Новини

Отговори
Потребителски аватар
Officially Forbidden
Регистриран: 02 окт 2010 01:30
Любима певица: Галена, Десислава
Компания: Payner Music
Контакти:

Re: Новини

Мнение от Officially Forbidden » 26 юни 2011 03:34

Камелия атакува лятото с нова песен

Изображение

Нова песен, нов видеоклип и нова фотосесия обеща Камелия на многобройните си почитатели тези дни. Музикалният проект е на финалната права и много скоро певицата ще влезе в студиото да го реализира. Веднага след това предстоят снимките на видеоклипа, а наред с тях, може би и снимки за нова и интересна фотосесия. Камелия отдавна не е вадила своя нова песен, затова изненадата от парчето ще бъде наистина голяма. За сега певицата не споделя повече подробности за музиката и стиховете, но едва ли ще се стърпи да не бъде провокативна.

Още повече, че новата песен и видеоклип ще се появят с разгара на лятото, в един от най-любимите сезони на Камелия. Очаквам едно хубаво, страстно, много емоционално и много музикално лято, заяви певицата пред “Планета” ТВ. Камелия си е обещала през следващите месеци по-често да бъде край морето, да бъде заедно със своите фенове,да ги омайва и възпламенява. Пожелаваме си прогнозите на певицата да се сбъднат, защото Камелия знае как да направи един купон горещ и непредвидим.
...Целият град знае
Изображение

veli1199
Регистриран: 06 ное 2010 09:40

Мнение от veli1199 » 23 юли 2011 11:09

Обущарят на звездите: Работата ми с Камелия е предизвикателство

Няма как да не се забележи, че фолк певиците обръщат сериозно внимание на обувките. Нещо повече - конкуренцията в това отношение при пеещите красавици е толкова силна, че всяка гледа да изненада с възможно най-екстравагантно решение.

В най-актуалните и високобюджетни клипове и на бляскави церемонии певиците залагат на супер ексцентрични чизми и обувки. Доста коментирани са високите червени обувки без ток и яркожълтите плюшени ботуши Камелия или пък обувките на Андреа с кръст и с кристали. По-запознатите са наясно, че всички тези артистични приумици са на обущаря Йордан Николов и неговата марка Dani Shoes, любима на най-известните бг звезди.

Image

За да започне да работи за родния шоубизнес основна заслуга има Камелия, която го открива преди 10 години. "Бях изработил обувки за една нейна позната и тя ми каза, че Камелия си търси обущар. Тогава дори не знаех как изглежда, защото във Варна не се слушаше попфолк, винаги съм бил фен на хеви метъла. Тя още не може да повярва, че не съм знаел коя е"- казва видният майстор на звездни обувки.

Именно Йордан Николов изработва бежовите чизми за клипа й "Къде си ти" и това е първата поръчка, с която го ангажира наша звезда. "Работата ми с Камелия е предизвикателство. На нея й е интересно да носи уникати. Специално за фотосесията й за "Плейбой" ходих до Турция за жълт велур и чизмите станаха уникални, везани със златен конец"- спомня си Йордан.

Постепенно двамата се сприятеляват и съвместната работа се превръща в истинско удоволствие. Резултатът от това сътрудничество и приятелство - над 200 чифта уникални обувки, които певицата пази и до днес.

Покрай Камелия, славата на майстор Данчо се разнася сред звездите и постепенно негови клиенти стават Азис, Малина, ДесиСлава. По-късно при него със специални поръчки отиват и Анелия, Мария, Теодора, Алисия, Емануела. За свои проекти го ангажират и Мариана Попова, Драго Драганов, Владо Карамазов. Откакто изгря звездата на Андреа, тя е сред постоянните му клиенти и повечето й шармантни обувки за клипове и церемонии са негово дело.

Информация : http://signal.bg/view_article.php?article_id=16030

Потребителски аватар
Officially Forbidden
Контакти:

Мнение от Officially Forbidden » 25 юли 2011 14:52

Officially Forbidden написа:Камелия: Пеех без бельо, но хората слушаха песните ми

Изображение

Камелия е същинско явление в попфолка. Звездата и изгрява през 1997г., а следващата година дебютния и албум "Огън момиче" разбива класациите. От тогава до днес интересът към творчеството на фолкфурията не стихва. 13 години на сцената Златната рибка на попфолка отбеляза с най-внушителния си музикален проект - "Проект 13". Освен като певица Камелия се изявява и като водеща в предаването "Споделено с Камелия" по ТВ 7.

Здравей, Камелия, къде си, какво се случва с теб?

Здравей, жива и здрав съм, почивам си активно, събрах тен, нямам разлики по тялото си /смее се/.

