Новини

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Регистриран: 13 яну 2012 14:30
Любима певица: ГЕРГАНА
Компания: ПАЙНЕР
Подпис от: Dark Horse
Контакти:

Re: Новини

Мнение от toty93 » 02 май 2012 10:12

АНДРЕА, ПРЕСЛАВА И МАЛИНА СРЕД ФАВОРИТИТЕ ЗА ТОП 40 НАЙ-КРАСИВИ И УСПЕЛИ БЪЛГАРКИ

Андреа, Преслава и Малина са сред фаворитите на церемонията Ladies Awards – Beauty and Succes, на която ще бъде избран топ 40 на най-красивите и успели български жени през последните години, издават организаторите на събитието, което ще се проведе на 3 май в хотел „Шератон”. Наградите ще бъдат раздадени в няколко категории – музика (поп и попфолк), здраве, дебют, модели, актриси, носителки на титла мис, тв лица, балет и др. Специално за церемонията, която се прави за първи път в България, у нас пристига румънският топ модел Лоредана Чиву. Освен Андреа, Преслава и Малина, сред имената, които се спрягат за призове, са още Антония Петрова, д-р Енджи Касабие, Яна Маринова, Наталия Гуркова, Асдис Ран, Жасмина Тошкова, Диляна Попова и др.За цялостната визия и блясъка в залата ще се погрижи агенция „Диаманти”. По време на церемонията ще бъдат представени и тоалети от пролетната колекция на модна къща Принцес.
До смърт да ме раняват и без дъх да ме оставят.
Изображение
Във последния миг живот, "Обичам те!" ще кажа.

veli1199
Регистриран: 06 ное 2010 09:40

Мнение от veli1199 » 23 юни 2012 10:13

Малина: До няколко дни ще излезе клипът на "Двойници"

Малина зарадва феновете си с новината, че съвсем скоро видеоклипът към една от новите й песни ще бъде на екран.

"До няколко дни ще излезе клипът с оригиналната версия на "Двойници"! Нямам търпение..." - съобщи изпълнителката на "Пайнер" в личния си профил в социалната мрежа.

Повечето от меломаните вече са чули парчето "Двойници", което направи своята преждевременна премиера още в четвъртък. След като изтече в Интернет, песента светкавично бе разпространена сред почитателите на Малина.

Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Компания: Пайнер
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 19 юли 2012 17:05

“Двойници” на Малина излиза до няколко дни

Изображение
Това лято Малина отново ще разгорещи страстите с нов видеоклип, който съвсем скоро ще видим в ефира на “Планета” HD.
Лентата е към песента “Двойници”, която меломаните вече могат да открият в лятната компилация “Payner Summer Hits 2012″.
Парчето е бързо и динамично, много подходящо за летните месеци и горещите партита край морския бряг.
Малина разкрива, че това е една от любимите й нови песни, които подготвя и искрено вярва, че ще завладее сърцата на меломаните.
Видеото на “Двойници” също е много интересно и атрактивно, а с него Малина за пореден път ще провокира вниманието на зрителите.
Режисьор е Николай Скерлев, а реализацията на лентата отне повече от месец, което е сигурен знак, че ни очаква нещо наистина интригуващо.
И този път Малина ще ни разкрие секси визия, танци и оригинален замисъл, но подробностите засега остават тайна до премиерата на “Двойници”.
Междувременно изпълнителката си подари кратка почивка на Българското Черноморие, където се отдаде на плажни удоволствия и релакс. Певицата избра да събира тен в една от най-популярните летни дестинации – Лозенец, а компания й правеха близки приятели.
Изображение

Потребителски аватар
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 02 авг 2012 15:38

Малина: “Нещата може и по-бавно да стават, но важното е да се получават на финала!”
Изображение

Съвсем скоро в ефира на “Планета” ще се появи толкова дългоочаквания клип на Малина към най-новата й песен, “Двойници”. В предаването “Звездно” певицата сподели, че това е проект, който подготвя повече от осем месеца, тъй като желанието й е било да изпипа всичко в детайли. Новото парче вече излезе и на официален носител - в CD албума “Payner Summer Hits 2012″ и Малина е много щастлива, че вече се приема много добре от публиката.
“Нещата може и по-бавно да стават, но важното е да се получават на финала!”, казва звездата. Тя споделя, че най-много държи на качеството, затова има много по-малко песни и не е толкова продуктивна, колкото нейните колеги, но това не означава че е по-малко качествена. Малина разказва, че “Двойници” е страхотна симбиоза между текст и ритъм, с много стойностен текст и носи страхотно настроение.
Относно видеоклипа, певицата споделя, че най-трудно за нея е било да реши как да изглежда в него и какво иска да покаже, тъй като в кариерата си до момента винаги се е стремяла всеки клип да носи някакво послание и да бъде визуално различен от другите. Една от сцените във видеото е била едно от най-трудните неща, които е правила в живота си, тъй като самото изпълнение на “каскадата” би било истинско предизвикателство дори за професионален акробат.
“Действието се развива на няколко метра над земята, аз буквално “летя”, държейки се само на 2 куки!”, разказва певицата. Тя смята, че тренировките във фитнеса и дългите репетиции много са й помогнали, за да успее да се справи със сложните акробатични движения. Малина издава, че видеоклипа се бави, тъй като е сниман на greenbox, което предполага по-дълга обработка на кадрите.
Изображение

Потребителски аватар
nighTmare
Регистриран: 12 юли 2012 18:02

Мнение от nighTmare » 15 авг 2012 10:46

Малина: Исках да изпипаме всеки детайл

Малина успя отново да изненада публиката с най-новия си видеоклип, като се е постарала да поднесе грандиозен проект.

