Новини

veli1199
Регистриран: 06 ное 2010 09:40

Re: Новини

Мнение от veli1199 » 16 авг 2011 15:36

Ивана направи дует с Годжи

Горещата новина от Ивана е, че ще зарадва феновете си с ново дуетно парче. Фолк певицата и треньор в "Гласът на България" изглежда и за минута не си губи времето, защото покрай ангажиментите си с ТВ риалитито се е сближила творчески с Георги Милчев - Годжи. Всеки фен на БГ музиката познава Годжи не само като едно от основните лица в "Шоуто на Слави", но и като виден басист, певец и автор на песни в попфолка и поп жанра.

"Предадох се! Най-сетне и аз имам дует... с Годжи. Поздрави от мен и целия екип, с който снимаме клипа към песента. Очаквайте скоро по Планета HD и Планета ТВ. Ще бъде нещо уникално" - сподели с феновете си Ивана.

Дуетната им песен ще е със заглавие "Точка 18" и се очаква да излезе в началото на следващия месец.

veli1199

Мнение от veli1199 » 19 авг 2011 06:49

Ивана и Годжи с общ проект

“Предадох се! Най-сетне и аз имам дует… с Годжи”, призна Ивана в своята официална фейсбук страница. Вече десет години певицата не беше правила дуети, след като в началото на кариерата си записа успешни съвместни парчета с ДесиСлава и Коста Марков.
Докато всички фенове очакваха да се реализира обещаният отдавна дует с Глория, Ивана изненада с нова сценична половинка. Явно работата в риалити формата „Гласът на България” ги е сближила с Годжи и така се е родила идеята за дует. Двамата вече снимат и клип на песента, сподели още Ивана, така че скоро ще разберем какво са ни подготвили.

veli1199

Мнение от veli1199 » 12 сеп 2011 10:48

Ивана зарадва феновете си с клипче за „Точка 18“

Още в средата на месец август Ивана сюрпризира феновете с новината, че прави дует с Годжи. Меломаните коментираха с интерес предстоящото парче, което трябва да признаем буди любопитство у всеки почитател на фолка.

Вчера Ивана зарадва почитателите си във facebook, специално за тях тя сподели клип, който ни показва какво се случва по време на снимките на видеото към "Точка 18".

Очаква се в понеделник видеоклипът, режисиран от Николай Скерлев, да бъде излъчен премиерно по "Planeta HD", а във вторник Ивана ще гостува в "Шоуто на Слави", където безсъмнение ще представи песента пред зрителите на bTV.

ВИЖТЕ BACKSTAGE ВИДЕОТО КЪМ "ТОЧКА 18" ТУК! - http://www.youtube.com/watch_popup?v=Zr ... &vq=medium

veli1199

Мнение от veli1199 » 12 сеп 2011 15:16

„Точка 18“ на Ивана и Годжи

Новото парче на Ивана и Годжи вече е факт. Феновете може да чуят "Точка 18", както и да видят видеото към песента, чийто режисьор е Николай Скерлев.

veli1199

Мнение от veli1199 » 13 сеп 2011 13:00

Попфолкът се оказа ябълката на раздора в „Гласът на България“

Мариана Попова направи равносметка за третия голям концерт в "Гласът на България". Като треньор в шоуто, въпреки че отборът ѝ снощи не се състезаваше, за нея не остана незабелязано притеснението, което има у изпълнителите. Освен това Попова обобщи:

"Това, което може би ще притесни някой, но аз съм много обективен човек и ще го кажа, на мен кючекът днес ми беше повече, лично мое мнение" - заключи тя. На фолк звуците бяха заложили няколко участници - Роксана, Александър и Мелинда.

"Да беше започнал с кючеците още първия път, нали знаеш къде е решението - попфолкът" - каза Ивана след като Мелинда от отбора на Миро изпя "Плачи земльо". Миро контрира: "Ивана, не знам дали знаеш, в определени отношения напоследък се забелязва отлив от попфолка, много сериозен". "Ами такъв отлив, че тази вечер единствено двете певици - Роксана и Мелинда взривиха залата, защото има отлив от попфолка - със сръбската музика и със сръбско-циганската" - отвърна Ивана. Кирил Маричков също се включи в спора: "Миро е решил на територията на Ивана да води битка" - подчерта той.

