Новини

Отговори
veli1199
Регистриран: 06 ное 2010 09:40

Re: Новини

Мнение от veli1199 » 17 яну 2012 15:48

Камелия подготвя няколко нови проекта

Камелия си пожелава нови песни, здраве и хъс за работа през следващите месеци. В специално интервю за “Звездно” по телевизия "Планета" изпълнителката споделя, че усеща пробуждане в себе си и желание за нови хитове. Доскоро голяма част от времето й бе посветено на телевизията и токшоуто, което водеше, но вече съсредоточава вниманието си върху музиката.

Изпълнителката предвижда са реализира през 2012-та няколко нови песни и се надява с тях да удовлетвори очакванията на публиката за актуални и интересни проекти . Както обичайно, Камелия прави прецизен подбор на мелодиите за новия си репертоар и се стреми да избере най-доброто.

Потребителски аватар
BobiTo
Регистриран: 27 юни 2010 14:25
Любима певица: Анелия
Любим певец: Галин
Компания: Пайнер

Мнение от BobiTo » 20 яну 2012 00:42

Тони Димитрова ли сменя Камелия в "Споделено с..."?

Изображение

TV7 завъртя промо на "Споделено с...", в което става ясно, че на мястото на Камелия в ролята на водещ ще бъде поп певицата Тони Димитрова. Изпълнителката на "Ах, морето" анонсира броя, който ще се излъчи на 25 януари.

В медийното пространство междувременно се тиражираха различни версии за това кой ще води предаването, след като на 13 януари от TV7 и !no frame media обявиха, че подготвят огромна изненада за феновете с нов, напълно неочакван водещ, който ще поеме щафетата от Камелия на 25 януари.

Тони Димитрова досега не е била в ролята на телевизионна водеща, но пък обещава да покаже на зрителите на ТV7, че е готова да изслуша всяка мъка и радост, както и да повдигне незададени въпроси и неразкрити тайни. Дебютът й ще е идната сряда от 16:30 часа.
Ако ме питаш дали ще те забравя, каквото правех с теб
дали го правя с други, с други...
Не разбираш ли, не чуваш ли - напълно луд си!

Изображение

Потребителски аватар
BobiTo
Регистриран: 27 юни 2010 14:25
Любима певица: Анелия
Любим певец: Галин

Мнение от BobiTo » 20 яну 2012 16:00

Камелия споделя с... „Карбовски: Директно“

Изображение

"Пази се, тя е огън момиче! Камелия без цензура – за срока на годност в попфолка, професионалните амбиции, бебетата и ексхибиционизма. Всички истини от първо лице!" - гласи промото по Нова ТВ за участието на Камелия в предаването "Карбовски: Директно" тази събота, 21 януари, от 16:00 часа.

Вън от съмнение, това ще е едно прелюбопитно интервю с фолк певицата и телевизионна водеща, като се има предвид изненадващото и за нея слизане от токшоуто "Споделено с Камелия" по TV7.
Ако ме питаш дали ще те забравя, каквото правех с теб
дали го правя с други, с други...
Не разбираш ли, не чуваш ли - напълно луд си!

Изображение

veli1199

Мнение от veli1199 » 07 фев 2012 18:00

Камелия: Навън вали...

Камелия отново провокира феновете си по необичаен начин. Певицата показа секси фотос, на който се вижда, че стопля дори зимата, смело позирайки само по ефирно бельо, докато около нея навън вали хубав февруарски сняг. За минусовите температури подсказва само пухкавата зимна шапка...

Изображение

"Навън вали..." - лаконично и с усмивка коментира тя снимката си, която предизвика буря от коментари на личния й профил във Facebook: "Нека да е зима щом таквиз жени има!", "Повече от уникална си!", "Готина си, Ками" - пишат разгорещени фенове.

Междувременно меломаните са нетърпеливи да чуят и нова песен от винаги актуалната Камелия. Преди време тя сподели, че е започнала работа по нови музикални проекти, но не се ангажира с конкретни срокове кога ще презентира нов сингъл.

Потребителски аватар
Officially Forbidden
Регистриран: 02 окт 2010 01:30
Любима певица: Галена, Десислава
Компания: Payner Music
Контакти:

Мнение от Officially Forbidden » 16 фев 2012 15:19

Камелия разказва истината за отстраняването и от предаването "Споделено с Камелия" в "Горещо" тази събота

Изображение

Тази събота, 18 февруари, от 22:10 часа специален гост в студиото на телевизионния таблоид „Горещо” е Камелия, за да разкрие истината за скандалното си отстраняване от ефир.