На нудистки плаж ли беше?

Не, не обичам нудистки плажове, но намирам такива местенца, където да се усамотявам и да мога да се отпусна. Спестявам от пари за бански, никога не съм имала.

Къде почива? В България или в чужбина.

И в България и в чужбина, но не на някое хитово място, където е модерно да се ходи. Бях с приятели, с които мога да си почина истински.

С една дума, радваш се на живота и гребеш с пълни шепи.

Точно така. Радвам се на живота, на най-простичките неща. Скоро бях на рожден ден на баба ми, да ми е жива и здрава, стана на 81 години. Толкова беше мило. Ядох баница и агнешко, неща, които обичам. Ето такива неща ме радват и ме карат да се чувствам жива.

Имаш ли участия? Твои колеги се оплакват, че кризата здраво е ударила поп фолка.

Да, имам. Не толкова колкото преди, разбира се, но достатъчно да зареждам хората с добра енергия и те да ме зареждат.

Умира ли попфолка?

Не, попфолка не умира, но има страхотни проблеми в бранша натрупани с годините. Когато аз първа заговорих за проблемите преди повече от година никой не ми обърна внимание. Единствения човек, който може да даде отговор на въпроса, защо се стигна до тук е г-н Димитров.

Твоите млади колежки не спират да работят, а остават незабелязани, нямат твоите изяви, на Глория, Ивана...

Да, възхищавам се на всички момичета, които полагат ужасно много усилия, влагат средства и време, за да се задържат на повърхността. Обаче има проблем - нищо ново, което да грабне не се появява. Скъпите клипове не са достатъчни. Няма ги песните, които носят заряда и душата на стария попфолк. Аз съм пяла песни без бельо, но това оставаше някак незабелязано, хората слушаха какво пея. Сега няма песни има само „без бельо", което не е достатъчно. Посланието на музиката и песните не стига до хората.

Как си обясняваш това, интересно е да чуем твоето мнение.

Времената са такива. Може би умрялата надежда в хората убива и попфолка. 20 години всички живеем в очакване нещо да се случи. Хората искат идоли. Искат „звезди пред, които да се прекланят. Те не вярват в това което се пее в новите песни, не вярват в любовта. Ядрото на попфолка е разбито. Хората не са глупави, вече не вярват в голяма част от изпълнителите. Но нещата са наистина сериозни, сега е лято, нека се забавляваме... и да не навлизаме в тази болезнена тема.

Ти имаше късметът да „хванеш златните" времена на попфолка?

Когато започвах, аз знаех какво искам. Следвах пътя си неотклонно, затова той е толкова дълъг. Създадох доста стойностни неща, променях се, но никога не съм правила нещо, което не ми харесва или такова, от което да се срамувам. И сега може да се успее, но е по-трудно. Ако започвам сега кариерата си пак щях да успея. Ти знаеш, че съм различна. Когато аз сменях цвета на косата си, през ден, когато слагах лепенки на зърната си, никой не смееше. Сега вече всички се юрнаха да се променят и затова аз ще си стоя руса.

Ти се изявяваш доста успешно и като водеща в „Споделено с Камелия" по ТВ 7.

Да, оказа се, че това е едно успешно шоу, от което хората имат нужда. В момента сме във ваканция, от 1-ви септември, живот и здраве, започваме отново. Хората имат нужда да говорят и някой да ги чуе и разбере.

Не ти ли е скучно след тази дълга почивка?

Никак! Имам нужда малко да се „пообера", да се вгледам в себе си, да остана със себе си, да се поогледам. Чета книги, гледам телевизия. След всички тия години активна работа гледам малко по-различно на живота. Трябва да умеем да се радваме на всеки миг и най-вече на простите неща.

Нови песни?

Не, няма да е до края на лятото. Някъде бях чела, че съм записала нова песен, но не е истина. Има толкова много песни, а няма кой да ги слуша. Пак казвам, не е въпроса в количеството, а в качеството. В това време не ми се хвърлят празни сили.

Щастлив човек ли си?

Да. Благодаря на Господ. Когато човек знае какво иска от живота си и го постигне, няма как да не е щастлив. Разбира се, че и в кариерата и в личния си живот съм имала трудности, но когато и малкото те радва не може да не си щастлив.
...Целият град знае
Изображение

veli1199

Мнение от veli1199 » 26 юли 2011 09:40

Камелия: Ядрото на попфолка е разбито

И Камелия признава, че участията ѝ са понамалели, така както е при огромната част от изпълнителите в попфолк жанра. Винаги актуалната певица продължава да се радва на изключително добър прием от страна на феновете, но за участията си обяснява: "Да, имам. Не толкова, колкото преди, разбира се, но достатъчно да зареждам хората с добра енергия и те да ме зареждат" - казва тя в интервю пред Blife.bg, моменти, от което е добре да анализираме внимателно.

