Новини

Потребителски аватар
GaLiioo
Регистриран: 07 авг 2012 11:43
Любима певица: АНДРЕА, АЛИСИЯ и ПРЕСЛАВА
Любим певец: SHAWN MENDES, FETTY WAP

Re: Новини

Мнение от GaLiioo » 02 авг 2013 16:27

Магда с новия си приятел Декрет гостуват в "Звездно"

Море или суша – какъв ще бъде изборът на Магда за летни приключения през август, ще научите ако гледате "Звездно" на 5 август. Точно 10 години след дебютния си хит "Море и суша", Магда гостува в предаването без тайни заедно със своя нов приятел Декрет. Ако се чудите какъв е този приятел и кога влезе в живота на певицата, не пропускайте откровенията на русокосата хубавица. След като представи своя най-нов проект "Достъп забранен" Магда отскочи за кратко и до родния си Бургас.

Изображение

Там певицата не пропусна да се похвали с перфектната си фигура, изваяна с много тренировки във фитнес залата и строг хранителен режим. Магда е известна със спортната си натура и влечението към екстремни изживявания, което и този път демонстрира пред зрителите. Изпълнителката отведе екипа на "Звездно" в планината, за да сподели с всички най-новото си увлечение. Това е конната езда и разходка сред красивата природа, която винаги я зарежда с добро настроение и хубави емоции. Ако се питате кой е новият приятел на Магда – Декрет, това е чистокръвен жребец от породата "Хановер", а всичко останало Ви очаква в "Звездно".
  • Или си играч, или си наигран

Изображение

Потребителски аватар
musics
Respect
Respect
Регистриран: 08 окт 2011 12:54
Любима певица: Lady Gaga & Preslava
Компания: ПАЙНЕР

Мнение от musics » 04 авг 2013 13:05

Магда разкри най-новото си увлечение

Магда показа новото си увлечение

Магда представи в телевизионен ефир своя нов приятел Декрет. Ако се чудите какъв е този приятел със странно име и кога влезе в живота на певицата, веднага разбулваме загадката - това е чистокръвен жребец от породата "Хановер".

Изпълнителката отведе екипа на "Звездно" в планината, за да сподели с всички най-новото си увлечение - конната езда и да направи разходка сред красивата природа, която винаги я зарежда с добро настроение и хубави емоции. Певицата е известна със спортната си натура и влечението към екстремни изживявания, което и този път демонстрира пред зрителите.

Най-новият ѝ проект "Достъп забранен" бе презентиран през юли и получи доста добри отзиви от меломаните както за самото парче, така и за видеоклипа, в който фолк звездата изглежда перфектно.

Междувременно Магда отскочи за кратко и до родния си Бургас, където не пропусна да се похвали със стройната си фигура, изваяна с много тренировки във фитнес залата и строг хранителен режим.
На линия съм за един човек и чакам нещо мъничко от теб.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
musics
Respect
Respect

Мнение от musics » 15 авг 2013 16:39

Магда демонстрира перфектна форма в новата си фотосесия

Само преди месец Магда впечатли всички свои фенове с перфектна визия, която демонстрира в новото си видео, "Достъп забранен".

Изображение

В него всички те видяха една много секси, красива и провокативна Магда, която зашемети всички със завидната си форма.

Изображение

Преди седмица, в предаването "Фолкмаратон", певицата разкри каква е тайната на съвършената й визия, като сподели че е тя е плод на специален хранителен режим, както и ежедневни тренировки във фитнес залата.

Изображение

Специално за www.planeta.tv, Магда преостави и кадри от новата си фотосесия, която бе заснета паралелно с клипа "Достъп забранен

Изображение
Изображение Изображение

Потребителски аватар
musics
Respect
Respect

Мнение от musics » 23 авг 2013 15:27

Магда с нова песен от Артан Кастрати

Това лято за Магда е посветено на работата и музикалните ангажименти. Само месец след като представи "Достъп забранен", певицата разкри пред www.planeta.tv, че готви нов проект.

Изображение

Магда е напълно удовлетворена и много щастлива от успеха на актуалния си летен хит и най-вече от добрия прием сред меломаните в диско клубовете в цялата страната. Звездата на "Планета" сподели, че е заредена с много творчески идеи и положителна енергия, които иска да предаде на почитателите си. Това е и причината тя така усилено да работи по нови проекти.

Изображение

Предстоящото музикално предложение, което Магда подготвя е по музика на Артан Кастрати, аранжимент на Митко Петров и текст на Мариета Ангелова. Новата композиция в репертоара на изпълнителката ще бъде в умерено темпо, но засега това е всичко, което тя разкрива за нея.

