Новини

Потребителски аватар
*SOFILADY*
Регистриран: 08 яну 2006 01:02
Компания: всички
Контакти:

Новини

Мнение от *SOFILADY* » 09 дек 2009 00:30

В тази папка ще слагаме всички актуални новини за изпълнителя.
Цитирайте източника на всяка новина.

Потребителски аватар
nenooo123
Регистриран: 28 окт 2009 16:30
Любима певица: ♥Десислава♥

Re: Новини

Мнение от nenooo123 » 12 фев 2011 18:29

Магда, Коцето и Надя в „Отчаяните съпруги“

Тази неделя феновете на попфолка ще се любуват на поредната доза фолк в ефира на "Нова телевизия". В "Отчаяните съпруги" ще гостува фолк певицата Магда, както и една от добре обсъжданите двойки - Надя и Константин.

За какво ще говорят Вихра и Мая с гостите си, ще научите ако гледате "Нова телевизия" в неделя, малко след 13:00 часа.
Десислава завинаги в моето сърце!

Потребителски аватар
nenooo123

Мнение от nenooo123 » 12 фев 2011 18:48

Магда подвластна на виното и любовтаПодвластна на емоциите, които носят празниците Св.Валентин и Трифон Зарезан е и Магда. Певицата не крие, че уважава и отбелязва и двамата светци, тъй като техните тържества вървят ръка за ръка. Според изпълнителката, виното е еликсира на живота, а любовта е другата движеща сила в битието на хората. Магда допълва още, че любовта често опиянява като вино, а виното пали кръвта като пламенна любов.
Това е причината красивата изпълнителка да съчетава празниците и на 14 февруари да се отдаде на тези две могъщи сили. Романтична ли е Магда, как да спечелим и задържим любовта на любимия мъж – отговор на тези въпроси ще получите в новия брой на “Звездно”. В предаването ще научите и подробности за най-новия видеоклип на певицата, който съвсем скоро ще се появи в ефира на “Планета HD”. Като верен привърженик на сентенцията, че любовта на мъжа минава през стомаха, певицата показа завидните си кулинарни способности. По време на своята ски-ваканция в Банско, тя приготви едно от традиционните ястия за този край - Разложка капама.

Потребителски аватар
nenooo123

Мнение от nenooo123 » 13 мар 2011 21:09

Гала и Магда откровени за любовта и мъжете

На 10 март ( четвъртък) в „Шоуто на Иван & Андрей” гостува топ водещата на Нова телевизия – Гала. Двамата водещи побързаха да похвалят гостенката си за новото й студио, което определиха като „най-хубавото студио в България”. Обсъдиха и стайлинга на самата водеща, за който вече дълги години се грижи приятелката й Кремена Халваджиян. Въпреки ежедневната й натоварена програма Гала сподели, че уикендите отделя за пътувания с приятелките си.

Двамата шоумени бяха любопитни и за ремонта на апартамента на Гала, на който тя отдели цяла рубрика в предаването си, но коментира: „Напоследък малко се закучи работата! Ремонт не ви пожелавам да правите!”. От 2 седмици водещата спряла ремонтната дейност поради финансови затруднения.

Гала призна, че приятелят й Стефан й помага финансово за жилището, но по-голямата част поема тя. Тъй като Гала вече е изпадала в ситуация да издържа съпруга си, за сегашния си партньор бе категорична: „Не ме издържа той, но и аз не го издържам!”. Според красивата телевизионерка във връзката й със Стефан няма доминиращ. Двамата са много свободомислещи и си дават много свобода във взаимоотношенията. На въпрос дали възнамерява да заживее с приятеля си Стефан в новия апартамент, Гала каза: „Надявам се да живея с него и с дъщеря ми там! Сега се чувствам прекрасно! Всичко е много добре!”. Въпреки това красивото лице на Нова ТВ не иска да прави планове за живота си и много й се иска да вярва, че има „завинаги”.

Водещата на „На кафе” говори за бившия си съпруг, с когото тя не се чувствала добре не само заради това, че го издържала финансово, а имало и доста други проблеми помежду им. Гала се опита да спаси брака си, но призна, че това е било „безсмислено упражнение”. Телевизионерката не пожела да говори срещу бащата на дъщеря си, но най-много съжалява за това, че той не е спестил на Мари неприятните моменти. Цял живот ще ги свързва прекрасното дете, което имат, и заради което са длъжни да имат нормални взаимоотношения. „Аз правя всичко възможно да съхраня най-доброто й чувство към баща й!” – споделя Гала. Сега се виждат, разговарят, нещо което не е било така дълго време. Водещата е на мнение, че добрите им взаимоотношения в момента се дължат на това, че бившият й съпруг има жена в живота си, с която се чувства прекрасно. „Знам коя е, но не сме се запознавали лично!” – каза Гала за настоящата приятелка на бившия си съпруг.

