Новини

Потребителски аватар
.:Ivo:.
Регистриран: 05 юли 2013 16:00
Любима певица: Ваня | Елена | Емилия
Любим певец: Галин
Компания: Пайнер

Re: Новини

Мнение от .:Ivo:. » 22 ное 2013 21:40

„Нова страница“ на Магда излиза в началото на декември

Магда разкри в "Открит микрофон" на Signal.bg, че работи върху два нови проекта, които ще бъдат представени в най-скоро време. Най-напред фолк звездата ще пусне солово парче, а след това и дългоочаквания втори дует с македонския й колега Игор.

"Подготвям нови две песни, едната от които се казва "Нова страница". Умишлено има символика. Исках след юбилейния сборен албум да започна с нещо наистина ново, на чисто и затова сложих такова заглавие - "Нова страница". Отварям нова страница в моята кариера и се надявам тази песен наистина да ми донесе едно хубаво ново начало и да изкача още едно стъпало нагоре. Искам бавно да изкачвам стъпало по стъпало и някой ден да стигна до върха" - споделя изпълнителката пред водещата Емилия Стоянова.

За соловия си проект Магда разказва: "Нова страница" е авторска песен на Артан Кастрати, аранжиментът направи Митко Петров, текстът е на Мариета Ангелова. Много смислен, много хубав текст. На 25 ноември ще снимам видеото с Иво Спасов и неговия прекрасен екип. За първи път ще работя с тях, надавам се всичко да се получи много добре. Ще има история, която е свързана с песента". Видеоклипът трябва да бъде готов в началото на декември, уточни певицата.

Проектът й с Игор Шарески все още няма заглавие, но пък мелодията и текстът са напълно готови, остава записът да бъде осъществен.

"Дуетната ми песен отново е с Игор, който е и композитор на парчето, текстът направи Тина Денчева. Стана наистина уникална песен. Темата, по която писа Тина, е зададена от мен, дано да се хареса на публиката. Много скоро и тя ще се сдобие с видеоклип, но още за нея нямам фиксирана дата" - обясни изпълнителката на "Пайнер".
От твоите ръце е в нокаут моето сърце!
Изображение Изображение Изображение

Отговори

Върни се в “Магда”