Новини

Отговори
veli1199
Регистриран: 06 ное 2010 09:40

Re: Новини

Мнение от veli1199 » 11 фев 2012 11:48

Мария гостува в „Модерно“

Тази събота зрителите на bTV ще видят Мария в "Модерно". Певицата ще разговаря с Радост Драганова за връзката си с Християн Гущеров - син. От предаването съобщават, че ще научим всички подробности около новата любов на фолк дивата.

Мария ще говори за раздялата със съпруга ѝ Митко, първата целувка, общото съжителство с новия любим, също така и как дъщеричката ѝ Марая приема новия мъж в живота на майка си. Може да гледате "Модерно" в събота от 11 часа по bTV.

veli1199

Мнение от veli1199 » 12 мар 2012 15:42

9 българи с номинация за най-популярна звезда на Балканите

9 български изпълнители са номинирани от хърватския сайт Folk Estrada. Те се надпреварват в категорията "Най-популярна зведа на Балканите".

Азис, Андреа, Галена, Глория, Джена, Емануела, Крум, Мария и Преслава са изпълнителите от България.

Ето и част брутния другите номинирани изпълнители: Цеца Ражнатович, дара Бубамара, Драгана Mirkovic, Елена Ристеска, Елена Папаризу, Индира Radic, Инна, Йелена Karleusa, Лепа Брена, Марта Savic, миля Kitic, Неда Ukraden, Seka Aleksic, Severina, Sakic Синан, Stoja, Таня Savic, Таркан, Тина Ivanovic, Весна Змиянац, Zeljko Joksimovic.

"Ние основно се съсредоточаваме върху това да правим песни на български за рамките на нашата държава, но определено музиката ни се слуша и в други балкански страни. Много е приятно, когато отидеш в друга държава и там знаят песните ти и да ти ги припяват. Това съм го изживявал няколко пъти и усещането наистина е вдъхновяващо" - споделя Крум, който е печелил награда от фестивала Folk Hit Godine именно в Хърватия, където "С близалка в ръка" грабна приз за любима песен на публиката.

Може да подкрепите любимата си звезда във facebook страницата на Folk Estrada.

Потребителски аватар
Officially Forbidden
Регистриран: 02 окт 2010 01:30
Любима певица: Галена, Десислава
Компания: Payner Music
Контакти:

Мнение от Officially Forbidden » 04 апр 2012 20:45

Мария е готова да ни подари новата си песен

Изображение

На Мария и предстои да запише нова песен по музика на Кости и текст на Тина Денчева и Калин Димитров. Певицата сподели, че парчето е динамично и много подходящо за лятото. Ето какво още загатна Гущеровица за предстоящия подарък на официалната си страница във Фейсбук:
Как сте днес? Много се вълнувам защото утре записвам най-новата ми песен от Кости Йонита по текст на Тина Денчева с Калин Димитров, която прекрасна песен ще ви подаря за лятотооо! Много динамична и със страшен заряд! Обичам ви!
...Целият град знае
Изображение

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Регистриран: 13 яну 2012 14:30
Любима певица: ГЕРГАНА
Компания: ПАЙНЕР
Подпис от: Dark Horse
Контакти:

Мнение от toty93 » 05 апр 2012 00:46

Мария е готова да роди дете на Християн Гущеров

Изображение

Мария е готова да роди дете на младия бизнесмен Христиан Гущеров - това сподели тя в ексклузивно интервю за списание LOVE style. Фолк певицата не крие, че е една наистина щастлива жена. Тя се определя като „ядрена бомба, заредена с много любов".Запознанството на Мария с Христиан става през лятото на миналата година. Два мечеца по-късно двамата започват връзката си. За новия си любим звездата на "Пайнер" казва: "Той дава всичко, което една жена може да мечтае. Не правя планове да оставам без него! Въпреки че разликата ни е 6 години и половина в моя полза, ако трябва да измерваме като знания, Хриси е изключително умен мъж. Няма нещо, на което не може да те научи."За люпопитните изпълнителката разкрива, че половинката й се целува страхотно, а и много други неща прави страхотно.Мария споделя и подробности за тежкия период, който е изживяла след раздялата с бившия си съпруг Димитър. За първи път пред списание LOVE style тя разказва за този етап от живота си: "Не изпитвам абсолютно никакви чувства към него. Пожелавам една спокойна бременност, без перипетии, на неговата половинка Никол, която познавам. Радвам се за Митко" - казва Мария.
До смърт да ме раняват и без дъх да ме оставят.
Изображение
Във последния миг живот, "Обичам те!" ще кажа.

