Новини

Отговори
Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Компания: Пайнер
Контакти:

Re: Новини

Мнение от .:Maria:. » 27 фев 2013 01:07

Наградата на Rollplast печели Камелия
Изображение

Камелия получи награда от Rollplast. "Много благодаря на спонсора, че ми даде тази награда, но още повече благодаря на Митко Димитров, че му позволи да ми я даде" - каза с усмивка фолк звездата.

Безапелационно откровена, Камелия намери най-интересния начин да изрази своето несъгласие с отсъствието на категориите "Певица на годината" и "Певец на годината", които за първи път бяха обединени в "Изпълнител на годината".

Атрактивната изпълнителка излезе по халат, за да получи наградата на спонсора и сюрпризира зрителите с позицията си: "Не съм съгласна на 11-тата година на наградите на телевизия "Планета" да няма Певец и Певица на годината. Това е церемония, която ще запомня без Певец и Певица. Имаше кой да бъде награден и вярвам, че това ще е първата и последната такава година" - заяви тя, а по повод важността на спонсорите обърна внимание, че:"Без спонсори няма турнета" - и благодари на публиката, която я подкрепя безрезервно на всяко участие, въпреки че от две години няма нов клип, а твърде рядко пуска нови песни.
Изображение

veli1199
Регистриран: 06 ное 2010 09:40

Мнение от veli1199 » 17 мар 2013 14:10

Камелия: Не бих си замълчала, само за да не пострадам!

Камелия не се притеснява какви ще са последиците за нея след скандалното й изказване по време на Годишните награди на телевизия "Планета".

Припомняме, че тя се появи на сцената по халат, за да вземе награда от спонсора на събитието. На микрофона изпълнителката възропта, че за първа година няма да има отделни призове в най-оспорваните и очаквани категории.

"Не съм съгласна на 11-тата година на наградите на телевизия "Планета" да няма "Певец на годината" и "Певица на годината". Това е церемония, която ще запомня без "Певец" и "Певица". Имаше кой да бъде награден и вярвам, че това ще е първата и последната такава година" - заяви тя тогава от сцената на зала 1 на НДК.

Веднага след церемонията изказването й се превърна в тема №1 за медии и изпълнители, които разпалено коментираха позицията на винаги актуалната фолк звезда и смелостта да я заяви по време на най-голямото музикално събитие в жанра.

Двайсетина дни след случилото се ехото от изказването на Камелия все още не е заглъхнало. В интервю за сп. "Блясък" тя коментира: "Няма как един изпълнител да работи цяла година и след като си е заслужил отличието, изведнъж да премахнат категорията. Ами, не е честно. Изказала съм мнение, което дори не касае мен самата, а колегите, които според мен са ощетени. Не бих си замълчала, само за да не пострадам, защото мен не ме е страх, че ще пострадам!".

Потребителски аватар
GaLiioo
Регистриран: 07 авг 2012 11:43
Любима певица: АНДРЕА, АЛИСИЯ и ПРЕСЛАВА
Любим певец: SHAWN MENDES, FETTY WAP

Мнение от GaLiioo » 25 мар 2013 08:48

Камелия: Митко Димитров не ми пречи да си изразя мнението

Изображение

Близо месец след връчването на Годишните награди на телевизия "Планета", ясно заявената от Камелия позиция на несъгласие с липсата на двете най-оспорвани категории "Певец на годината" и "Певица на годината" по време на церемонията в зала 1 на НДК, е сред доста обсъжданите теми в медийното пространство.

Гостуването на фолк звездата в предаването на Сашо Диков по Нова ТВ също добави нови щрихи по въпроса защо единствено Камелия реши да изрази така открито мнението си, излизайки на сцената по халат и домашни чехли.

"Това беше знак на протест, на моето несъгласие с промяната, която настъпи по повод на тези награди за 2012-та година. Защото съм принципен човек и когато има нещо да кажа, излизам и го казвам. Така съм възпитавана и така съм се научила с времето - че човек, когато е открит, когато е естествен и спокоен, не се притеснява от това, което има да каже открито, а не задкулисно и може да си го каже съвсем на място. Нямаше по-подходящо място, защото аз го казах и доста преди наградите, че не съм съгласна с това - най-важните категории ги няма, целият ни жанр олеква" - обясни изпълнителката.

Камелия не скри учудването си от липсата на всякакво обяснение защо се е стигнало да премахването на най- желаните категории и очаквани призове както от публиката, така и от изпълнителите. Въпреки че не бе сред номинираните за двете нови отличия "Музикален идол" и "Изпълнител на годината", тя се чувства съпричастна към всичко, което се случва в жанра.

