Новини

Потребителски аватар
GaLiioo
Регистриран: 07 авг 2012 11:43
Любима певица: АНДРЕА, АЛИСИЯ и ПРЕСЛАВА
Любим певец: SHAWN MENDES, FETTY WAP

Re: Новини

Мнение от GaLiioo » 31 юли 2013 12:26

Малина: "Истински щастлива съм, че песента се приема толкова добре!"

Малина официално представи видеоклипа към песента "Ако ще да звъниш" в ефира на "Планета HD" и "Планета" ТВ. Още минути след премиерата лентата предизвика сериозен интерес сред феновете, които не пестяха ласкави оценки и поздравления към Малина.С този проект тя за пореден път доказа, че неслучайно клиповете й са очаквани с интерес и са сред най-атрактивните. Специално участие в част от кадрите взема и актьорът Кофе Бабоне, което придава допълнителен колорит на лентата.

Изображение

Припомняме Ви, че новото музикална предложение на Малина е по музика на Оцко и текст на Мариета Ангелова. "Благодаря ви много за страхотните коментари, приятели! Днес ме направихте истински щастлива!", написа звездата в страницата си във Facebook.Малина не крие, че това е една много специална за нея песен, една от най-любимите й и е щастлива, че се е получила така добре.Със сигурност "Ако ще да звъниш" ще се настани сред хитовете на Лято 2013 и ще бъде сред предпочитаните песни в клубовете през следващите месеци.Малина разкри и част от бъдещите си планове - че ще продължи да работи с Оцко и занапред, а вече имат много нови идеи и творчески планове.
  • Или си играч, или си наигран

Изображение

Потребителски аватар
musics
Respect
Respect
Регистриран: 08 окт 2011 12:54
Любима певица: Lady Gaga & Preslava
Компания: ПАЙНЕР

Мнение от musics » 04 авг 2013 13:04

Стани част от новия проект на Малина!

Малина стартира нов проект, който е свързан с нейна танцова формация. Фолк звездата на "Пайнер", която от години се слави със своите танцувални умения и уникално сценично шоу, сподели подробности за новата си инициатива.

"VIp Dance" - новата танцова формация на Малина, съвместно с "Payner media" и с хореографа на балет "Магия" - Виолета Киранова, обявяват кастинг за танцьори".

Ето и график за кастинга в различните градове, който ще бъде с начален час 12:00:

7 Септември - град Русе - Folk Club Opium
8 Септември - град Варна - Xtravaganzza disco club
9 Септември - град Стара Загора - Secrets club
10 Септември - град София - дискотека Mega Dance

Кандидатите за участници в танцовата формация на Малина трябва да са във възрастова граница от 18 до 30 години. За повече подробности може да се свържете с организаторите на конкурса: facebook - Violeta Kiranova, facebook - Malina (official) или на телефон - 0896 305 102.
На линия съм за един човек и чакам нещо мъничко от теб.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
musics
Respect
Respect

Мнение от musics » 05 авг 2013 14:43

„Ако ще да звъниш“ спечели 50-те

Новото парче на Малина "Ако ще да звъниш" спечели "50-те най..." още в дебютното си участие. Певицата прекъсна и двуседмичното лидерство на Преслава, която вече заема второто място със "Скоро". Галена допълва топ 3 на чарта с "Дай ми".
Изображение Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 09 авг 2013 21:40

Малина се отдаде на плажни емоции

В отпускарския август Малина не пропуска да се отдаде на плажни емоции. Наред със своите клубни изяви, изпълнителката намира време за отдих край морския бряг.

Тези дни тя релаксира на Златни пясъци в елитен комплекс и показа във фейсбук профила си снимки от кратката си ваканция. Феновете пък не пропуснаха да отбележат колко добре изглежда любимата им певица, която не спира да ги радва и с нови проекти.

В края на юли звездата на "Пайнер" представи на меломаните актуалния си проект "Ако ще да звъниш". За броени дни сингълът успя да се нареди сред хитовите попадения на сезона и вече оглави най-авторитетната попфолк класация "50-те Най...".

Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 10 авг 2013 21:06

Малина спечели „Попфолк хит“

Тази седмица в "Попфолк хит" топ 3 е оформен изцяло от дебютиращи песни. Първото място е за новото парче на Малина "Ако ще да звъниш". Второто място е за Райна и "Виновен", а челната тройка завършва с "Ако си звезда" на Емилия.

Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 12 авг 2013 00:11

Малина с втора поредна победа в 50-те най...

Малина спечели за втори пореден път "50-те най...". Певицата получи най-голяма подкрепа от читателите на Signal.bg за "Ако ще да звъниш".

"Дай ми" на Галена се изкачи с една позиция и вече заема второто място, а топ 3 приключва с Преслава и "Скоро".

Изображение

Потребителски аватар
musics
Respect
Respect

Мнение от musics » 17 авг 2013 13:51

„Ако ще да звъниш“ е най-добрият клип за седмицата

Новият клип на Малина към песента "Ако ще да звъниш" получи най-силна подкрепа от читателите на Signal.bg тази седмица и оглави чарта VIDEO TOP 20.

На втора позиция застана лентата към съвместното парче на MC Stojan ft. Галена - "Vatreno, vatreno", а челната тройка оформя видеото към "Кой видял-видял" на Емануела и Джина Стоева.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
musics
Respect
Respect

Мнение от musics » 27 авг 2013 14:43

Малина: Искам нещата да бъдат на световно ниво

Малина е удовлетворена от успешните си проекти през тази година. Синглите "Виж какво" и "Ако ще да звъниш" успяха да се наредят сред хитовете на 2013-та и затвърдиха позициите на изпълнителката като една от най-актуалните фолк звезди.

"Много съм щастлива от успеха и на двете песни - "Виж какво" и "Ако ще да звъниш". Приемат се с фурор, което много ме радва. На фона на огромната конкуренция да се отличат тези песни и да станат такива хитове е наистина голям успех. Не са биографични и не са посветени на никого. Но има много моменти в живота ми, които откривам в моите песни. Обичам стойностните текстове. Работя с Мариета Ангелова, тя пише с огромна радост и знае какво искам" - сподели тя пред bgdnes.bg.

За пореден път Малина подчерта, че поддържа добри отношения с колегите си, но за приятелки в гилдията не може да става дума.

"Приятелки чак нямам, но се разбирам много добре с всички. С Емилия, Галена, Преслава, Анелия, Андреа, Глория поддържам много добри отношения. С Азис сме много близки и имаме 10 много успешни дуета. Непрекъснато се чуваме и обсъждаме бъдещите си проекти. Той винаги ми праща новите си неща, преди да ги пусне, търси моето мнение. И в личен, и в професионален план сме близки.Получават ни се нещата с него" - обясни тя.

Звездата на "Пайнер" заяви, че би искала попфолкът да се отвори повече към изяви на концертната сцена, а не да се залага само на клубни участия.

"Иска ми се да има повече концертни изяви, повече турнета, отколкото участия по дискотеки. Смятам, че тази политика е по-правилната. Държавата е много малка. Аз съм пяла стотици пъти на едно и също място. Не ми дотяга, но с прекомерното пеене става едно преекспониране. Колкото и да те обичат, ти не можеш нонстоп да пееш на едно и също място. Изявите трябва да бъдат по-малко, но по-грандиозни. Да можеш да направиш спектакъл и да покажеш израстване. Искам да правя спектакли, а няма къде да ги представя. Много малко са тези места. Само НДК, заведенията и ресторантите са с малки сцени. Искам нещата да бъдат на световно ниво" - сподели изпълнителката.

Това лято Малина насочи вниманието си към създаване на свой собствен балет, с който да се представя пред публиката. Предстои да бъдат селектирани и танцьорите за него.

"Кастингите ще бъдат в четири града. На 7 септември в Русе, на 8-и във Варна, на 9-и в Стара Загора и на 10-и в София. Ще направя собствен балет, своя школа. Ще се казва VIP dance. Искам да променя нещата, да направя нещо различно. Ако е по-разширен съставът, колегите ще могат да ползват балета и в свои клипове. Но основно той ще работи за мен. Хвърлям ръкавицата. Много хора проявяват интерес. Събрала съм голям екип, в който влизат трима стилисти, двама хореографи и други. Изобщо работим мащабно. Надявам се да допадне този проект на хората" - разкри тя.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 29 авг 2013 10:52

Малина: "Сигурно един ден ще вляза в политиката!"