В студиото на вечерното шоу влезе и дъщерята на Гала. Мари сподели, че Гала не е строга майка, въпреки че като била малка й забранявала да яде определени нездравословни храни като солети и чипс. „Вкус се възпитава към всяко нещо, включително и към храната!” – обясни водещата забраната си. Като майка тя е взискателна и към това дъщеря й да учи чужди езици, заради това, че тя самата има пропуск в това отношение. Мари учи в немско училище, като е записала и английски език, а амбициозната й майка иска да я запише и на испански. Девойката вече не страда от ангажираността на майка си, а и се вижда с баща си, когато поиска. „Угризения имам по отношение на това колко време съм й посветила!” – откровена бе Гала, която признава, че не е имала възможност да придружава дъщеря си на първия учебен ден през годините.

Въпреки това, Гала и Мари си споделят всичко и са не само майка и дъщеря, но и много добри приятелки. Гала определи дъщеря си като „изключително свястно дете” и сподели, че много я обича, вярва й и всичко би й простила. В началото тежко приела раздялата на родителите си, но сега вижда, че така са по-спокойни и по-щастливи. 13-годишното момиче перфектно се разбира с новия приятел на майка си и дори са много добри приятели. Също така много харесва малката дъщеричка на Стефан – Никол. „Тя не е спряла до ден днешен да ми говори за братче или сестриче!” – споделя майката на Мари. Гала призна, че и тя и Стефан много искат свое общо дете, но все не намират време.

Към компанията се присъедини още една красива руса дама – фолк дивата Магда. Русокосата чаровница бе много притеснена и респектирана от Иван & Андрей, поради което Андрей се опита да я успокои, коленичейки и хващайки ръцете на красавицата. Андрей бързо охлади страстите си, сещайки се за приятеля на Магда – Красьо Черния, когото имаше неблагоразумието да нарече „едър”. Певицата възрази на това определение за партньора си, който бил отслабнал с 25 кг. С плевенския бизнесмен се разделили за 3 месеца, но сега са заедно и са щастливи, обяснява половинката му.

На обвиненията, че живее с парите на Краси, Магда отговори така: „5 години сме заедно, мисля, че е нормално да си помагаме и един мъж да се грижи за една жена! Аз също си имам мои доходи!”. Според певицата няма нищо лошо един мъж да издържа жена си, но е хубаво и тя да си има страничен доход за самочувствие. „Един мъж трябва да си тежи на мястото, защото ще му влияе на самочувствието, ако една жена го издържа!” – категорична бе Магда. Русокосата хубавица обясни, че не се обижда на писанията по нейн адрес, защото е много емоционална и бързо й минава.

Магда представи новия си хит – „Чакай ме там”. „Радвам се, че мога да направя премиерата във вашето предаване, наистина много ви харесвам, с удоволствие ви гледам, разтоварвате ме наистина!” – бяха думите на певицата, които тя отправи към Иван & Андрей.

veli1199
Регистриран: 06 ное 2010 09:40

Мнение от veli1199 » 10 авг 2011 20:47

„Нещо хладно“ - Магда

Новият клип на Магда тази вечер се завъртя премиерно в ефира на "Планета". Видеото е към сингъла Нещо хладно", а режисьор на лентата е Людмил Иларионов - Люси.

veli1199

Мнение от veli1199 » 11 авг 2011 14:40

Магда претърпя злополука

Магда e претърпяла злополука преди няколко дни. Певицата отскоро се пристрастила към АТВ-тата, но точно докато шофирала станал инциденът и тя счупила крак и ръка, научи Signal.bg. От вчера екипът ни прави безуспешни опити да се свърже с нея. Тя все още не отговаря на телефона си, за да научим каква точно е истината за състоянието й.

Магда имаше предстоящо участие в Лондон, което е отменено, а междувременно се очакваше тази седмица да излезе новото й парче "Нещо хладно". Клипът бе заснет наскоро от режисьора Людмил Иларионов-Люси.

Колко време ще се наложи да отсъства от сцената изпълнителката и дали все пак премиерата на сингъла ще се състои скоро, засега остава загадка.

veli1199

Мнение от veli1199 » 23 сеп 2011 12:31

ЧРД, Магда!

