Новини

Потребителски аватар
*SOFILADY*
Регистриран: 08 яну 2006 01:02
Компания: всички
Контакти:

Новини

Мнение от *SOFILADY* » 09 дек 2009 00:31

В тази папка ще слагаме всички актуални новини за изпълнителя.
Цитирайте източника на всяка новина.

Потребителски аватар
*SOFILADY*
Контакти:

Re: Новини

Мнение от *SOFILADY* » 09 дек 2009 21:18

Милко Калайджиев и Насио - Леле, пиле
Тази вечер телевизия "Планета" промотира дългоочаквания клип на песента "Леле, пиле" в изпълнение на Милко Калайджиев.

Всеки фолк фен, най-вероятно вече е чул песента или поне се е запознал с текста, част от който Signal.bg публикува в края на месец октомври. Първо при нас научихте, че "Леле, пиле" е по текст на поетесата Мариета Ангелова и рапъра Устата. Първоначалният план бил Устата да вземе участие в песента, но причината това да не стане била, че изпълнителите са от конкурентни музикални компании. И все пак песента е дуетна, като рапът се изпълнява от Атанас Монов - Насио.

За видео реализацията на "Леле, пиле" Милко се довери на Тенчо Янчев. "Хората искат да чуят парчето с очите си. Ще пуснем клипа може би за Нова година, може би преди Коледа. Някъде там ще е, защото не може да се бият песните една друга" - категоричен бе преди месец Милко и спази обещанието си.

Автор:Signal.bg

Потребителски аватар
*SOFILADY*
Контакти:

Мнение от *SOFILADY* » 11 дек 2009 15:47

За да те забравя - новият албум на Милко Калайджиев
автор: Планета на 11 декември 2009 в 12:37

"За да те забравя", новият самостоятелен албум на невероятния певец Милко Калайджиев, вече е на пазара. Поредният хитов проект на изпълнителя включа 16 песни, между които и много познати и предпочитани от меломаните. Сред тях са "Ах, какво ми направи", "Един живот", "Буксувай на място", "№1 в любовта", "Изгорете ме", "Грешница".

Водещата песен, дала заглавие на албума, е безспорният хит на 2009 година - "За да те забравя". В новия диск е включен и ремикса на песента "Прошка", чийто клип се излъчва с голям успех в ефира на "Планета".

Сред новите видеоклипове тази зима е и друга песен от албума на Милко Калайджиев, която се казва "Леле, пиле". Мелодията е дългоочакваното продължение на тоталния хит на свиленградския чаровник - "Къде си, батко". Идеята за новото музикално предложение се роди по времето на престоя на певеца в благотворителния сезон на VIP Brother. "Леле, пиле" е по текст на Мариета Ангелова, музиката е на Иво Моллов, а аранжиментът - на Велислав Драганински.
Източник:Signal.bg

Потребителски аватар
*SOFILADY*
Контакти:

Мнение от *SOFILADY* » 09 яну 2010 12:46

За да те забравя - хит на годината
автор: Красимир Илиев на 9 януари 2010 в 12:22

Хитът на Милко Калайджиев - "За да те забравя" спечели годишната класация "Попфолк хит". Така "За да те забравя" стана "Хит на годината".

За първи път парчето на Милко участва в "Попфолк хит" на 5 септември 2009 година. Тогава песента зае 6-то място. Последваха две поредни класации, в които хитът бе на път да отпадне, завършвайки на 8-мо място. Последваха класации, в които "За да те забравя" се задържа в средата на класацията и така се стигна до 14 ноември 2009 година, когато слушателите на радио "Сигнал плюс" и потребителите на Signal.bg отредиха първо място за хита на Милко.

В началото на месец януари се проведе тримесечната класация "Попфолк хит", в която "За да те забравя" спечели убедително първото място и така се класира сред финалистите за годишната класация. В годишното издание "За да те забравя" бе най-посочваната песен и в крайна сметка спечели първото място.
Източник : Signal.bg

Потребителски аватар
*SOFILADY*
Контакти:

Мнение от *SOFILADY* » 10 яну 2010 11:54

Милко: Ураааа! Най-после!
автор: Красимир Илиев на 9 януари 2010 в 16:19

Само час след като "За да те забравя" бе избрана от слушателите на радио "Сигнал плюс" за "Попфолк хит на 2009 година", в предаването "Зад кулисите", Емилия Стоянова изненада Милко Калайджиев с добрата новина за него. Слушателите чуха каква бе реакцията на хитовия певец.

"Ураааа! Коментарът ми е ураааа, или може би да кажа: Най-после! Не знам какво да кажа, аз в момента го асимилирам. Мога ли да го кажа на английски, I don't believe, не мога да повярвам просто. Ние говорихме с теб, когато бяхме с Борката, че човек на колко години може да изкара една такава песен. Въобще не съм очаквал, че ще стане такъв голям хит. В края на краищата хората го правят хит това нещо. Аз съм го изпял добре, страхотния текст на Мариета Ангелова, страхотната музика на Велислав Драганински... Хората го решават, за което благодаря на цялата ваша слушателска аудитория и на феновете, които са гласували във форума на "Сигнал плюс" - каза развълнуван Милко.

