Камелия - Добре дошла

Потребителски аватар
foxy
*
*
Регистриран: 18 май 2009 08:40

Re: Камелия - Добре дошла

Мнение от foxy » 29 дек 2015 23:27

Обективно погледнато, към днешна дата Камелия пее на същия хонорар като в Пайнер (5000-5500 без ДДС). През 2015 година има участия колкото миналата година в Пайнер (около 100). А като вземем и частните партита от фейсбука на Виво Монтана стават към 130-140. Ротацията на "Неповторим" и "Престъпно е" по ФЕН ТВ са на всеки 4 часа, а по Балканика ТВ на "Неповторим" пак през 4 часа. Това за песни на 9 месеца и на близо 3 години по Планета нямаше начин да се случи никога. Когато Камелия иска да заложи на някакъв проект инвестира, рекламира и популяризира. Тя се едоказала на всички възможни нива и има близо 150 участия по турнета и разни масовки, каквито малко изпълнители имат в този бренш. Тя на никой няма какво да доказва, защото всичко иновационно в чалгата го е измислила тя. Много хляб има да ядат, докато я стигнат. Това, че е клипирала 2 песни като ТВ версии не значи, че не го е правила и преди това в Пайнер. Някои хора много бързо забравят фактологията така, както и факта, че Камелия нищо на никой не снася вече.

Потребителски аватар
Роберт
Respect
Respect
Регистриран: 07 сеп 2013 20:54

Мнение от Роберт » 29 дек 2015 23:29

foxy написа:Тя на никой няма какво да доказва, защото всичко иновационно в чалгата го е измислила тя. Много хляб има да ядат, докато я стигнат.

В това си прав :oops:
'cuz i slayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
Изображение

Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Компания: Пайнер
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 29 дек 2015 23:34

foxy написа:Обективно погледнато, към днешна дата Камелия пее на същия хонорар като в Пайнер (5000-5500 без ДДС). През 2015 година има участия колкото миналата година в Пайнер (около 100). А като вземем и частните партита от фейсбука на Виво Монтана стават към 130-140. Ротацията на "Неповторим" и "Престъпно е" по ФЕН ТВ са на всеки 4 часа, а по Балканика ТВ на "Неповторим" пак през 4 часа. Това за песни на 9 месеца и на близо 3 години по Планета нямаше начин да се случи никога. Когато Камелия иска да заложи на някакъв проект инвестира, рекламира и популяризира. Тя се едоказала на всички възможни нива и има близо 150 участия по турнета и разни масовки, каквито малко изпълнители имат в този бренш. Тя на никой няма какво да доказва, защото всичко иновационно в чалгата го е измислила тя. Много хляб има да ядат, докато я стигнат. Това, че е клипирала 2 песни като ТВ версии не значи, че не го е правила и преди това в Пайнер. Някои хора много бързо забравят фактологията така, както и факта, че Камелия нищо на никой не снася вече.
Е кой оспорва участията й, хонорара й и т.н? Камелия прави страхотен купон на участия, не се сещам за друга, която се старае толкова. Ако и другите се стараеха толкова щяха да имат повече участия на по-висока цена, но предпочитат да се разходят с плейбека из сепаретата, да оберат бакшишите и да си тръгнат.
Колкото до проекта - много слабо. Неповторим беше най-добрия й проект от 2011 до сега. Аз съм на мнение, че не трябва да се пускат посредствени песни и "ТВ версии", освен ако не е за албум. Според мен Камелия залага повече на този проект, отколкото ние си мислим. Иначе нямаше да го държи в хладилника толкова време с "Дай го двойно".
Като беше в Пайнер не е пускала подобни "ТВ версии", поне аз нямам такива спомени.
Изображение

Потребителски аватар
BobiTo
Регистриран: 27 юни 2010 14:25
Любима певица: Анелия
Любим певец: Галин
Компания: Пайнер

Мнение от BobiTo » 29 дек 2015 23:39

Нито видеото, нито песента ми харесват. Тая отдавна залезе.
Ако ме питаш дали ще те забравя, каквото правех с теб
дали го правя с други, с други...
Не разбираш ли, не чуваш ли - напълно луд си!

Изображение

Aeris
Регистриран: 08 юни 2013 00:08
Любима певица: Гергана, Кали, Цветелина Янева
Любим певец: Крум

Мнение от Aeris » 29 дек 2015 23:40

Песента е приятна за слушане, клипа е доста глуповат, но става по между другото. И треторазрядна певица не би имала големи надежди от този проект, надявам се скоро да пусне нещо качествено.
Изображение

Потребителски аватар
Роберт
Respect
Respect

Мнение от Роберт » 30 дек 2015 00:54

Аз мисля че залага на Добре дошла, на Даи го двоино не залагаше, нали искаше да я пуска в края на 2014 но след това каза че върнала текста на песента, но сега през септември го пусна същия текст :mrgreen:
Да, Неповторим е недостижим, дори се чудя как Нанков е направил толкова смотан видео клип (Добре дошла) :roll:
Изображение

Потребителски аватар
Роберт
Respect
Respect

Мнение от Роберт » 31 дек 2015 00:15

песента започна да ми харесва :oops:
Изображение