Новини

Потребителски аватар
nenooo123
Регистриран: 28 окт 2009 16:30
Любима певица: ♥Десислава♥

Re: Новини

Мнение от nenooo123 » 29 юни 2011 21:04

Ивана: Искам да работя пред голяма аудитория

Ивана е поредната изпълнителка, която ясно и категорично даде да се разбере, че кръчмата за нея не е вечен празник. Певицата се дистанцира от кючека и всички ритми, които владеят чалготеките след полунощ, въпреки че сега повечето й колеги залагат именно на такива парчета.

"Ако следите нещата, през последните години се опитвам да се дистанцирам от кючека, защото не ми харесва, защото съм го правила преди 10 години. За продажби няма какво да говорим. Ако искаш да работиш в нощните клубове - да, прави такива парчета, там е без значение след 2 часа дали ти ще пееш за това или за онова. Но аз искам да работя пред голяма аудитория, искам да пея на празници на градовете, искам да пея на частни мероприятия, искам да пея пред хора, които наистина ме слушат"- сподели певицата в "Тази сутрин" по bTV.

Ивана акцентира, че "Гласът на България" е основният й ангажимент това лято, но продължава да мисли и за музиката си, като в момента избира коя нова песен да пусне.

"Сезонът е такъв, че всеки гледа да пусне някакви бързи парчета. Аз съм предубедена малко. При всички положения ще пусна някаква песен, но ще е по-умерена"- казва Ивана, която през годините изпя много емблематични за попфолка хитове.

Десислава завинаги в моето сърце!

Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Компания: Пайнер
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 08 юли 2011 11:43

Ивана ще си “открадне” 2 дни за море

Два дни край морето си е обещала Ивана за този уикенд, както на себе си, така и на своята дъщеря Теодора. С тях най-вероятно ще бъдат и бозукарката Стояна, заедно с малкия Иван, който това лято за първи път ще види морето. Музикантската компания още нее решила къде точно ще се спре край брега, но при всички случаи няма да търси шумните курорти. Тези дни започнаха и кастингите за музикалното риалити “Гласът на България”, в което Ивана е една от журито.
Изображение
Това е причината за доста натоварената й програма, за целодневните ангажименти в студиото и за липсата на свободно време. Мегаздездата на телевизия “Планета” е амбицирана да избере най-борбения отбор, в който всеки да пее с хъс. Певицата разчита единствено на своя остър слух, защото по време на кастингите журито не вижда претендентите. Различни стилове музика се преплитат на сцената, много млади хора се опитват да пробият, но дали ще успеят най-надарените. Ивана не крие, че ще се постарае да избере амбициозни, гласовити и горящи в работата хора, които не пестят сили и възможности.
Изображение

Потребителски аватар
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 12 юли 2011 11:32

Ивана стопи 12 кг. с редовно хранене
След броени дни стартира новият проект, в който певицата ще бъде жури - "Гласът на България". Затова Ивана е взела драстични мерки да се втали и явно успява.

Изпълнителката драстично променила режима си на хранене от пролетта. Преди хапвала 2 пъти на ден, най-често вечерта. Нямала време за обяд и закуска. Сега закусва в 11, после обядва в 14, има междинно хапване в 18 и накрая вечеря - най-късно в 21 ч.

"Два пъти седмично намирам време и за малко спорт. В пълен комфорт съм със себе си. За няколко месеца съм свалила 12 килограма", казва певицата пред "Всеки ден".
Изображение

Потребителски аватар
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 12 юли 2011 22:05

ИВАНА: КАКВАТО СЪМ В ЖИВОТА, ТАКАВА ЩЕ МЕ ВИДИТЕ И В „ГЛАСЪТ НА БЪЛГАРИЯ”
Изображение
Екипът на „Гласът на България” покани журналисти на чаша вино, за да разкрие любопитни подробности около новото телевизионно шоу. В „Гранд хотел София” във вторник вечер за първи път бяха показани ексклузивни видео материали от предаването, а четиримата треньори – Ивана, Миро, Кирил Маричков и Мариана Попова, споделиха впечатленията си от работата си до момента.

Както novfolk.bg вече писа, „Гласът на България” стартира на 18 юли, понеделник, в ефира на bTV. Първият етап – прослушванията „на тъмно”, вече е приключил и в момента се монтира, каза музикалният продуцент Евгени Димитров-Маестрото. Треньорите са сформирали отборите си, като всеки от тях е избрал по 14 участника, а как са се представили някои от тях на кастингите и как четиримата ментори са се конкурирали да ги вземат в отборите си имахме възможност да видим предпремиерно. „Събрахме изключителна плеяда млади и много талантливи певци”, каза още Маестрото.

„Не се налага да играя роля. Каквато съм в живота, такава ще ме видите и в предаването”, сподели Ивана пред журналистите и добави, че очите и усмивката й издават най-добре какво е мнението й за кандидатите. Отново имахме възможност да се убедим, че певицата в момента е в перфектна форма, а непринуденото й поведение ни подсказа, че наистина се чувства прекрасно в новия формат.