Изображение

Междувременно Магда ще зарадва почитателите си съвсем скоро и със сборен албум, с чиято поява ще отбележи 10-годишния си юбилей на музикалната сцена. В него ще бъдат включени най-големите хитове на певицата, представени до този момент.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
.:Ivo:.
Регистриран: 05 юли 2013 16:00
Любима певица: Ваня | Елена | Емилия
Любим певец: Галин
Компания: Пайнер

Мнение от .:Ivo:. » 29 сеп 2013 15:35

Магда с отбелязва двоен юбилей с парти и "The Best of Magda"

Магда ще празнува двоен юбилей на 23 септември - 30-тия си рожден ден и 10 години музикална кариера в "Пайнер".
Изпълнителката стартира през лятото на 2003 година на последното издание на фестивала "Тракия Фолк" в Пловдив, където представи с песента "Море и суша". Композицията бе забелязана от жури и публика и съвсем закономерно спечели наградата за дебют, припомнят от телевизия "Планета".
За десетгодишната си музикална кариера Магда доказа, че се е настанила трайно в сърцата на меломаните. Сред хитовете й, които остават в музикалната история на попфолка са "Нямаш сърце", "Случаен флирт", "Спаси ме, любов", "Нещо хладно" и други.
Специален подарък за рожденичката са подготвили и нейните продуценти, които ще й поднесат нов албум. "The Best of Magda" е събрал 16 от най-големите хитове на звездата през изминалите 10 години. Своя празник изпълнителката ще отбележи в столичен клуб, където ще представи част от песните в албума.
"The Best of Magda" - ТРАКЛИСТ:

1. Вляво черна, вдясно руса
2. Нямам душа
3. Хронична липса на любов
4. Море и суша
5. Обич по-жестока от омраза - дует с Игор Шарески
6. Мога и двете
7. Не си сама - дует с Вероника
8. Улица на самота и грях
9. Съжаляваш
10. Пусни ме
11. Нали ти казах
12. Не мога без теб
13. След раздялата
14. Утре късно е
15. Случаен флирт
16. "Да" на любовта
От твоите ръце е в нокаут моето сърце!
Изображение Изображение Изображение

Потребителски аватар

Мнение от .:Ivo:. » 29 сеп 2013 15:35

Навръх рождения си ден днес Магда с промоция на юбилеен албум

Днес Магда навършва 30 години. Навръх кръглата си годишнина тя отбелязва и творчески юбилей - 10 години на попфолк сцената.
По този повод изпълнителката на "Пайнер" реши да зарадва феновете си със специален албум албум, чието официално представяне е тази вечер в столичен пиано бар
"The Best of Magda" е събрал 16 от най-големите хитове на звездата през изминалите 10 години. Сред хитовете в диска са: "Вляво черна, вдясно руса", "Нямам душа", "Хронична липса на любов", "Море и суша", дуетите "Обич по-жестока от омраза" с Игор Шарески и "Не си сама" с Вероника, както и "Нали ти казах", "Утре късно е" и други.

Потребителски аватар

Мнение от .:Ivo:. » 29 сеп 2013 15:40

Магда посрещна двоен юбилей с бляскаво парти

Навръх рождения си ден Магда събра приятели, колеги и почитатели за да отбележи двоен юбилей - 30-годишнината си и 10 години от старта на музикалната си кариера в "Пайнер".
Изисканото парти се състоя в столичен пиано-бар, където присъстваха много приятели, близки, колеги на певицата и журналисти. Изпълнителката направи и своеобразна промоция на албума "The Best of Magda", събрал 16 от най-големите хитове на звездата.
Сред гостите на Магда бяха колегите й Борис Дали, Гергана, Нелина, Тони Дачева, Траяна, Соня Немска, Юнона, Яница, Роксана, Мария Петрова, Даяна, Теди Александрова, Валентина Кристи и други. Събитието бе уважено и от близката приятелка на Магда и някогашна звезда на музикална компания "Пайнер" - Вероника, с която изпяха емблематичната си дуетна песен "Не си сама", съобщиха от "Планета".
Всички изпълнители отправиха специални поздрави към рожденичката, а изненадата на вечерта се оказа братовчедката на Магда, която смая всички гости с уникално изпълнение на песента на Уитни Хюстън, "I will always love you", с която поздрави звездата.
Самата певица блестеше в два прекрасни дизайнерски тоалета, които подчертаваха перфектната й фигура. Тя бе затрупана с безброй букети, подаръци и бе истински щастлива от всички прекрасни пожелания и внимание, с които гостите й я обсипваха през цялата вечер.
Всичко интересно, което се случи на рождения ден - промоция, какво споделиха изпълнителите на "Планета" за своята колежка и какво си пожела звездата по случай 30-тия си юбилей ще научите още утре в специалния брой на "Автограф", посветен на Магда.

