Новини

Отговори
Потребителски аватар
nenooo123
Регистриран: 28 окт 2009 16:30
Любима певица: ♥Десислава♥

Re: Новини

Мнение от nenooo123 » 09 юли 2010 18:43

Феновете пощуряха по “Проект 13″

Уникалният “Проект 13″ на Камелия, появил се само преди няколко дни на музикалния пазар в България, предизвика феновете. В истинска сензация се превърна четворния албум и буквално за часове бе изкупен от музикалните магазини. Три аудио-диска и един DVD-диск съдържа “Проект 13″, а във всеки от тях заглавията са 13 плюс 3 бонус-трака. Изключение прави премиерният диск, озаглавен “Еротика”, в който новите песни са точно тринадесет.Цели пет години почитателите на модерния фолк очакваха нов албум от Камелия и затова днес те са повече от щастливи. В ръцете си те държат наистина стойностен продукт, както в музикално, така и в дизайнерско отношение.Освен четирите диска, “Проект 13″ съдържа и албум с избрани от самата изпълнителка снимки от последните 5 години. За първи път Камелия представя и пълната колекция фотоси, заснети на остров Тасос в Гърция, озаглавена “Sexy”. Другите горещи кадри са от концертите на телевизия “Планета”, както и от първите 6 години на Националното турне на
“Пайнер”.

Изображение
Десислава завинаги в моето сърце!

Потребителски аватар
nenooo123

Мнение от nenooo123 » 22 сеп 2010 19:47

„ИЗПИЙ МЕ ЦЯЛАТА” НА ЕКРАН ДО КРАЯ НА СЕДМИЦАТА

До края на седмицата в ефира на “Планета” и “Планета HD” ще се излъчи най-новото видео на Камелия към песента “Изпий ме цялата”. Това е първият клип на певицата след излизането на дългоочаквания “Проект 13″ на музикалния пазар.

липът е заснет в студио в Горна Малина на специално изработени декори, абстрактно превъплъщeние, в което се сливат минало и бъдеще. Напълно в синхрон с идеята на сюжетната линия е и екстравагантната визия на звездата на телевизия “Планета”. За своя стайлинг Камелия се довери на авангардната българска дизайнерка Мира Бъчварова. В своя официален профил във Facebook певицата публикува и ексклузивна снимка от видеото, с която разбуди още повече нетърпението на всички свои почитатели.

Информация: planeta.tv

Потребителски аватар
nenooo123

Мнение от nenooo123 » 24 сеп 2010 21:33

КАМЕЛИЯ СТАНА СВАТОВНИЦА

Снощи в звездния The Cotton Club пламна любов от пръв поглед между най-предизвикателната представителка на родния попфолк Камелия и нейните почитатели. Русото изкушение бе специален гост в поредицата “Star Night”, която клубът организира всяка сряда, а черешката на вечерта бе предложение за брак, отправено пред всички от сцената на хитовото заведение.

Влюбена двойка бе избрала звездното гостуване на Камелия за своя романтичен миг, в който да произнесат заветното “Да”! Зашеметяващата звезда, пременена в уникален секси тоалет в багрите на есента, влезе в ролята на сватовница и дирижира събитието, което предизвика бурни емоции и еуфория сред гостите на клуба. Решаващият въпрос за брак към любимата дойде между няколко горещи хита на Камелия, които тя прекъсна, и с това показа, че е съучастник в оригиналната идея.

Бъдещата съпруга Биляна, която е луда фенка на изпълнителката, бе изненадана от своя любим, избрал специално участието на Камелия, за да направи предложението за брак незабравим момент в живота на двамата. Звездата покани на сцената влюбения мъж, който не се притесни да падне на колене пред избраницата си и да й поднесе годежния пръстен, опакован в елегантна кутийка. Затаявайки дъх в очакване на отговора, претъпканият The Cotton Club избухна с пълна сила след звучното “Да, съгласна съм”!