Мариана Попова разкри, че ще чуем как Кирил Маричков пее в песен на Ивана, както и обратното – даде го като пример за това, че в „Гласът на България” няма сблъсък между отделните стилове музика. Всички треньори бяха категорични, че се разбират прекрасно с колегите си и се забавляват много, докато работят заедно. „Доскоро ви харесвах като артисти, сега вече и като мои приятели”, обърна се Миро към Ивана, Кирил Маричков и Мариана Попова.

Предаването „Гласът на България” беше определено като „позитивно” от Евгени Димитров, а Апостол Пенчев, член на управителния съвет на bTV, сподели, че то е насочено предимно към младата аудитория. Затова и интернет ще играе по-сериозна роля в избирането на победителя – зрителите ще имат възможност да гласуват не само чрез SMS-и, но и онлайн. След първия етап, който вече е заснет, предстои вторият, в който ще гледаме битки на дуети: 14-те участника във всеки отбор ще пеят в дуети, а треньорът ще трябва да реши кои да отпаднат от борбата. В края на втория етап в отборите ще останат по шестима човека, а за големия финал ще се класира по един участник от всеки отбор.
Изображение

Потребителски аватар
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 14 юли 2011 11:19

Ивана избра своя отбор за “Гласът на България”

Мегазвездата на телевизия “Планета” – Ивана вече е в трепетно очакване на началото на шоуто “Гласът на България”. То стартира на 18 юли, като първия етап, основан на прослушвания “на тъмно”, вече е заснет и скоро ще го видим. Ивана, която е един от четиримата треньори, вече е готова с подбора на музикалните таланти, които ще включи в отбора си. Изпълнителката разкрива, че основно се е доверила на интуицията си и вярва, че е направила най-добрия избор.
По думите на Ивана, в ексклузивно интервю за “Звездно”, нейният тим е много интересен и най-интернационален. Участниците в него са различни като глас и звучене, визия и дори етнос, а това няма как да не провокира интереса към отбора. Ивана не крие, че новото амплоа, в което ще я видим, е истинско предизвикателство за нея, точно заради по-различния формат. Според певицата, най-голямо изкушение е възможността да се правят различни музикални експерименти, която предоставя шоуто. Какво още споделя Мегазвездата на телевизия “Планета”, ще видите в новия брой на “Звездно”, в понеделник от 20:00 часа.
Изображение

veli1199
Регистриран: 06 ное 2010 09:40

Мнение от veli1199 » 21 юли 2011 19:14

Ивана: “Най-доброто тепърва предстои, ще се смеете от сърце!”

“Най-доброто тепърва предстои, ще се забавлявате и ще се смеете от сърце”, написа Ивана в официалната си страница във Facebook. Мегазвездата на телевизия “Планета” вече е определила състава на своя отбор в новото риалити “Гласът на България”.
Певческата надпревара за първи път се провежда в разгара на лятото и по това си прилича с познатото “Стани звезда с Дерби”. Зрителите сами виждат колко драматични обрати могат на настъпят в залата по време на кастингите “на тъмно”.
Четиримата треньори не виждат претендентите, а се ориентират само по гласа дали да ги пожелаят в своя тим. Най-напорист от тях е Миро, което не винаги е плюс, Марияна Попова и Кирил Маричков пък са доста умерени.
Ивана е емоционална, малко еуфорична на моменти, малко нерешителна понякога, но се опитва да селектира най-добрите гласове. “Винаги съм казвала, че няма случайни неща и че точно тези хора трябва да са в моя отбор”, написа певицата във Facebook.
Какъв ще е финалният резултат и кои гласове ще попаднат в отбора на Ивана, ще узнаем съвсем скоро, а най-интересното предстои.

Информация : http://planeta.tv/?p=9819

veli1199

Мнение от veli1199 » 23 юли 2011 12:28

Ивана: Знаех, че ще ми бъде трудно

Ивана е еднственият фолк изпълнител в музикалните риалити формати за тази година. Тя прие предизвикателството да стане един от четиримата треньори в "Гласът на България".

Първите три епизода вече гледахме през тази седмица. На зрителите не убегна фактът, че Миро е най-предпочитан от талантите, които имат възможност да избират в кой отбор да бъдат. От друга страна феновете са изненадани, че фолкът не се толерира сред кандидатите за участие в шоуто, нещо повече - той почти отсъства.

"Знаех,че ще ми бъде трудно, но не очаквах, че ще е чак толкова, когато става въпрос да направиш най-правилния избор и да избереш the best of the best. Днес /б.а. 22 юли/ започнаха снимките от втория етап - вокалните двубои, в които трябва да отпаднат половината от отбора ми. Дали съм направила правилния избор, ще разберем като му дойде времето" - признава Ивана.

Почитателите на фолка очакват от нея да сформира отбор, който да е достатъчно силна конкуренция на останалите три, а защо не и от него да се излъчи и "Гласът на България".

Един от силните претенденти, избрали Ивана, е добре познатата ни Роскана от "Стани попфолк звезда" - също музикален формат на "Седем-осми". Припомняме, че конкурсът, който се проведе миналата година, бе спечелен от Люси Манолова, а Роксана остана на 4-то място в крайното класиране.

