Новини

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Регистриран: 13 яну 2012 14:30
Любима певица: ГЕРГАНА
Компания: ПАЙНЕР
Подпис от: Dark Horse
Контакти:

Re: Новини

Мнение от toty93 » 06 мар 2012 21:31

Ивана получи награда за „Оригинално медийно присъствие“

Изображение

Ивана получи награда за „Оригинално медийно присъствие“
"Това е един много скъп на сърцето ми човек" - заяви Евгени Димитров-Маестрото преди да обяви името на победителката.
"Знаете ли, че 12 години си мислех, че хората ме познават, защото не съм се променила. Това беше училище за мен. Колкото научиха участниците от мен, аз научих два пъти повече от тях" - каза Ивана по повод участието й като треньор в "Гласът на България".
До смърт да ме раняват и без дъх да ме оставят.
Изображение
Във последния миг живот, "Обичам те!" ще кажа.

Потребителски аватар
elfi
Регистриран: 20 фев 2012 19:35
Любима певица: Ивана
Компания: Пайнер

Мнение от elfi » 10 мар 2012 19:43

Ивана гостува в Модерно

http://www.vbox7.com/play:d807126c7e
Изображение

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Контакти:

Мнение от toty93 » 12 мар 2012 13:44

СИМВОЛИ И ЕМОЦИОНАЛЕН ЗАРЯД В „ОСТАВИ МЕ” НА ИВАНА!

Изображение

Клипът на Ивана към новия й сингъл „Остави ме”, който представи премиерно на наградите на „Планета”ТВ миналата седмица, вече е факт. Видеото прави впечатление със символите и силния си емоционален заряд, който е заслуга изцяло на Ивана и нейната артистичност
Изображение

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Контакти:

Мнение от toty93 » 13 мар 2012 17:42

Феновете харесаха “Остави ме” от първо слушане

Изображение

В ефира на телевизия “Планета” вече се излъчва най-новия видеоклип на Ивана към песента “Остави ме”. Феновете с нетърпение очакваха новото музикално предложение на певицата, което още с премиерата си даде заявка за бъдещ хит.За първи път Мегазвездата на “Планета” ТВ представи “Остави ме” на Годишните музикални награди на 6 март, в Зала 1 на НДК. Още тогава горещите аплодисменти на гостите разкриха, че певицата отново е намерила вярната рецепта за успеха на една мелодия.Видеото подсилва това усещане със своята оригиналност и емоционален заряд, които Ивана е вложила по време на снимките. Самият клип няма сюжет, но символиката в него допълнително придава тежест на силния текст, дело на поетесата Мариета Ангелова.Ивана очарова зрителите в “Остави ме” и със своята изчистена визия, свежо излъчване и с артистичността, които демонстрира. По време на снимките на лентата, певицата засне и ексклузивна фотосесия с фотографа Костадин Кръстев – Коко.Във фотосите “Изпълнителката на Десетилетието” демонстрира нов цвят на косите, който според модните специалисти и феновете много й отива.
Изображение

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Контакти:

Мнение от toty93 » 14 мар 2012 11:58

Ивана: Когато има убедителен победител, феновете биха замълчали

Изображение

Ивана сподели своите впечатления след наградите на "Планета". Мега звездата на телевизията е на мнение, че липсата на изявен лидер е причината да се чуват освирквания от страна на определени феновете. След като миналата година Галена бе поставена в неудобната ситуация, тази година Преслава трябваше да изпита същото.

"Сякаш е нормално това да се случва. Когато има убедителен, силен победител в една категория, тогава и феновете на друг изпълнител биха замълчали. Signal.bg Когато има тотален хит, когато има продукт, дали това ще е албум или песен, която е призната и от най-големите критици, тогава няма да има освирквания в залата" - на мнение е Ивана.

Певицата не пропусна да отбележи, че в последните години става все по-трудно на изпълнителите да направят тотален хит.

