Новини

Отговори
Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Компания: Пайнер
Контакти:

Re: Новини

Мнение от .:Maria:. » 13 юни 2012 16:25

Мария опроверга слуховете за предстояща сватба с Гущеров
Изображение
Мария опроверга слуховете, че ще се омъжва повторно, както и това, че с приятелят й Християн Гущеров вече са сгодени, каквито писания се тиражират често в медийното пространство.

"Ако се е случило нещо подобно, аз съм първият човек, който ще се похвали. Откакто сме заедно, постоянно ни сгодяват, сватбите, нали вече са факт, та и предбрачни договори... Надявам се да са добър пророк за в бъдеще време" - каза с усмивка певицата при гостуването си в "Почивна станция" по Нова ТВ.

Тя сподели, че с настоящата й половинка в живота се чувстват много щастливи и влюбени, а това е най-важно за една двойка. Изпълнителката на "Всичко е платено" подчерта, че бракът не може да бъде използван, за да задържиш насила някого при себе си.

"Не съм от жените, които чисто финансово държат да се застраховат и то по отношение на такива неща няма как да някой насила да го задържиш при себе си. Това е и причината, поради която аз наистина не държа да сключвам брак. Не ползвам любовта и тези скъпи чувства около не за това да сключа брак и да си вържа някой за себе си. Историята вече познава факта, че и да имаш, и да нямаш брак не можеш да държиш някой насила до себе си. Да сме живи и здрави и много да се обичаме, за мен това е най-важното. Оттам насетне какво ще се случи, не мисля че един подпис ще направи нашата връзка по-силна, тя повече от това няма накъде да бъде по-силна, няма накъде да бъде страстна, може би само да сме здрави и да може да й се наслаждаваме" - обясни изпълнителката.

Фолк звездата на "Пайнер" коментира какво мисли за предбрачните договори, които са така актуални в модерното общество и най-вече сред по-заможните двойки и дали би я обидило, ако съпругът й предложи да сключи такова.

"Ако се сключва такова, по-скоро би било да няма претенции един към друг, чисто финансово, защото всеки си е работил и дълго време е посветил на това, което има и всички тези казуси относно пари в едни отношения ги затрудняват. Реално без парите животът е по-сложен като цяло, отношенията се изострят, но не може в една любов и в едни чисти взаимоотношения, каквито са нашите, да се говори изобщо за пари и само за пари. Не е това причината, поради която ние сме заедно!" - заяви тя.

Мария разказа, че любовта между нея и Християн Гущеров пламнала съвсем случайно, но затова пък е доста силна и истинска. "Дори за мен беше като шок, никога не съм си представяла, че ние двамата може да бъдем заедно и да имаме такава любов и такива уникални моменти, чувства, време, отношения, всичко. Комплексно е и бих казала, че все едно цял живот сме си живели заедно, тримата обаче, защото нашите отношения не са само за двама..." - подчерта тя.

Актуалната изпълнителка разказа още, че дъщеря й е щастливо дете и се разбира прекрасно с Християн, както и с новата половинка на бившия съпруг на певицата. Малката често гостува и на баща си, радва се на обичта на всички, защото във взаимоотношенията няма напрежение и неразбирателство.
Изображение

Потребителски аватар
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 18 юли 2012 12:46

“Нещо крайно” на Мария - очаквайте скоро!

Изображение
Екзотични градини, романтични разходки и красиви плажове на Средиземноморието се настаниха трайно в сърцето на Мария. Един от най-престижните туристически курорти в Европа, Портофино, стана притегателно място за певицата и нейния любим мъж.
Влюбените си подариха тази незабравима ваканция в навечерието на рождения ден на Християн, който отпразнуваха подобаващо.
“Пристанището на делфините”, както е известен курорта, зареди звездната двойка с много положителни емоции и остави неповторими спомени в сърцата им. Двамата си обещаха много скоро отново да си подарят подобна почивка, но този път в компанията на малката Марая.
В края на месец юли, малката принцеса ще отпразнува четвъртия си рожден ден, а Мария вече е замислила голяма изненада за своето съкровище.
Певицата не е забравила и за своите почитатели, които съвсем скоро ще зарадва с нова песен и видеоклип. Парчето е озаглавено “Нещо крайно” и е по музика на Цветан Спасов, а автор на текста е Росен Димитров.
Очаквайте подробности за новия проект на Мария следващата седмица!
Изображение

Потребителски аватар
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 25 авг 2012 11:51

"Нещо крайно" на Мария с премиера през септември
Изображение

Очаква се новият клип на Мария, който е към песента "Нещо крайно", да се появи в ефира на Планета HD в средата на септември, съобщиха от музикалния канал.