Камелия е певица, която от години има ясна и категорична позиция по всички въпроси, свързани с попфолка и не се страхува да каже неудобните истини на висок глас. Напоследък доста често се подхвърлят тези, че попфолк жанра умира, някои по-наблюдателни фенове, журналисти, а и изпълнители успяха да уловят по-точната диагноза - фолкът изживява своята криза, която няма нищо общо с финансовата.

"Попфолкът не умира, но има страхотни проблеми в бранша, натрупани с годините. Когато аз първа заговорих за проблемите преди повече от година, никой не ми обърна внимание. Единственият човек, който може да даде отговор на въпроса, защо се стигна дотук, е г-н Димитров" - на мнение е Камелия.

Въпреки очевидните трудностите, които изпитва жанра, не липсват нови и нови дебютанти, желаещи да се пробват да станат звезди. Други, добили известна популярност, буквално се мъчат да задържат глава над водата и показват всичко от себе си, генерират всякакви скандали, но явно това не е достатъчно на публиката.
"Възхищавам се на всички момичета, които полагат ужасно много усилия, влагат средства и време, за да се задържат на повърхността. Обаче има проблем - нищо ново, което да грабне не се появява. Скъпите клипове не са достатъчни. Няма ги песните, които носят заряда и душата на стария попфолк. Аз съм пяла песни без бельо, но това оставаше някак незабелязано, хората слушаха какво пея. Сега няма песни, има само "без бельо", което не е достатъчно. Посланието на музиката и песните не стига до хората" - аргументира се Камелия.

Няма как да пропуснем и един друг факт, за който вече стана дума в статия на Signal.bg от 7 юли /ВИЖ/ - настроенията на публиката. Да, публиката наистина е доста чувствителна към всички негативни тенденции в жанра, а особено меломаните, познаващи добре попфолка през годините, изобщо не пестят критичните си оценки. Камелия направи поредното много силно обобщение на случващото се в музиката, която познава издъно.

"Времената са такива. Може би умрялата надежда в хората убива и попфолка. 20 години всички живеем в очакване нещо да се случи. Хората искат идоли. Искат звезди пред, които да се прекланят. Те не вярват в това, което се пее в новите песни, не вярват в любовта. Ядрото на попфолка е разбито. Хората не са глупави, вече не вярват в голяма част от изпълнителите. Но нещата са наистина сериозни, сега е лято, нека се забавляваме... и да не навлизаме в тази болезнена тема" - обяснява Камелия.

Явно полека-лека идва времето за по-сериозен дебат за проблемите на попфолка и е сигурно, че решенията за излизането му от кризата трябва да дойдат от музикалните продуценти, а не от изпълнителите, които сами едва ли биха могли да променят каквото и да било.

Информация : http://signal.bg/view_article.php?article_id=16214

veli1199

Мнение от veli1199 » 13 авг 2011 12:07

Камелия с първа почивка от 14 години

Това лято изглежда е по-необичайно за Камелия, а и много емоционално. Фолк звездата и телевизионна водеща се радва на ваканция, каквато не е имала години наред, признава самата тя.

"Първа почивка от 14 години. Егати кефа...Даже почернях..." - доволна е Камелия от така протичащата почивка.

Прави впечатление, че след излизането на албума "Еротика" Камелия все още не е пускала нов сингъл, а оттогава мина повече от година. За сметка на това обаче тя направи впечатляващи видеоклипове на песните от СД-то си.

Като имаме предвид, че певицата винаги е показвала точна стратегия по отношение на музикалните си проекти и не обича да прелива от пусто в празно, можем да сме сигурни, че и този път ще избере най-подходящия момент, в който да зарадва публиката си с нов сингъл.

Потребителски аватар
Officially Forbidden
Контакти:

Мнение от Officially Forbidden » 21 авг 2011 12:46

Камелия бременна в третия месец

Изображение

Сексапилната певица и водеща, ще се сдобие със свои наследник. Камелия е в третия месец и заедно с приятеля й Цветин трепетно очакват щастливия миг.

Новината ни подшушнаха приближени до изпълнителката на "Луда по тебе". Засега Камелия не е потвърдила официално информацията пред медиите.