Миро пък обърна сериозно внимание на това, че треньорите не бива да лишават изпълнителите от желанията им да представят дадена песен, какъвто бил случаят с Мелинда и нейния избор на парче за вечерта: "Колеги, първо ще ви помоля нещо, Най-важно е не само да си казваме емоционално нещата, но и да сме обективни, и да мислим преди това. Нашата работа като треньори е не да извайваме от нещо, например от глина да направим нещо съвсем различно. Въпросът е, когато талантът, изпълнителят иска да изпее една песен, ние не просто трябва да го подкрепим в това му решение, трябва да направим всичко възможно той да изпее с настроение"

Преслава пък беше специален гост и заедно с Наско от Б.Т.Р. изпяха парчето "Две следи". Фолк звездата похвали двама изпълнители от отбора на Миро и с това изненада мнозина, очакващи тя да подкрепи талантите от тима на своята колежка Ивана.

"Мелинда я харесвам по принцип. Знам я от едно време и даже наскоро, последната песен, която аз направих, ми беше пратена в демо, което Мелинда беше изпяла. Първото нещо, което попитах автора на песента Велислав Драганински, е кой пее песента. То е ясно, че ще я взема, че е хубава, но кой пее. Той ми каза, че е Мелинда, но тази вечер много ми хареса изпълнението на Елица" - сподели Преслава пред зрителите.

"Между другото и аз съм подкупена. Извинявай, Ивана, но и двамата /б.а. с Миро/ сме от Добрич" - пошегува се Преслава. "Е, надявам се твоето мнение да не е толкова важно в момента за публиката" - отвърна Ивана, а залата и водещите избухната в смях. Тези разменени реплики бяха напълно достатъчни на много фенове да забележат в думите известна недобронамереност, която се таи между двете фолк звезди.

В Интернет форуми репликите на Преслава и Ивана светкавично се подложиха на най-обстоен анализ от наблюдателните меломани.

Потребителски аватар
Officially Forbidden
Регистриран: 02 окт 2010 01:30
Любима певица: Галена, Десислава
Компания: Payner Music
Контакти:

Мнение от Officially Forbidden » 14 сеп 2011 19:30

Ивана отбелязва 12 години на сцената

Изображение

Най-верните фенове на Ивана не пропускат нито един повод да поднесат своите комплименти и искрени благопожелания към певицата, която години наред радва с многобройните си хитове.

Феновете на певицата изпратиха до редакцията на Signal.bg своята специална честитка и ние я публикуваме, за да достигне до всички читатели на сайта.

"На 14 септември 1999 година Ивана подписа договора си с "Пайнер" ООД и вече 12 години ни радва със своите хитове. Срещите с нея се запомнят за цял живот. Настроението, което създава по участията си е невероятно! Начинът, по който говори те кара да настръхнеш. Това е Ивана за нас - олицетворение на красота, интелект, характер.

Ивана е човекът, който промени попфолка, който диктува правилата в жанра.
Човекът, чието име стадионите крещяха и се взривяваха още щом я зърнеха.
Ивана е просто Ивана. Името ѝ говори достатъчно!

Ти за нас си тръпка, пламък, вдъхновение...
За някои си звезда, а за други - спасение.
Вярваме в теб и имаме хиляди причини.
Колко бързо изминаха тези 12 години...

С твоите песни толкова време живеем,
до ден днешен с пълно гърло ги пеем...
"Певицата на народа" с право те наричаме.
Ти ни научи как да живеем и как да обичаме...

Честито, Ивана! Честити 12 успешни години на голямата сцена!
Пожелаваме ти здраве, защото за всеки човек то е най-важното. Много щастие и любов. Бъди все така усмихната и лъчезарна.

Дълги години ти ни радваш с гласа, песните си и посланията в тях. Раздаваш се
за нас, даваш душата си, даряваш ни таланта си, обичаш ни, а ние ти
отвръщане в двойни дози. Във всеки един момент знаеш как да ни накараш
да се усмихнем, вдъхваш ни надежда.

Благодарим ти за всеки един миг, в който си ни направила щастливи, благодарим ти, че всеки път си толкова мила и всеотдайна.
Винаги бъди такава, каквато си, защото ние те обичаме, заради самата теб.

от Ivana Fans
...Целият град знае
Изображение

veli1199

Мнение от veli1199 » 25 сеп 2011 10:37

Ивана спечели „Попфолк хит“

Ивана спечели седмичната класация "Попфолк хит". Песента "Златен" осигури първото място за певицата, чийто най-големи конкуренти бяха Таня Боева с "Под наблюдение" и Денис ft. Expose с "Цвят на мълчание".

Две песни напуснаха "Попфолк хит". "Струната на любовта" на Софи Маринова и "Лошо момче" в изпълнение на Райна и Димана получиха най-малка подкрепа от читателите на Signal.bg.

veli1199

Мнение от veli1199 » 11 окт 2011 14:11

Ивана осъдена, не се регистрирала по ДДС

Над 45 000 лева данъци дължи на държавата певицата Ивана, съобщиха от НАП-Бургас. Преди година приключила финансова ревизия срещу прочутата певица, която установила задълженията. Проверяваният период е от 2007 до 2009 година.

