които определят хитовете. По думите на изпълнителя, хитът се появява в определено време, за да запълни някаква празнина и не от всяка добра песен се получава хит.Милко Калайджиев обаче е щастлив, когато публиката се радва на всички негови песни от сърце и празнува с тях. Така бе и по време на задграничния му концерт преди месец в ЮАР, където с Нелина събудиха българския дух у всички гости. За тези емоции двамата изпълнители ще разкажат в предаването “С песен по света”, част от поредицата “Песен без граници”.
Изображение

Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Компания: Пайнер
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 13 юни 2012 16:19

Милко Калайджиев: Аз съм новатор, винаги търся новото
Изображение
Милко Калайджиев е прочут както с хитовете си през годините, така и със своя афинитет към младите таланти. Нещо повече, певецът на "Пайнер" има нюх за откриване на нови музикални звезди в попфолк жанра.

Изпълнителят на "Къде си, батко" неведнъж е споделял, че направи ли му впечатление някоя певица в заведение, където има участие или случайно е посетил, той тутакси я взема под крилото си. Signal.bg

"Видя ли, че има талант, има добър мизансцен и добре се държи на сцената, веднага влизам във връзка с нея. Искам да я чуя на моя територия. Аз работех 6 години в една таверна и в тази таверна почти всички колежки, които сега сме ги взели в "Пайнер", са минали там" - разказва той.

Много са и онези, които сами го търсят за протекции. Певецът с продуцентски заложби обаче е категоричен, че щом не открие талант и харизма у някоя кандидат-звезда, казва директно мнението си, без условности.

Signal.bg Откривателят на фолк звезди е категоричен, че всички, на които е помогнал по някакъв начин, са му благодарни. "Благодарни са хората. Всяка една ми се обажда за имен ден, за рожден ден. Скоро имаше такива писания, че Преслава много се е надула, че не уважавала колежките си... Някой я беше нападнал и тя излезе в едно интервю и каза така: "Ако вие отворите моето портмоне, на лявата страна вместо брат, сестра, майка, татко, е Милко Калайджиев. Да не забравям откъде съм тръгнала!". Тя отговори на нападките по този начин" - споделя певецът пред TV7 и допълва:

"Аз не съм очаквал дивиденти от никой! Виждам коя певица има потенциал, глас, добро държание на сцена, говоря с Митко Димитров и му казвам:"Митко, това момиче има страшен потенциал". Какво значи Милко я е открил? Открил я е, обаче, ако няма отзад фирма "Пайнер", какво става?!" - обяснява той.

Милко споделя, че никога не се е чувствал предаден певиците, но от приятели много пъти. "Най-много боли, когато приятел те предаде! Болката е страшна, разочарованието е жестоко, просто няма такова нещо..." - заявява Калайджиев.

Легендарният изпълнител разкри, че дългогодишната му музикална кариера се дължи на непрестанното му желание да бъде в крак с новото и да прави интересни песни, които да се харесват на публиката. "Аз съм новатор, винаги търся новото, творя. Аз не оставам да направя една песен и да чакам, няма такова нещо. В началото на май излезе новата ми песен "Страшна си" и в момента съм готов с нова песен" - споделя той.
Изображение

Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Компания: Пайнер
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 05 авг 2012 12:10

Милко: Вече няма интересни гласове, няма и харизма, няма нищо!
Изображение
Милко Калайджиев, който освен със своите хитове и атрактивните си сценични изяви, се слави като откривател на попфоолк таланти заяви в "Открит микрофон" на Signal.bg, че в последно време не е попадал на интересни гласове.

На въпрос дали сегашните нови изпълнители са много по-различни от дебютантите преди 10-тина години, Калайджиев отговори, че няма такива, които да са го впечатлили с нещо.