Камелия подлуди всички с огнения си темперамент и пикантни закачки с мъжката част в заведението. Ухажори на русото изкушение не спираха да се кланят пред нея като пред икона. Златната рибка предизвика купонджиите и поздрави сгодената двойка с едни от най-известните си песни, сред които "Луда по тебе", "Залеза и зората", "Усещам те още”. Но скандалната звезда не се задоволи само с това. Камелия поздрави гостите с много сръбски и гръцки песни и не им даде възможност да си отдъхнат дори за миг. Шоуто продължи над час и половина и успя да нагорещи близо 600-те гости на The Cotton Club, които определно ще запомнят тази вечер!

Информация: Кристи Мартинова

Потребителски аватар
nenooo123

Мнение от nenooo123 » 30 сеп 2010 22:58

КАМЕЛИЯ СЪОБЩИ: „ИЗПИЙ МЕ ЦЯЛАТА” ИЗЛИЗА ДНЕС

Камелия гостува тази сутрин в предаването „На кафе” и съобщи, че дългоочакваният й нов видеоклип „Изпий ме цялата” трябва да излезе в ефира на „Планета HD” днес, а премиерата му по телевизия „Планета” ще е утре. Припомняме ви, че видеото беше заснето в средата на септември на специално изработени декори в студио в Горна Малина под режисурата на Николай Нанков, а Камелия отново ще провокира със стайлинг, този път дело на авангардната родна дизайнерка Мира Бъчварова.

При Гала видяхме Камелия със свежарска визия, допълнена от превърналите се напоследък в нейна запазена марка обувки с уникална платформа – такъв модел тя показа за първи път на юбилейния концерт на „Пайнер” през юни. Певицата обясни, че са изработени от Данчо, с когото работи от началото на кариерата си, по модел от световна колекция, а Гала възкликна, че и тя трябва да отиде при него – особено след уверенията на Камелия, че обувките са много удобни. „Аз съм слагала оригиналния модел и на него въобще не може да се ходи!”, заяви Гала, а Камелия се усмихна: „Значи Данчо е по-добър!”.

Двете си поговориха и за новото амплоа на певицата – воденето на собствено телевизионно предаване, както и за дългогодишната й връзка с Цветин. Гала провокира Камелия с въпроса дали би използвала Детектор на лъжата, за да попита нещо любимия си, но звездата беше категорична, че не одобрява тази идея – поне не публично. Приятна беше кулинарната изненада, която от екипа на предаването бяха подготвили за Камелия – запознати със слабостта й към морските дарове, те решиха да я научат как сама да приготвя омар.

Потребителски аватар
nenooo123

Мнение от nenooo123 » 01 окт 2010 18:01

КАМЕЛИЯ ПЯ НА ФУТБОЛНИ ПРЕЗИДЕНТИ

Фолкзвездата Камелия изнесе поредната си лекция на тема купон. Блондинката забавлява гостите на Night Flight с хитовете си, а след първия половин час шоуто получи спортен оттенък.

Футболната евро вечер бе доста тъжна, след като ЦСКА загуби злощастно от Порто в София, а Левски отнесе пет гола от Спортинг Лисабон. Въпреки погрома, Камелия не скри, че е привърженичка на сините, и запя познатия рефрен „И да паднем, и да бием…”.

Сред гостите бяха президентите на два от най-добрите футболни клубове у нас, както и журналисти от спортната телевизия, които пристигнаха в клуба след коментарните студия от евро мачовете.

Информация: Сашо Стоянов

Потребителски аватар
nenooo123

Мнение от nenooo123 » 04 окт 2010 17:59

ЕЛЕНА И КАМЕЛИЯ ОТКРИХА СЕЗОНА НА „ВЕРСАЙ”

Фолк бомбите Елена Паришева и Камелия бяха звездите за тържествата за откриването на сезона на клуб „VERSAI”, които продължиха два дни и две нощи. Гостите бяха посрещани от пажове, на маниерите на които биха завидели и в двора на Краля Слънце, а разкошни момичета поднасяха шампанско Moet & Chandon на светски красавици и бизнесмени.