Хитовата певица няма и нови проекти, което по някакъв начин е знак за истинност. Друго "доказателство" може да е и малкото коремче, което е пуснала. Снимките на Камелия са от скорошно участие преди два-три дена в клуб "Secrets" - Пловдив.
...Целият град знае
Изображение

veli1199

Мнение от veli1199 » 24 авг 2011 06:42

Камелия опроверга с усмивка пореден слух

Изглежда Камелия вече искрено се забавлява с цикличните публикации, че е бременна. Няма как на феновете да не е направило впечатление, че тези "новини" особено зачестяват през по-топлите месеци на годината. И докато преди време певицата своевременно ги опровергаваше, то напоследък гледа с усмивка на всичко това.

По повод поредната подобна публикация, Камелия написа с усмивка в своя facebook профил: "Вече не знам за кой път...", с което недвусмислено показва каква доза достоверност може да има в поредния слух. "Май се оказах най-забременяваната жена в държавата. Дайте ми малко почивка"- сподели още тя.

Междувременно някои нейни почитатели отново взеха написаното от някои медии за истина и не пропуснаха и този път да честитят на любимата си певица.

veli1199

Мнение от veli1199 » 07 сеп 2011 11:20

Камелия - първи гост в новия сезон на “Отчаяните съпруги”

Камелия ще бъде първият гост в новия телевизионен сезон на “Отчаяните съпруги”, който започва тази неделя.Пред Вихра и Мая певицата ще разкаже за всичко ново, случващо се около нея, за неразказаната история на нейния живот и за бъдещите си планове в личен план.

veli1199

Мнение от veli1199 » 04 яну 2012 20:42

Камелия и Цветин в зимна приказка

С бутилка шампанско, с много фойерверки и с целувки Камелия и Цветин посрещнаха Новата година на път от Арбанаси за Велико Търново.
Преди полунощ двамата бяха гости на Галин и неговото семейство в Арбанаси, но заради артистични ангажименти Галена отсъстваше.
От празничната баница, приготвена лично от Галена, Камелия си изтегли “любов ще ти подкоси краката” и “от здраве ще цъфтиш”.
И двата късмета зарадваха певицата и й дадоха заряд за концерта в първите часове на 2012 година в центъра на Велико Търново.
Още с появата си на сцената, “огън момичето” възпламени страстите и няколко разгорещени търновци започнаха да свалят дрехи.
Сурвакарче изненада приятно звездата на “Планета” и здраво я натупа по гърба за здраве, късмет и много щастие. След Велико Търново Камелия и Цветин побързаха да отскочат с приятели и до Боровец, за да усетят магията на ски-пистите.
Макар, че не се престраши да се качи на ските, певицата яхна шейната и няколко пъти се спусна по пистата.
На 10 януари Камелия ще отпразнува своя рожден ден с приятели в София, за които е решила да подготви истинско тържество.

veli1199

Мнение от veli1199 » 13 яну 2012 16:30

Камелия слиза от ефира на TV7! „Споделено с...“ ще има нов водещ

Едно от най-рейтинговите предавания на TV7 подготвя огромна изненада за феновете с нов, напълно неочакван водещ, който ще поеме щафетата от Камелия на 25 януари.

Кой ще заеме мястото на любимата певица в „Споделено с....” ще стане ясно буквално дни преди подготвяната смяна в популярното токшоу. Камелия остава на екран до 24 януари, а дотогава най-любопитните и наблюдателни зрители на TV7 могат да потърсят ключа към загадката кое е мистериозното ново лице на предаването в ефира на телевизията.

TV7 и !no frame media обещават разтърсващо първо предаване с новия водещ на „Споделено с....”, където една разтърсваща история ще бъде разказана докрай за първи път и много тайни, вълнуващи зрителите, ще бъде разкрити. Мениджмънтът на TV7 и продуцентите !no frame media разширяват трибуната на зрителските лични истории с нови, популярни лица.

„Успехът на предаването се дължи на личните истории на зрителите. Камелия със своята чувствителност и комуникативност успяваше да предразположи хората да споделят най-болните си и лични проблеми и заедно се опитвахме да им помогнем. Благодарим й за нейната всеотдайност, сърдечност и лично отношение към предаването. Верни на зрителите на TV7, ние сме приготвили големи изненади занапред” - сподели Вили Сечкова, продуцент на предаването.

Според изпълнителния директор на ТV7 Евелина Колева, промените са естествено продължение на развитието на канала. „С привличането на нови популярни лица в предаванията на TV7 непрекъснато надграждаме трайната връзка с нашите зрители. „Споделено с ...“ е лидер в своя жанр и сме убедени, че успехът на предаването ще се затвърди с новото лице, което ще застане начело на шоуто в края на януари.”

Отговори

Върни се в “Камелия”