В "Двойници" Малина демонстрира нови умения - след няколкомесечни тренировки се впуска в изпълнения на акробатика.

Феновете не спестиха и коментарите си за видеото. Освен върху предварителната подготовка на заснемането, певицата работи заедно и с монтажния екип на клипа, дело на режисьора Николай Нанков.

"Исках да изпипаме всеки детайл. Лично към себе си съм много взискателна и желанието ми е да предлагам само качествени продукти. "Двойници" ми отне много време и положихме огромни усилия, но няма нищо по-хубаво от това да поднесеш наистина различен и новаторски проект" - споделя Малина.

"Двойници" е по текст на Мариета Ангелова, а аранжиментът е на Цветан Спасов. Самата песен бе представена преди броени дни в CD албума "Payner Summer Hits 2012", а кадри от клипа заинтригуваха меломаните за това каква изненада е подготвила този път Малина.

Въпреки многобройните си хитове и качествени клипове, изпълнителката споделя, че този проект силно я е развълнувал и се надява да достави удоволствие на феновете с него.
Изображение

Потребителски аватар
buBi_
Регистриран: 04 юли 2012 20:04
Любима певица: Андреа,Анелия
Любим певец: Галин,Фики,Карлос

Мнение от buBi_ » 23 авг 2012 13:03

Малина се качва на сцената на Шакира
Изображение
Малина е първата източноевропейска звезда, която ще стъпи на една от сцените, на която свое шоу е представяла Шакира. Българската изпълнителка ще изнесе концерт в центъра на Мадрид в един от най-популярните европейски клубове - Joy Eslava. На 9 септември Малина ще взриви с хитове публиката в Мадрид, като специално за събитието е подготвила впечатляващо представяне.
"Изключително съм развълнувана, че ще пея в този култов клуб, където са стъпвали много световноизвестни изпълнители. За мен е чест и нямам търпение да се срещна с феновете там" - споделя Малина.
Българската звезда винаги е впечатлявала със своите сценични представяния. Последният ѝ видеоклип "Двойници" пък успя да се нареди сред любимите на феновете, като много от тях определиха реализацията му на световно ниво.
Изображение

Потребителски аватар
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 08 сеп 2012 11:43

„Двойници“ с първо място в класацията за клипове
Изображение

Тази седмица "Двойници" спечели класацията за клипове. Видеото на Малина получи най-голяма подкрепа от читателите на Signal.bg. Това е втора победа в "Топ видеоклип" за режисирания от Николай Нанков клип.
Изображение

veli1199

Мнение от veli1199 » 02 окт 2012 13:45

Малина: Не съм принудена да форсирам нещата

пречат на работата като изпълнител. Фолк звездата е убедена, че трябва да се залага на качествени музикални проекти, за да остават по-дълго в съзнанието на публиката.

"Няма време слушателят да възприеме песента, да я усети, да я запее. Нещо тъкмо се появи и до месец, месец и половина се появява нещо ново и вниманието се насочва към новите неща, което изхабява старата песен. Сега може би трябва да пусна малко повече песни, защото за две-три години отчитам, че имам две-три песни, което обаче не пречи на работата ми. Аз не съм принудена да форсирам нещата" - обясни певицата.

Новият клип на Малина към песента "Двойници" излезе в средата на август, а междувременно феновете очакват скоро да бъде представена и следващата ѝ отдавна записана нова песен - "Амнезия".

veli1199

Мнение от veli1199 » 12 яну 2013 12:46

Малина също се довери на Оцко

Малина ще зарадва феновете си с нова песен. Певицата ще заснеме и видеоклип към нея, който ще е готов в началото на месец февруари.

Автор на музиката е Оцко, а текстът е на Мариета Ангелова. Малина работи за първи път с македонския композитор и оценява високо финалния резултат.

Засега обаче звездата не разкрива повече подробности около проекта, за да изненада публиката.

Потребителски аватар
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 27 фев 2013 01:11

Специалната награда на вафли Хели отиде при Малина
Изображение

Малина получи специална награда от вафли "Хели".

"Искам да благодаря на продуцентите, на вас публиката и на всички, които работиха по проекта "Двойници". Благодаря ви от сърце" - каза Малина.
Изображение

Отговори

Върни се в “Малина”