Новини

Потребителски аватар
GaLiioo
Регистриран: 07 авг 2012 11:43
Любима певица: АНДРЕА, АЛИСИЯ и ПРЕСЛАВА
Любим певец: SHAWN MENDES, FETTY WAP

Re: Новини

Мнение от GaLiioo » 27 мар 2013 07:45

Малина: Летвата се вдигна и трябва да внимаваме колко високо скачаме

Изображение

Малина посрещна пролетта с новия си музикален проект "Виж какво". Парчето, която е дело на Оцко и Мариета Ангелова, е представено с впечатляващото сюжетно видео. Лентата е режисирана от Жоро Марков и Люси, а монтажът е на Николай Скерлев.

Близо два месеца певицата и екипът й работиха по клипа. „Две денонощия снимахме. Публиката се нуждае само от качествени неща и аз реших да не изневерявам нито на стила си, нито на нуждите на феновете" - споделя изпълнителката.

Звездата на "Пайнер" винаги демонстрира високо ниво на своите проекти - и като песни, и като видеоклипове. Ето защо и всеки нов сингъл се очаква с голямо нетърпение от меломаните.

"През последните години летвата се вдигна и трябва да внимаваме колко високо скачаме, защото трябват силни ръце, за да бъдем уловени. Аз избрах най-силните – тези на Кирил Ефремов" - така двусмислено и шеговито певицата презентира новия си проект.

Ефремов и Малина се запознават благодарение на Мариан Вълев – Куката, който е близък приятел на звездата. Имено той предлага колегата за снимките. Част от снимките към видеото са реализирани в най-новото столично бижу – Paradise Center.
  • Или си играч, или си наигран

Изображение

veli1199
Регистриран: 06 ное 2010 09:40

Мнение от veli1199 » 01 апр 2013 11:05

Малина: Предизвикателство е да съумееш да представиш всичко в една песен

Първата изява на Малина като певица е на сцена е на фестивала за авторски песни "Тракия фолк 2000", където представя дебютната си песен "Любовната стрела".

Още тогава тя прави впечатление на публиката освен с песента си, също и с танцовите си умения. По-късно същата година излиза първият й видеоклип към песента "Само ти", която става и първият ѝ хит, следват още десетки хитове в репертоара на звездата до днес.

Малина споделя, че през всички години, които е отдала на музиката, е подхождала много отговорно и е подготвяла всеки един от проектите си с любов.

"С много любов правя новите си неща и това продължава да ме вълнува" - каза тя в "Жените говорят" по TV7.

За песните си изпълнителката на "Пайнер" обясни, че нямат автобиографичен елемент. "Аз винаги съм много щастлива. Животът предлага не само положителни емоции и изживявания - и аз имам разочарования, и страхотни моменти".

Най-новият проект на певицата излезе преди броени дни. Дългоочакваният сингъл "Виж какво", по музика на Оцко и текст на Мариета Ангелова, се посрещна с голям интерес от меломаните и вече дава сериозна заявка за хит.

"Не е автобиографична песента. Посланието е към всеки да намери нещо за себе си. Аз не търся автобиографични нотки или драматизъм, а по-скоро всеки да намери нещо. Това е голямо предизвикателство - да съумееш да представиш всичко в една песен" - разясни тя.

За танцувалните си умения Малина казва: "Танците са неизменна част от моята кариера, от живота ми. Подготвям и нови неща, свързани с танци, но няма да издам какви".

Изпълнителката призна, че в силно конкурентната среда, в която работи, няма как да се поддържат приятелства. "Нямам близки отношения с колегите си", заяви Малина и подчерта: "Затова нямам разочарования. Иначе има конкуренция - лоялна или нелоялна, но това е навсякъде".

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 04 апр 2013 09:38

Какво ще попитате Малина?

Image

Малина ще гостува в "Открит микрофон" на Signal.bg този петък. Фолк звездата ще говори за актуалния си проект "Виж какво", който предизвика многобройни коментари веднага след промотирането.

Какво мисли изпълнителката за новите имена и новите тенденции в най-комерсиалния жанр, накъде върви тази музика, какъв е подходът на певицата към публиката, за да успява толкова години да впечатлява феновете си, над какви проекти работи сега и какво иска да постигне още на сцената - това са някои от темите, по които ще разговаряме в студиото на Signal.bg.

Какви са вашите въпроси към Малина? Очакваме ви до 18:00 часа на 5 април.

Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 11 апр 2013 09:14

Малина с нови песни от Оцко и Цветан Спасов

Изображение

"Виж какво" на Малина вече се нареди сред хитовете на сезона, след като феновете дадоха безрезервна подкрепа на актуалното парче на фолк звездата и тя оглави "50-те най...". Певицата не крие, че е много щастлива от успешното си партньорство с Оцко и е сигурна, че то ще продължи и занапред.

В "Открит микрофон" на Signal.bg изпълнителката на "Пайнер" разкри, че подготвя няколко нови проекта. "Работя по три песни, което е прецедент. Бих казала, че те са доста напреднали в работата. От трима различни автори са" - каза тя.

В отговор на въпроса на кои композитори и текстописци е заложила, певицата обясни: "Ще продължим да работим с Оцко. Ние имаме концепция, която сме изработили с него, още когато разговаряхме за първата ни песен. Другата песен от Цветан Спасов е убийствена. Искам да кажа, че нямам думи за текста на Мариета Ангелова. Абстрахирам се от това, че песента е моя. Третата песен е "Амнезия", която е чакана от доста време. Най-вероятно обаче ще пусна първо една от другите две песни".

Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 13 апр 2013 23:30

„Виж какво“ е топ видеото тази седмица

Image

Малина спечели класацията за видеоклипове. "Виж какво" получи най-голяма подкрепа във "VIDEO TOP 20" и се изкачи на върха при второто си участие в чарта.

За втора поредна седмица Соня Немска заема втората позиция с "Правена съм за ръцете ти", а Райна намери място в топ 3 при дебютното участие на "Много се лъжеш".

Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 14 апр 2013 19:22

Малина с нов успех, този път в „Попфолк хит“

Image

Малина постигна нов успех с "Виж какво" в класация на Signal.bg. Този път певицата спечели "Попфолк хит", с което си гарантира място в Тримесечната класация.

"Ти го можеш" на Даяна прогресира в това издание на чарта и певицата се изкачи до второто място. "Боли ме" осигури на Лияна място в челната тройка още при първото си участие в седмичната класация за попфолк музика.

От "Попфолк хит" отпадат песните с най-малка подкрепа: "Така, така" на Есил Дюран и "Вместо сбогом" на Ваня.

Изображение

Потребителски аватар
Jouey
Регистриран: 14 ное 2012 20:29
Любима певица: Яница
Компания: Payner

Мнение от Jouey » 15 апр 2013 12:07

Малина влезе в ролята на водеща

Малина отново изненада многобройните си почитатели като се превъплъти в нова, нетипична за нея роля.

Изображение

Тази неделя тя бе специален гост-водещ в рубриката "Жените говорят" на предаването "Терминал 7" по TV7.
Звездата застана на мястото на Жени Калканджиева, която от няколко седмици е в реалити-шоуто "Къртицата".
Заедно с Мая Савова, в студиото Малина посрещна много гости, с които разговаряха на най-разнообразни теми.
Сред тях бяха гримьорът Кирил Чалъков, водещата Миглена Ангелова и още много звезди на музикалния небосклон.

Малина дори показа умения в кухнята, като се включи в месенето на погача, редом до Катето Евро.

Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 26 апр 2013 07:55

Малина: Песните си приличат, защото се бърза с новите проекти

Изображение

Малина признава, че би желала да има по-голям избор на песни и повече предложения да работи с нови хора.

Фолк звездата не е съгласна с твърденията, че когато един актуален композитор, като Оцко, работи с няколко изпълнители, в един момент песните му се уеднаквяват. За нея всеки доказал се автор си има утвърден стил, от който не може да се избяга, но това в никакъв случай не е творческо безсилие.

"Една песен, за да стане изпипана, за нея трябва да се отдели много време. Ако един композитор иска да промени стила си, той също трябва да отдели много време. Мисля, че времето бърза. Нито ние, нито композиторите имаме време за много дълъг период, който да отделят за направата на една песен" - казва тя в "Автограф" и допълва: "Смятам, че проблемът песните да си приличат, е в голямата динамика и бързата поява на нови проекти".

Изображение

Потребителски аватар
buBi_
Регистриран: 04 юли 2012 20:04
Любима певица: Андреа,Анелия
Любим певец: Галин,Фики,Карлос

Мнение от buBi_ » 10 юли 2013 16:25

Малина с нова песен от Оцко - „Ако ще да звъниш“

Изображение

Малина обяви, че новият ѝ проект ще бъде факт съвсем скоро. Изпълнителката сподели и какво е заглавието на предстоящата й песен, с която ще зарадва меломанте. "Очаквайте скоро новата ми песен "Ако ще да звъниш!" - информира тя.
В интервю за Signal.bg Малина разкри:"Подготвям новия си проект и се надявам в най-скоро време да бъде представен. Отново музиката и аранжиментът са на Оцко. С него работим по песента от три месеца, само аранжиментът е правен повече от месец и е много интересен, ще чуят феновете. Текстът написа Мариета Ангелова. Много съм доволна от начина, по който ме усети тя. Мога да кажа, че това ще е една от най-любимите ми песни, много е специална за мен и съм щастлива, че се получи така добре. Видеоклипът също е заснет. Работихме с режисьора Жоро Марков. Монтажът прави Николай Скерлев. Няма да се ангажирам с точен срок за промотирането, но трябва в най-скоро време всичко да е готово" - обясни хитовата певица.
За грима във видеоклипа фолк звездата отново се е доверила на Кирил Чалъков, а за косите на Фифи, стилист е Стани.
Част от текста на песента "Ако ще да звъниш" е постван върху снимка с кадър от клипа: "Най-доброто желая ти - нищо, че знам, че само аз мога да ти го дам".
Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 26 юли 2013 13:16

Малина: "Надявам се и този път да оправдая очакванията ви!"

Малина зарадва всички свои фенове в официалната си страница във Фейсбук с новината, че е на финалната права в работата по новия си проект - песента "Ако ще да звъниш" и видеоклипа към нея. "Здравейте, приятели! Виждам, че сте много нетърпеливи. Вече сме на финалната права, надявам се до броени дни новото ми видео към песента "Ако ще да звъниш " да е в ефира на телевизия Планета. Надявам се за пореден път да оправдая очакванията ви!"

Изображение

Припомняме ви, че музиката и аранжимента на новото парче са на Оцко, а текстът е дело на Мариета Ангелова. "Мога да кажа, че това ще е една от най-любимите ми песни, много е специална за мен и съм щастлива, че се получи така добре", сподели преди време певицата. Режисьор на клипа към "Ако ще да звъниш" е Жоро Марков, а по монтажа работи Николай Скерлев.

Изображение

Отговори

Върни се в “Малина”