Дали публиката обръща внимание и на словото в песните или на първо място е ритъмът, доста чести са коментарите и по този въпрос. Ето какво мисли Калайджиев:

"Аз мисля, че в България вече нашите слушатели узряха и почнаха да обръщат внимание на текстовете. Емилия, аз имам един мой познат, който един ден ми вика: "Ти не пиеш. Ти знаеш ли какво е да се напиеш и да изтрезнеш сутринта, и да видиш какво си направил докато си бил пиян", казах му: "Не, никога не съм бил пиян". Не знам какво е да отрезнееш... "Като изтрезнея намразвам се отново", нали? Не знам, Мариета просто улучи убийствен текст".

Милко е категоричен, че му се пеят именно песни като "За да те забравя". "Шефът явно беше прав навремето като ми каза: "Милко, стига си ги пял тези кючеци, пей другата музика, тя ти отива повече", явно е така" - заяви певецът.
Източник: Signal.bg

Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Компания: Пайнер
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 08 юли 2011 11:40

Милко ще заведе близнаците в Гърция

От гръцкия остров Самотраки се прибра Милко Калайджиев преди няколко дни, където снима два видеоклипа за “Планета” ТВ. Певецът е изключително впечатлен от красотата на острова, от величествените планини и запазените старини там. Снимките са били в едно от старинните градчета, в което са запазени още калдаръмените улички и къщи от 19 век. Повече от два часа е пътувал певецът и екипът на телевизия “Планета” с ферибот, за да достигне заветната дестинация.
В Самотраки Милко Калайджиев остана два дни, в които успя да заснеме видеоклипа на своята нова песен “Остави ме”. Мелодията е на Даниел Ганев, в типичен гръцки стил, което определило и решението да се направи клип в Гърция. Песента е записана на български и гръцки език, а автори на двата текста са Мариета Ангелова и Свобода Даскалова. Остров Самотраки така е развълнувал Милко Калайджиев, че той си обещал много скоро тук да доведе и своето семейство. От новината най-щастливи са близнаците Алекс и Антонио, които завършиха с отличие 5 клас и вече с нетърпение очакват морето.
Изображение

veli1199
Регистриран: 06 ное 2010 09:40

Мнение от veli1199 » 19 юли 2011 18:06

„Ase Me Stin Monaksia“ - Милко Калайджиев

Милко Калайджиев зарадва феновете си с нов клип. Този път певецът представя песен, в която пее на гръцки. Заглавието ѝ е "Ase Me Stin Monaksia". Харесва ли ви песента и видеоклипа, ще научим от коментарите ви

veli1199

Мнение от veli1199 » 23 юли 2011 09:36

Милко разкри: Оригиналът на "Ase Me Stin Monaksia" е на български

Само преди няколко дни Милко Калайджиев изненада феновете си с гръцко парче. Сингълът му "Ase Me Stin Monaksia" е не само в гръцки стил, но изпълнителят пее на гръцки.

В Мрежата отзивите за новото му парче определено са добри, като единствен минус някои изтъкват, че не разбират за какво се пее. И тъкмо да си помислим, че това донякъде ще е пречка за песента да развие пълния си потенциал, Милко Калайджиев разкрива: "Очаквайте до седмица оригинала на новата ми песен, който е на български език. Реших да си направя един експеримент и да я изпея на гръцки" - казва той.

Е, очакваме оригиналната българска версия!

Информация : http://signal.bg/view_article.php?article_id=16174

veli1199

Мнение от veli1199 » 02 авг 2011 09:50

„Остави ме“ - Милко Калайджиев

Видеоклипът на Милко Калайджиев към песента "Остави ме" се излъчва в ефира на "Planeta HD". Както добре знаят феновете, "Остави ме" е българската версия на песента "Ase Me Stin Monaksia". Песента е дело на композитора Даниел Ганев и текстописката Мариета Ангелова. Харесват ли ви песента и видеоклипа, ще научим от коментарите ви.

veli1199

Мнение от veli1199 » 17 авг 2011 14:12

Милко Калайджиев - специален гост на “Автограф”

В новия брой на “Автограф” ще се срещнете с певеца, в чиято компания няма как да се скучае – Милко Калайджиев.Той ще разкрие повече подробности за българската версия на най-новия си хит със заглавие “Остави ме”, чийто видеоклип също е заснет на остров Самотраки. Певецът е изключително впечатлен от това райско кътче. “Такива красоти видях там, каквито не съм виждал никъде другаде,” казва Милко.Той ще сподели, че хората се чудят защо, въпреки че е щастливо женен, пее за толкова тъжни неща: “Мариета Ангелова е в основата на това. Тя много добре ме познава и много бързо ми пише текстовете. От “За да те забравя” се получи симбиоза между мен и нея.”На въпроса на водещата “Какво се случва с попфолка в момента?” Милко отговаря: “Изискванията на публиката са много големи, хората очакват много повече от нас. Тъкмо отиваме към поп музиката и изведнъж излиза някое парче, страшна чалга и показва на хората, че точно в тоя момент трябва такъв продукт. А нали се движим нагоре? Една такава песен убива всички песни, които си направил.”Как певецът си избира красивите жени, които участват в неговите видеоклипове, ще научите в “Автограф”. Гледайте новия брой на предаването, за да узнаете ще има ли ваканция за Милко и неговото семейство.

Отговори

Върни се в “Милко Калайджиев”