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Контакти:

Мнение от toty93 » 08 апр 2012 21:47

Мария залага на „Чисто или с лед“

Изображение

Навръх Цветница Мария сюрпризира феновете си като разкри какво е заглавието на прясно записаната от нея песен - "Чисто или с лед".Както Signal.bg вече ви информира, на 5 април певицата влезе в софийско студио, за да изпее новото си парче, което по нейни думи е: "Прекрасна песен, много динамична и със страшен заряд".В празничната вечер изпълнителката сподели и подробности около предстоящото видео: "Новата ни песен се казва "Чисто или с лед". Тина Денчева и Кости са екипът, с който работих за пореден път... На 23 и 24 април ще заснема видео към песента с Иво Спасов, Жоро Марков, Фифи, Кирил Чалъков и балет Nova Dolls. Благодаря на Калин Димитров за студиото... Подготвили сме страхотна визия и се надявам да ви изненадаме приятно" - съобщава фолк звездата.
Изображение

Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Компания: Пайнер
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 24 апр 2012 14:27

Мария засне „Чисто или с лед“
Изображение
Мария засне видеоклип на новия си сингъл "Чисто или с лед", който е първи след излизането на албума й "XIII".

Песента е много динамична, емоционална и без съмнение ще впечатли почитателите на попфолк културата. Пред камерата на режисьорите Ивайло Спасов и Георги Марков Мария застава с нова, спираща дъха визия, издават от "Планета".

След периода й с огнена грива през зимата, изпълнителката отново е чернокоса. Тя е подбрала специален стайлинг, който да подхожда на лятното настроение на клипа, зареден с много страсти и емоции. Тоалетите са от последните модни колекции на водещи дизайнери, а материите са ефирни. Преобладават светлите тонове, които са топ тенденция това лято както на изискани партита, така и край морския бряг.

Както вече Signal.bg информира, "Чисто или с лед" е по музика на Кости Йонита и текст на Тина Денчева, тонрежисьор е Калин Димитров. Гост-музиканти в новата песен на Мария са тромпетистът Йордан Йончев-Гъмзата и китаристът Цветан Недялков от Ку-Ку Бенд.
Изображение

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Контакти:

Мнение от toty93 » 15 май 2012 23:55

Мария: Утре тръгва промото на новата ми песен

Изображение

Късно тази вечер Мария съобщи пред феновете си в социалната мрежа, че очакваното видео към новата й песен "Чисто или с лед" ще се завърти в ефира на "Планета" в сряда."Утре по Планета HD тръгва промото на новата ми песен. Нямам търпение да разбера дали е вашето парче за лятото. По "Планета" от 19 часа ще излъчат и мейкинг специално за всички вас..." - информира с усмивка изпълнителката.Както вече Signal.bg писа, песента "Чисто или с лед" е по музика на Кости Йонита и текст на Тина Денчева, тонрежисьор е Калин Димитров. Гост-музиканти в новата песен на Мария са тромпетистът Йордан Йончев-Гъмзата и китаристът Цветан Недялков от Ку-Ку Бенд.
Изображение

Потребителски аватар
Officially Forbidden
Регистриран: 02 окт 2010 01:30
Любима певица: Галена, Десислава
Компания: Payner Music
Контакти:

Мнение от Officially Forbidden » 25 май 2012 01:20

Мария: В Пайнер аз съм изпълнителката с най-висок хонорар

Изображение

Мария даде откровено интервю за сп. „Love Style“, в което сподели нещо повече за любовта и кариерата.