"Аз не знам кои са новите изпълнители. Няма интересни гласове, няма и харизма, няма нищо! На мен ми харесва как пее Теди Александрова - хубав, сладък глас, хубави извивки, но тя е някаква такава, несериозна. Снимаме клип на "Хей, малката-2", тя закъсня с 8 часа. Режисьорът си тръгва, всички си тръгват, аз ги моля: "Моля ви се, недейте, бе хора...". И клипа го направихме набързо" - обяснява той.

Милко Калайджиев подчертава, че държи много на точността и това качество също е в основата на успеха. "Аз съм научен да бъда точен. Нашето поколение ни учеха на точност и на всичко" - казва изпълнителят.

А какви други качества трябва да притежава една фолк певица, за да може да се нареди сред топ имената, ето какъв е съветът на Милко: "Трябва да пее много, да има интересен, красив глас... Но то в началото всички са така, после се възгордяват и гледат малко отвисоко, едва ли не: "Кои бяхте вие там, бе". Трябва да бъдат хора!".

Доайенът на фолк музиката споделя и наблюденията си, че скандалното поведение също помага, но това е за онези, които иначе са незабележими.

"Някой със скандал става известен. Скандалите също правят хората известни. Има някой, който няма да го забележиш, обаче 2-3 пъти като го подхванат вестниците и електронните медии и излиза напред" - обяснява Калайджиев.
Изображение

Потребителски аватар
Officially Forbidden
Регистриран: 02 окт 2010 01:30
Любима певица: Галена, Десислава
Компания: Payner Music
Контакти:

Мнение от Officially Forbidden » 08 ное 2012 19:45

Милко Калайджиев с музикален маратон за Архангеловден
Изображение

Истински музикален маратон направи Милко Калайджиев в навечерието на своя личен празник – денят на Архангел Михаил. Популярният изпълнител влезе в звукозаписното студио на музикална компания "Пайнер" в Димитровград и остана там доста дълго. За 6 часа той записа 6 нови песни, които ще включи в своя предстоящ албум, подготвян за края на годината.

Милко Калайджиев възнамерява да зарадва феновете си със своя 12-ти самостоятелен албум на паметното съвпадение от числа – 12.12.2012 г. Все още той не е решил какво заглавие ще даде на музикалния си проект, но не е изключено той да носи името на песента "Кръчма е душата ми". В албума ще бъдат включени песни по текстове на Мариета Ангелова, а една ще бъде по стихове на поета Ивайло Балабанов. От душа и сърце Милко Калайджиев събира приятели и колеги на своя имен ден в Свиленград, за да ги почерпи за здраве и късмет.

Атрактивният певец сам осигури и храната за празничната трапеза – 6-килограмов сом и 7-килограмов шаран от своя язовир. С това той за сетен път доказва, че както успешно може да реализира песните си, така е добър и като предприемач и бизнесмен.
...Целият град знае
Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo
Регистриран: 07 авг 2012 11:43
Любима певица: АНДРЕА, АЛИСИЯ и ПРЕСЛАВА
Любим певец: SHAWN MENDES, FETTY WAP

Мнение от GaLiioo » 21 яну 2013 16:43

Милко Калайджиев представя 12-тия си албум

В края на миналата седмица излезе новият албум на Милко Калайджиев. Дискът е озаглавен "Кръчма е душата ми", по една от хитовите песни на изпълнителя.

CD-то на емблематичния фолк певец съдържа 14 песни и "Хит микс", в който са включени 5 хитови парчета - "Къде си, батко", "На батко играчката", "Луда крава", "Камъните падат" и "За да те забравя".

Изпълнителят на "Пайнер" отдавна бе заявил желанието си да представи в новия си диск миксирани някои от най-хитовите заглавия, без които не минава негово участие. Това са песни за купон, за веселба и се знаят от всички, категоричен е той.

"Кръчма е душата ми" е 12-ти албум в дискографията на Милко Калайджиев.

Изображение Песни :
Страшна си
Бягай, обичам те
Кръчма е душата ми
След теб
Отрова
Заради теб
Ще повярваш ли
Тракийка
Време за избухване
Лудата крава
На батко играчката