Новини

Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Компания: Пайнер
Контакти:

Re: Новини

Мнение от .:Maria:. » 01 юни 2012 19:27

Ивана снима “Второто хубаво”
Изображение
Ивана е на финалната права в подготовката на новия си самостоятелен албум, който ще носи заглавието “Обяснения не давам”. Новото попълнение в дискографията на певицата ще включва около десет, както вече известни, така и съвсем нови песни. Това ще бъде албум, който ще събере всички песни на Ивана, появили се на музикалния небосклон през последните три години. Певицата споделя, че вече не държи толкова на това всички непременно да харесат албума и именно затова звученето му не е толкова комерсиално.
И този път Ивана залага на посланието на текстовете във всички песни и подчертава, че сред новите й парчета има разнообразие в настроенията. Тя разкрива още, че възнамерява да снима клипове предимно на по-тежките песни от албума, с които има какво да каже на аудиторията. До края на седмицата Ивана ще заснеме видеоклип към най-новата си песен, “Второто хубаво”, под режисурата на Ивайло Спасов. Тя е по музика на бузукарката Стояна и композитора Спас Лазаров, а провокативния и интересен текст е дело на Мариета Ангелова. Очаква се новият албум на Ивана, “Обяснения не давам”, да се появи на музикалния пазар във втората половина на месец юни.
Изображение

veli1199
Регистриран: 06 ное 2010 09:40

Мнение от veli1199 » 04 юни 2012 14:33

Ивана: Нека всеки да открие себе си в песните

Меломаните все по-нетърпеливо отброяват дните в очакване на новия албум на Ивана. Към момента точна дата не е фиксирана, но мегазвездата на телевизия "Планета" спомена, докато се изявяваше като гост-водещ в "Шоуто на Слави", че с Емилия явно ще пуснат албумите си долу-горе по едно и също време.

"Кръстих албума "Обяснения не давам". Винаги, след всяка една песен, която излиза, ме питат: "Ама тя свързана ли е с теб". Нека всеки да открие себе си в песните. За мен текстът е бил много важен и оттам се е раждала самата идея за музиката. Има тъжни неща, но има и много забавни и весели песни, в които съм си аз" - обясни певицата защо е избрала това заглавие за диска си.

Ивана има намерение да направи видеоклипове на новите песни от предстоящия си албум. "По-скоро на тежките песни, на тези песни, които има какво да кажеш. Бързите и динамичните парчета се поемат, не на тях" - подчерта тя.

Междувременно стана ясно, че хитовата изпълнителка скоро ще пусне клип към "Второто хубаво".

Потребителски аватар
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 05 юни 2012 17:26

Ивана в обятията на най-красивия испанец
Изображение
През изминалия уикенд Мегазвездата на “Планета” ТВ - Ивана засне видеоклип на своята нова песен, озаглавена “Второто хубаво”.
Тя е по музика на бузукарката Стояна и композитора Спас Лазаров, а провокативния и интересен текст е дело на Мариета Ангелова.
За реализацията на лентата изпълнителката се довери на режисьора Ивайло Спасов и оператора Борислав Стоянов.
Видеоклипът на “Второто хубаво” бе заснет в специално изработен снимачен павилион, на каменна кариера и на ЖП гара.
Интересният му сюжет ще разкрие посланието на песента и ще провокира вниманието на зрителите на “Планета” HD и “Планета” ТВ.
Ивана и екипът, реализирал клипа, не разкриват много за снимките, но издават, че неин екранен партньор е най-красивият испанец.
Лобсанг Араке Кастеляно е носител на титлите “Мистър Малага 2003″, “Испанска красота 2003″, “Мистър Космополитън 2008″ и “Мистър Джентълмен Испания 2009″.
Всички останаха впечатлени от професионализма и артистичните му заложби, както и от каскадьорските му възможности.
На 8 юни Ивана ще се включи в благотворителния концерт “Да подкрепим хората от Перник”, организиран от Слави Трифонов и Ку-Ку бенд. Заедно с Ивана на сцената ще видим Андреа и още популярни лица от българския музикален шоубизнес.
Изображение

Потребителски аватар
BobiTo
Регистриран: 27 юни 2010 14:25
Любима певица: Анелия
Любим певец: Галин

Мнение от BobiTo » 08 юни 2012 01:32

Най-красивият испанец стана партньор на Ивана

Ивана засне видеоклип на "Второто хубаво". Парчето е по музика на бузукарката Стояна и композитора Спас Лазаров, а провокативният текст е дело на Мариета Ангелова.