"Песните издържат не повече от два месеца, това даже е много. Няма ги вечните хитове, с които да запомниш попфолка. Винаги съм се чудела къде бъркаме. Защо нямаме песни, това е критика и към мен. Защо не мога да случа на хит като "Кварталната кръчма" /б.а. "Нещо нетипично"/. Signal.bg Дали времето тогава е било друго, дали това, че хората бяха жадни за музика, за нещо ново, дали се преекспонираха текстовете, песните, дали това, че бийтът е един и същ. Хиляди въпроси си задавам... защо го няма онзи тотален хит. Дори и в световен план е така, ако се замислим. Има нещо близко, но вълната го залива със следващата песен, която е почти същата" - споделя изпълнителката, изпяла редица големи хитове.
Изображение

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Контакти:

Мнение от toty93 » 23 мар 2012 18:58

Ивана: Мъжът не е патерица, нито търговска марка

Изображение

Ивана никога не е крила, че е започнала да пее по кръчмите още като ученичка. Придружавала баща си, също музикант, в най-мутренските години. Това признава айтозлийката пред в. "Седмичен Труд". После срещнала шефа на "Пайнер" Митко Димитров и нещата й потръгнали.
В откровената си изповед певицата разказва защо се е развела и как се наложило родителите й да отгледат дъщеря й Теодора от бебе до 8-и клас.
Ивана признава, че още не е срещнала любовта с главно "Л" и философства по въпроса: "Съгласна съм с твърдението, че любовта трае три години, с малка буква е, но с широки криле" и заявява, че предпочита да е постоянно влюбена, отколкото закована за един мъж цял живот.
"Мъжът не е патерица, на която да се подпирам, нито търговска марка" - коментира гласовитата изпълнителка и не крие, че обича силните мъже, с изразено чувство за хумор. И сега до нея има мъж, но тя предпочита да не издава кой е той.
"Искам да остарея като Мерил Стрийп" - казва фолк звездата, която не крие, че й се играе във филм роля на силна жена.
"Щях да съм страхотен адвокат" - заявява още Ивана.
Изображение

veli1199
Регистриран: 06 ное 2010 09:40

Мнение от veli1199 » 26 мар 2012 07:14

За втора седмица Ивана е №1 в 50-те

За втора поредна седмица Ивана е непоклатима на върха в класацията за 50-те най-харесвани песни през отминалата седмица от читателите на Signal.bg. Песента, с която певицата спечели вота на нашите потребители е "Остави ме".

"Моята половина" на Емилия дебютира директно на второ място, а на трета позиция отново е Галена с "Не пред хората".

Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 18 май 2012 17:23

Ивана 2012 излиза до броени седмици
Изображение
След дългото чакане, феновете на Ивана най-сетне ще бъдат удовлетворени с нов музикален албум на любимата си звезда.

CD-то "Ивана 2012", което със сигурност е едно от най-очакваните в жанра тази година, ще излезе скоро. Дискът на Мегазвездата ще бъде в ръцете на хилядите й почитатели до броени седмици, съобщиха от музикална компания "Пайнер".

В средата на март певицата представи актуалния си сингъл "Остави ме", който само за няколко дни успя да се превърна в хит, спечелвайки одобрението на всички ценители на фолк музиката. Сега с нетърпение се очакват и другите й нови песни.

Какво ще включва албумът "Ивана 2012", предстои да разберем.
Изображение

Потребителски аватар
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 26 май 2012 03:01