Забавянето е свързано с много допълнителни детайли, тъй като върху него работят и аниматори. По ефектен начин те ще допълнят красотата на външните кадри и декорите.

Както вече Signal.bg писа, певицата засне лентата на 15 и 16 август с Ивайло Спасов и Жоро Марков. Екипът й реализира снимките на външни терени и със специално изработени декори.

Във видеото Мария залага на три визии, за които отново се довери на собствения си усет и любими марки, подпомогната от любимия й мъж и стилиста Пламен.

Видеореализацията на "Нещо крайно" е интересна симбиоза между имиджов и сюжетен клип, а специално участие в него взема Вени - актьор, познат от сериала "Стъклен дом", както и от предишното видео на изпълнителката към песента "Мръсни помисли". Хореографията е на момичетата от Nova Dolls.

За грима и прическата на Мария се погрижиха Кирил Чалъков и Фифи, а по време на снимките фотографът Костадин Кръстев - Коко засне и ексклузивна фотосесия, като първите готови кадри от нея изпълнителката вече показа .

Интересно е да се отбележи, че от много време насам, едва сега певицата се доверява на български композитор. Тя заложи на музиката на Цветан Спасов, който се погрижи и за аранжимента на песента. Текстът на "Нещо крайно" пък е дело на Росен Димитров.

Певицата е благодарна на целия екип, реализирал видеото и очаква с нетърпение да види резултата от добре свършената работа.
Изображение

Потребителски аватар
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 15 окт 2012 15:01

Мария: "Много е красива нашата Родина!"
Изображение

След страхотното лято, изпълнено с много пътувания и незабравими емоции с любимия мъж, Мария с радост посреща златната есен. В първите дни на октомври изпълнителката предпочете родните маршрути, за разлика от лятото, когато заложи на международните дестинации.
Певицата използва хубавото и слънчево време за приятни разходки сред красивите кътчета на България. Звездата на "Планета" посети китните балкански градчета Троян, Трявна, Дряново и Черни Осъм, и не пропусна да се наслади на багрите на есента.
Освен на красивата природа Мария с удоволствие се наслади на местните забележителности и музеи, които привличат хиляди туристи. Тя не пропусна да сподели своите впечатления, като написа в официалната си страница във Facebook: "Много е красива нашата Родина!".
По всичко личи, че тази есен Мария е решила да преоткрие очарованието на България и да се зареди с добро настроение и положителни емоции.
Със сигурност през следващите месеци тя няма да пропусне да отскочи и до други емблематични за страната ни региони.
По време на есенните й пътешествия компания навярно ще й правят нейните най-скъпи хора – Марая и Християн.
Изображение

Потребителски аватар
Officially Forbidden
Регистриран: 02 окт 2010 01:30
Любима певица: Галена, Десислава
Компания: Payner Music
Контакти:

Мнение от Officially Forbidden » 06 ное 2012 17:34

Мария записа ново динамично парче

Изображение

Мария ще зарадва скоро почитателите си с нова песен. Както Signal.bg снощи писа, сингълът ще излезе със заглавие "Пази сърцето си".

Днес изпълнителката даде и повече подробности за проекта, който вече е записан.

"Песента която записахме, се казва "Пази сърцето си". Текстът е на страхотната Тина Денчева, аранжиментът е на Калин Димитров. Музиката е на един от най-големите гръцки композитори Валандо Трифонос. Песента записахме в студиото на моята колежка Глория... Парчето е много динамично и различно от всичко, което съм представила до този момент... Надявам се, че ще бъде и вашата любима песен" - написа певицата в своя фейсбук профил.

Мария публикува и снимки от звукозаписното студио.
...Целият град знае
Изображение

Потребителски аватар
Officially Forbidden
Контакти:

Мнение от Officially Forbidden » 25 ное 2012 15:34

Мария подготвя изненада за годишнината си
Изображение

Мария ще отбележи 13-тата годишнина от подписването на договора си с "Пайнер" по специален начин.

За подготвяната изненада към феновете загатна самата тя в своя фейсбуук профил и публикува снимка от специалната фотосесия, направена с Костадин Кръстев - Коко.