Лентата е реализирана от режисьора Ивайло Спасов и оператора Борислав Стоянов.
Видеото на "Второто хубаво" бе заснето в специално изработен снимачен павилион, на каменна кариера и на ЖП гара.

Интересният сюжет ще разкрие посланието на песента, няма да липсват и провокации към на зрителите. Екранен партньор на мегазвездата е най-красивият испанец Лобсанг Араке Кастеляно, носител на титлите “Мистър Малага 2003″, “Испанска красота 2003″, “Мистър Космополитън 2008″ и “Мистър Джентълмен Испания 2009″. Всички останаха впечатлени от професионализма и артистичните му заложби, както и от каскадьорските му възможности, разкриват от "Планета".

На 8 юни Ивана ще се включи в благотворителния концерт “Да подкрепим хората от Перник”, организиран от Слави Трифонов и Ку-Ку Бенд.
Ако ме питаш дали ще те забравя, каквото правех с теб
дали го правя с други, с други...
Не разбираш ли, не чуваш ли - напълно луд си!

Изображение

veli1199

Мнение от veli1199 » 10 юни 2012 19:55

Ивана иска да представи новия си албум с турне

Ивана анализира какво се случва напоследък в попфолка и какви песни търси публиката. Тя призна, че е имало период в който се е наложило да се дистанцира, заради новия уклон в жанра/ Signal.bg.

"В последните три-четири години и при мен, и при колегите усещам едно лутане между това, което е актуално и това, което ти се иска да изпееш" - каза тя при гостуването си във "Вашия събеседник" по TV7.

"Няма концерт на "Пайнер", в който да не съм участвала" - каза тя и за пореден път обясни, че я блазнаят най-много концертните сцени и възможността за изяви пред разнородна публика в по-нормално време, а не в малките часове.

Мегазвездата на телевизия "Планета" сподели, че и в своя репертоар е допуснала компромисни песни. "Попфолкът е нашата музика, колкото и да я отричат. В тази музика има неща, които аз не ги приемам, има неща, които съм правила и не се гордея с тях"- обясни Ивана Signal.bg и допълни: "Опитвала съм се да бъда комерсиална и да не бъда себе си. Това беше период от година и половина, в който се чудех какво да правя".

"Ако искам да има послание текстът ми, то трябва да се изпее по друго време, а не през нощта в клубовете" - категорична е тя.

Ивана изрази мнение, че няма начин да се бори с новата вълна, но понеже е сигурна, че всяко нещо има срок на годност, е убедена, че публиката винаги ще се завръща към по-стойностните песни. "Има глад за нашия, първичния попфолк" - заяви фолк звездата.

"Обичам да пея в клубовете. Първо се пее малко, хонорара е хубав, но аз искам да пея за час и половина и някой да чуе какво казваш с песните си" - поясни тя.

За представянето на новия си албум й се иска да направи не една клубна промоция, каквито обичайно се правят в попфолка, а турне от град на град, за да могат много хора да станат част от това събитие, сподели певицата.

Потребителски аватар
Officially Forbidden
Регистриран: 02 окт 2010 01:30
Любима певица: Галена, Десислава
Компания: Payner Music
Контакти:

Мнение от Officially Forbidden » 30 юни 2012 17:17

Как може да поръчате онлайн новия албум на Ивана

Изображение

Новият албум на Ивана "Обяснения не давам" от днес ще бъде при феновете, научи Signal.bg от певицата. В момента първите пратки с албуми пътуват към София и Пловдив, увери ни Ивана.

"За най-нетърпеливте почитатели от София и Пловдив, свържете се с нашите представители на телефон 0884 117 777 ( за София) и 0889 437 809 (за Пловдив) и ще имате албума още днес след 18 часа" - обясни тя.

На посочените телефони може да получите и допълнителна информация относно доставката.

Новият албум на Ивана може да купиш от официалния й сайт - ЛИНК.
...Целият град знае
Изображение

veli1199

Мнение от veli1199 » 11 юли 2012 11:48

Ивана следи мненията в Мрежата за новия й албум

Ивана реши да съчетае полезното с приятното и наред с участията си по Черноморието, реши да поостане още няколко дни, за да отпочине край морския бряг. Певицата е в компанията на най-близките си хора, с които се чувства прекрасно и се забавлява от сърце, съобщава телевизия "Планета".

