Новини

Отговори
Потребителски аватар
GaLiioo
Регистриран: 07 авг 2012 11:43
Любима певица: АНДРЕА, АЛИСИЯ и ПРЕСЛАВА
Любим певец: SHAWN MENDES, FETTY WAP

Re: Новини

Мнение от GaLiioo » 04 апр 2013 16:14

Мария определи дата за снимките на „Лошо правиш“

Изображение

В края на месец март Мария разкри, че записва нова песен от Кости. Снимките за видеото към нея вече са насрочени за 9 април. Парчето е със заглавие "Лошо правиш" и негови автори са Кости и Тина Денчева.

"Видеоклипът певицата ще реализира с режисьорите Ивайло Спасов и Костадин Кръстев - Коко на терен в София. В него специално участие ще вземе едно от култовите имена на латино танците - Раул Торес и още двама танцьори от неговия екип. Лентата ще залага на имиджови кадри, а Мария ще представи един изключително различен и много изненадващ стайлинг. Звездата на "Планета" ще заложи на 6 визии, издържани в най-актуалните за лятото на 2013 година модни тенденции" - информират от телевизия "Планета".
  • Или си играч, или си наигран

Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 26 апр 2013 07:52

Мария: Не правя фотосесии и клипове с хубави дрехи, защото искам да се покажа

Image

Мария често е коментирана от светски журналисти и фенове като попфолк певица със стилно излъчване и усет към модата. Фолк звездата дори е печелила и отличия за стил. Самата тя не крие, че е се увлича от модата, следи тенденциите и умее сама да избира и съчетава най-доброто за себе си.

На тазгодишните награди на "Планета", изпълнителката бе отличена за стила си на обличане със специалната награда на Модна къща "Юнона".

"Като награда я приех, но не толкова като лично отношение, защото все пак наградите на "Планета" са за изпълнител, за нашите песни, за нашето присъствие на сцената" - сподели певицата в "На кафе" по Нова и обясни още:

"Държа да подчертая, че не правя фотосесии и клипове с хубави дрехи, защото искам да се покажа, а защото това е моето лично усещане за нещата, защото това ми е най-голямото удоволствие като жена - да си взема нещо хубаво, да изглеждам добре. Предпочитам да си взема едно нещо хубаво, вместо 10 компромисни.

Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 08 юни 2013 14:41

http://signal.bg/view_article.php?article_id=28380

Изображение

Мария записа новата си песен, която отново е дело на Кости. Парчето е със заглавие "Любими ръце", а автор на текста е Тина Денчева.

"Helloooooo, познайте кой и по каква причина ми беше на гости ха-ха... Имаме си нова песен "Любими ръце" по текст на Тина Денчева, музика и аранжимент Кости Йонита... Записахме в студиото на Глория с Калин Димитров и благодаря на целия екип, ОБИЧАМ ВИ! Песента е различна, в невероятен ритъм и се надявам да бъде вашата любима песен" - написа Мария във facebook страницата си.

Изображение

Потребителски аватар
musics
Respect
Respect
Регистриран: 08 окт 2011 12:54
Любима певица: Lady Gaga & Preslava
Компания: ПАЙНЕР

Мнение от musics » 19 юни 2013 21:35

Мария засне новия си клип във Варна

Мария засне новото си видео към песента "Любими ръце". Хитмейкърът Кости, автор на музиката и аранжимента, показа и снимка от работния процес на почитателите си във facebook. Клипът е заснет във Варна.

Изображение
На линия съм за един човек и чакам нещо мъничко от теб.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 20 юни 2013 12:06

Световният топ модел Claudio Avilla в новото видео на Мария

Мария засне видеоклип към най-новия си сингъл "Любими ръце" преди броени дни. Фолк изппълнителката сподели подробности за очакваното видео и представи екипа, с който е работила по него.

"През изминалите два дни заснехме видеото към песента "Любими ръце" Намерихме един райски кът на територията на нашата родина - Thracian Cliffs Golf and Beach Resort. Екипът ни е в същия състав: режисьор Костадин Кръстев - Коко, режисьор Иво Спасов, сценограф Дани, стилист Августина Маркова - Тути, грим Кирил Чалъков, коса Фифи - Фетиш... Ексклузивно и само за нашето видео прие поканата световния топ модел Claudio Avilla" - обясни тя във фейсбук ппрофила си и допълни още:

"Благодаря на музикалния продуцент Кости Йонита за страхотната песен и на Тина Денчева за текста. Благодаря на целия ми екип за настроението, отношението и незабравимото изживяване по заснемането на клипа, благодарна съм на агенцията, осъществила участието на световен топ модел във видеото ми, благодаря на целия екип на Thracian Cliffs Golf and Beach Resort за топлото посрещане и съдействие Искам да благодаря и на моята муза, ОБИЧАМ ТЕЕЕ! Тази песен е моят летен подарък за вас и само за вас".