Елена бе избрала за участието си черен тоалет, впит в извивките й, а Камелия поднесе сексапил на високи ботуши и със заголени рамене. Водка, която искри като шампанско, поднесе фолкчудото Камелия на поседналия да се забавлява в яка дамска компания Мон Дьо, изтупан с елегантно елече над маркови дънки. Сексапилната блондинка получи от свой обожател луксозната бутилка водка, която прилича на шампанско. Камелия, без да се замисли, веднага отскочи до сепарето на Мон Дьо и за радост на мацките около него му връчи бутилката.

Човекът глас Красимир Аврамов, един от най-добрите флейтисти Кристиян Коев, Мисис България Лазарина Стефанова, разкошни жени в невероятни тоалети и бизнесмени в скъпи костюми се насладиха на новия интериор на клуб „VERSAI”, който превръща купона с приятели в безкраен празник.

Потребителски аватар
nenooo123

Мнение от nenooo123 » 11 окт 2010 18:50

КАМЕЛИЯ И ТАТЯНА НА МОРЕ ПРЕЗ ЕСЕНТА

Двете руси изкушения на машината за звезди и модерни хитове „Пайнер” Татяна и Камелия бяха забелязани от светските репортери в курорта Дюн. Оказа се, че през уикенда, когато столицата се скова в студ и температурите рязко се промениха, двете изпълнителки вдигнаха луд купон на парти по повод успешно закриване на летния сезон. Над 800 човека бяха гостите, посрещнати с топлото гостоприемство на домакина Людмил Стойков, собственик на модерния курорт Дюн.

След многобройните си ангажименти у нас и зад граница, Татяна отново стяга куфарите, този път за френската столица Париж. Изпълнителката на "Раз два" е специален гост на Замъка "Шато", където ще извие глас и изпълни "Излел е Дельо хайдутин", за да трогне нашенци и французи. В програмата на Татяна са включени и двудневна екскурзия, и задължителен шопинг. Екип на „Планета”ТВ и мениджърът им Хари Янакиев ще заснемат посещението на Татяна в Дисни Ленд и Айфеловата кула.

Информация: ПРофайл

Потребителски аватар
foxy
*
*
Регистриран: 18 май 2009 08:40

Мнение от foxy » 14 окт 2010 14:47

Учила е за обущар, но с дрехите си вдига скандали

Камелия е една от най-скандалните певици. Освен хитови песни, нашумя и с няколко грандиозни сканадала, най-вече с тоалети. Нейната рокля като националния флаг веднага разбуни пуританите, макар че така Камелия искаше да подкрепи медиците ни в Либия. После излезе с много по-оскъден тоалет на сцената, като бе сложила само 2 лепенки на гърдите си. Отмина и това.

Сега лудетината от Чипровци е водеща на предаване по TV7. И там трудно я удържат от провокативните й идеи, но благодарение на нея телевизията събра висок рейтинг, какъвто друго от предаванията няма. "Споделено с Камелия" е сред най-гледаните в следобедните часове. И причината не са само човешките истории, които разказват нейните гости, а заради любопитстовото към самата певица. Кариерата на Камелия тръгва с конкурси за красота. Без проблеми е номер 1 в родния град, а след това и в Монтана. Стига до финал на "Мис България". След няколко албума, хитове и 13 години на сцена певицата сега е в топ 5 на най-търсените изпълнителки. Класацията е според участията им (останалите са Преслава, Азис, Андреа и Елена Паришева).

Генералната репетиция за ролята й на водеща бе в "Голямата уста". Форматът на новото предаване е с много сериозни теми, които засягат цялото общество. "Аз съм много любознателна и любопитна и ме заинтригува идеята. Пък и екипът успя да ме вкара емоционално в самото предаване. Занимава ми се с телевизия. Искам да чопля болните неща в обществото, те засягат всички хора. Телевизиите се наводниха с предавания, в които присъстват известни хора, говорят едно и също и се въртят по всички медии. Докато тук обикновените споделят своите истории с една известна личност. Това всъщност засяга и нас, защото живеем на същото място". Камелия не знаела на кой свят е след първото предаване. Разказвали история за майка, която погребала детето си в двора, без смъртен акт. "Беше потресаващо и не знаех какво се случва. Как е възможно това да става у нас, и то в ХХI век".