"Аз съм от началото на този бизнес, още когато нямаше награди, нямаше телевизии, нямаше дори специализирана преса, която да ни отразява ние какво правим и въпреки това хората ни харесваха" - заяви певицата и добави още:

"Направих го заради това - не съм съгласна да няма точно най-важните категории. И никой не каза защо ги няма, не получих отговор. Появиха се нови категории. Хубаво, нека да има и за сцена и за клуб..., но все едно Оскарите да минат без "актьор" и "актриса". Това е обезглавяване на една церемония".

На въпрос не я ли е страх да не би да я "шутират" от "Пайнер", Камелия отговори така: От кого да ме е страх, от Митко Димитров? Да не би да е звяр?! Той е съвсем културен, възпитан човек. Ние с него проведохме после един разговор и той каза: "Да, Камче, наистина си права". Едното не пречи на другото. Не знам какво точно се е случило, но се е случило и смятам, че това ще е първият и последният път, който ще е така" - сподели звездата на "Пайнер" и поясни: "Излязох по халат и по пантофи, за да покажа моето несъгласие, моята принципна позиция".

Певицата подчерта, че се чувства свободна да изразява мнението си и продуцентът й не я ограничава по никакъв начин. "Митко никого не е изял! Толкова години работим заедно - 16, никого не съм видяла да е ухапан, да е обезглавен. Митко е съвсем нормален човек. Всеки прави грешки, ние с него сме имали трудни моменти и винаги сме работили досега, имаме шанс да продължим и защо да не продължим! Той не ми пречи да си изразя мнението. Там няма цензура или ако за някои има, за мен няма".
  • Или си играч, или си наигран

Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 03 юни 2013 09:25

Камелия: г-н Димитров е отличен мениджър, вслушва се в мненията на изпълнителите си

Изображение

Камелия, която от доста време прави своите клубни участия със специалното участие на "Виво Монтана", е удовлетворена от това, че има възможност да даде поле на изява на млади и талантливи хора от своя роден край.

"Щом са талантливи, някой трябва да им подаде. Ако това не се случи, младите се захващат с дребно шмекерджийство, започват да висят по цял ден по кафенетата, очаквайки някаква далавера. Пък и по този начин разнообразявам своята програма, защото съм певица, която вече повече от 15 години е на сцената и иска да се развива. Пеем само на живо, свирим на живо и това се оценява от хората" - споделя певицата в интервю за senzacia.net.

Въпреки силната конкуренция на новите имена в жанра, Камелия успява да бъде винаги актуална и да е една от топ изпълнителите. Тя е сред най-предпочитаните гост-звезди в клубовете из цялата страна и не може да се оплаче от липса на интерес от страна на собствениците на заведения.

"И това може само да ме радва. След като има интерес, това означава, че съм се доказала. Защото, повярвайте ми, собствениците на заведения в момента много добре обмислят кого да поканят. Те разчитат на един кръг певци, които ще вкарат публика, ще я накарат да консумира, да се отпусне, защото и бизнесът на заведенията не е в цветущо състояние. Макар че българите, когато сме най-зле финансово, се хващаме винаги на хорото" - обяснява любимката на публиката.

По въпроса, който все по-често се дискутира в публичното пространство, дали в попфолка се усеща кризата и това ли е възможната причина "Планета" вее няколко години на не прави свое турне, а последното да е безплатно, Камелия коментира:

"Разбира се, че и при нас има криза. За щастие шефът ни, г-н Митко Димитров, е отличен мениджър, който се вслушва в мненията на своите изпълнители. С него говорихме доста след моето изказване по време на годишните награди в попфолка, че е недопустимо да няма отделни категории за певец и певица на годината. И стигнахме до извода, че съм права.

Решението да няма турне обаче е негово, както и дали то ще бъде със или без билети. Това вече са бизнес договорености със спонсорите, които трябва да са максимално стабилни, за да обезпечат концертите, ако няма вход за тях. И очевидно г-н Димитров е успял да намери правилните спомоществователи.

Не смятам, че има отлив от нашата музика – феновете са все така многобройни и стадионите няма да бъдат празни, дори и да имаме билети. Видяхме, че от конкурентна фирма направиха подобно голямо турне и за нивото на тяхната популярност имаше достатъчно публика, която беше извадила пет лева от джоба си".

Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 15 юни 2013 10:10

Камелия задвижи новия си проект от Alek Sandar

Изображение

Камелия задвижи новия си музикален проект. Фолк звездата реши да даде ход на парчето, което още през 2012-та направи за нея Alek Sandar.

Както още тогава Signal.bg писа, младият певец, композитор и музикален продуцент тогава имал възможността да бъде на нейно участие и на живо се уверил в изключителния професионализъм на изпълнителката. Мелодията е специално създадена за Камелия, а текстът на парчето е дело на Траяна Каписъзова.

Преди няколко дни певицата е записала сингъла, предстои да бъде заснет видеоклип. Проектът няма да е типичният попфолк, а в етно-денс стил. "Опитваме се да направим нещо, което да промени попфолка. Камелия обича да се намира отново и да се преобразява", сподели пред Blife композиторът.

Авторката на римите пък максимално затруднила двамата творци в избирането на заглавието. В стиховете си тя използвала доста силни и въздействащи думи и затова Alek Sandar и Камелия още умуват над заглавието.

Очаква се проектът да бъде промотиран през лятото, защото мелодията е много лятна, танцувална и завладяваща.

Изображение

Потребителски аватар
musics
Respect
Respect
Регистриран: 08 окт 2011 12:54
Любима певица: Lady Gaga & Preslava
Компания: ПАЙНЕР

Мнение от musics » 16 юни 2013 13:14

Камелия: Живея пълноценно

Камелия е сред малкото представители на шоубизнеса, които успяват да провокират публиката освен със сценичните си изяви и с философските си размисли за живота. Фолк звездата никога не е подценявала публиката и винаги намира най-подходящия начин да отправи своите послания към феновете не само с песен, но и със слово.

"Щастието не е място, където отиваш - то е вътрешно състояние, което създаваш.
Нужно е само да спрем и да обърнем повече внимание на съкровищата, които ни заобикалят. Затова живея пълноценно. Очите ми са отворени. Будна съм. Наслаждавам се на всеки миг от това грандиозно приключение. Нека да се наслаждаваме заедно! :)))" - ето с такъв статус в неделния ден Камелия впечатли почитателите си във фейсбук, поствайки и снимка, на която е с любимия си Цветин.

През седмицата пък стана ясно, че певицата вече е записала новия си сингъл, който е по музика и аранжжимент на Alek Sandar и текст на Траяна Каписъзова. Мелодията е много лятна, танцувална и завладяваща, а текстът е изпълнен с доста силни и въздействащи думи. Очаква се скоро проектът да бъде представен с видеоклип.
На линия съм за един човек и чакам нещо мъничко от теб.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
musics
Respect
Respect

Мнение от musics » 03 юли 2013 17:18

Камелия и Кирил Ефремов водят Мис България 2013

Една от най-обичаните провокативни певици Камелия и КЪРТИЦАТА Кирил Ефремов ще са водещите на най-красивото риалити шоу това лято – Мис България 2013. Пътят към короната на победителката тази година започва на 15 юли в ефира на TV7. Най-горещото лятно шоу ще се излъчва всеки делник в праймтайма, събощават от медията.

Като кавалер Кирил Ефремов ще поеме тежестта на ежедневните снимки и ще води както двата лайфа, така и дейли епизодите. Секс символът на поп-фолк ще влезе като тежката артилерия в живите студия на шоуто два пъти в седмицата.

Киро ще бъде човекът, който единствен ще нарушава изолацията на момичетата и ще им поставя ежеседмичните задачи. Дали обаче най-голямото предизвикателство за красавиците няма да бъде неповторимият чар на актьора, който ще бъде и единственият мъж с достъп до Двореца на 18-те принцеси? След като прекара три месеца като Саботьор в базата на КЪРТИЦАТА, Кирил се очаква да даде компетентни съвети на 18-те кандидатки как да се справят с пълното отделяне от околния свят.

Камелия ще влиза в живото студио и с уникалното си присъствие няма да спести никому неудобните въпроси, а от погледа й няма да убегне нито една грешка на претендентките, както и нито един техен успех няма да остане незабелязан. Камелия отдавна разби мита за съмнителния интелект на поп-фолк певиците и присъствието й като водеща обещава да е един от най-цветните акценти в Мис България 2013.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
musics
Respect
Respect

Мнение от musics » 13 юли 2013 13:50

Камелия: Тайната е в това да си себе си

Камелия е сигурна, че би простила всичко на любимия си Цветин. Двамата са заедно от около 15 години и колкото и да ги разделят по жълтите вестници, връзката им е непоклатима.