Изображение

Преди няколко дни Малина даде откровено интервю за вестник "България днес", в което разкри най-различни подробности за всичко ново, случващо се около нея, за новите й проекти и за нещата, които я вълнуват. От страниците на вестника певицата разкри и че е мислила за политическа кариера: "Да, мислила съм, че мога много да помогна. Бих работила абсолютно безрезервно и без облаги.""Много бих искала да има повече хора като мен, които биха влезли в политиката и да дават всичко от себе си за каузата, за благото на народа. Да не мислят как ще обезпечат семействата си девет поколения след себе си. Да мислят само за работата си, как да създадат добри условия за хората. Сигурно един ден ще вляза в политиката. На този етап съм още много ангажирана с кариерата си и няма да бъда достатъчно отдадена на двете места. Защото, ако се занимавам, трябва да давам 100% от себе си. Просто загатвам, че това нещо силно ме вълнува и назрява в мен." На въпрос дали е гототва да бъде премиер, ако успее да стигне върха, Малина споделя, че когато човек иска нещо от сърце, нещата се получават: "Справям се с всяко предизвикателство и смятам, че бих могла, ако се заема с това и посветя живота си на политиката, да се изкача до най-високото стъпало. Смятам, че бих могла да поема отговорност. По принцип, когато се занимавам с нещо, се стремя към най-високото място. Не за да бъда облагодетелствана, а за удовлетворение, че мога да се справя."Най-важното, според Малина, би било да накара хората да се чувстват спокойни, да имат работа. "Много хора учат, но не намират поле за изява в собствената си страна, което е абсурдно. Трябва да се работи в тази посока. Една държава да бъде майка, а не мащеха за големите умове. А не те да бягат и да дават това, на което са способни, извън нашите предели. Смятам, че може да се създадат работни места и условия за това. Изхождам от себе си. Ако нямам работа, аз се чувствам нещастна и това влияе на самата мен и отношенията ми с хората. А когато имам работа, се чувствам спокойна, удовлетворена и зареждам с това и околните.""Аз съм ветеринарен лекар и искам да кажа, че имаме уникално географско местоположение, което може да даде едно страхотно животновъдство, растениевъдство и земеделие като цяло. Българите трябва да се стимулират, те са работливи хора. Но са отчаяни и не виждат изход. Не виждат нещо, което да им носи морално и финансово удовлетворение. Просто трябва да им се даде възможност да работят и те ще работят."

Изображение

Потребителски аватар
musics
Respect
Respect

Мнение от musics » 31 авг 2013 21:42

Безпрецедентен интерес към турнето на Малина в Америка

Малина заминава на турне в Америка. Концертната обиколка, която звездата на "Пайнер" ще направи зад Океана, е насрочена за началото на септември, сподели тя.

"Сега отделям много внимание на работата си, предстоят ми много ангажименти, турне в Америка, което отлагам от много време. Моят прословут страх от летене беше определящ, колкото и да звучи наивно, да отлагам всяка година покана да отида там. Сега обаче те са много настоятелни, а и аз както намерих време за почивка, така намерих време и за турне. Има много голям интерес" - разкри изпълнителката пред TV7.

В Америка Малина ще обиколи повече от 15 града, за да зарадва нашите сънародници, които отдавна искат да се срещнат с нея на живо и да чуят най-големите й хитове.

"Ще изнеса концерти в повече от 15 града - това е прецедент. Страхотен е интересът, между 18 и 20 концерта са планирани вече от организатора. Турнето ще продължи не по-малко от 40 дни и ще бъде съчетано с Канада. Чакам всеки момент да получа виза и веднага да отпътувам. Концертите са насрочени за началото на септември и не знам дали ще може да се справим с времето, но се надявам до средата на септември да пътувам. Ще бъда с професионален озвучител, мой колега. Ще пеем и лайв, т.е. с жив инструмент и отделно със сингбеците на моите песни, подготвила съм специална програма" - обясни актуалната изпълнителка.
Изображение Изображение

Отговори

Върни се в “Малина”