Певицата не се взема насериозно и не се има за велика водеща и затова продължава да се учи. Най-трудно й е да спазва основните правила - да не взема страна в споровете и да дава думата на всички страни. Справя се, защото е виждала много шокиращи неща по заведенията, но най се разстройва от грозно пияните млади момичета и момчета. Понякога пренася проблемите от предаването вкъщи. Много е критична към себе си и първите 2 месеца не гледала предаванията, защото била сигурна, че ще намери кусури. Вече гледа, но повече за да се шегува със себе си.

"Майка и баба ме следят редовно, мисля че и татко гледа, но рядко ми казва нещо. Казват че съм много добра. Учудват се, че много приказвам и зная всичко." Камелия не се чувства като поредната певица, която се пробва като тв водеща. "С това не искам да ставам по-известна. Смятам, че и сега за България съм достатъчно популярна. Няма накъде повече да стана известна за нашите граници. 13 години съм постоянно в ефира.

По-скоро може да ми навреди сегашната роля, ако се проваля в телевизията. В началотоне си казах, че ей сега ще седна на диванче, аху-иху и ще стана още по- известна, без да правя нищо. Тогава си казах - ще мога ли да свърша тази работа и ще се справя ли? Ще ме приемат ли хората в тази роля, защото тук не разказваме вицове?" Камелия винаги се е шегувала със себе си и казва, че в нея живеят две Камелии. "Мисля, че в предаването сега хората виждат другото ми аз. Сега съм Камелия, каквато съм в живота - чувствителна,плаха, любознателна и по-мека. Другото са образите ми на сцена - скандалната и цапнатата в устата. Това са двете ми лица."

С тоалетите, в които я облича стилистката Теди Велинова в предаваното, водещата се иронизира че понякога прилича на Сали Спектра от "Дързост и красота". Продуцентката на предаването Вили Сечкова е била няколко пъти на снимките, но няма забележки към певицата. Камелия може и да е гост в предаването си, защото има много интересни истории. Не е чудно да я видим в тази роля на рождения й ден през февруари. Мъжът й Цветин, с когото още нямат брак, вече я прекръстил и я нарича Карамелия. Не уточнява защо и дали нежната му половинка е станала по-сладка и има вкус на карамел. Тя пък за наказание го пратила на фитнес и стриктно следи тренировките му.

Камелия продължава да пътува по участия. "Нашата работа е да правим музика, но печелим от участия. Доволна съм, че на тази малка територия, където кризата затвори доста заведения, съм сред най-търсените певици. Кризата се отрази на другите и ВИП сепаретета опустяха.

Въпреки кризата новият й албум "Еротика" върви успешно и вече е продала над 50 000 копия.

"В него продължавам да съм на ръба на скандала. Мен това ме държи жива. Не мога да се отдам изцяло на комерса, но не мога да се тръшкам и да рева за романтиката на миналото." Камелия ще изложи всичките си скандални тоалети, но не на ревю, а по друг интересен и провокативен начин. Иначе ще е скучно. Макар че идеите за повечето дрехи са нейни, не смята, че става за дизайнер. "Обичам да се занимавам с такива неща. Понякога може една тухла да ме провокира и да си направя подобна шапка. Завършила съм обувен техникум, но сама не мога да си ушия обувки." За концерта "20 години "Пайнер" нейният обущар й подарил тези, които са копие на новата колекция на скандалния дизайнер Александър Маккуин без токчета и струват 4000 лева. Известна дама, която има оригинални, пробвала тези на Камелия и казала, че българските са много по-удобни. Камелия може да измисля различни дрехи, но сама не може да си ушие нищо. Дори няма машина. Ако се наложи сама да се облича, ще си остане гола. Може да хване парче плат и да го тропоса, но тази дреха ще се скъса веднага.