"Тайната е в това да си себе си", разкри Камелия пред "Стандарт". "Връзката може да съществува, когато не играеш роля, за да му се харесаш; когато не те е срам да си признаеш, че те боли или че ти е тъжно; когато можеш да му признаеш кое ти харесва и кое не, да можеш да му кажеш: "Дразниш ме, в момента не искам да говоря с теб!", обяснява звездата. Колкото до кривването от правия път, което е по-присъщо на мъжете, тя го приема за нормално стечение на обстоятелствата, когато двамата не се разбрали. Ако имат хармония, нищо не може да ги раздели", допълва Камелия.

В момента влюбените са на родното Черноморие, където се възползват от последните си дни отпуск. Защото от 15 юли, следващия понеделник, Камелия излиза отново на малкия екран. Този път ще води риалитито "Мис България" по ТВ7. Компания ще й прави първата българска "къртица" Кирил Ефремов.

Камелия се завръща на малкия екран. От 15 юли, идния понеделник, от 21 часа ще я гледаме като водеща на риалитото "Мис България" по ТВ7 заедно с Кирил Ефремов. Шоуто ще тече на живо. Камелия обаче е категорична, че не се страхува от гафове, дори ако случайно й спре аутокюто. Няма и да репетира пред огледалото. Преди да започне поредната какофония с камерите, тя отдъхва с гаджето си Цветин на родното Черноморие.

За звезда, която е от съвсем друга сфера, Камелия може да се похвали със солиден опит в телевизията. Първият й експеримент беше с "Голямата уста" по Нова - също на живо. Оттогава си спомня много смешен гаф. След пробните снимки редакторите й казват, че трябва да изнесе гласа си малко по-високо, без да се съобразят, че певицата е не случайно в музикалния бизнес. Вокалните й качества са неоспорими. "Така още от първото предаване се превърнах в кака Радка викачката", смее се сега Камелия, гледайки назад. "Голяма тръпка е. В първото си спомням, че не можех да го приключа и извиках на помощ мъжете в студиото. Май Влади Въргала беше там тогава. Така е - имам нужда от мъже шегува се певицата.

Воденото от нея "Споделено с..." по ТВ7 се излъчваше на запис, но тя пък никога не го е гледала. Освен когато в студиото й се случил друг майтап - паднала й полата. "Разбрах, че няма нищо страшно, дори да ти спре аутокю. Най-важното е да си вътре в разговора, да слушаш какво ти говори човекът отсреща, да мислиш и да участваш, да бъдеш себе си", разказва правилата си русата фурия.

"Усещам, че ми се отдава, че хората ме харесват. Никога не съм била запалена по телевизията, никога не съм мечтала да се занимавам с това. Затова не мога да кажа, че ми е липсвала, след като напуснах "Споделеното". Не съм се отъждествявала толкова с екраните", обяснява огън момичето. За поведението си на екрана няма учители, нито пък се опитва да подражава на някого. "Магията се получава, когато водещият е вътре. Дори човек да сгафи, няма да е за първи път в историята, нито за последен", убедена е тя. По време на едно от пътуванията си до Америка следи тамошните токшоута. Признава, че именно атмосферата, която лъха от техните професионални студия, се опитва да пресъздаде и тя. "Опитвам се да е леко, позитивно, забавно. Това е ролята на водещия - да освободи госта си".

Камелия има опит и като претендентка в конкурси за красота, което я прави идеална за водеща на риалитото. Още съвсем в началото на кариерата си тя става "Мис Чипровци" (нейният роден град), а после и "Мис Монтана". Това й дава право да участва на финала на "Мис България" в София. Класира се сред първите шест най-красиви нашенки. Макар да се изкушава да работи от време на време и като фотомодел, тя избира да се посвети на другата си страст - музиката. Все пак е останало нещо от онези години - перфектната фигура, която прави разногледи не един и двама мъже. Тайната й е простичка.

"Не обичам да стигам до крайности. Трябва да има любов и позитивизъм, да съм усмихната, когато съм спокойна отвътре и когато мога да изразя себе си. То се изписва в изражението ми. Личи си в очите и на всяка жена."

Макар българките да се славят с хубостта си, Камелия смело критикува днешните момичета. "Ние притежаваме балканска натура и сме красиви по даденост. Лошото е, че храната ни в последно време обезобрази девойките", казва тя.