"Много ми е приятно да ви представя първия кадър от фотосесията, която заснехме с Коко по случай изненадата, която ви подготвяме за 13-тата ми година във фирма "Пайнер", дано да ви хареса :) Благодарна съм на Кирил Чалъков и Фифи за страхотната визия, на Коко и Пламен за страхотните идеи" - информира певицата.
...Целият град знае
Изображение

Потребителски аватар
Officially Forbidden
Контакти:

Мнение от Officially Forbidden » 26 ное 2012 00:27

Мария ще открива концерта на „Планета“
Изображение

Вече е ясно коя фолк звезда ще открива концерта на "Планета" по случай 11-тия рожден ден на музикалната медия.

Шоуто ще стартира Мария, която сподели вълнението си от оказаната чест за пореден път да се изяви първа на голям концерт.

"Скъпи приятели, през всичките тези години най-ценното в кариерата ми са били срещите с вас... Винаги се вълнувам и подготвям седмици преди това... За мен е чест за пореден път да открия концерта на телевизия "Планета". Очаквам ви на 4.12.2012 г., за да се забавляваме заедно" - съобщи певицата пред феновете си в социалната мрежа.
...Целият град знае
Изображение

veli1199
Регистриран: 06 ное 2010 09:40

Мнение от veli1199 » 18 яну 2013 13:35

The Best 2013 на Мария вече на музикалния пазар

"The Best 2013" на Мария вече е на музикалния пазар, съобщи певицата.

"The Best" албума съдържа 13 трака. В диска са включени 12 от най-хитовите парчета на изпълнителката, представени в нови live версии и една песен бонус.

Сред загланията на песните, които се виждат изписани на снимката от обложката, са: "Пази сърцето си", "Мръсни помисли", "Всичко е платено", "Моите задръжки", "Ти позна ли ме", "Чисто или с лед", "Давай, ти си", "Завърти се и върви си", "Game over", "Най-добрия", "Не съвсем", "Нещо крайно", "Не те обичам".

По първоначалните планове на фолк звездата, CD-то трябваше да излезе на музикалния пазар навръх рождения й ден - 13 януари.

Още в средата на декември миналата година Мария разкри, че наред с албума, подготвя и live концерт. "Големият бенд и вокалите, които работят по проекта, ще можете да видите и чуете на живо на концерта, който подготвяме" - обясни тя.

Певицата сподели, че по мащабния проект за концерта работи композиторът и аранжор Калин Димитров, който нотира, записа и даде нов живот на хитовите й песни.

Потребителски аватар
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 22 яну 2013 16:43

Мария с нова песен - „Мен избра“
Изображение

Броени дни след издаването на "The Best of Maria 2013", фолк звездата на "Пайнер" обяви, че работи усилено по нови музикални проекти.

За една от подготвяните песни, която първо ще бъде представена на меломаните, се знае, че е озаглавена "Мен избра".

Видеоклипът към чисто новото парче съвсем скоро ще бъде реализиран, даже е насрочена и дата за заснемането му, разкрива изпълнителката пред "Планета".

Мария издава още, че в последния ден на януари ще снима и нова фотосесия, в която ще бъде съвсем различна от това, което ни е показвала до момента.
Изображение

Потребителски аватар
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 23 яну 2013 21:01

Мария: Искате живота ми? Бачкайте!
Изображение

Мария за пореден път категорично опровергава твърденията, че приключва с музикалната си кариера. От доста време изпълнителката умишлено е спряла клубните си участия, но причината за това е, че иска да бъде повече време с дъщеря си Марая и любимия си Християн Гущеров. Фолк звездата няма намерение да загърбва музиката, а доказателство за това е, че циклично пуска нови песни и видеоклипове.

Мария признава, че вече е свикнала със злобните нападки към себе си, но животът, който има, е благодарение на сериозна работа и любовта на феновете към нея.

''Имах период в кариерата си, когато години подред не извадих нито един хит на пазара. Но и тогава не спрях да пея, любовта на феновете ме движеше напред, реализирах по 25 участия на месец и това ми даде надеждата и волята, че нещата ще се променят" - разказва изпълнителката пред сп. Story.

Тя дебютира на фолк сцената през 2000-та в музикална компания "Пайнер" и вече 13 години успява да е сред звездите на този жанр.

"Вярвам, че ми се случват хубави неща, защото аз самата съм направила много добро. Но знам, че нищо в този живот не е само късмет и съдба, а се дължи на много яко бачкане, на много силна мотивация и много големи лишения" - обяснява тя. А промените в професионален и личен план са очевидни за всички.
Изображение

Отговори

Върни се в “Мария”