"Зная на мен какво ми отива, но винаги искам да съм екстравагантна. Не искам да съм марково облечена. Не са важни етикетът и цената. Искам да съм ексцентрична, да съм единствената. Хората така ме харесват. Нямам нищо против марковите дрехи, но едва ли ще ме забележат така. Дадена марка мен няма да ме направи по-аплодирана. Ще гледат на мен като на една закачалка с маркова рокля и нищо повече. Феновете не очакват това, а мен - различната и скандалната. В ежедневието обаче се обличам съвсем нормално и често съм с панталон и шапка". Досега Камелия никога не е имала стилист, който да й казва какво да облича и как да изглежда. Оправя се сама, откакто се помни.

Инфо: http://www.24chasa.bg/Article.asp?Artic ... 38#Scene_2

Потребителски аватар
nenooo123

Мнение от nenooo123 » 16 окт 2010 12:56

Камелия пада по време на „Изпий ме цялата“ / видео

Камелия качи в своя официален facebook профил клипче, което е направено по време на заснемането на последния ú клип - "Изпий ме цялата".

В основата на всичко е може би най-екстравагантното в клипа - черните ботуши на певицата. Обувките са по модел на световен дизайнер, но Камелия не скри, че са направени от нашенски майстор - Данчо. Те обаче са доста високи и трудни за ходене, тъй като с тях певицата става близо 2 метра. Вижте какви трудности претърпя Камелия по време на заснемането на "Изпий ме цялата".

Потребителски аватар
nenooo123

Мнение от nenooo123 » 19 окт 2010 15:20

КАМЕЛИЯ – ЛИЦЕ НА БЛАГОТВОРИТЕЛНА КАМПАНИЯ

Тази година в телевизионния видеоклип в подкрепа на децата на загиналите и пострадали полицаи и пожарникари ще вземат участие Цветанка Ризова – водеща на предаването „На 4 очи” в Нова телевизия, Камелия – водеща на предаването „Споделено с Камелия” по ТВ7, Спас Кьосев – водещ на новините по Канал 1, Константин Лунгов – водещ на предаването „5400” и актьорът Владимир Карамазов.

„Сърдечно благодаря за желанието ви да участвате в благотворителната кампания в подкрепа на семействата на нашите загинали и пострадали колеги”. С тези думи министър Цветан Цветанов се обърна към лицата на тазгодишната Коледна кампания. „Децата имат нужда да чувстват подкрепата на държавата, на обществото и на самите вас”, допълни вътрешният министър и изрази дълбока благодарност към всички онези, които през годините са били част от благородната инициатива на МВР, и които продължават да изразяват своята съпричастност и подкрепа към кампанията.

Продуцентът и организатор на благотворителната кампания Боян Томов обясни, че това е 14-та поред кампания в подкрепа на семействата на загиналите и пострадали служители на МВР. „Горди сме, че тя остана неопетнена през всичките тези години и успя да привлече за каузата едни от най-успелите и достойни българи”, заяви още Томов. Известните личности, които застават с лицата си в подкрепа на кампанията, изразиха огромното си желание да дадат своя принос към благородното дело. „За нас е чест, че можем помогнем на децата, чийто живот се променя в името на нашата сигурност”, бяха категорични те.

Министър Цветан Цветанов също се включи в снимките за видеоклипа. Той взе импулсивното решение след предложение от страна на Владимир Карамазов да бъде сред лицата на кампанията. Режисьор на клипа е Атанас Аретов.

Набирането на средства в рамките на кампанията се осъществява целогодишно чрез номер 1866 за абонатите на всички мобилни оператори и 090051866 за абонатите на Vivacom с изпращането на кратко съобщение или чрез обаждане на стойност 1.20 лв. (с ДДС), както и чрез дарения по сметка с IBAN: BG66BNBG96613100146501, BIC: BNBGBGSD, Българска Народна Банка, Централно управление. Натрупаните суми се разпределят между семействата на пострадали и загинали по време на изпълнение на служебните задължения служители от системата на МВР.

Информация: mvr.bg

Отговори

Върни се в “Камелия”