Шампанско и сълзи на бала на дъщерята на Ивана
Изображение
Шампанско и сълзи се ляха на абитуриентската вечер на дъщерята на Ивана на 24 май в пловдовски ресторант.
Фолк звездата организира пищно и в същото време стилно парти за завършването на прелестната си дъщеря Теди в градината на заведението край Гребната база, пише podtepeto.com.
Над 100 гости уважиха повода на абитуриентката, завършилата с отличие Руската гимназия. А тя наистина блестеше в изискания си тоалет, изчистените си маниери и невероятните си очи. Посрещаше гостите си с чаша шампанско на входа на ресторанта, а около пенливата напитка се изляха реки от сълзи, в унисон с емблематичната песен на майка й.
Гушнал дъщеричката си се разплака таткото Валентин, който се появи в компанията на супер красива млада дама. Сълзите текнаха от очите на съпругата на боса на Пайнер Димитър Димитров - Мария, която дойде на тържеството без мъжа на сърцето си.
Навлажниха се очите и на дядото и бабата на Теди, които бяха супер емоционални през цялото празненство. Разплака се и иначе стоманената по характер Ивана. Днес е най- хубавият ден в живота ми, откровена бе певицата пред приятелите си. После с гордост разкри, че Теди е приета след предварителни изпити в три столични вуза и тепърва й предстои да прави избор за следващата стъпка в живота си, вече като самостоятелна млада дама.
Възпитаничката на Руската гимназия потанцува с приятелите си в градината на Чановете и точно в 19 ч. смени тоалета си, за да се отправи към хотел Марица, където бе абитуриентското й тържество. Процесията към бала поведе джипът на Ивана, в който се возиха още Стояна, любимият й Румен и малкият им син Иван, кръстен на гласовитата айтозлийка. В следващия автомобил бяха родителите на Ивана и таткото на Теди, а после и всичките пловдивски приятели на хубавата зрелостничка.
След като изпрати дъщеря си до хотела, певицата се върна в заваданието, за да даде старт на дългото тържество, продължило до сутринта. Много фолк звезди, сред които Сашо Роман, Есил Дюран, Славка Калчева, Тони Дачева, Емилия и други пяха и се веселиха на празника на колежката си Ивана.
Често ми задават въпроса коя е най-добрата ми приятелка в Пайнер -ти си. Поздравявам те, че си отгледала такова страхотно дете. И те разбирам как се чувстваш днес. На мен през септември ми предстои да изпращам първокласник, каза Есил Дюран, преди да изпее някои от песните си.
Животът ни са приятелите. Трябва да бъдем заедно и да се държим винаги един за друг, обърна се към домакинята на партито Тони Дачева. Двете с Ивана поздравиха с песен родителите на айтозлийката. А моментът бе толкова емоционален, че певицата на народа, майка й и татко й, изригнаха в сълзи. Много ви обичам. Без вас съм загубена, прегърна майка си развълнувано звездата.
Изображение

Потребителски аватар
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 31 май 2012 16:18

Ивана: Вече имам реална представа за себе си
Изображение
Десетина ще бъдат новите заглавия в предстоящия албум на Ивана, който ще излезе със заглавие "Обяснения не давам". В диска ще намерят място и някои от вече познатите парчета, презентирани след появата на предишния ѝ албум.

"Последните 3 години и половина не съм вадила цял продукт. Повечето песни бяха като сингли и сега искам да ги събера, освен тези, които са излизали поотделно, около 10 нови песни. Много се кефя, защото са излезли от душата ми. Този път не направих албум, който да бъде непременно комерсиален. Вече имам реална представа за себе си и знам, че не трябва да правя тази грешка, която правих в годините - да искам непременно и на всяка цена да се харесам на абсолютно всички, на аудиторията от 14 до 40 и нагоре" - каза Ивана в "На кафе" по Nova.

Хитовата певица е наясно, че хората, които харесват творчеството й, са онези, изживели нещо. "Когато си на 16- 17, ти няма как да имаш тези преживявания, за които аз пея" - пояснява тя.

Любимки на по-младото поколение са Галена, Преслава, Джена и това е съвсем естествено, смята Ивана. "Те поеха ето тази аудитория. Аз обичам тези млади хора, но те няма да ме разберат, докато не минат по нашия път на тези 10 години и да разберат защо аз пея: "И ще паля аз пак цигара от цигара, след всяка изневяра". Трябва да имаш опит, да си го преживял или някой да ти го е разказал. Не се притеснявам, че няма да имам аудитория и тези песни няма да се чуят. Те може би няма да се чуят в нощния клуб, в 2 часа през нощта, когато се пеят само бързи парчета, кючеци, ориенталски ритми" - разсъждава тя.

Звездата на "Пайнер" традиционно залага на посланието в текста и подчертава, че и сред новите ѝ песни има разнообразие в настроенията. Клипове ще имат по-тежките песни, с които има какво да каже на публиката.

Ивана за пореден път говори и за една своя отдавнашна музикантска мечта - да пее на концертни сцени и да имат възможност всякакви хора да посещават изявите ѝ.

"Искам да правя концерти, да пея в едно нормално време между 8 и 12 вечерта, а не да започвам в 2 през нощта и да свършвам в 5. Искам да пея на хора, които го усещат и изживяват с мен. Дали ще е в концертна зала, в амфитеатър или на открито, или на една женска вечер...това е" - обясни певицата.

"Няма да се променя и на 42. Явно динамиката ме държи – обичам да правя няколко неща наведнъж и в едно и също време" - подчерта тя.
Изображение

Отговори

Върни се в “Ивана”