Информация : http://signal.bg/view_article.php?article_id=16180

veli1199

Мнение от veli1199 » 10 авг 2011 09:55

Опитаха се да заформят интрига между Ивана и Мариана Попова

Жълти издания се опитаха да заформят интрига между Ивана и Мариана Попова, които са треньори в "Гласът на България", като пишат, че между двете певици бушувала женска злоба и често се заяждали помежду си, а за причина за породената омраза изтъкват различните стилове, на които са отдадени гласовитите певици.

Ивана е категорична, че това е лъжа. "Нищо подобно, даже сега веднага ще й звънна, за да я попитам дали е чула за тази лъжа и да се посмеем заедно", добави още тя. В последвалия телефонен разговор между двете Мариана избухнала в смях и дори шеговито попитала колежката си: "Да не би наистина да сме се скарали, а да не знаем?".
Ивана и Мариана Попова са в добри приятелски отношения и категорично отрекоха жълтите клюки. Те изказаха благодарност затова, че лъжата за враждата помежду им ще бъде опровергана, пише в-к 24 часа.

Междувременно гласовитата поп певица е на морска ваканция с дъщеричката си, а Ивана ще прекара лятото в България, като се опитва да съчетава ангажиментите си с почивка.

От снощи БТВ започна излъчванията на заснетите епизоди с вокалните двубои в "Гласът на България", следващият ще бъде на 11 август.

Информация : http://signal.bg/view_article.php?article_id=16516

veli1199

Мнение от veli1199 » 11 авг 2011 15:01

Ивана на море с Кали и Роси Пейчева

На 5 август своя рожден ден празнува обичаната певица на народни песни Росица Пейчева. За празника тя получи много поздрави и пожелания за здраве и късмет от свои колеги, почитатели и приятели. Но тържествата за нея започнаха няколко дни по-рано, когато бе на море в Равда заедно със семейството си. По същото време в Черноморския курорт за своята лятна ваканция бяха пристигнали Ивана, заедно с дъщеря си Теодора, Стояна и малкия Иван.“По цял ден бяхме заедно на плажа, в морето и край басейна”, сподели народната певица. – “Децата много се забавляваха, а малкия Иван вече не се страхува от водата.” Както знаем, Ивана е кръстница не само на сина на Стояна – Иван, но и на двете деца на Росица Пейчева. Вечер към звездната компания често се присъединяваше и Кали, която това лято трайно се е настанила в новия си дом в Поморие. За Ивана тези няколко дни край морето бяха единствената възможност да почива.Ангажиментите й в музикалното шоу “Гласът на България” няма да й позволят по-дълга ваканция. От следващата седмица в ефир започват музикалните двубои в отборите, които ще се окажат много инфарктни. На финала в тима на Ивана ще останат само 6 претендента, които след това ще трябва да покажат класата си в пряк сблъсък с отборите на Миро, Марияна Попова и Кирил Маричков. Какво ще се случи, ще можем да видим още от понеделник в “Гласът на България”.

veli1199

Мнение от veli1199 » 15 авг 2011 15:35

Ивана: Истинският талант се забелязва отдалече

Покрай "Гласът на България" Ивана влезе в нова роля. Хитовата певица, макар да е имала и преди покани за участие в риалити формати, сега за първи път приема предизвикателството да оценява талантите и да казва тежката си дума кой да продължи в състезанието и кой да отпадне. В качеството си на треньор тя трябва да подготвя перфектно своите състезатели за вокалните двубои и после да да дава шанс на по-добрия.

"Истинският талант, първо се забелязва отдалече, второ - никога не мрънка, че Вселената му е тясна или че е останал неразбран...Той е като любовта, многото пари и голямата простотия - блика и не можеш да го скриеш. Проблемът на много млади изпълнители у нас е, че смятат, че „щом почукат и ще им се отвори". Няма гаранция, че като си изпял няколко песни вкъщи и си "разчувствал родата", утре хващаш първия влак и отиваш да превземаш националния ефир" - казва фолк звездата в интервю за dartsnews.bg.

От своя немалък житейски опит, а и от годините отдадени на най-комерсиалния жанр, Ивана обяснява как трябва да подхождат младите изпълнители и на какво да залагат, за да успеят.

"Не е въпросът да се опитваш да "блеснеш" просто ей така. Процесът на доказване е много дълъг. Щом, колкото и да опитват, не успяват, значи не са опитвали достатъчно. Много е важно освен талант да имаш и усета да си намериш мястото, да покажеш възможностите си в подходящото време, да се заемеш с правилния проект, да се довериш за това на точните хора. И най-важното, според мен, колкото и пъти да не ти се получават нещата, колкото и пъти "да те върнат от вратата", да не спираш да работиш, да се учиш и да опитваш. Да, вярно е, че в играта го има и късметът, но голия късмет води до краткотраен ефект. Всеки човек се нуждае от мъничко шанс, но успехът изисква и добра подготовка" - пояснява една от най-обичаните певици на фолк сцената.

Отговори

Върни се в “Ивана”