Фолк звездата разкрива, че голяма част от времето си прекарва и пред компютъра, където чете мненията на меломаните за своя нов албум. Музикалният проект “Обяснения не давам” се появи в последните дни на юни и много бързо успя да се наложи на пазара.

Ивана не крие, че е много щастлива от положителните коментари на феновете за него и се чувства истински удовлетворена от свършената работа. Тя разкрива, че харесва всяка песен в албума, но все пак има своите фаворити сред тях – “По всяко време”, “Магьосница”, Цял живот” и “Наздраве”.

Това лято Ивана ще зарадва с новите си песни българите в чужбина. Първи своята любимка и нейния бенд ще посрещнат нашите сънародници в Милано, а датата на горещото балканско парти е 14-ти юли.

Потребителски аватар
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 27 юли 2012 11:09

Ивана с кавър на естрадния хит "Незабрава" и нов фолклорен албум
Изображение

Ивана подготвя втори фолклорен албум, който възнамерява да представи на публиката възможно най-скоро. "Ако до края на годината успея да събера подходящи песни, ще издам още един фолклорен албум. Обичам я тази музика, хората също я обичат. На всяко мое участие, независимо къде съм, няма човек, който да не се хване на правото хоро" - споделя изпълнителката пред „Арда нюз”.

Преди две години Ивана изпя легендарната песен "Миг като вечност" от репертоара на Тодор Върбанов. Феновете на фолк звездата адмирираха новия вариант, въпреки че самият Върбанов не скри разочарованието си, че е посегнато на емблематичната му песен.

"Начинът, по който се прие тази песен, беше малко противоречив. Старите естрадни изпълнители бяха много критични към това, че едва ли не попфолк изпълнител се опитва да навлезе в тяхната територия" - разказва тя.

Със сигурност голяма изненада за меломаните ще предизвика новината, че Ивана вече работи по следващ кавър от БГ естрадата. "Сега подготвям втори подобен проект – става дума за песента на Катя Филипова – "Незабрава". Това е песента, която ще клипирам октомври месец, иска ми се да обърна по специално внимание на клипа към тази песен" - разкри фолк звездата.
Изображение

Потребителски аватар
nighTmare
Регистриран: 12 юли 2012 18:02

Мнение от nighTmare » 19 авг 2012 13:58

ИВАНА КЛИПИРА „НАДУЙТЕ МУЗИКАТА” В ЦЕНТЪРА НА ПЛОВДИВ
Изображение

Ивана засне най-новото си видео – както звездата сподели пред списание „Нов фолк”, първата песен от новите в албума „Обяснения не давам”, която реши да клипира, е „Надуйте музиката”. Малко след появата на албума парчето се сдоби с ремикс – точно него бяха плановете й да заснеме.

Главната улица в Пловдив в петък вечерта се превърна в естествен декор за клипа, съобщават от podtepeto.com. „Искам да създавам настроение. Това е мисията ми”, споделила певицата, докато дефилирала между минаващите в центъра хора, които на случаен принцип стават герои във видеото. В него участва и синът на Стояна – Иван, който е кръщелник на Мегазвездата и нейна голяма слабост.

Режисьор на „Надуйте музиката” е Николай Скерлев. За кадрите в центъра Ивана е избрала рокля в бяло и синьо, част от клипа е заснета и във фоайето на пловдивски хотел.

Информация и снимки: podtepeto.com
Изображение

Потребителски аватар
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 25 авг 2012 11:56

Ивана с два нови клипа в началото на есента
Изображение
С два нови клипа ще стартира новия сезон Ивана. Още в началото на есента фолк звездата на телевизия "Планета" ще зарадва феновете си с новите видеа, информират от музикалния канал.

Режисьор на едната лента е Николай Скерлев, а другата е дело на Ивайло Спасов.
По всяка вероятност в телевизионен ефир първо ще се завърти "Надуйте музиката", заснета в края на миналата седмица в Пловдив. Ивана не изневери на традицията и отново избра Главната улица в Града на тепетата за място на снимките.

Мелодията на песента е своеобразно продължение на големите хитове "Ние сме номер 1" и "Празник всеки ден", а във видеото има още една изненада - участието на малкия Иван, синът на бузукарката Стояна. Двегодишният мъник се оказа също така артистичен, както своята майка и кръстницата си Ивана.

За кадрите в центъра на Пловдив Ивана бе избрала тоалет в бяло и синьо, а за грима и прическата й се погрижиха Джулия Ангелова и Стелияна Младенова.
Изображение

Отговори

Върни се в “Ивана”