Звездата анализира философски себе си. "Уча се да се приемем повече такава, каквато съм. Няма идеален човек. А не искам да бъда. Само когато съм автентична, се харесвам и обичам", споделя тя мотото си. Относно критиките от другите - няма нищо против. "Чуждото мнение е важно за мен. Когато някой ми каже нещо, не реагирам спонтанно, защото може да е прав. Обмислям нещата, наблюдавам отново какво се е случило, и ако наистина съм сгрешила, си признавам. Не се сърдя на никого. Но ако съм сигурна в себе си, не ме притеснява, когато някой ми каже, че някоя песен е ужасна или че съм се представила зле", казва тя.

Камелия си е създала име на провокативна дама в родния шоубизнес. По концертите на "Пайнер" се е появявала облечена в националното знаме, само по лепенки както и по халат и чехли. Ботушите над коленето пък са й запазена марка. "Не живея за другите и не правя нещата, за да бъда забелязвана и харесвана. Ако съм била по лепенки или облечена като монахиня, то е, защото съм изразявала "аз"-а си. Скандална съм, когато се усетя, но не го правя, за да спечеля корици на пет списания и вестника. Кеф ми е да бъда искрена. На моменти съм адски луда, но друг път съм затворена, срамежлива и ранима. Това е моята палитра", обяснява тя.

За разлика от началото на кариерата й, вече не се притеснява да казва нещата едно към едно. "Преди спестявах позиция в различни ситуации. Опитвах се да се харесам повече на околните".

Тайната на дългата връзка

Камелия има една от най-дългите връзки в родния хайлайф. Тя и гаджето й Цветин са заедно повече от 15 години. Колкото и пъти да ги разделят и събират из жълтите страници, те си остават дует. Певицата е извела тайната на дългата връзка, в която е сто процента сигурна. "Възможна е само когато се научиш да бъдеш себе си пред друг човек и му позволиш да те познава така, както ти се познаваш. Когато не играеш роля, за да му се харесаш. Когато не те е срам да си признаеш, че те боли или че ти е тъжно. Когато можеш да му кажеш: "Дразниш ме, в момента не искам да говоря с теб!" Когато можеш да си помълчиш с този човек". Казва, че би простила всичко. Вярва, че любовта омаловажава грешките. "Ако другият е имал нужда от нещо, ако му е липсвало и ти го е казал, а ти не си опитал да му го дадеш, тогава той ще намери начин да си го намери. Тогава няма за какво да му се сърдиш. Не обичам да притежавам човека, както и да бъда притежавана. Така губиш себе си, а после и връзката си. Ние сме индивиди, които споделят преживявания", обяснява звездата.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 24 юли 2013 09:26

Камелия краси корицата на новия брой на списание "ОК"

Камелия е едно от лицата, които красят най-новия брой на списание "ОК". Заедно с колегата си ко-водещ в реалити проекта "Мис България 2013", Кирил Ефремов, звездата разказва за предизвикателството отново да бъде водеща, за измислиците на жълтата преса, както и за тайните на перфектната си фигура.

Изображение

"Това е и до ген, и до някакъв вид режим. Аз от 2 години не ям месо и млечни продукти, хапвам само риба. Защото месото е натъпкано с хормони, химикали и ваксини, които няма как да не ни повлияят. Мляко пък не консумирам, защото разбрах, че ензимът лактаза, който отговаря за усояването на млякото, го нямаме след 4-годишна възраст."На страниците на списанието Камелия разказва и как съчетава ангажиментите си на водеща с многобройните си участия из страната. "Творците обичаме примката да ни е стегната до шията, за да творим", шегува се певицата, "а и екипът е много толерантен към моя график".Цялото интервю на Камелия и какво още разкри тя - в новия брой на списание "ОК".

Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 13 авг 2013 22:21

Камелия сложи булчински воал

Камелия отново обра овациите на феновете по време на поредното си участие в култовия Plazza Dance Sofia.

Наред с доволна порция хитове, поднесени под акомпанимента на атрактивните Виво Монтана, огнената фолк изпълнителка впечатли присъстващите с екстравагантна визия. В разгара на купона, върху ефирния си тоалет тя сложи булчински воал, а импровизирани шферки станаха грациозни момичета.

Това лято фолк звездата отново влезе в ролята на телевизионна водеща. Този път тя си си партнира с актьора Кирил Ефремов в риалити на шоуто на ТВ7 "Мис България 2013".

Изображение

Отговори

Върни се в “Камелия”