Потребителски аватар

Мнение от .:Ivo:. » 29 сеп 2013 15:40

Магда: Намерила съм златната среда, но вече ще изкачвам стъпала

Минути преди началото на юбилейното си тържество, Магда сподели пред "Планета", че почти не е усетила как са изминали 10-те години от началото на музикалната й кариера.
"Море и суша" преобърна живота ми и тогава стартира моята кариера на голямата музикална сцена. Оттам започнаха и хубавите емоции и срещи с феновете. След това се появи и другият ми хит "Нямам душа", който вече тотално превзе класациите. След него "Утре късно е" и така се заформи една поредица от хитове, които ме направиха много щастлива и ми показаха, че наистина това е моята професия и нещото, което правя най-добре“ - обясни изпълнителката пред камерата на "Автограф".

Въпреки че през тези десет години Магда имаше моменти на застой в кариерата, тя се превърна в един от най-чувствените изпълнители на фолк сцената и с песните си остави своя отпечатък в историята на жанра.
"Намерила съм златната среда, но мисля вече да изкачвам стъпала нагоре, повече няма да спирам да работя, а само да вървя напред. Радвам се, че в моментите на застой самата аз си повлиявах и си казвах, че не трябва да се отказвам, че трябва да правя това, което ме кара да се чувствам щастлива, това, което ме прави пълноценен човек и ме държи жива. Това ми липсваше най-много, когато бях на легло и се молех на Господ да имам възможността отново да бъда сред почитателите ми" - разказа тя.
На въпроса дали е влюбена в момента и дали любовта я държи така будна, свежа и красива, Магда отговаря така: "Влюбена съм в живота и съм много щастлива".

Потребителски аватар
VampiresGirl:)
Регистриран: 01 юли 2012 14:17
Любима певица: Глория и само ГЛОРИЯ!

Мнение от VampiresGirl:) » 24 окт 2013 16:41

Магда отваря "Нова страница" с предстоящия си проект

След като навръх рождения си ден Магда зарадва феновете със сборния албум "The Best of Magda", сега певицата подготвя нова изненада. Звездата на музикална компания "Пайнер" финализира работата по своя нов музикален проект, с който ще атакува музикалните класации тази есен.

Изображение

Песента е озаглавена "Нова страница", а за избора на заглавие Магда споделя, че не е бил случаен и в него има символика. "Исках тази нова песен да носи послание, да бъде своеобразно ново начало в кариерата ми след албума "The Best of Magda", разкри певицата. Дали Магда ще заложи на коренно различен музикален стил в тази песен или на нещо друго, засега не издава.

Изображение

Единственото, което тя сподели в аванс е, че новият музикален проект е в умерено темпо, с доста интересен и смислен текст. Автор на стиховете е поетесата Мариета Ангелова, а композитор на "Нова страница" е Артан Кастрати. Магда разкри, че съвсем скоро ще заснеме и видеоклип на песента, с който официално да я представи в ефира на "Планета" ТВ.
Изображение

Виж, по пода се търкалят копчета,
към тавана сочат всички токчета!

Потребителски аватар
GaLiioo
Регистриран: 07 авг 2012 11:43
Любима певица: АНДРЕА, АЛИСИЯ и ПРЕСЛАВА
Любим певец: SHAWN MENDES, FETTY WAP

Мнение от GaLiioo » 21 ное 2013 08:39

Магда с фрапантно представяне за концерта на "Планета"

Магда ще изпълни на концерта на "Планета" актуалния си хит "Достъп забранен", сподели тя в "Открит микрофон" на Signal.bg и увери зрителите, че могат да очакват едно наистина впечатляващо и различно сценично представяне.

"Мисля да има ефект уау. Искам да покажа песента по един различен начин и пред голяма аудитория, отново да провокирам по някакъв начин интереса на публиката. Не мисля просто да взема микрофона, да изляза да си изпея песента и да се прибера, искам да има хубаво сценично представяне. Доколко ще успеем да го представим, това е въпрос на време. Разговарях с режисьора и сценарист на концерта и имаме вече някакви опорни точки, но все още разработваме идеята. Ще пея "Достъп забранен", но няма да се явявам по бански" - обясни певицата. Тя загатна, че подготвя фрапантно представяне, но не издаде какво с какво точно ще изненада публиката.

Магда призна пред водещата Емилия Стоянова, че с "Достъп забранен" е успяла да даде тласък на кариерата си, но тепърва предстоят и други още по-добри песни. "Това е песента, която ми даде много добро ниво, но не мисля, че съм стигнала желаната висота" - заяви тя.
  • Или си играч, или си наигран

Изображение

Отговори

Върни се в “Магда”