“Не съм си тръгнала доброволно – това държа да го подчертая. Тази информация, която излезе… От това и най-много ме заболя всъщност – че някой говори вместо мен. Това беше най-гадното! Не толкова, че няма да съм водеща… Можеше да бъде по-етично!” – споделя Камелия и разказва как е научила новината за уволнението си от интернет на 13 януари, петък и как са се развили събитията след това.

“Всичко приключи. Разбрах истината! Разбрах, че има хора, които са целяли това да се случи!… Пожелавам успех!” – казва Камелия и признава, че не е изморена, не е бременна и дори самата тя не знае конкретните причини за отстраняването си. Тя коментира слуховете, че една от тях е поискания от нея хонорар.

Камелия разказва, че въпреки уверението от продуцентите й, че само за известно време ще е “на трупчета”, тя се явила на снимки в студиото, за да е коректна по договора си. С изненада установила, че голяма част от екипа й не знае, че тя вече не е водеща, но надписът вече бил сменен.

Камелия дори получила покана да бъде гост в първото предаване с новата водеща: “Ако бях отишла, това значи, че щях да се самообеся. Щях доброволно едва ли не да си отстъпя мястото, което щеше да потвърди информацията, излязла в интернет.”

„Горещо”, събота, 18 февруари 2012г., 22:10 часа, Нова телевизия.
...Целият град знае
Изображение

veli1199

Мнение от veli1199 » 01 мар 2012 14:37

Камелия: Не е лесно, но работя

Феновете на Камелия отдавна очакват от любимата им изпълнителка да представи свои нови сингли. През миналата година тя умишлено направи творческа пауза и не пожела да записва песни. Сега фолк звездата е категорична, че през 2012-та ще радва почитателите си с актуални парчета.

"Работя, пише се текст. Имам песен. Аз започнах работа в края на 2011 година. Не за първи път ще кажа, че 2011-та реших сама да си почина, защото имах нужда да си почина по отношение на издаването на песни. Хубаво е, че имах предаване, за да си почина, защото иначе нямаше да има такава пауза" - казва Камелия пред Планета.

Певицата, която има богата дискография, многобройни хитове и впечатляващи видеоклипове, не крие, че е трудно да бъдеш оригинален и с всеки следващ проект да казваш нещо ново.

"Бавно ставата нещата. Много е трудно, когато си изпял доста песни през годините на всякаква тематика, снимал си клипове с различни сюжети, с всякаква визия. На мен самата ми е трудно да измисля нещо ново. Както се казва, да намеря правилната формула, за една такава голяма пауза. Не е лесно, но работя" - споделя още Камелия.

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Регистриран: 13 яну 2012 14:30
Любима певица: ГЕРГАНА
Компания: ПАЙНЕР
Подпис от: Dark Horse
Контакти:

Мнение от toty93 » 06 мар 2012 22:19

Камелия получи специалната награда на „Планета“

Изображение

15 години сценична дейност получи Камелия.
До смърт да ме раняват и без дъх да ме оставят.
Изображение
Във последния миг живот, "Обичам те!" ще кажа.

Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 07 мар 2012 16:18

Камелия изгрява в минисериала "Ракия Сънрайз"

Изображение
Камелия, Дияна Миличевич, Краси Радков, Виктор Калев и Мариан Бачев са основните действащи лица в минисериала „Ракия Сънрайз“, който стартира с първа серия този петък в рамките на „Шоуто на Слави“, съобщиха авторите на сериала.

Актьорите гостуваха на Слави и споделиха, че са се забавлявали много по време на снимките, но разчитат на това зрителите да се забавляват повече от тях, докато гледат готовия епизод.

Впечатление прави женското присъствие в актьорския състав. Фолк певицата Камелия досега е играла роли само в рамките на нейните клипове. Въпреки това, присъствалият на снимките водещ, сподели, че чувството за себеирония помага много на Камелия. С това се съгласи и Краси Радков, който призна, че певицата вече е „с едни гърди напред“.

Другата дама е Дияна Миличевич – момичето, участвало в проекта „Добре дошъл в България“. Освен тях, участие в „Ракия Сънрайз“ ще вземат и някои гост-музиканти, както и един водещ, за когото сценаристите полагат усилия да не бъде разпознат.