Относно наградите на сп. „Нов Фолк“, певицата казва: „Ако отидеш в дискотека, където не можеш да манипулираш хората, там въртят всичките ми песни. Във фирма Пайнер аз съм изпълнителката с най-висок хонорар и съм единствената, която поема участия на този хонорар, където прецени за добре.“

Относно половинката в живота й Християн Гущеров, тя разкрива: „Не си правя планове да оставам без него. Това, че той е млад, красив, висок, рус, синеок и може да не ме ограничава, е негово предимство.“

Изображение

„Първата ни целувка беше в колата. Така се вълнувах, че после цял ден не можах да заспя“, допълва още Мария.

„Ако мога да си пожелая втори живот да го обичам, ето това искам“, категорична е изпълнителката.
...Целият град знае
Изображение

Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Компания: Пайнер
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 04 юни 2012 17:58

Очакваме от Мария "Нещо крайно"
Изображение
Само двайсетина дни след като промотира "Чисто или с лед", Мария вече подготвя ново парче. Понеделнишки хитовата певица влиза в студио, за да реализира записа.

"Днес записвам нещо много интересно... Песен на Цветан Спасов, по текст на Росен Димитров :) "Нещо крайно" се казва парчето и се надявам да е следващата ви любима песен..." - написа изпълнителката в профила си в социалната мрежа.

Въпреки че все още не се знае кога точно ще излезе "Нещо крайно", факт е, че Мария успя да изненада феновете с бързината и нетърпеливостта си да представи съвсем нов сингъл, толкова скоро след излизането на актуалния "Чисто или с лед".
Изображение

veli1199

Мнение от veli1199 » 10 юни 2012 20:00

Мария: Защо да тръгна по участия, като човекът до мен ми е дал сигурност?

Меломаните са забелязали, че от известно време Мария е ограничила драстично своите участия, даже някои фенове бдително отбелязват, че любимата им певица напълно липсва сред гост-звездите във фолк заведенията. Различни писания по темата вече има в редица издания. Signal.bg.

Какви са причините една от най-актуалните певици в жанра да не гастролира дори в елитните клубове? Отговор на този въпрос даде самата Мария в "Почивна станция" по Нова ТВ.

"Комплексно е. Марая и Хриси /б.а. приятелят й Християн Гущеров/ са най-убедителната причина да намаля моите участия значително. Като цяло не съм спряла да работя, правя постоянно нови песни, нови клипове, които се радват на доста голям успех, за което съм благодарна на всички, които ме харесват и харесват това, което правя. Не ходя толкова по-участия, защото аз доста дълго време съм на сцената, ще станат 13 години. Отделно, в зародиша на едни отношения... мисля, че ми дойде време да се отдам на себе си най-вече, на това какво искам аз да правя, как искам аз да се чувствам. И най-хубавото е, че след толкова години мога да си позволя да бъда себе си на сто процента. И начинът, по който съм се посветила на тези отношения, е лично мое решение и плод на моята любов към тях двамата" - обясни певицата.

Фолк звездата категорично заяви, че като изпълнител на "Пайнер" нищо не й е тежало през годините, а сега отношенията й с продуцентите са прекрасни.

Signal.bg "Аз до 30-годишна възраст не съм се почувствала сигурна, не съм се почувствала уверена. Единственият човек, на който съм можела да разчитам, това е самата аз, разбира се, майка ми и сестра ми - хора, които ми помагаха за Марая. За първи път в живота си, смея да твърдя, съм се отдала изцяло. А нашата професия, с нощния живот, е доста тегава за една такава връзка. Може, разбира се, че може, но трябват много компромиси. Защо човек да ги прави? В името на какво да ги правя, при положение, че човекът до мен ми е дал тази сигурност и не намирам причина да тръгна по участия, както си ходех едно време" - откровено сподели Мария.

Отговори

Върни се в “Мария”