Изображение

Днес рожден ден празнува фолк певиицата Магда. Нейните почитатели изпратиха имейл до редакцията на Signal.bg, чрез който изказват своите най-искрени пожелания към любимата си изпълнителка. Ето какво пишат те:

"На първо място ти желаем здраво, защото без него всичко в човешкия живот е немислимо. Пожелаваме ти никога да не преставаш да мечтаеш и нито "море", нито "суша" да те спрат по пътя към сбъдването на мечтите ти! Не чакай, а изживявай най-хубавите си мигове сега, защото понякога "утре е късно". Бъди "точка на пресичане" за любовта, късмета и щастието! И изпълни обещанието си, което отправи към нас с една от най-хубавите си песни - да те запомним усмихната!"

Честит рожден ден на Магда и от екипа на Signal.bg!

Потребителски аватар
siskaaa_
Регистриран: 27 авг 2010 19:20

Мнение от siskaaa_ » 21 фев 2012 20:19

Магда: Работя по 5 нови песни

Магда работи усилено по новите си проекти за 2012-та. Изпълнителката на "Пайнер" сподели пред TV7 с какво са ценни и интересни за нея песните, които подготвя.

"За първи път съм събрала толкова много песни. Работя по много проекти, около 5 нови песни имам, което звучи доста добре. Звучат много хитово и са с прекрасни текстове. Рядко говоря така за мои песни, по принцип не обичам да ги слушам, защото ги пея по участия и ми омръзват, но тези са ми на сърце, в някои от тях намирам и себе си" - казва тя.

С ясна концепция за презентацията на предстоящите си сингли, които вече са почти готови и с надежда те да се наредят сред хитовете, певицата съобщава и някои от очакваните заглавия.

"Само една песен няма текст - по-бързата, която е кючек, ще я пусна лятото. "Забранявам", "Обичам да обичам" и имам един дует с македонец. Той не е известен в България, но съм сигурна, че след песента ще има доста фенки у нас, защото е хубаво момче, изглежда добре и има хубав глас. Досега, на който съм пускала песента ми, казва, че настръхва. Невероятна балада е, гордея се с нея. Тя вече е записана, смесена и трябва да фиксираме дата за клип" - обяснява изпълнителката.

Феновете ѝ могат да се надяват най-скоро на дуетното парче. "Първо мисля да пусна дуета, след това вече ще избера от другите, които са по-умерени. Но няма да е само баладата, която ще се появи" - подчертава тя.
Обещавам да бъда вярна,
но и ти ми обещай...

друга в сърцето ти да няма,
мой да бъдеш ти докрай !

veli1199

Мнение от veli1199 » 23 фев 2012 14:10

Магда: Няма форма за успех

Магда стартира кариерата си на фолк певица през 2003 година, когато на "Тракия фолк" представя песента "Море и суша" и печели наградата за дебют. Година по-късно това излиза първият й самостоятелен албум. Следващите два изпълнителката пуска през интервал от две години. От 2008-ма насам залага на отделни сингли.

"Не правя нещата на всяка цена. Няма форма за успех. Всичко е някакво излъчване, нагласа и късмет" - на мнение е певицата.

Според нея, няма как да се прогнозира дали една песен ще стане хит или ще остане незабелязана. "Една песен, когато я чуеш, не може да кажеш ще стане ли хит. Не знаеш какво ще се хареса. Не знаеш в кое време трябва да я пуснеш. Просто трябва да го уцелиш. Може от една проста песен да стане тотален хит, както сме и чували. А може от една уникална песен да не се получи нищо" - споделя Магда пред TV7.

Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Компания: Пайнер
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 23 май 2012 13:57

Магда засне клипа на “Вляво руса, вдясно черна”
Изображение
С много лятно и купонджийско настроение ще ни зареди новото видео на Магда, което певицата засне преди дни. В новия си проект изпълнителката не изневерява на себе си, като демонстрира женствена и секси визия. Песента, с която Магда възнамерява да атакува музикалните класации през следващите месеци носи провокативното заглавие “Вляво руса, вдясно черна”. Новата мелодия в репертоара на певицата е дело на композитора Димитър Петров и текстописката Радостина Денчева.
В унисон със закачливото звучене на песента е и видеоклипа, част от който бе заснет край морския бряг на Созопол. Русокосата изкусителка сменя три секси визии, в които залага на ярките цветове, съобразени с актуалните модни тенденции през този сезон. Наскоро певицата грабна отличието за “Най-секси визия във видеоклип” за “Нещо хладно” и се нареди сред 40-те най-успешни и красиви българки. Магда искрено се надява новото й музикално предложение да допадне на феновете, които ще изненада и с още няколко нови песни. Сред тях е баладата й с македонски изпълнител, за която певицата бе споменала, че е много силна и истински се гордее с нея.
Изображение

Отговори

Върни се в “Магда”