Новини

Отговори
Потребителски аватар
.:Ivo:.
Регистриран: 05 юли 2013 16:00
Любима певица: Ваня | Елена | Емилия
Любим певец: Галин
Компания: Пайнер

Re: Новини

Мнение от .:Ivo:. » 29 сеп 2013 15:15

Мария пак взриви феновете

В последно време Мария успява да привлича вниманието на феновете както с новите си сингли, така и със зачестилите фотосесии.

Макар че фолк звездата отсъства от клубните участия и изявите й са само на големите сборни концерти на "Пайнер", тя е доста активна в презентациите на тематичните си и класни фотосесии.

За сезон есен-зима Мария реализира специална сесия още към края на лятото и вече на няколко пъти представи различни визии. Почитателите на певицата не спират да я обсипват с комплименти за високия стил и класа, които демонстрира, както и за очарователния сексапил.

Само преди ден изпълнителката на "Любими ръце" пусна нова порция фотоси и с нея поздрави приятелите си във фейсбук.

Меломаните пък са нетърпеливи да разберат на какъв музикален проект ще заложи тя през есенния сезон. Засега певицата все още не издава какво подготвя.
От твоите ръце е в нокаут моето сърце!
Изображение Изображение Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo
Регистриран: 07 авг 2012 11:43
Любима певица: АНДРЕА, АЛИСИЯ и ПРЕСЛАВА
Любим певец: SHAWN MENDES, FETTY WAP

Мнение от GaLiioo » 08 ное 2013 09:32

Мария: В 21 век всичко е пари, всеки върви с етикета си

Изображение

Почитателите на Мария вече са нетърпеливи и очакват с интерес появата на най-новото й видео в ефира на телевизия "Планета". Докато това се случи певицата повдигна още малко завесата около новия проект, който носи заглавие "Ти пак си тук".

"В 21 век всичко е пари, цена, всеки върви с етикета си, затова аз реших в този проект да заговоря за нещата, които ме дразнят и на които искам да се противопоставя. И макар че няма нищо общо с текста на песента или с чувството, с което съм я изпяла, търсих си основателна причина да заговоря за тези неща" - споделя Мария в предаването "На кафе".

Тя разкри, че не е човек, който робува на цената и на това как точно хората държат да изглежда, затова и често променя визията си. "Обичам да провокирам" - категорична е Мария и допълва още: "Аз съм един упорит човек, мечтател, който не спира да си поставя нови и нови неща, които да гони".
  • Или си играч, или си наигран

Изображение

Потребителски аватар
Роберт
Respect
Respect
Регистриран: 07 сеп 2013 20:54

Мнение от Роберт » 12 фев 2014 11:45

Мария изневери на Кости

Мария разкри с какво ще изненада меломаните по време на Годишните награди на телевизия "Планета". Изпълнителката записа чисто ново парче, което този път не е дело на предпочитания от нея Кости Йонита. Тя ще изпълни песента за първи път именно по време на церемонията.
"Очаквайте скоро новото парче "Да съм с теб"... Премиерата ще бъде на 25.02.2014 г. в зала 1 на НДК - Годишните музикални награди на TV "Planeta". Песента е по музика на Стан, текст Тина Денчева, аранжимент Калин Димитров. Изненадите предстоят, но най-важно е да бъде и ваша любима песен..." - написа певицата в своя фейсбук профил.
'cuz i slayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
Изображение

Отговори

Върни се в “Мария”