Изображение

Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Компания: Пайнер
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 04 юли 2013 15:37

Морска екзотика и страсти в новото видео на Мария
Изображение

Новото видео на Мария, "Любими ръце" се очаква да бъде факт буквално до дни. В него зрителите ще се насладят на ефектни морски кадри, изпълнени с много екзотика и лятно настроение.
Както вече ви информирахме, режисьори на клипа са Костадин Кръстев - Коко и Ивайло Спасов, а в него специално участие взема световноизвестният модел Claudio Avilla.
Във видеото отново ще видим една много стилна и красива Мария, която е избрала летни предложения от последните модни тенденции за визиите си в различните кадри - както актуални бански костюми, така и ефектни плажни тоалети.
За грима певицата се довери на Кирил Чалъков, а за прическите - на Фифи от "Фетиш". В косите си певицата има както тъмни, така и светли нюанси, което се използва за постигането на т.нар. "3D релеф".
Гримът пък е много нежен и с леко "влажен" ефект, както повеляват последните модни тенденции. Певицата се надява песента да се превърне в любима на всички меломани.
Изображение

Потребителски аватар
musics
Respect
Respect

Мнение от musics » 13 юли 2013 13:53

Мария на почивка в Тоскана

Мария отпочива в Италия. Този път тя и любимият й избраха за романтичната си ваканция Тоскана - определяна като най-красивата област на Италия и една от най-посещаваните от туристи области в света, известна с прeкрасните си пейзажи, богатата си култура и, не на последно място - с кухнята си и с легендарното вино кианти.

И въпреки че фолк звездата е далеч от страната ни, тя направи съпричастни феновете си на своето настроение като публикува снимки от почивката си и ги поздрави с новата версия на актуалното си парче "Любими ръце".

"Ние почиваме, но изненадите за вас продължават... Специална DJ ВЕРСИЯ на "Любими ръце"... За вашето и нашето лятно настроение:) И не забравяйте че ви ОБИЧАМММ :)" - написа изпълнителката в своя facebook профил.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
musics
Respect
Respect

Мнение от musics » 16 юли 2013 13:30

Мария отговори на Есил Дюран: Има такива, които искат да ходят по участия, ама нямат

Преди време Есил Дюран каза с ирония в телевизионен ефир, че има нова мода при някои от фолк певиците. "Вече не се ходи на участия, не е модерно. Най-престижно е вече да не ходиш на участия. От време на време пускаш по един видеоклип и си стоиш вкъщи" - каза с горчива шега тя и допълни, че това се случва при някои певици, които разчитат друг да ги издържа.

Феновете на фолка пък веднага отбелязаха, че Есил има предвид колежката си Мария и решението ѝ да спре да пее по нощните клубове, а приема изяви само на концертната сцена, когато звездите на "Пайнер" се представят в сборни концерти.

Тези дни изпълнителката на "Лошо правиш" отвърна на словесния удар на колежката си и заяви в интервю за списание Love Style: "Много неща съм чула и видяла, но нито едно от тях не ме обижда. Наскоро дори чух, че било модерно да не ходиш по участия, да си стоиш вкъщи и да пускаш клипове на 2-3 месеца. Аз пък ще кажа, че има такива, които искат да ходят по участия, ама нямат. И то без да се го взели като решение. Това за мен е по-лошо. Не им отива на претенциите да правят подобни изказвания".
Изображение Изображение

Потребителски аватар
musics
Respect
Respect

Мнение от musics » 27 юли 2013 14:36

„Любими ръце“ е топ видеото тази седмица

Мария спечели чарта за клипове с "Любими ръце". Певицата постигна успеха при второто си участие във VIDEO TOP 20.

На второ място отново завърши Джена с "Кой ме събра с тебе", а плътно зад нея са MC Stojan и Галена с "Vatreno, vatreno".
Изображение Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 06 сеп 2013 22:02

Мария с нов имидж във фотосесия "Есен-зима 2013"

Още в края на лятото, преди да сме влезли в есенния сезон, Мария вече е готова да зарадва почитателите си с нов имидж и фотосесия, в която отново грее в различна светлина. Фолк звездата и този път не изневерява на елегантността и женствеността и се представя по уникален начин.

"За мен е удоволствие да ви представя първите три кадъра от фотосесията ни Есен-зима 2013. Искам да благодаря на целия екип, който работи върху нея, за новия имидж, за страхотните идеи, за невероятния дух и настроение по време на снимките... Фотограф и сценограф - Костадин Кръстев - Коко, грим - Кирил Чалъков, коса - Фифи за салон "Фетиш", нов имидж в цвета на косата Петя Цветкова за салон "Петя студио", маникюр и педикюр Красимира - Краси за салон "Хелан"... Благодаря ви за чудесно свършената работа и ви ОБИЧАМ БЕЗКРАЙНО... Нямам търпение да разбера дали ви харесват..." - написа изпълнителката във фейсбук профила си.

Новите снимки на Мария може да видите в "Галерии". А какви са музикалните изненади, които подготвя певицата, предстои да разберем.

Изображение

Отговори

Върни се в “Мария”