Автори на сериала са Иво Сиромахов, Ивайло Вълчев и Драгомир Петров – сценаристите, които са автори и на „Къде е батко?“ Техният представител в студиото Иво Сиромахов разкри, че действието, което остава в тайна засега, се развива в един бар. Такава обстановка е близка до ежедневието на голяма част от българите, обоснова се той и поясни, че за снимачна площадка се използва студиото на шоуто.

Според Иво и колегите му, това, което представлява „Ракия Сънрайз“, не може да бъде съотнесено към типичните ситкоми и трамедии, а е по-скоро телевизионен театър. Иво защити пред водещия и тезата си за минисериал с мотива, че щом има миниполи, значи, нищо не пречи да има и минисериал.

Сериите на „Ракия Сънрайз“ ще бъдат излъчвани всеки петък като част от Шоуто. Историите от бар „Ракия Сънрайз ще се излъчват след това всеки петък, а на първи епизод ще можете да се насладите на 9 март от 22:30 часа, информират от "Шоуто на Слави".
Изображение

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Контакти:

Мнение от toty93 » 10 мар 2012 00:26

АКТЬОРСКИЯТ ДЕБЮТ НА КАМЕЛИЯ В „РАКИЯ СЪНРАЙЗ”

Изображение

Камелия е едно от основните действащи лица в минисериала „Ракия Сънрайз“, който стартира с първа серия тази вечер в рамките на „Шоуто на Слави“. Това ще е актьорският дебют на фолк звездата, която ще си партнира в сериала с Дияна Миличевич, Краси Радков, Виктор Калев и Мариан Бачев.

Преди три дни актьорите гостуваха на Слави и споделиха, че са се забавлявали много по време на снимките, но разчитат на това зрителите да се забавляват повече от тях, докато гледат готовия епизод.

Камелия досега е играла роли само в рамките на нейните клипове. Въпреки това, присъствалият на снимките водещ сподели, че чувството за себеирония помага много на Камелия. С това се съгласи и Краси Радков, който призна, че певицата вече е „с едни гърди напред“. Другата дама е Дияна Миличевич – момичето, участвало в проекта „Добре дошъл в България“. Освен тях, участие в „Ракия Сънрайз“ ще вземат и някои гост-музиканти, както и един водещ, за когото сценаристите полагат усилия да не бъде разпознат.

Автори на сериала са Иво Сиромахов, Ивайло Вълчев и Драгомир Петров – сценаристите, които са автори и на „Къде е батко?“ Техният представител в студиото Иво Сиромахов разкри, че действието, което остава в тайна засега, се развива в един бар. Такава обстановка е близка до ежедневието на голяма част от българите, обоснова се той и поясни, че за снимачна площадка се използва студиото на шоуто. Историите от бар „Ракия Сънрайз“ ще се излъчват всеки петък в рамките на „Шоуто на Слави“.
Изображение

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Контакти:

Мнение от toty93 » 18 мар 2012 00:05

Камелия: “Тези 15 години са моето най-голямо богатство!”

Изображение

Едно от най-престижните отличия на Годишните награди на “Планета”, бе специалната награда на “Пайнер” за “15 успешни години на сцената”.Тя отиде в ръцете на Камелия, която само минути след като получи приза поздрави всички гости в залата с най-големите си хитове. 
Певицата представи за първи път пред публика и най-новата си песен “Лошо действаш ми”, която бе подготвила специално за церемонията.В интервю за предаването “Звездно” на телевизия “Планета”, Камелия сподели, че 15 години на сцената са и много, но и малко време. 
Малко са, защото вярва, че за нея предстоят още много хубави години, през които ще покаже много нови песни, клипове и идеи.Но са много, защото през тези години е научила десетки неща, а най-важното сред тях е че с труд, постоянство и любов всичко се постига.Камелия е убедена, че когато отстояваш себе си и принципите си, и не предаваш самия себе си, няма как накрая да не успееш и да не си щастлив.Певицата е благодарна за признанието, което получи и го приема като стимул да продължи да създава нови и качествени проекти.Тя признава, че през тези 15 години на сцената е научила много неща, които с времето се превръщат в нейното най-голямо богатство.
Изображение

Отговори

Върни се в “Камелия”