"В края на септември Бургаският административен съд потвърди нашия ревизионен акт и осъди певицата" - казаха от приходната агенция. Решението може да се обжалва в 14-дневен срок. Годишните ѝ доходи са надхвърлили 50 000 лева, но тя не се е регистрирала по ДДС, както изисква законът.

Ивана, кажете наистина ли сте осъдена за укрити данъци?

- Не съм осъдена бе, хора. Нито съм укривала данъци, нито доходите си. Не зная какво е излязло и какво сте прочели.

Уточнете за какво точно става дума?

- Става дума за проверка на доходите ми през 2005-2006 година. Трябвало е да внасям 20% върху приходите си като физическо лице. Не е имало кой да ми го каже.

Имате 2 седмици да обжалвате. Имате ли шанс да си върнете тези пари?

- Обжалването на тези 45 000 лева всъщност не е от сега, а върви вече цяла година. Ще търсим начини, защото смятам, че имам право. Според точки от закона, които не мога да ви цитирам сега, като физическо лице и свободна професия аз не трябва да внасям ДДС. За това е спорът. Ще продължа да обжалвам това наказание. И много ви моля, не използвайте такива думи, страшно ми звучи "осъдена".

Плащате ли редовно данъците си?

- Разбира се. Не съм измамник, пък и мисля, че аз съм платила най-много данъци на държавата.

Ивана не е единственият изпълнител, попаднал в полезрението на данъчните. В края на 2009 година от НАП обявиха, че започват проверка на 16 фолк и поп изпълнители. Неофициално се разбра, че освен Ивана проверката ще засегне Васил Найденов, Лили Иванова, Азис, Преслава, Глория, Камелия, Анелия, Емилия, Малина, Мария, Вероника, Гергана, Райна, Силвия и Рени. През август стана ясно, че ревизията на Лили Иванова може да приключи с акт за близо 500 000 лева укрити доходи. Васил Найденов пък съдейства на данъчните и дори се разбра, че ще стане техен глас, информира "24 часа".

veli1199

Мнение от veli1199 » 04 яну 2012 16:41

Глория за дуета с Ивана: Вече работим усилено по това

Най-вероятно тази година феновете на фолка ще имат възможност да чуят един от най-дългоочакваните дуети в жанра. Глория и Ивана работят усилено по съвместната си песен, научи Signal.bg. Певиците планират тя да бъде представена през 2012 година.

"Щом толкова много искате, ще го направим този дует. Мислим това да се случи сега, през 2012 година. Вече работим много усилено по това, така че нашите почитатели ще го чуят скоро" - каза Глория при гостуването си в "Сладки приказки" по TV7.

За съвместното парче на именитите изпълнителки се заговори още през 2009 година. От Signal.bg ви припомняме, че тогава бе съобщено, че те са записали песента и предстоят снимки на видеоклип. Дори се говореше, че звездите ще презентират проекта си пред колеги и журналисти. За съжаление на феновете до реализиране на проекта така и не се стигна. Предстои ни да разберем дали през 2012 година ще чуем дуетна песен от Глория и Ивана.

Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Компания: Пайнер
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 01 мар 2012 20:51

Ивана представя “Остави ме” на Годишните награди
Изображение
Мегазвездата на телевизия “Планета” – Ивана неведнъж е отваряла сърцето си за благородни каузи и инициативи. В края на февруари певицата се включи в благотворителен концерт в подкрепа на онкологично болни хора. Инициативата е организирана от асоциация за превенция на рака “Промени живота си сега”, която целогодишно набира средства за каузата. Лично учредителят й Вили Боршукова отправи покана към звездата, за която споделя, че има голямо сърце и с удоволствие се включва в подобни събития.
Не бе случаен и избора на песента, с която тя заяви подкрепата си, баладата “Аз съм с теб” вдъхна надежда и трогна присъстващите. Какво още се случи на благотворителния концерт и защо Ивана избра да участва в него ще научите в новия брой на “Бащино огнище”. В навечерието на церемонията по връчването на Годишните музикални награди, Мегазвездата на “Планета” ще зарадва приятно и своите почитатели. Тя ще представи нов видеоклип към песента “Остави ме”, която продължава поредицата от чувствени и силни мелодии. Певицата няма да пропусне и ще представи премиерно своя нов проект в Зала 1 на НДК - София.
Изображение

Отговори

Върни се в “Ивана”